Téma: Mintaapák

offtopic
guess.who 2020 okt. 21. - 17:21:48 Előzmény zazee
(1302/4882)
A tinifiúk kedvence meg Dorka. :)

Egyébként Máté egyetlen színészi "erénye", hogy minden megszólalásakor ugyanazt a flegmah hanghordozást használja. Normálisan nem tud beszélni? Vagy csak annyi volt a rendezői instrukció, hogy "te egy flegma karakter vagy" - és ennyit tudott a színész megvalósítani belőle?
guess.who 2020 okt. 21. - 17:19:12 Előzmény napraforgó
(1301/4882)
Mutatták egyébként azokat a hálószobákat? Illetve úgy konkrétan: a nagy nappali hodályon és az étkezőn kívül megmutattak BÁRMIT a házból? A második évadban szerintem nem. Pedig ahhoz képest, hogy a fiúk mindegyikének külön szobája van, valahogy Dorka mindig a hodály ülőbútorán köt ki, hogy a hazaérkező szülő(k) előtt azonnal lebukjanak.

Ha jól rémlik, volt egy olyan jelenet, amikor Emmát Szabi csábítgatni próbálta vissza a lakásban, de éppen Miki ottléte miatt "nem akart zavarni", úgyhogy inkább otthagyta őket. Ezért mondom, hogy ennek megindoklására kellett Mikit oda beköltöztetni - és így Emma teljesen irreális módon megint haverkodhat az exügyvédjével (akivel csak két nappal korábban vesztek össze a gyermekelhelyezéses "tárgyaláson" és vágtak egymás fejéhez cifraságokat...
De ezt már láttuk korábban Lindanénivel is: tehetnek a szereplők bármilyen disznóságot a másikkal, ha az írók újabb felesleges kört akarnak lefuttatni velük, akkor hirtelen részleges amnéziába zuhannak.

A karámban volt egy kis, fehér tetejű kutyaól. Más kérdés, hogy ahhoz képest az egész ultragagyi volt, ahogy előadták, hogy Mikike komoly arccal tervezgette (és persze Petra az egészet félreértette). Meg hangszórót, fűtést, akármit akart bele tenni.
7/10
luci87 2020 okt. 21. - 15:02:02 7/10 Előzmény napraforgó
(1300/4882)
Nem tudom konkretan kinek mennyi a konkret életkora az életben,de Miki mackos termete,szakálla miatt simán kinéz 40 esnek..Annyit tudok,hogy Sthol A. 67 es,mint a férjem,azaz 53 valojában!
1/10
zazee 2020 okt. 21. - 13:46:43 1/10
(1299/4882)
Gondolkoztam azon, kik azok, akiknek ennyire bejön a második évad és annyira agyon dícsérik. Az instagramon a lelkes lihegőkórus a 10-18 éves gyerekekből áll jórészt. Ehhez nyílván hozzá tesz Mátét játszó Grasso Marco, a tinilányok nagy kedvence.
4/10
napraforgó 2020 okt. 21. - 11:19:47 4/10 Előzmény luci87
(1298/4882)
Petra elvileg nem egy harmincas nő, hanem ahogy egyszer elhangzott csak a húszas évei elején járhat. Egyszer emlitette, hogy csak pár éve érettségizett. Ehhez képest Miki már negyvenes pasi (még akkor is, ha Mészáros még nincs is negyven). Vera tett is pár pikirt megjegyzést korábban, hogy Petra akár a lánya is lehetne Mikinek.

Jobb lett volna, ha ügyesebben választanak szereplőket, mert "petra" és "miki" között a valósságban csak 6 év van. Vagy ki kell hagyni az ilyen célzásokat.
7/10
luci87 2020 okt. 21. - 09:19:41 7/10 Előzmény zazee
(1297/4882)
Jó páros lennének, mindkettő megéri a pénzét..Petra a félkész házra ráhap biztos, nem baj, hogy Jani bácsi az apja is lehetne kora alapján..Lényeg, hogy mindketten borsot törhetnének az exeik orra alá..:)
4/10
napraforgó 2020 okt. 21. - 09:05:59 4/10
(1296/4882)
Géza, meg a foga roppant fárasztóak.

