Téma: Mintaapák

offtopic
guess.who 2020 okt. 24. - 11:43:59 Előzmény guess.who
(1362/4882)
Az előzetesből amúgy az derült ki, hogy Szabi elkapott valamit az ügyfelétől? :)
offtopic
guess.who 2020 okt. 24. - 11:38:11 Előzmény napraforgó
(1361/4882)
Oké, hogy önhitt Szabi, de ha ő magától nem érzi azt, hogy nem volt -khm- kielégítő a teljesítménye, akkor még ráadásnak hülye is.
Mondjuk az is igaz, hogy szerintem nehezen lehettek egyszerre abban a kollégiumban, mert bár a valóságban csak 4 év a különbség köztük, ránézésre inkább tűnik 15-nek.
guess.who 2020 okt. 24. - 11:35:08
(1360/4882)
Azért szerintem Zsuzsi nem csak csinos volt (meg szép), de sokszor látszott úgy Gézáéknál egy-egy dialóguson, hogy sokkal okosabb ő egy kuktától.

Egyébként Emma szerintem a vagány rockercsaj szerepében sokkal dögösebb volt, mint kosztümös, visszafogott jogászként. Tamásnál viszont ez a váltás katasztrófa, csak azt nem tudom, hogy a színész nem tudja eljátszani a laza csávót, vagy direkt ennyire bénára írták meg a szerepét?
guess.who 2020 okt. 24. - 11:31:43
(1359/4882)
Nem lehet mindig csak malackodni. A tegnapi részben nem volt Petra, Janó, Vera sem... :P
guess.who 2020 okt. 24. - 11:30:45 Előzmény napraforgó
(1358/4882)
Gondolom, a maga számára hasznosnak tart egy jólszituált állatdoktorral való kapcsolatot (esetleg később házasságot), hiszen az még a menhelyen is jól jöhet. Bár mostanában valószínűleg megszűnt a menhely, mert Mártának az égvilágon semmi dolga nincs, holott korábban bármikor képes volt beállítani a dokihoz valami állattal...
guess.who 2020 okt. 24. - 11:28:38 Előzmény napraforgó
(1357/4882)
Az a baj, hogy ezzel a "vigyen fel egy másik nőt" ötleteléssel pont ugyanazt az elhibázott vonalat folytatjátok, amit Tamás három tökkelütött haverja - ahelyett, hogy már régesrég rövidre zárta volna a dolgot azzal, hogy "bocsi, költözz ki innen, vége". Ehelyett tutyimutyiskodik és a haverok hülyeségeire hallgat, mint egy óvodás gyerek. Pontosabban bölcsődés, mert sokszor még Juli is értelmesebb nála. :)
4/10
napraforgó 2020 okt. 24. - 10:50:09 4/10
(1356/4882)
Hát elég fura volt, hogy összejött a 4 haver agyalni, hogyan szabaduljon meg Tamás Mártától, erre a nő rájuk telepszik. És a haveroknak még tetszik is a nő.

Az viszont tetszett, hogy ez az Edit (Haumann Petra) jól belegázolt Szabi önérzetébe. Ahogy közölte az ügyvéddel, hogy nem volt felejthetetlen élmény, sem régen, sem most, az csúcs volt.
4/10
napraforgó 2020 okt. 24. - 04:55:22 4/10 Előzmény janderka
(1355/4882)
Jajj, ne!

Már megint elrugaszkodtak a valóságtól és én ezt nagyon utálom.
4/10
napraforgó 2020 okt. 24. - 04:53:23 4/10
(1354/4882)
Na de ha Márta tudja, mire megy ki a játék - vagyis, hogy Tamás nem igazán akarja őt, akkor fiatal, csinos nőként miért ragaszkodik egy olyan férfihoz, aki nem akarja őt, nem szereti őt, soha nem is fogja szeretni, nem lesz a szive csücske, stb?
Miért nem keres egy olyat, akinek meg de?
Én az ilyen női viselkedést nem tudom megérteni.
3/10
janderka 2020 okt. 24. - 04:53:09 3/10 Előzmény napraforgó
(1353/4882)
Az még egy másik sorozat volt... :))))
7/10
luci87 2020 okt. 24. - 04:13:37 7/10 Előzmény napraforgó
(1352/4882)
Szerintem átlát a szitán,és tudja mire megy ki a játék!:) Ezért megy bele mindenbe..Ha nőt visz fel Tamás,simán belemegy akár a 3 asba is,de semmiképp nem csinál botranyt...
4/10
napraforgó 2020 okt. 24. - 04:10:55 4/10 Előzmény zazee
(1351/4882)
Tamás sokkal irritálóbb karakter lett, mint Márta. Márta csak egy szimpla pióca, aki nem hagyja levakarni magát. Akármit csinál Tamás, ő rátromfol, ő még olyanabb. Ha Tamás mácsó, a nő még inkább az. Ha rendetlen, akkor ő is az. Ha romantikus, akkor neki az is tetszik. Mindenhogy "szereti" a pasit, és pláne azt, hogy milyen sok arca van.
Tamás azért sziv, mert a kezdet kezdetén nem akarta megmondani a nőnek, hogy ő bizony nem akar ilyen szoros kapcsolatot, csak egy laza viszonyt szeretne.
De Tamás életébe pont akkor lépett be Márta, amikor Linda még nagyon hezitált és nem tudta, mit akar, mit tegyen. Tamás önérzetének meg nagyon jól jött Márta, aki meg nagyon is tudta , mit akar. És hagyta magát meghóditani.

