Téma: Mintaapák

3/10
janderka 2020 okt. 13. - 21:16:57 3/10 Előzmény zazee
(1182/4882)
Átvette az irányítast a Drága örökösök korábbi lineproducere. Nem vicc. Meg is látszik...
https://media1.hu/2020/05/13/az-rtl-klub-draga-orokosok-cimu-sorozatatol-igazolt-a-tv2-s-mintaapak-uj-gyartasi-vezetot/
1/10
zazee 2020 okt. 13. - 21:08:14 1/10
(1181/4882)
Hát ez egyre gagyibb! Idétlen, ahogy a két apukajelölt legyeskedik Klára körül, az a gejl mesélés, meg a boksz, kész infantilis paródia. Mit keres mocsok Janó az apócák asztalánál a pizzériában, mi ez a nagy barátkozás? Már egyszer Géza kivágta innen, mi változott, a jellemén ugyanis semmi, sőt! Éva továbbra is szervezkedik Janóval egy bebukott esküvő után? Ez már fárasztó, vajon ez a lehetetlen variáció az argentin változatban is így van, vagy csak Bucinak kell a szerep?! A többi szál is nagyon gyatra! Mi az, hogy "két hónap múlva"?? Linda két hónapig feküdt a lakásában, Miki meg Szabinál!! Jajjj:))
3/10
janderka 2020 okt. 13. - 20:55:43 3/10
(1180/4882)
Ez az időugrás jó lett volna ha tényleg lett volna adásszünet. De így elég fura. És még hülyébbé teszi a karaktereket. Egy ügyvéd 2 hónapja bottal üti a fia nyomát,akit hagyott eddig is az anyja nevén létezni mikor már fél éve ő gondozta???? A faszfej haverja meg azóta is nála héderel???
A kétes eredetű Kláragyereket meg az apajelőltek együtt babusgatják?????

