8/10
suxel 2011 jún. 08. - 11:38:56 8/10 Előzmény ildi1980
(315/515)
Az a poén, hogy én ezt még láttam is, és ezzel nem vagyok annyira tisztában. Már régen volt. De azért megpróbálom leírni. Ugye Soledad a titkát Lilire bízta, aki ha jól tudom ezt megosztotta Ciroval. Eduardo meg látogatta Lilit és asszem megismerte Cirot is. Ciro meg a fehér királyként emlegette Eduardot, fekete királynõként meg asszem a Hiénát. És hagyott ilyen rébuszokat pl: egy sakkbábu a fehér király fejébe rejtve utasításokat Eduardonak, mert látta, hogy jó ember, és tudta, hogy ki akarja szabadítani Lilianát, és hogy Eduardo kezében van Lili szabadulásának a kulcsa. Na most sikerült ezeket a rébuszokat megfejteni: ilyeneket hagyott, hogy Newton szerepelt benne, akirõl késõbb kiderült egy létezõ ügyvéd és a Ciroé volt, s nagyon régen rábízta, hogyha ez az illetõ felkeresi, akkor õ már nincs életben és õ a fehér király, akire rábízza Lili pénzének a gondozását, amíg Lili újra tiszta nem lesz. Valami ilyesmi. Megint ha valami probléma van vagy kiegészítésre szorul, akkor javítsatok ki engem!
OneTreeHill 2011 jún. 08. - 11:05:06 Előzmény suxel
(314/515)
Köszi szépen :)Akkor tényleg nemsokára vége, de még nagyon kesze-kusza!
ildi1980 2011 jún. 07. - 23:19:22
(313/515)
Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Már csak akkor azt nem értem, h Franco/Eduardonak mi köze van Cirohoz? Mert van valami köze hozzá ugye?! Egy részben pont épp errõl beszélt Steve és Franco,hogy miért épp õt választotta Ciro.
8/10
suxel 2011 jún. 07. - 21:16:31 8/10
(312/515)
Igaz nem láttam az elsõ 60 részt, de nagyjából képben vagyok.
1, Lili tudja, hogy Barbara ölte meg az anyját, és valahogyan félre kellett állítani. Megölni nem akarták, s a legegyszerûbbnek azt találták, hogy bedugják egy klinikára, ahol begyógyszerezik, amitõl egy vegetatívhoz hasonló állapotba kerül. Barbara rákente Lilire a gyilkosságot, és azt mondták, hogy drogozott is elõtte. Benyomták a Miraflores pszichiátriai klinikára, ahol aztán szépen visszafejlõdött és egy ilyen élõhalott féleség lett belõle a folyamatos gyógyszerezéstõl. És mivel egy ilyen "bolondokházában" van úgysem hinne neki senki sem, hiszen nem beszámítható. De közben nem is olyan hülye, mint tudjuk.
2-3 Ciro Palafox: õ is a klinikán volt. Az egyik "beteg". Na õ tényleg nem beteg. Maga vonult be a klinikára pénzéhes felesége és fia elõl. Tulajdonképpen õ volt Lili lelkitársa. Megtanította sakkozni és bölcsességekkel látta el. Majd késõbb õ segített neki megszökni egy robbanással a klinikáról, a sérülésekbe azonban õ belehalt. Majd Lilire hagyott a végrendeletében a szabadalmai által 100 millió pesot. Most pedig újabban megjelenik Liliananak szellemként, és õ a társalgója. Engem eleinte nagyon zavart a szellemes mizéria, de valaki rávilágított itt engem, hogy semmilyen fontos dolgot nem mond neki, csak segít neki megvilágosodni olyan dolgokban, amikre magától is rá tud jönni. Tehát mintha magától rájönne a dolgokra, csak Ciro a szócsöve
Remélem kielégítõ volt a válasz. Jah és ha valaki hibát talált volna benne, valamit rosszul írtam le, vagy nem úgy volt akkor javítson ki.
8/10
suxel 2011 jún. 07. - 20:55:17 8/10 Előzmény OneTreeHill
(311/515)
Eredetiben 170 vagy 169 részes, de az elsõ valahány rész felezve ment Mexikóban így itt a magyarban is rövidülés lesz, mert itt nem volt felezés. Asszem itt öt vagy 6 rész csúszásban vannak, mert mikor a múltkor youtubeztam és ott elõre tekertem a 137 rész ment míg a magyar 131 vagy 132. rész volt. Ha pontosat nem is mondok, de 160 és 170 között, amúgy olyan 163/164re saccolom. A wikin meg 160 van írva, de nekem az sehogy sem jön ki. Lényeg: nem sokára vége.
8/10
suxel 2011 jún. 07. - 20:48:55 8/10 Előzmény zsu150
(310/515)
Aurorahoz annyit, hogy szerintem csak itt szánalmas a karaktere: én láttam a Pokolba a szépfiúkkal címû sorozatban is és hát azt kell mondanom ott sokkal jobb volt. Igaz ott gonosz karaktert játszott, nem volt a legjobb gonosz alakítás, de mérföldekkel jobb volt ettõl. szerintem itt csak a karaktere teszi ezt vele. Viszont az is látszik, hogy igazán tud szenvedni meg nyammogni, sztem erre a karakterre jobbat nem is találhattak volna még ha nem is szeretem. Sztem nem a semmiért kapott fõszerepet a Llena de amorban, illetve már megint esélyes egy fõszerepre. Egynek amúgy meg elmegy, vannak tõle rosszabbak is sokkal.
ildi1980 2011 jún. 07. - 17:15:51
(309/515)
Sziasztok!

