Téma: Mintaapák

4/10
napraforgó 2020 szept. 02. - 18:30:43 4/10 Előzmény zazee
(742/4882)
Egy latin macsó orditozott volna, hevesen gesztikulált, föl-alá rohangált, öklét rázta volna hasonló helyzetben, de Tamás épp csak megemelte a hangját kicsit és biztositotta az anyósát, hogy ezután nem engedi az unokája közelébe. Aztán ettől is elállt a kislánya kedvéért, aki minden gonoszsága ellenére szerette a nagyanyját.
A banya hálás lehet a vejének, amiért az nem áztatta el a gyerek előtt.
Remélem, hogy azért annyi esze lesz, hogy nem bizza rá a kislányt, és csak a jelenlétében látogathatja ezentúl....
1/10
zazee 2020 szept. 02. - 17:12:55 1/10 Előzmény napraforgó
(741/4882)
Azért a filmbeli anyósával rendesen elkapta a hév!:) Ő amúgy egy rendkívül karizmatikus színész, míg Száraz Dénesről ezt nem lehet elmondani.
4/10
napraforgó 2020 szept. 02. - 13:35:37 4/10 Előzmény Magenta99
(740/4882)
Nem tudom, de valószinűleg nem. És itt sem tudjuk, hogy valójában mi állt a háttérben. De kár is ellene rugódozni, hisz már eldöntött tény a sok szereplőcsere. Ez van, ezt kell szeretni. Ha meg nem megy, azon is lehet változtatni. Van egy gomb a távirányitón....
Magenta99 2020 szept. 02. - 06:36:45 Előzmény napraforgó
(739/4882)
Oké, de az argentínoknál és a szlovákoknál is lecserélték a teljes főszereplő gárdát?
4/10
napraforgó 2020 szept. 02. - 04:22:57 4/10
(738/4882)
Géza nagyon okos, amikor a fiának kell tanácsot adni a csajozásról, csak a saját dolgában hülye. Bár látszik, hogy Klára még most is fontosabb neki Zsuzsinál, de képtelen vele normálisaan beszélni, beszélgetni, állandóaan puffog, mint egy sértett kisgyerek.

Kicsit fura nekem, hogy mind Zsolt, mind Zsuzsi annyira siettetné a válást, holott látszik, hogy sem Klára, de főleg Géza egyáltalán nem kapkodná el az újabb kötöttséget.