Az első 10 percig tudtam csak nézni.
kesem 2020 okt. 13. - 20:27:48
(1179/4882)
Ma megint belenéztem, és kiakadtam... HOGYMIVAN??? ugrottak az időben? Az előbb még Dorkát gyanúsítják a terhességi teszttel, most meg Klára gömbölyödő pocakjának mesét mond Zsolt. ?! Azénfeleségemnedolgozzon Géza meg: "nem azé a gyerek, aki megcsinálja, hanem aki felneveli!" A dörzsölt ügyvéd úr meg a fia után kesereg, s olvasom itt, csak úgy hagyta elvinni.
Látom, folyamatosan a hitelességet kéritek számon, hát nekem ennyi is elég volt a Mintaapákból.
4/10
napraforgó 2020 okt. 13. - 18:31:32 4/10 Előzmény zazee
(1178/4882)
Én azt vártam Kamarástól, hogy sokkal otrombább lesz, mint Fenyő Iván volt. De szinte kedves, joviális pasi lett belőle.
Egy ilyen férfi mellett az ember nem érti Klárát, hogy miért nem felelt meg neki az a leosztás, hogy őneki nem kell dolgozni, mármint állásba menni, elég ha otthon neveli a gyerekeket és ellátja a háztartást.
Jó, én megértem az asszonyt, kb. 18-20 éve gyakorlatilag nem tud más felnőttekkel kapcsolatba kerülni, elbeszélgetni, szórakozni, gyakorlatilag a minden 5. évben lepottyanó újabb gyerek miatt szinte csak kakis pelenkákat cserél, taknyos orrokat töröl. de azt legalább belátta, hogy ezzel a szar call centeres munkával azért olyan nagyon nem tudta megvalósitani magát. Nem ez a munka az álommunka.
Igazából nem is értem, hogy minek kellett ezt a negyedik terhességet beleirni a sztoriba, hacsak nem azért, mert majd Klára drámai módon elvetél.
Remélem nem találnak ki neki egy Down kóros magzatot.
3/10
janderka 2020 okt. 13. - 18:23:02 3/10 Előzmény zazee
(1177/4882)
Ezeket meg kellene irni a Fb oldalukra. Hiába lesz pár igénytelenfejű hozzászóló vagy fizetett éljenző.
1/10
zazee 2020 okt. 13. - 17:44:06 1/10
(1176/4882)
Az a baj, hogy a második évadban sok az életszerütlen, szélsőségesen ellenszenves negatív karakter. A terrorgombóc Márta, a saját gyerekét is átvágó agresszív Éva, az aranyásó, intrikusan manipuláló jellemtelen Kata, a most már teljesen betegesen, ostobán hazudozó Miki, aki mindkét nőjének folyamatosan szerelmet vall, ha az egyik kirúgja, megy a mádikhoz. Az előző évadban még csak lúzer volt, de szerethető, most már idegesítő! Igazán nincs is szerethető karakter, talán Géza, ez sajnos nem Kamarás érdeme, mert ő csak ripacskodik szerintem.
4/10
napraforgó 2020 okt. 13. - 17:37:03 4/10 Előzmény zazee
(1175/4882)
Szabinak eleve nem lett volna szabad beleegyezni abba, hogy Kata elvigye Danit. Ragaszkodnia kellet volna ahhoz, hogy előbb a nő teremtsen magának valami egzisztenciát - lakás, állás, stb. és csak azután vehesse magához a kisfiút.
De az a nő, aki maffiózókkal cimborál, meg lenullázza Szabi hitelkártyáját egy hülye stúdió felszereléssel, az nem megbizható, azt neki látnia kellett volna.
1/10
zazee 2020 okt. 13. - 17:29:32 1/10 Előzmény napraforgó
(1174/4882)
Kár, hogy itt nem lehet a kommenteket lájkolni, tökéletesen megfogalmaztad a lényeget!
1/10
zazee 2020 okt. 13. - 17:15:41 1/10
(1173/4882)
Azt sem értem Szabi miért Emmát hibáztatja, hogy Danit szinte ellopta Kata!? Szabi dörzsölt ügyvéd létére teljesen bénán járt el, miután Kata felelőtlenül csak úgy otthagyta a küszöbén anno Danit, tudhatta, hogy teljesen megbízhatatlan. Ezért, miután ő az apa, neki kellett volna alaposan utánanézni, hová akarja vinni az anyja a kisfiút. Ezt is teljesen összecsapták a forgatókönyvírók, az egész történés lóg a levegőben, még az esküvőn is utánarohanhatott volna Katának, hogy hová mennek. Teljesen hiteltelen, életszerűtlen!
4/10
napraforgó 2020 okt. 13. - 17:05:22 4/10
(1172/4882)
Valóban nem lenne szerencsés, ha valakit kinyirnának. Egyedül Janót nem gyászolnák meg a nézők. Ő megpróbálkozhatna mégegyszer kiugrani a házából, csak most menjen 2 szinttel feljebb.
4/10
napraforgó 2020 okt. 13. - 17:00:55 4/10
(1171/4882)
tökmindegy, hogy mi van az argentinban, meg a szlovákban is, már régen nem követik egyiket sem.
4/10
napraforgó 2020 okt. 13. - 15:51:05 4/10 Előzmény zazee
(1170/4882)
Na, az az újságirónő is elég rámenős volt. Tamás kellett volna neki, de nem volt egy anyuka-tipus. Márpedig Tamás olyan melegszivű nőt keres, aki a kislányának is remek pótanyja lenne.
Elvileg egy nő, aki kutyamenhelyt tart fenn, vagyis szereti az állatokat, szeretheti a gyerekeket is. De ez a Márta annyira rideg, olyan szúrós szemmel vonta felelősségre Tamást, hogy az annyira ellenszenves volt. Nem is értem Tamást, miért hagyja magát terrorizálni a nőtől? Azért annyira nem jó nő, hogy igy dirigálhasson neki.