És itt a baj, mert Márta nem hagyta magát meghóditani, ő rátapadt, rámászott a férfira, akit ez nagyon zavar, mert Tamás még a hagyományos vonalat képviseli, szeretné ő meghóditani a nőt, lassan, a maga tempójában, és nem tetszik neki ez nagyon rámenős viselkedés Márta részéről.

Az én véleményem az, hogy egy ilyen ragadós, tapadós nőt most már nem lehet szépszerével elüldözni, kiutálni, neki kerek-perec MEG KELL mondani, hogy "tűnj el az életemből".
Nincs más lehetőség, vagy tényleg csak az, hogy más nőt/nőket visz a házába, na de hol talál olyan vállalkozó szellemű nőket, akik némi ellenszolgáltatásért eljátszák neki a szeretőket????

Mert azt nehezen hiszem, hogy Tamás talál olyan nőt, aki szivesen vesz részt egy ilyen "családi drámában". És Mártából még azt is ki tudom nézni, hogy ha ágyban találja Tamást egy másik nővel, hát befekszik melléjük harmadiknak azzal, hogy mindig is ki akarta próbálni az édeshármast.

4/10
napraforgó 2020 okt. 24. - 03:50:35 4/10 Előzmény guess.who
(1350/4882)
Na most megvilágosodtam.

Amikor Miki fölvette a házépitésre a hitelt, akkor a fedezet a telek volt. Épp azért kellett megvegye a testvérétől a telekrészét, mert a fél telek nem volt elég fedezetnek.
A bank akkor a hitelösszeg erejéig jelzálogot tesz az ingatlanra.
Ergo, Miki NEM ADHATTA el a telkét, amig az utolsó fillérig vissza nem fizette a hitelt.
Vagyis Miki NEM tudta eladni a telkét, mert nincs olyan hülye vevő, aki átvállalja az ő tartozását.

Vagyis, a kedves alkotók most megint nagy baromságot csináltak.
1/10
zazee 2020 okt. 23. - 21:16:11 1/10
(1349/4882)
Epokit Márta már valóban valószerűtlenül bosszantó karakter ezzel a levakarhatatlan piócáskodásával, de Tamás idióta tehetetlensége is az. Ha már szerepjátszásban gondolkodnak az írók, miért nem mondja Tamás, hogy a nyitott kapcsolatot szereti és visz haza egy új nőt, Márta kinyúlna.:)) de hát így nem lehetne ezt a szálat akkor még vagy 10 epizódig elhúzni.
1/10
zazee 2020 okt. 23. - 19:39:23 1/10 Előzmény guess.who
(1348/4882)
Úgy tudom, hogy először is a bank a hitelt nem egy összegben utalja ki, hanem szakaszosan, az építkezés készültségi fokának megfelelően. Amint egy építési szakasz befejeződik, a banki értékbecslő helyszíni szemlét végez, és ez alapján utalja a bank a következő részösszeget. Szóval Miki story szerinti hitelfelvétele több helyen is sántít, ahogy más témában is csak blabláznak, nem értem de miért nem próbálnak utánanézni, hogy a történet ne legyen túl blőd!
guess.who 2020 okt. 23. - 18:02:54 Előzmény napraforgó
(1347/4882)
Szerintem amíg rendesen, időben fizeti a törlesztést, addig túlzottan nem érdekli a bankot, hogy hogy áll az építkezés. Bár ha az ingatlan (lesz) a hitel fedezete, akkor elképzelhető, hogy mégis. :) Volt a konstrukcióról szó, vagy csak a szokásos "hitelt veszek fel" üres duma hangzott el?

Azon szoktam nevetni, amikor konkrét pénzösszegeket soha nem mondanak, csak a számológépen, telefonon, cetlin mutatják meg a másiknak. Így volt az emberrablásnál, Maki telekeladásánál stb.
guess.who 2020 okt. 23. - 18:00:10 Előzmény zazee
(1346/4882)
Vera kölcsöne? Na de Szabi luxusautója, meg az emberrabláskor kifizetett sok-sok millió?
guess.who 2020 okt. 23. - 17:59:30 Előzmény napraforgó
(1345/4882)
Akkor viszont vagy két hét alatt össze kéne hoznia a házat (legalább nyílászárókat és valami belső vakolatot), vagy tényleg be fog Petrához költözni. :)
4/10
napraforgó 2020 okt. 23. - 17:36:32 4/10 Előzmény zazee
(1344/4882)
Én még nem vettem föl bankhitelt lakásépitésre, de ha bank lennék, akkor azért kiváncsi lennék, hogy Mikkamakka adósom hol is tart már az épitkezéssel.
Nem kellene időnként tájékoztatnia a bankot, mert most elköltötte a telek árát és gondolom a felvett hitelt is az óvodára.
3/10
janderka 2020 okt. 23. - 16:33:46 3/10 Előzmény zazee
(1343/4882)
Drága örökösök debilkór. Heti szintű újrakezdődés :(