Téma: Mintaapák

4/10
napraforgó 2020 dec. 05. - 19:29:24 4/10 Előzmény zazee
(2262/4882)
Szabi 7 milliójáról, meg a gyerekrablásról is szót sem ejtenek. A kocsiját nem bukta, mert épp az átadásnál kapcsolták le a rendőrök a gyerekrablókat, igy az autó nála maradt.
1/10
zazee 2020 dec. 05. - 18:36:23 1/10 Előzmény guess.who
(2261/4882)
Ebben a sorozatban nagyon gyakori, hogy a szerzők csak úgy ejtenek bizonyos eseményeket, azaz azok lezárását. Mi lett Szabi 7 millcsijével, a kocsijával, hogy fizeti Miki a tartásdíjakat és a törlesztést, amikor igazán nem dolgozik sehol, vagy min. csak aprópénzért stb. Szerintem többet szóba sem kerül Tamás laptopja és az elveszett fotók.
Misi átal feltöltött "intim" fotók az ovis zárt csopiba megint csak egy gagyi húzás volt, nem is tudhatott erről a csoportról, vagy ha igen, akkor néhány erre utaló mondattal lehetett volna a nézőket is bevonni, hogy ez az esemény ne lógjon a levegőben. De az íróktól már sajnos megszokhattuk a totál logikátlan, amatőr munkát!!
Amúgy megint csak a szlovák verziót kell felhoznom példának, ott Misi gyereke is idejár az oviba, így nekik nem kellett valamilyen kitekert, ügyetlen megoldás kitalálni az esemény megmagyarázására. Kíváncsi vagyok majd a gyermekded megoldásra, de az is lehet, hogy erre sem vesznek fáradtságot. Mert ugye "első" a néző!
Magenta99 2020 dec. 05. - 14:27:10 Előzmény guess.who
(2260/4882)
De éppenséggel alvás közben is készíthetett felvételeket, akár a saját telójával is Lindáról. Attól, hogy ő az éjszaka közepén lopózgatott ki a lakásból, Linda még elaludhatott, nem kellett öntudatlanra innia magát....
Az már más kérdés, hogyan tudta feltörni a zárt csoportot és oda képeket feltenni - habár, ha valaki számítógépekkel dolgozik és ért is hozzá, nem egy nagy durranás feltörni egy jelszót.
Az, hogy ilyen csoport egyáltalán létezik, akár beszélgetés közben is felmerülhetett - erről nem volt szó.
Magenta99 2020 dec. 05. - 14:20:56 Előzmény napraforgó
(2259/4882)
"Az fura, hogy Tamás csak úgy túllépett a laptopja tönkretételén , egy szóval sem szidta Mikit."
Sztem kivételesen erről nem tehet Miki. Csak átvette a laptopot és a neten akart nézni valamit, ettől nem döglik be egy szgép, szerencsétlen egybeesés volt. Ezzel az egésszel csak arra akarhattak utalni, hogy Miki egy két lábon járó szerencsétlenség és vonzza a bajt.


4/10
napraforgó 2020 dec. 05. - 10:36:46 4/10
(2258/4882)
Linda meztelen bal válla kilátszott a takaró alól. Ó borzalom!
4/10
napraforgó 2020 dec. 05. - 10:11:25 4/10 Előzmény guess.who
(2257/4882)
Ez esetben Misi olyan nagy számitógépes szakember, hogy fel tudta törni a jelszót és fel tudta tenni a képeket.
Amúgy honnan a bánatból tudta egyáltalán, hogy van ilyen zárt ovis csoport , szg. lehetőség.
guess.who 2020 dec. 05. - 08:59:03 Előzmény napraforgó
(2256/4882)
Elvileg a képek MOST kerültek fel az ovis csoportba, azt meg eléggé kétlem, hogy mondjuk a pofon közben Misi ellopta volna a telefont, felmásolta volna rá a képeket és feltöltötte volna a csoportba, majd visszalopta volna Linda zsebébe... :) Márpedig a fenyegetés óta biztosan NEM kerülhetett Linda telefonja Misi kezébe, szóval hacsak nem mesélte el lelkesen Linda korábban az ovis csoport hozzáféréséhez szükséges jelszót, nem igazán érthető ez a marhaság.

