Téma: Mintaapák

4/10
napraforgó 2021 máj. 19. - 16:37:12 4/10 Előzmény zazee
(2782/4882)
Tökéletesen igazad van. Egy becsületes állatorvos sokkal jobb parti, mint egy bunkó bútorszállitó, aki némi kis bűnözéstől sem riad vissza.

Ez a titkolózás meg egy állati nagy baromság, akárki is találta ki.
Lindának meg kb. 20 évvel ezelőtt kellett volna fellázadnia a kiváncsi anyja ellen, hogy ne üsse bele mindenbe az orrát.
Csak hát Lindának volt egy sok évig elhúzódó kapcsolata Janóval, gyakorlatilag együtt éltek és az anyós kényeztette a vejét, abban a hiszemben, hogy végre megkéri a lánya kezét. Ez idő alatt olyannyira megszokta, hogy bármikor betoppanhat hivás és előzetes bejelentkezés nélkül is, hogy most is ezt csinálja, holott a lányának lenne magánélete Janó után is.
1/10
zazee 2021 máj. 19. - 16:13:07 1/10
(2781/4882)
Mint ahogy azt sem értem a barátok előtt miért jobb titkolni Lindának a Tamással való kapcsolatot és felvállalni inkább egy nem létező viszonyt Szabolccsal? Ebben hol a logika, a készítőknek ez az izgalmas fordulat? Szánalom, főleg azért mert lehetne jobb is!
1/10
zazee 2021 máj. 19. - 15:51:49 1/10
(2780/4882)
Amúgy azt sem értem Lindás nagyravágyó anyjának mi baja végül is Tamással, egy becsületes, jószituált állatorvos, aki szereti a vénlányt. Bunkó Janó jobb volt? Nem értem a fk. írók logikáját?
4/10
napraforgó 2021 máj. 19. - 10:24:19 4/10 Előzmény luci87
(2779/4882)
4/10
napraforgó 2021 máj. 19. - 10:22:05 4/10 Előzmény guess.who
(2778/4882)
Málnaszörpöt a gyereknek vesznek. Egy férfi sört iszik. meg pálinkát.
De tényleg, akár kávézhatnának is, vagy van rostos üditő is a pizzériában.
Egyszer csak meghallgatnak minket is.
Találkozgathatnának a pizzérián kivül is. Géza és Tamás szomszédok, ők fűnyirás és kertészkedés közben is beszélgethetnének. Géza és Miki sógorok, ők a családjaiknál is összefuthatnának.

Tetszettek a kirándulások is. egyszer sátoroztak, de akkor Géza silány virslije rontotta el a hangulatot.
A következő alkalommal Tamás akart megszabadulni Márta szüleinek látogatásától, ezért az utolsó pillanatban elég lepukkant nyaralót tudott csak kibérelni.
Egyszer sikerülhetne már minden jól.

Egyre kevesebbet látjuk az "óvodás" gyerekeket is. Hát hogyne, hisz a legtöbbjük már 10 éves.
7/10
offtopic
luci87 2021 máj. 19. - 09:03:22 7/10 Előzmény janderka
(2777/4882)
En nem láttam a tegnapelöttit se,utolag keresgelve,egyik rész olyan mint a másik,nem jöttem rá melyik az ujabb resz!:)Rovid,es erdektelen lett..de tényleg nincs most más!:(
3/10
janderka 2021 máj. 19. - 08:21:17 3/10 Előzmény guess.who
(2776/4882)
Mintha csak egy bevett burleszk elem volna mindkettő. Pedig lövésem nincs, mit hihetnek, kinek jön ez be ennyiszer és ilyen hiteltelenül előadott módon.
Mert ha még csak 22 éves lenne ez a mi Lindánk, aki épp hogy csak kijött az óvónőképzőből, és épp most kezdegetné csak az önálló életét a nagyanyja után megörökölt lepukkadt lakáskájában, miközben stikában összejön mondjuk az apjakorabeli volt iskolaigazgatójával, akivel tutkolózniuk kell, az rendbe volna. No de egy lassan menopauzába érő vénlányként mit ugrabugrál itt összevissza, mint egy szüleitől függő, meghülyült tinilány?!
offtopic
guess.who 2021 máj. 19. - 08:14:47 Előzmény napraforgó
(2775/4882)
Szösz tudja, nekem nem fura, ha málnaszörpöt isznak. Vagy egyáltalán: miért az az alapeset, hogy ha egynél több ember összegyűlik valahol, akkor azonnal inni kell? (És ha egyedül van valaki, akkor meg AZÉRT. :D)
"Csak úgy" nem lehet beszélgetni?
offtopic
guess.who 2021 máj. 19. - 08:13:07 Előzmény napraforgó
(2774/4882)
Nem tudom, nekem ez az egész vízben szülős marhaság túlzottan hangsúlyos lett. És úgy, ahogy mondod: eddig tök jól elvolt Polyák az egyre nagyobb műhassal, úgy igazán senkit nem érdekelt a leendő gyerek (talán még az elején bohóckodtak kicsit babaholmik és a név választásával), most meg hirtelen semmi másról nem szólnak a részek, csak erről? Fizet ezért a tévékettőnek az otthonszülős lobbi? :)