Tamás meg átment hülyébe, soha egy szóval nem tiltakozik, hogy Márta odacuccol hozzá. Csak Szabolcsnak mondja, ahelyett, hogy Mártával beszélné meg.
Egyedül Petra jelenete volt vicces, mikor azt hitte, hogy Miki Verának épit házat és közben kiderül, hogy csak a malacnak.

Amúgy akárhogy néztem, én nem láttam házikót (ólat) a malacnak, csak egy kicsi karámot.
1/10
zazee 2020 okt. 20. - 21:15:36 1/10
(1295/4882)
Ma sem ájultam el a pergő, fordulatos események sokaságától, mert, hogy sömmi nem történt!
Egyetlen meglepő momentum: Petra ráugrik Janóra?:) azaz a házára!
1/10
zazee 2020 okt. 20. - 12:58:43 1/10 Előzmény janderka
(1294/4882)
Én is megkapom, hogy miért nézem, ha baromságnak tartom!:) kíváncsi vagyok, meddig tudnak elmenni az igénytelen hülyeségben!:)
4/10
napraforgó 2020 okt. 20. - 12:56:00 4/10 Előzmény janderka
(1293/4882)
Azért annyira tán nem nagy az a ház. van egy nappali-konyha és 4 hálószoba. Minden fiúnak egy, plusz a szülők hálószobája. Mikinek csak a kanapén lenne hely, de tartósan nem akarták ott látni.

Szabolcs nagy marha volt, mert amikor Kata Danival együtt eltűnt, miért nem vette rá Emmát, hogy költözzön vissza hozzá? Azért Miki harmadiknak kicsit sok lett volna náluk. Mint ahogy Kata is sok volt korábban.

Most Tamás lett a nagy bamba, aki nem veszi észre, hogy a Mártuskája annektálta a lakását is, nemcsak őt. Mikor Szabi felhivta erre a figyelmét, akkor is csak nézett bambán.
1/10
zazee 2020 okt. 20. - 12:55:21 1/10
(1292/4882)
Vacsora közben nézem, itt élem ki a napi bosszankodási szükségletem!:))
3/10
janderka 2020 okt. 20. - 11:02:02 3/10 Előzmény napraforgó
(1291/4882)
Ha azt vesszük alapul, hogy mekkora hodály nagy háza van Gézáéknak, nem is értem, miért nem ott lakik ideiglenesen Miki.
4/10
napraforgó 2020 okt. 20. - 07:59:15 4/10 Előzmény guess.who
(1290/4882)
Nekem úgy tűnt, hogy Miki eredetileg Gézánál héderelt, elvégre mégiscsak ő a sógora. aztán Klára visszaköltözésével Miki feleslegessé vált és átcuccolt Szabihoz. Bár nem igazán értem, hogy miért nem alhatott tovább Gézáék kanapéján, mert biztos vagyok benne, hogy Klára visszament a házastársi közös hálóba Géza mellé, igy a kanapé ugyanúgy üres volt éjszakára. És azt sem értem, hogy Szabi hogy egyezhetett bele, hogy 3 éjszakánál többet töltsön ott ez a kókler.
offtopic
guess.who 2020 okt. 20. - 07:43:39 Előzmény napraforgó
(1289/4882)
Felteszem: Mikit azért kellett Szabihoz beköltöztetni Kata lelépése után, hogy meg lehessen indokolni, hogy miért NEM mehet vissza oda Emma.
És persze Szabika pont olyan erőtlen, tutyimutyi "háziúr", mint volt Katával szemben: inkább csendben összeszedi a szennyesét és tűri tovább, hogy gyakorlatilag bárki az ő lakását használja ingyen. Esetleg még bedobhatnák azt, hogy Miki valami vita megkoronázásaként azt mondja Szabolcsnak, hogy "ha nem tetszik, költözz el"...
offtopic
guess.who 2020 okt. 20. - 07:30:05 Előzmény napraforgó
(1288/4882)
Igen, most megint megjelent Petrus két jelenet erejéig. Mondjuk nagyon erőltetve mutatták párhuzamosan a Petra-Emma és a Szabi-Miki együttélés árnyoldalát, és egyre többször ismételgetik, hogy Szabiék úgy beszélnek, mint egy idős házaspár - úgyhogy valószínűleg vissza fogják küldeni Emmát Szabihoz, Mikit meg Petrához. Mondjuk pénteken - vagy hogy nagyobb legyen az izgalom, elhúzzák hétfőig a visszaköltözést.
4/10
napraforgó 2020 okt. 20. - 04:41:58 4/10 Előzmény janderka
(1287/4882)
"akkor minek nézed, ha nem tetszik? különben is csinálj jobbat!".