Úgy látszik, hogy Maki csinálhat bármit (tojássütés, laptoprongálás, takker kisgyereknek adása, Szabi kitúrása a saját ágyából stb.), elég, ha betanít egy kétlépéses, együgyű "koreográfiát" a gyerkőcöknek, és máris minden el van nézve neki. Sőt: Vera is olvadozik, és már-már visszafogadja a kamugépet.
4/10
napraforgó 2020 dec. 05. - 08:21:56 4/10 Előzmény guess.who
(2255/4882)
Az ovis csoport elvileg zárt, de Misu feltölthette a fotókat Linda telójáról is a tudta nélkül.

Az fura, hogy Tamás csak úgyy túllépett a laaptopja tönkretételén , egy szóval sem szidta Mikit. Én páros lábbal rúgtam volna ki, orditoztam volna vele, hogy téritse meg a káromat, a laptop árát, de még igy sem tudja pótolni a pótolhatatlan családi fényképeket. Ehhez képest ez az idióta Miki még mindig nála lakik és semmivel sem járul hozzá a rezsihez, lakbérről nem is beszélve.
guess.who 2020 dec. 05. - 08:13:46 Előzmény zazee
(2254/4882)
Különben -eltekintve attól, hogy mi nézők szeretnénk-e látni- Linda pucér képeiről csak annyit: ha ilyen készült volna, arról Linda minden valószínűség szerint tudna. Hacsak nem itatta le teljesen Misi, majd készített róla öntudatlan állapotban ilyesmit - de ezért, illetve ennek nyilvánosságra hozásáért simán perelhető lenne. Itt viszont a szereplők láthatóan nem tesznek semmit a szabadkozáson kívül.
Maradjunk abban, hogy betakarózott, alvó állapotban készített róla a szakállbajnok kasu pár fotót és azt feltöltötte az ovi fb-csoportjába.
Kérdésem: oda bárki bármilyen fotót feltölthet? Eleve érthetetlen, hogy miért nem zárt csoport, aminek a tagjai kizárólag azok a szülők, akiknek a gyerekei oda járnak. Mi köze van az oviban történő dolgokhoz bárki kívülállónak - és miért van jogosultsága egy vadidegennek oda bármit feltölteni?! Hiszen Misikének nincs gyereke, pláne nem az oviba járó gyereke.
Szóval az a helyzet, hogy ez megint egy olyan, féligazságokból, nagyon ostobán összerakott szál, mint Misi lebuktatásának felvezetése volt. Tényleg: onnantól, hogy Misi lebukott, már nem is érdekli TTamást, hogy az ügyféladatbázisa és a lánya fotói teljesen megsemmisültek? A laptopja sem létezik már, ahogy korábban sem volt...
guess.who 2020 dec. 05. - 08:06:42 Előzmény napraforgó
(2253/4882)
De várj! Kata nem utas volt, hanem személyzet, neki nem feltétlenül járnak a kikötéskor sem városnézési és kirándulási jogok. Ha meg nem hagy(hat)ja el a hajó fedélzetét, akkor nincs szüksége útlevélre...