Makin néha megesik a szivem, ahogy vergődik az ő okos, értelmes, felnőtt exfelesége és a házsártos, rosszindulatú, buta Mókicája között. Petra soha nem is akar értelmesen megbeszélni semmit sem, csak a szexmegvonással zsarolja Mikit, aki nem is tud mit tenni, csak hagyja.
4/10
napraforgó 2020 szept. 02. - 04:13:04 4/10 Előzmény zazee
(737/4882)
Vitatkozom veled, Szabó Kimmelnek legfeljebb a megjelenése latinos - kreol bőr, sötét haj és nagy barna bociszemek - de ebben a történetben a temperamentuma egyáltalán nem volt latinos. Ő volt a legnyugisabb a 4 apa közül, szinte alig lehetett kihozni a sodrából.
A latinos temperamentumra épp ellenketőleg, a nagy hang, az állandó érzelemkitörések, az ordibálás, meg a hangos szenvedés, szenvelgés jellemző, és ez abszólút nem volt jellemző Tamásra, az állatorvosra.
4/10
napraforgó 2020 szept. 02. - 04:02:10 4/10
(736/4882)
Általában nem szeretem, ha a szereplők közti kémiát emlegetik, mert szerintem egy jó szinész meg tudja játszani a szerelmet.
De be kell valjam, hogy itt, ebben a leosztásban sem Linda és Tamás (Szávay és Száraz D.), sem Linda és Janó (Stohl) között nincs semmiféle kémia.
Kb. annyira szeretik egymást, mint én a fogorvosomat, amikor gyökérkezelésre megyek. Sótlanok. Nincs meg az a bizsergés.
Julika erölködése, hogy összehozza az apját ezzel a Linda nénivel szintén teljesen hiteltelen. Minek az apjának ez a sótlan vénkisasszony?
Azon meg csodálkozom, hogy nem látja senki, sem Linda, sem Janó, sem Linda apja, hogy Éva asszony (Linda anyja) szerelmes Janóba? Az az erőlködés, hogy a lánya mellett tartsa csak arról szól, hogy Janó nehogy kilépjen az ő látóköréből, életéből. Azért hurcibálja neki a kajákat, azért gondoskodik róla annyira lelkesen.
Normális anya a lánya mellé áll, még akkor is, ha nincs teljesen igaza. Ez a nő meg úgy viselkedik, mintha a lánya ellensége lenne. Állandóan rászabaditja ezt a nemszeretem vőlegényt, a háta mögött mesterkedik ellene.
Mi aa csuddát akarnak ebből kihozni?
1/10
zazee 2020 szept. 01. - 20:59:37 1/10 Előzmény luci87
(735/4882)
Teljesen egyetértek! Eddig próbálkoztam, hátha, de be kell látnom nagyon amatőr a történet, nem életszerű, humortalan, nézhetetlen. A szereplőcsere szerencsétlen, számomra nem pótolható Klem Viktor sármja, Fenyő Iván természetességel megalkotott, mindent jobban tudó focistája és Szabó K. Tamás latinos temperamentumú állatorvosa. Ezt a sorozatot abba kellett volna hagyni, vagy nem lecserélni négy főszereplőt. Ez így teljes baklövés.
kesem 2020 szept. 01. - 20:24:21
(734/4882)
Na kész, vége. Véletlenül belenéztem, és a kíváncsiság ott fogott. Valóban: a sztori nulla, nem is nézem tovább. A színészek: Makranczi valszeg nem rosszabb színész Klemnél, a monológját, amit elcsíptem, szerintem Klem is így mondta volna, egyszerűen nem hinném, hogy K.V. szájába ilyet szöveget adtak volna: nem vállalok több válást, mert "össze akarom hozni az embereket".... Egyedül az új Máté és Dorka szála tetszett, bár abban is ez a direkt kifejezésmód, miután jól érezhetően negligálta a lányt, minek kell még ki is jelenteni: " már nem érdekelsz"????? Miér'???? Pék Ádám tényleg elkezdett nyafogni, Szávai Viktória méltó partnere Stohlnak, de a direktorné szerep (a'la Bováryné) jobban állt neki. A Maki-balhéról most lemaradtam, csak az előzetesben láttam, nem nagyon hiteles ez a h.p.-viselkedés (első számú család- második számú család ????)
1/10
anisity 2020 szept. 01. - 19:11:06 1/10 Előzmény luci87
(733/4882)
Egyetèrtek mindenben. Màr nem èrzem hogy mindenàron adjak magamnak idõt hogy megnèzzem a következõ rèszt.
Sajnos az ùj Szabi nem sàrmos, szexy ès huncut. Nekem a legnagyobb csalódàs a Tamàs ès Linda kibontakozò szerelme, ès èrezhetõ egymàs irànti vonzòdàsa hiànyzik, amit az ùj szereplõk meg se közelítenek. Ugyhogy ùgy döntöttem nem nèzem tovàbb.
7/10
luci87 2020 szept. 01. - 18:57:14 7/10 Előzmény anisity
(732/4882)
Nekem maga a nő is olyan jellegtelen, nem olyan bájos mint Patricia volt...az a haja tényleg borzasztó..Én szoktam így felfogni fürdéshez,alváshoz a hátközépig érő hajamat..Ez nem frizura volt a fején..
Amúgy nem igazán tetszik ez az egész.Száraz Dénes amúgy szimpatikus, aranyos..de Szabó K.Tamás karizmatikusabb volt..Fenyő Iván a maga flegma pökhendiségével sokkal szimpibb volt a Géza szerepében..Az új Szabiról pedig senki nem mondaná, hogy sármos nőcsábász..szánalmas erőlködés...már a DÖ.ben se volt megnyerő a doki szerepben, de elment.Az elődje, Viktor huncut mosolyát,gesztusait nem tudja felülmúlni..szerintem.Danika se úgy viszonyul hozzá, nincs meg köztük az apa fia cinkosság..
1/10
zazee 2020 szept. 01. - 14:07:12 1/10
(731/4882)
Nem csak az új szereplők és a történet gyenge botrányosan. Némelyik színésznő sminkje és haja is rettenet, tehát a sminkesek fodrászok sem állnak a helyzetük magaslatán.
1/10
anisity 2020 szept. 01. - 13:18:35 1/10
(730/4882)
Nagyon unalmas lett ez a màsodik èvad, ès az ùj szereplõk meg borzalmasan rosszul alakitjàk a szerepüket.
Az ùj Linda meg oda figyelhetne a hajàra. Ez inkàbb takarítò nèni frizura, mint ovò nèni.
4/10
napraforgó 2020 szept. 01. - 11:47:26 4/10 Előzmény janderka
(729/4882)
Hát persze. De szórakoztatni komoly dolog, nem szabad hibázni.
Hogy mondta Karinthy? Humorban nem ismerek tréfát!
3/10
janderka 2020 szept. 01. - 10:46:02 3/10 Előzmény napraforgó
(728/4882)
Ez csak egy történet. Nem világirodalom. Sem mindent felforgató korrajz, vagy néplelkeket felrázó társadalomkritika. Egy szórakoztatási célú egyszerű hordozóanyag. Könnyed(nek szánt) máz. Ha jól adják elő, leköt és kipipálja a feladatát. De ennél jobban nem érint meg - főleg hogy még mélyebben moralizáljak is róla. :(
4/10
napraforgó 2020 szept. 01. - 09:17:59 4/10
(727/4882)
Én még reménykedek, hogy majd belerázódnak. Ha az argentinoknál, meg a szlovákoknál működött a dolog, akkor itt is muszáj.

