Téma: Mintaapák

offtopic
guess.who 2021 szept. 17. - 18:45:20 Előzmény napraforgó
(3282/4882)
Úgy értettem, hogy "Janaú" találkozhatott volna Stohllal, ha már csatornacelebeztek ennyit... Ha az ertéelnél meg tudták oldani "Gyurival" a mi ki falunkban, akkor itt is megtehették volna, úgy lett volna teljes Kata "nem is hasonlítasz Stohlra" poénja. Ehelyett irtó gagyin bevágták Kispákaiékat, de még csak nem is egy képre, hanem ide-oda vagdosták a snitteket, amiket jól láthatóan két külön helyen és időben vettek fel, csak utólag gányolták össze. Szerintem kínos volt. Mondjuk az egész tegnapi epizód.
Szabiból is totál hülyét csináltak az írók pár rész alatt (komolyan így viselkedik egy "sztárügyvéd"?), ahogy Makiból is. Bár nála legalább nem olyan jelentős a változás, pont ugyanilyen nyomi volt korábban is.
A hisztériájára meg leginkább csak legyinteni tudok: annyira komolyan vehetetlen ezzel a borotválkozás utáni nevetségesen óvodás hülyegyerek fejjel... És a slusszpoén: mindezek mellé ő lett az idei Arany Medál díj Év színésze közönségdíj tulajdonosa.
4/10
napraforgó 2021 szept. 17. - 05:03:43 4/10 Előzmény guess.who
(3281/4882)
Jajj, ettől én is féltem, hogy leforgatják a Bödör 2-őt és Stohl Buci találkozik önmagával. De szerencsére nem, csak beszéltek róla.

Szokatlan, hogy Emma ennyire elengedte magát, és jól becsipett. Furcsállom, hogy Szabi nem Annával ment el, hisz ő hivta meg, nekem úgy tűnt, hogy a kisérőjeként. Nyilván együtt kellett volna megjelenniük. Ehhez képest Szabi Karolától kért és kapott belépőket és nagyon mellőzte Annát a gálán.

Ahogy már korábban irtam, Miki teljesen hülye, hogy megtiltja Csangének, hogy vigyázzon az öccsére és még arra is képes, hogy odamenjen balhézni Petrával. Teljesen irreális a viselkedése.
offtopic
guess.who 2021 szept. 16. - 22:05:02
(3280/4882)
Hát ez remek: egy komplett epizódot képesek voltak összevágni úgy, hogy a valódi szereplők lényegében nem is voltak benne, csak két kupac levitézlett, tökéletesen érdektelen csatornatöltelék-celeb. Viszont volt egy óriási előnye: a félórás epizódot öt perc alatt végig lehetett nézni az áttekerésekkel.
Mondjuk Emma legalább elmondta a véleményét Katának az egészről.

És voltak annyira marhák, hogy a végtelen mennyiségű önfényezés közben Stohl önmagával való találkozását nem forgatták le. Ekkora kihagyott ziccer azért nem sok akad, azt hiszem.
7/10
offtopic
luci87 2021 szept. 16. - 21:54:50 7/10 Előzmény janderka
(3279/4882)
Jaj, pont hasonlot mondtam a ferjemnek.. :( Tenyleg rosszul nez ki... :(
3/10
janderka 2021 szept. 16. - 20:31:01 3/10
(3278/4882)
Palik milyen jól nézett ki. Mint egy végstádiumos előhalott.
7/10
luci87 2021 szept. 16. - 19:48:50 7/10
(3277/4882)
Nekem most csak Tamás szimpi a férfiak közt,Miki egy notorius hazudozo,Szabi,a nőcsábász macso,Géza,háát..öt most sajnálom !A noi szereplok kozul most nincs szimpi,Vera fura,az ovonő egy hiszterika,Petra is,,,a két nagyi szornyu...a tobbi nö...:(
4/10
napraforgó 2021 szept. 16. - 15:10:34 4/10
(3276/4882)
Nézem az epizód végét, Csenge elég jól kezeli Muki betegségét, előbb hűteni próbálja a lázas kisgyereket, majd mivel nem éri el Petrát, az apját hivja föl.
Elég meglepő, hogy mostanában Mukit nem is láttuk az apjával. Miki se nem vigyáz a fiára, se nem hozza el magával - pl. hogy Hanna is találkozhasson a kisöccsével. Muki csak addig létezik, amig Csenge dajkálja.

Az előzetesből láthattuk, hogy Miki mérgesen eltiltja Csengét a bébiszitterkedéstől (ahogy a lány előre megmondta). Ezt én nem értem. Csenge nem egy idegen gyerekre vigyázott, hanem a kisöccsére és gyakorlatilag Miki helyett, mert eddig Petra őt nyaggatta, őneki passzolta le a fiát.
Ráadásul Miki, mint egy hülye apa leskelődik a 17 éves lánya után, hol van, hová megy, kivel találkozik. De ha Csenge az öccsére vigyáz délutánonként, akkor az apjának nem kell rettegnie, hogy a lánya merre jár, mert pontosan tudja, hogy Petráéknál van. Viszi a tanulnivalóját is, láthattuk, hogy frankón tanul, ha a kicsi alszik, vagy játszogat a szőnyegen. Az meg miért fáj neki, hogy a lánya egy kis zsebpénzt is kap a gyerekfelvigyázásért?
offtopic
guess.who 2021 szept. 16. - 07:51:32 Előzmény zazee
(3275/4882)
Ugye-ugye, még a végén visszasírjátok Klárát, aki szegény az elköltözés ellenére is elég normális volt. :)