Nekem sajnos jó pár rész kimaradt és mostanában tudom csak minden nap megnézni a sorozatot. Pár dolog már tiszta:) Viszont egy két dolgot nem értek:( Tudna nekem válaszolni pár kérdésre?

1. Lilit miért kellett direkt gyógyszerezve tartani( valami utalás volt, hogy õ tudta, h Barbara ölte meg az anyját és tudott a tervérõl, h tönkre akarja tenni az Elizalde családot) Ennyi?
2. Lilinek mi köze Cirohoz?
3. Na és persze ki az a Ciro,kihez van köze? :)))

Elõre is köszönöm a válaszokat:)
OneTreeHill 2011 jún. 07. - 10:45:23
(308/515)
Hány részes ez a sorozat? nem szeretnék a végérõl lemaradni! vannak nagyon elhúzott jelenetek, aztán meg hiphop megtörténnek a dolgok. De az jó, hogy nem mindent értek :D legalább nem uncsi :)
10/10
Haversrac 2011 jún. 03. - 12:14:34 10/10 Előzmény zsu150
(307/515)
teljesen jól játssza az érzéketlen, taktikus Franco Santorot...

én mondjuk azt nem értem Artemio miért nem említette meg a Lopez Lopez nevet?:D hiszen egyszer az emberei a Gardeniából ezt a nevet szedték ki az volt a kígyós jelenet emlékeztek gondolom...
zsu150 2011 jún. 02. - 10:31:04 Előzmény netti100
(306/515)
Hát szerintem gyenge közepes színész. Mindig azt érzem rajta, hogy erõlködik, hogy most akkor erõs legyen, érzelmes legyen, mintha a rendezõ mindig a fülébe suttogna, mikor mit csináljon. Viszont ha képes elengedni magát, akkor vannak jó pillanatai, mint a tegnapi, de ez nagyon ritka. Szerintem a fõszereplõk között õ az egyik gyenge láncszem, a másik pedig az Aurórát játszó lány. De lehet, hogy õ csak a szerepe szerint hülye liba.