És igen, ilyen korban eleve veszélyeztetett terhes lenne, kétlem, hogy az orvosa túlzottan engedné, hogy ellenőrizetlen körülmények között szüljön. Pláne hogy "odaát" Erika már huszonéves korában, a terhesség elején befeküdt a kórházba - itt meg Klára két hete még lepényt akart sütni a piccériában. :) És hát valahol érthető Geyza bunkósága: három gyerek megszületett mindenféle felhajtás nélkül - és akko pont most, jóval idősebb korban akarja Klára a negyediket (és saját magát) veszélyeztetni azzal, hogy kórháztól-felszereléstől-orvosoktól távol szül?
Mindenesetre irtó negatív húzás lesz az íróktól, ha így "írják ki" Polyák Lillát. Jandi érzéseivel ellentétben nekem hiányozni fog, szeretem a hangját is. :)
offtopic
guess.who 2021 máj. 19. - 08:04:53 Előzmény napraforgó
(2773/4882)
Persze, de ebben a csudában a "nem mondom el senkinek, hiszen ismersz!" klisét legalább részenként háromszor eljátsszák. Majdnem olyan gyakorisággal, mint ahogy Lindanénire rányit az anyja kéretlenül... :)
4/10
napraforgó 2021 máj. 19. - 05:54:39 4/10 Előzmény guess.who
(2772/4882)
Biztos, hogy hülyének nézik a nézőket.
No de valamit használt a dörgedelmed is, úgy tűnik, hogy a napközbeni, sőt az esti sörözgetéseknél is az egyes apukák már csak alkoholmentes sört fogyasztanak. Maki külön hngsúlyozta is és Tamás is jelezte, hogy még vezet.
Az előző évadban bizony az esti összejöveteleket "tüskével" kezdték. Mostanra ezt kihagyták.

Valljuk be, azért kicsit fura is lenne, ha málnaszörpöt, agy bambit innának.... Igy azonban a beszélgetés, a gondok megosztása lett a hangsúlyosabb, nem az, hogy isznak, meg pláne, hogy mit isznak.
4/10
napraforgó 2021 máj. 19. - 03:52:35 4/10 Előzmény guess.who
(2771/4882)
Klára nem jár terhesgondozásra? Feltételezem, hogy egy 40-en felüli nőre fokozottan figyelnek. Talán nem is engedik rendesen szülni, pl. ha magas a vérnyomása, vagy a cukra, vagy bármi egyéb probléma van. Nem a kilencedik hónapban szokták eldönteni, hol fog szülni, mi lesz vele. VValahol csak kezelték eddig is.

Ha most kitalálnak valami hülyeséget, hogy Klára, meg a gyerek belefullad a medencébe szülés közben, hááát.....

Próbálják Gézát is egyre bunkóbbnak ábrázolni, de az az igazság, hogy az, amit most Géza mutat, messze nem elég, hogy egy háromgyerekes anya - útban a negyedikkel - elhagyja a suttyó férjét.
Ahhoz minimum fizikai erőszak is kéne.
4/10
napraforgó 2021 máj. 19. - 03:43:12 4/10 Előzmény guess.who
(2770/4882)
Na jó, de ha Maki tartja a száját, ahogy igérte, akkor nem lett volna ez az egész hülyeség.
offtopic
guess.who 2021 máj. 18. - 21:33:38 Előzmény janderka
(2769/4882)
Mivel mindenki mindenkinek a rokona... :) Asszem, valahogy úgy van, hogy Polyák Geyza felesége, Geyza meg Vera és Ádám testvére, Íti meg Ádám leendő exe - ergo Polyák és Íti jóban vannak. :D (Ha mégsem, akkor elnézést.)
3/10
janderka 2021 máj. 18. - 21:22:40 3/10 Előzmény guess.who
(2768/4882)
Ezek ketten egyébként mitől lettek egyáltalán jóban? Hogy 2 hónapja oda jár oviba Gigi koravén fejű fia?
offtopic
guess.who 2021 máj. 18. - 21:07:58 Előzmény napraforgó
(2767/4882)
De bizony, Tamás pletykált: azonnal elkotyogna Lindanéninek, hogy mit hallott Makiéktól a piccériában.

Egyébként amikor Polyák Lilla beszélgetett Ítivel az ovi kertjében, mintha kimondatták volna vele, hogy mi várható: annyira búcsúzkodott, meg lemondó volt a terhességével kapcsolatban. Szóval lehet, hogy mégis komplikációt írtak neki és sikerül az íróknak összehozniuk egy dupla temetést egy vígjátékban?
1/10
zazee 2021 máj. 18. - 20:58:06 1/10
(2766/4882)
Remélem Szabiból már kitör az igazság, hamár Janó így elkalapálta!:) reméljük a fk. írók is így akarják, mert ez az egész Linda, Tamás, Szabolcs kavarc nagyon gagyi. Éva pedig egy nagyon elcseszett, túlnyomott karakter!
3/10
janderka 2021 máj. 18. - 20:45:11 3/10 Előzmény napraforgó
(2765/4882)
Viszkettem a mai epizódtól, annyira szar volt. Csak hát nemigen van más...
4/10
napraforgó 2021 máj. 18. - 20:32:42 4/10 Előzmény Lili Marleen
(2764/4882)
Már beszélnek róla, vagyis nemsoká feltűnik.
4/10
napraforgó 2021 máj. 18. - 20:31:34 4/10 Előzmény guess.who
(2763/4882)
Miki pletykált, nem Tamás.
És csak folytatják a titkolózást, még egy álló hétig. Két független ember és idétlenkednek. Még ha Linda férjes asszony lenne, de igy érthetetlen.

A sorozat átment mexikói szappanoperába, Már összeboronálták Verát Mikivel, most Ági és Ádám van soron. Ó borzalom anyja, ne hagyj el....