A tegnapi rész tényleg elég gáz volt. Pont ott ért véget, ahol megjelent az Ed Is On együttes Linda lakásában privát koncertet adni. vajon hogy dönt Linda, meghallgatja őket, vagy elmegy a Tamással megbeszélt vacsorára?

Engem speciel nagyon idegesitenek Janó meglepetései. Sem ő, sem Linda nem abban a korban vannak már, amikor ezt dijazni tudná az ember.
Egy 50-es férfi és egy 40-es nő már sokkal megállapodottabb, Janó meg úgy viselkedik, mint egy szerelmes kamasz. Nem áll jól neki.
3/10
janderka 2020 szept. 01. - 08:02:11 3/10 Előzmény napraforgó
(726/4882)
Tehát lényegében leírtad, hogy mennyire érdektelenül szar a sztori.
4/10
napraforgó 2020 szept. 01. - 04:47:48 4/10
(725/4882)
A tegnapi rész nem igazán szólt semmiről, Maki szerencsétlenkedése a pólókkal, valaki mindig azt akarja, hogy dobja ki az ellenpólót, igy Maki állandóan a szemétből kellett kihalássza a másik családja pólóját.
Szabi szerelmes próbálkozásai siralmasak, ez a hülye miért nem csináltat magának egy hálószobát abban a hodályban? Mert a gyerekszoba gondolata jó, ugyan, de Dani abból állandóan kijönne, csakúgy, mint a függönyös ágyból. Abból a hatalmas hodályból le lehetne választani egy-két helyiséget úgy, hogy a nappali hatalmas mérete azért ne szenvedjen csorbát. Nekem már az átlátszó falú fürdőszoba is döbbenet, én nem igazán tudnám dijazni, hogy engem bárki más meglessen, amikor kaksizok. Akárhogy is, de Szabinak már tudomásul kellene vennie, hogy nem egyedül él abban a loftban.
Linda egy ostoba lúzer, ez a hülye nő miért engedi meg 40 évesen, hogy az anyja ennyire belemásszon az életébe? Én a helyébben már megfenyegettem volna anyukát, hogy ha még egyszer meglátom Janót a lakásomban, azon nyomban elköltözök Tamáshoz, aki már korábban felajánlotta a vendégszobáját. Mert úgy tűnik, Lindában a zárcsere gondolata fel sem merült, helyette inkább sirva rója az utcákat. (Mit mondjak? aki hülye, haljon meg). Helyette inkább egyszer a sarkára kéne álljon. Mert a szülők iránti tisztelet nem jelenti azt, hogy a végtelenségig tolerálni kell a hülyeségüket.

1/10
zazee 2020 aug. 31. - 21:38:36 1/10 Előzmény kesem
(724/4882)
Kínosan dilettáns, nem szól igazán semmiről! Nem csak színész választás hatalmas tévedés, de a történetvezetés is gyermeteg.
3/10
janderka 2020 aug. 31. - 18:40:19 3/10 Előzmény kesem
(723/4882)
Ez most kb annyira szar, mint amilyen az első évad volt a legelején. Blőd és nézhetetetlen. Aztán vagy írókat cseréltek, vagy rendezőt. Vagy csak belejöttek. És most cserélték le őket is szarabbakra. Nem tudom, mert a nem néztem soha a stáblistát.