De legalább Colungának szép kockahasa van. Már akinek ez bejön.
10/10
netti100 2011 máj. 31. - 18:23:09 10/10
(305/515)
Kezd izgalmassá és titokzatossá válni a két fõszereplõ játéka. Mindig csak egy kis darabkát láthatunk abból, hogy õk ketten egymásba gabalyodnak, csak épp annyit, hogy meg ne váljon lapossá, pont ezzel sakkban tartva a nézõt, leköti a tévé elé.
Véleményem szerint Fernando kitûnõ színész, néha olyan megmozdulásai vannak, ami csöppet sem langyos szappanoperás, mind inkább eredetien hatásos. Például, mint a mai 133. részben megfogja Fernanda karját...talán még szeretné folytatni a kitalált színjátékot. Aztán sorolhatnám tovább: hétvégiházi jelenet... Titkon minen ember hasonlóra vágyik! Azt hiszem, aki nézi, tudja mirõl beszélek....

kellemes szappanozást! :)
10/10
Renata001 2011 máj. 28. - 17:23:56 10/10
(304/515)
Most így a vége felé felpörögnek kicsit a dolgok, tetszik ez a sorozat!(L)
zsu150 2011 máj. 28. - 16:29:28 Előzmény suxel
(303/515)
Macario rosszkor volt rossz helyen, Barbi éppen nem akarta, hogy bárki tudja, hogy a birtokon járt, mert akkor látta meg Fert és Francot csókolózni. Ennek kitudódása pedig nem illett a terveibe.
10/10
Haversrac 2011 máj. 27. - 17:24:59 10/10
(302/515)
ezt az egyet szerintem kibírod...az EZEL pedig nem szappanopera, hanem egy török "maffiasorozat"

egyébként ez a sorozat szerintem a legkimértebb, a legkidolgozottabb szappanopera, amit láttam a Sonadorason kivül.

Majdnem minden történésnek van egy logikus következménye, nem annyira csöpögõs és jó sztorija van.

Most pedig Artemio és Eduardo szembenéztek egymással a naplóval karöltve. Kíváncsi leszek ki az a nõ, akinek Artemio átadta Lilit...
1/10
candy_floss 2011 máj. 27. - 12:36:55 1/10
(301/515)
minek van ennyi szappanopera? helyette lehetnének filmek. tévét sem lehet nézni, mert alig van benne valami jó áá -.-
8/10
suxel 2011 máj. 26. - 16:30:01 8/10
(300/515)
Köszi szépen a választ!
10/10
Haversrac 2011 máj. 26. - 13:06:33 10/10 Előzmény suxel
(299/515)
báránykás az unokája, egyébként az Elizalde család telke ott van azon a részen és ez az öregúr (aki már leesett) és a családja ismeri õket, ennyi...
10/10
Haversrac 2011 máj. 26. - 13:05:17 10/10 Előzmény suxel
(298/515)
valami öreg csóka volt, elég jelentéktelen jelenet volt az öreg erõsködött h Barbara vigyel el asszem a faluba, aztán Barbara bepöccent és lelökte az erdõben egy nagy szakadékba. Szerintem ennek csak annyi jelentõsége lesz, hogy ez is hozzá fog tartozni Barbara bûneihez, mikor majd...
8/10
suxel 2011 máj. 25. - 16:52:48 8/10
(297/515)
Ki az a Macario, akit megölt Barbara? Én az elején nem néztem a sorit, és így nem tudom. Arra az öregúrra gondolok akit lelökött a lábával valahová, meg honnan ismerte azt a bárárnykás kiscsajt? Köszönöm szépen a választ.
10/10
Haversrac 2011 máj. 24. - 17:13:34 10/10
(296/515)
ez kemény volt:D

Stevet a kõkemény Steve-t még nem láttam sírni, de most láttam elõször bizonytalannak...

Annibal a végén hatalmas volt:D kisfiú lesz->"és hogy fogják hívni?" Vladimir, Vladimir Elizalde xDDD azok az arckifejezések...