Na ezt a mondatot nagyon utálom. Mert én FIZETEK azért, hogy engem szórakoztassanak, ezért JOGOM VAN BIRÁLNI is azt, hogy ezt hogyan teszik.
Nem megoldás az, hogy kapcsoljak el, vagy kapcsoljak máshová. Mert ezek a csatornák BELŐLEM ÉLNEK!, és persze mindenki másból, aki fizet nekik, fizet értük.
Akkor meg JOGOM VAN az igényes szórakoztatáshoz. És nem akarok virtuális moslékot kapni! Eszi, nem eszi, nem kap mást. Nem, én nem vagyok ennyire igénytelen, aki bekajál minden sz@rt.
Tessék rendes, igényes műsorokat gyártani! Én és még többmillió ember ezért fizet! tessék megbecsülni a fizető nézőket és tisztességes szórakoztató műsorokat adni, legyen az valami tragédia, vagy komédia (mert tudom, hogy mindkettő a dráma műfajához tartozik).
Ne tessék a torkunkon lenyomni igénytelen, pocsék műsorokat! És nem akarok kamu statisztikákat olvasni, hogy ez, vagy az a gagyi műsor hűha, de mekkora siker volt. Az embereknek van szemük és igazából meg is tudják itélni, mi volt jó s mi nem. Attól, hogy tenger pénzt öntünk bele, még nem biztos, hogy jó lesz.

3/10
janderka 2020 okt. 19. - 22:53:28 3/10 Előzmény zazee
(1286/4882)
Az a vicc, hogy mikor visszakérdezek néha egy-egy ilyen szemellenzős rózsaszin szemüvegen át tévét néző lájkolónál, hogy ha itt ennyire kisigényűek és felszinesek, akkor vajon a húsboltban is boldog mosollyal veszik-e le a pultról a romlott farhátat, akkor rendszerint elhallgatnak. Vagy ami még nevetségesebb, hogy visszaszólnak hogy "akkor minek nézed, ha nem tetszik? különben is csinálj jobbat!".
1/10
zazee 2020 okt. 19. - 22:27:53 1/10 Előzmény janderka
(1285/4882)
Az előbbi csak wicccz volt!:)) Amúgy inkább arra gondolok, hogy a készítők, statiszták, rokonok, szóval az ilyesmi példányok lájkolgatják, dicsérgetik, persze lehet, hogy valakinek tetszik, de azt nagyon nem értem!:)
3/10
janderka 2020 okt. 19. - 21:36:41 3/10 Előzmény zazee
(1284/4882)
Ezt én se értettem soha. Mintha egy tök más sorozatot néznének. Vagy mind fizetett lájkoló lenne? Netán kamuprofil? A legtöbbjüknek csomó fotója vanmeg ismerőse... És mennyit fizethet egy ilyen "meló"? Napi 5 lájk, heti 10 éljenző komment az egy 5-ös havonta??? Mondjuk az se sok, de annál kevesebbért tuti meg nem mozdulnék. Vagy élőben láthatja a forgatást? Netán statisztálhat benne ő vagy valakije plusz pénzekért?
1/10
zazee 2020 okt. 19. - 21:25:43 1/10 Előzmény janderka
(1283/4882)
Csak el kell költeni a moneyt, amit a sorozatra kaptak, bármi áron. Jöhet a hülyeség, ami a csövön kifér. A nézők nem érdekesek, a műsoridőt valamivel ki kell tölteni, csak reklám nem mehet magában:). Amúgy nem értem azokat, akik egekbe dicsérik a facen és az instán ezt a sz@rságot, fizetett lihegőkórus!:))