Persze az is lehet, hogy mindössze egy, a budapesti Dunán kikötött bulihajó fedélzetén énekelt, hiszen nem magyarázták túl az egészet. :)
guess.who 2020 dec. 05. - 08:03:23 Előzmény napraforgó
(2252/4882)
"Ez a pasi pont olyan, mint Janó, aki mániákusan ragaszkodik a "szerelméhez", csak még rosszabb."
Leírtad a lényeget: mivel Janaúval addig-addig manőverezgettek a nagy szál-összekuszálásban, hogy látványosan kiszeretett Lindából (és ha megfigyeled, valószínűleg ki is írták, mert már több rész óta nem is szerepelt, csak pl. "telefonon hívta" Katát), beleírták újból a karakterét, csak most már nem Janaúnak hívják, hanem Misinek. Bár szerintem egy-két résznél nem lenne szabad tovább húzni Misi elmebaját, de az eddigiek alapján (pl. Janaú kerekesszékezése és Misi repülősködése) biztos, hogy legalább két hétig élvezhetjük még Lindával egyetemben a szerelőbácsi és TTamás értelmetlen konfrontálódását, mielőtt utóbbi végre szálanként tépkedi ki előbbi szakállát. :)
4/10
napraforgó 2020 dec. 05. - 07:50:02 4/10 Előzmény luci87
(2251/4882)
Én arra gondoltam, hogy Misi nős, azért lép le mindig az éjszaka közepén. De ha nem, csak pszichopata, akkor miért hagyja ott Lindát mindig éjszaka?
Az , hogy van neki valami nünükéje, miért ok és indok arra, hogy tönkretegye Lindát? Ez a pasi pont olyan, mint Janó, aki mániákusan ragaszkodik a "szerelméhez", csak még rosszabb.
Azért nehezen hiszem, hogy egy nő egymás után két pont ugyanolyan dilis pasit fog ki.
7/10
luci87 2020 dec. 05. - 07:30:04 7/10
(2250/4882)
Pont erre gondoltam ritka unalmas rész volt,sok felesleges szállal!Viszont Misirol sok minden most se derult ki!Nős?Pszichopata? Ki is ő valójában,és mit akar??
4/10
napraforgó 2020 dec. 05. - 05:29:59 4/10 Előzmény zazee
(2249/4882)
Ez a nagyon hülye Kata mindösszesen egy hajón énekelt, vagy 6 hétig, ahogy itt előadták.
Agyon törtem a fejem, hogy hol, milyen hajón énekelgethetett.
Mert egy Budapest - Bécs reláció sétahajóval a Dunán kb. egy hét. Ugyanez lefelé az Al-Dunára kb. 3 hét. Maximum, és persze jó lassan mennek, többször kikötnek, sttb.
Tengeri útra nem nagyon mehetett el, mert a gyereknek feltehetőleg nem volt útlevele és mondjuk egy Földközi tengeri útnál, ahol sok helyen kiköt egy hajó kell az útlevél, mert nem minden állam EU-tag.
Főleg nem az Észak-Afrikaiak, márpedig Marokkó, Tunézia, Egyiptom is szerepelhet az érintett országok között.
A karib tengerre pláne nem mehetett el körutazásra a gyerekkel a hóna alatt. Szóval ez megint egy oltári nagy marhaság.
4/10
napraforgó 2020 dec. 05. - 05:22:16 4/10
(2248/4882)
Jaj, és ennek akarnak harmadik évadot! Mikor már a másodikat is alig viseljük el.
guess.who 2020 dec. 04. - 22:08:16 Előzmény zazee
(2247/4882)
Minden, de minden túl van már játszva és legalább háromszor annyi műsoridőt adnak az adott jelenetnek, mint amennyi kellene neki - vagy amennyit a nézők még el tudnának viselni anélkül, hogy fognák a fejüket és a pokolba kívánnák mindazokat, akik ezt kitalálták, leírták, leforgatták, megvágták és most leadták.
guess.who 2020 dec. 04. - 22:06:34 Előzmény zazee
(2246/4882)
Igen, az is egy irtóra túljátszott, de legalább értelmetlen marhaság volt. Egy óvodás gyerek(!) panírozott és klopfolta a húst. Aha, jó ötlet.
1/10
zazee 2020 dec. 04. - 22:00:01 1/10 Előzmény guess.who
(2245/4882)
Sajnos ismét egy eseménytelen és humortalan epizódot láthattunk, hosszasan elemezték a rántotthús panírozását is vagy kétszer!:))
1/10
zazee 2020 dec. 04. - 21:54:18 1/10 Előzmény napraforgó
(2244/4882)
Lindás fotóján én is jót röhögtem, semmi botránykeltő nem volt látható!:) na de Linda többesszámban beszélt a fotókról, tehát volt ott ezekszerint pucér kép, csak a készítők
minket nem avattak be!:))
Amúgy minden epizódban van egy ügyeletes túlhülye karakter, ma nálam Kata kapta a citrom díjat. Aki hajókon hivatásszerűen énekelt, sőt a korábbi évadban zenekarral is fellépett, annak van azért gyakorlata és egy mosópor reklámot nem fog ennyire idétlenül túljátszani. A készítőknek miért jó, hogy a karaktereket ennyire életszerűtlenül lebutítják!?
guess.who 2020 dec. 04. - 21:50:12 Előzmény napraforgó
(2243/4882)
Pont ezen gondolkodtam, hogy mégis mi abban a botrányos, hogy Linda alszik, nyakig betakarózva? És az előzetesben sírdogál, hogy hogy néz ezután bárki szemébe... Az a bárki nem szokott aludni, vagy mi?!

Megint az van, hogy a semmit túlfújják, óriási műdrámát csinálnak belőle. Humor, móka, vicc, kacagás meg sehol.
Ja de: Szabi nem akar mosóporreklám-sztár lenni, mégis őt kasztingolják, pusztán azért, mert ott csetlik-botlik a Maki által 2 perc alatt profi táncossá képzett fiával. Mekkora poén!