De az itteni szereplőknek a feje csak arra jó, hogy kalapot tegyenek rá, mert nem szoktak gondolkodni.
1/10
zazee 2020 okt. 13. - 15:33:04 1/10
(1169/4882)
Micsoda remek, nézőket bosszantó megoldás lenne, a három legunszibb karakter, Márta, Éva, Janó összefogó bosszúja Tamás ellen!:)) tombolás lenne:))
Amúgy Márta egy teljesen irreális, életszerűtlen karakter ezzel az agresszív, erőszakos, folyton kötekedő, számonkérő viselkedésével. Az életben nincs pasi, akinek kellene.
Én Mártát kiiktatnám a sorozatból, Tamásnak új nő kéne, pl. az újságírónő az előző évadból.Linda annyira határozatlan, hogy maradjon egyedül.
4/10
napraforgó 2020 okt. 13. - 15:25:21 4/10 Előzmény janderka
(1168/4882)
Azért ez igy nagyon keserű véget érne. Az ember igazságérzete berzenkedik az ellen, hogy mindenki romlásba dől.

És mi van, ha Zsolt Klára gyerekének az apja, de Géza azt sem bánja, nem akar Klárától megválni. Inkább beveszik Zsoltot is a baráti körbe és esténként már 5 apuka sörözget a pizzériában. A negyedik gyerek kislány lesz és Géza teljesen beleszeret.

Janónak én valami igen csúf véget szánnék. Linda két szék közül a pad alá esett, ezen nem változtatnék. De Mártuska sem szimpi, egy idő után őt is levakarnám Tamásról.

Szabi végre összeszedhetné magát, kinyomozhatná hová tűnt Kata és visszaszerezhetné tőle Danikát.

Miki sorsa a legnehezebb, ő sajnos mindig bajba keveredik. Verának nem akarnék rosszat, hogy visszaültessem a nyakába. Bajlódjon vele Petraa tovább, megérdemli. Minek szedett szét egy családot? Most aztán egye meg, amit főzött.
7/10
luci87 2020 okt. 13. - 15:07:48 7/10 Előzmény napraforgó
(1167/4882)
Igen arra en is emlékszem!Csodalkoztam is,hogy azután még uj lakást is tudtak venni közösen Perával!
7/10
luci87 2020 okt. 13. - 15:05:28 7/10 Előzmény janderka
(1166/4882)
Ez igy nem is hangzik rosszul!!✌️👏Elvégre nem lehet mindig happy and!Csak a meseben van,h addig élnek egyutt boldogan,mig meg nem halnak...
3/10
janderka 2020 okt. 13. - 14:24:13 3/10 Előzmény napraforgó
(1165/4882)
Köszi, akkor nem parazok rá, hogy túl sokat agyalnék... :)

Viszont, ha csúcsrajáratjuk a fordulatokat, akkor Márta bosszúból fel is gyújthatná Tamás rendelőjét, aki földönfutóvá válva visszakényszerül Mátraszentimrére a lányával.
Janó összejön Linda anyjával, amitől az apja agyvérzést kap és meghal.
Linda miután egyedül marad, bánatában súlyos gyógyszerfüggő lesz és zárt osztályra kerül.
Klára gyereke Zsolttól van, emiatt a családja ellene fordul és végleg kitagadja. De nem lesz nyugovása, mett Dorka is örök bosszút esküszik ellenük.
Géza örömlányoknál keres vigasztalást, de élvezet helyett csak kankót kap tőlük.
Petra a telekbukta után dühében kipakol Mikinek és bevallja neki, hogy mukika Szabitól van.
Miki visszatérne Verához, de a korábbi tartozásai miatt a hitelezői elveszik tőle az óvodai részesedését. Hamar újabb családi hazugságokba keveredik, emiatt Vera végül kidobja.
Szabit a zabigyerek hír hallatán a végleg lelépő Katán kívül Emma is elhagyja, ettől padlóra kerül és az alkoholba menekül, ami miatt hibát hibára halmoz a munkájában, így elpártolnak tőle az ügyfelei és végül az ügyvédi kamarából is kizárják.

Valakit kihagytam?
4/10
napraforgó 2020 okt. 13. - 13:19:37 4/10 Előzmény janderka
(1164/4882)
Komolyan. Már az első, második évadokban is olyan jó megoldásokkal álltál elő. Jó, persze, vicceltél is néha, de a sok szamárság helyett merithettek volna a az ötleteidből.
3/10
janderka 2020 okt. 13. - 12:58:37 3/10 Előzmény napraforgó
(1163/4882)
Ezt most komolyan érted, vagy csak ironikusan?