Egyébként tényleg: a második évadot úgy kezdtem (és azt hiszem, az volt itt az első hozzászólásom is), hogy szimpatikusak az értelmes gyerek-szülő párbeszédek (főleg Dani-Szabi viszonylatban, de a többi is az volt), ez leginkább az erőssége a műnek. Aztán vagy írókat cseréltek, vagy az írók agyat, de mostanra akarnok (és terrorgombóc :) ) hülye gyerekeket csináltak mindegyikből, akik vagy folyamatosan hazudnak, vagy irtózatosan bambák lettek (pl. Levi). A felnőttek detto.
És mindent legalább háromszor annyi ideig erőltetnek, mint amennyi még nézhető lenne.
4/10
napraforgó 2021 szept. 16. - 05:37:30 4/10
(3274/4882)
A Kovács család úgy ahogy van kuka. Borzalmas, ahogy mindenki hazudik mindenkinek, ráadásul a szülők megalázóan vegzálják a csaknem nagykorú lányukat, miközben az irritáló kisebbel nem is foglalkoznak.
Linda és Tamás szánalmas ezzel az erőltetett babaprojecttel.
1/10
zazee 2021 szept. 15. - 22:39:58 1/10
(3273/4882)
Borzasztóan irritáló, hogy szinte minden karakter folyton hazudik, átveri a másikat, rosszindulatúan manipulál, csupa negatív, beteg és ostoba figura, szinte nincs szerethető szereplő! Talán a legbosszantóbb karakter a szülőnek is silány Miki és a nem kicsit jellemtelen Hannácska figurája.
Ízléstelen és röhejes, hogy a következő epizódban a saját kreálmányú, szánalmas celebjeiket is benyomják! Sem igazi cselekmény, történet, sem humor! Teljesen igénytelen, szánalmas gagyi lett ez a sorozat!
offtopic
guess.who 2021 szept. 15. - 21:49:14 Előzmény janderka
(3272/4882)
Hát ez már tényleg gusztustalan, ahogy a saját műsoraikat a saját celebjeikkel önpromózgatják. Vajon mennyi az esélye annak, hogy az amúgy irtóra szögletes és kifejezetten higgadt Emma elolvad ettől a Győző nevű szerencsétlentől, ha meglátja a nevét egy papíron? És feladja addigi teljes ellenállását és azonnal rohanni akar Szabival akárhová?

De most az összes szál irtó kínos volt, kezdve Szabi vergődésétől, folytatva Linda és Tamás szintén túltolt nyafogásaival és Maki erőltetett bizalmatlankodásával - no és befejezve ezzel a Csillagporszívó nevű antiműsorral, amire láthatóan több részt is fel akarnak építeni. Tényleg ennyire nincs már ötlet a sztorira? Mert akkor jobb lenne befejezni inkább.

Ez a Zsuzsi meg mikor lett ekkora agyturkász szakember, hogy már szájbarágósan megfejti Tamást két mondatból?

Ja, és szerintem elértek arra a pontra, amikor egyszerűen már zavaró, hogy ha valaki mond valami értelmetlen baromságot, akkor arra egy-két vágás után biztosan következik egy választ adó jelenet is. Semmi nem történik hosszútávra, mindig minden azonnal: Csenge beszél Dorkával, aki rákérdez, hogy a gyerek nem beteg-e? Két vágás, és hopp: a gyerek lázas, jajjmileszmost. Ha Máté mond valamit Dorkának, hogy egyedül van, akkor egy vágás után hirtelen megjelenik a titkárnőcsaj, és kiderül, hogy minden szál gazt ő ültetett nagyiék kertjében - igaz, hogy pár napja még senki nem ismerte, ahogy a hapiját sem.
3/10
janderka 2021 szept. 15. - 20:40:40 3/10
(3271/4882)
Stohl meg itt is hasonlítani fog önmagára, mint a hatalmas sikerü Bödörösben. Micsoda egyediség. Kár hogy ez lesz rövid időn belül a negyedik ilyen önduplázódás a kortárs sorozatgyártás történetében.
3/10
janderka 2021 szept. 15. - 20:22:15 3/10
(3270/4882)
Nézd már, a hegytetőn álló pizzériának Duna-parti kerthelyisége van...
offtopic
guess.who 2021 szept. 14. - 19:12:25 Előzmény napraforgó
(3269/4882)
A szülők kivételek. Mármint akkor, ha egyébként mentálisan rendben vannak.
4/10
napraforgó 2021 szept. 14. - 16:52:40 4/10 Előzmény guess.who
(3268/4882)
Én is pont erre gondoltam, hogy szegény tamás meg van áldva az anyósaival. Látszik, hogy alig birja elviselni őket. Sajnos Juli viszont mindkettőt szereti és nem lenne illendő lejáratni őket a gyerek előtt.

És igen, babonából nem nagyon szoktak az első 3 hónap előtt szólni a terhességről, mert ilyenkor még bármi történhet. Bár szerintem a szülők kivételek, azért egy nő az anyja előtt nem szokta eltitkolni a várandósságát.

A kiságyat meg egy kihordott terhesség utolsó hónapjában szokták összeállitani, meg a babakelengyét is beszerezni.
De fogadjunk, hogy Éva nagyi naponta be fog állitani egy - egy kis babaruhával, vagy játékkal, cumisüveggel. És a végén lehet, hogy fölöslegesen, mert Lindának nem is lehet gyereke.
offtopic
guess.who 2021 szept. 14. - 16:16:54 Előzmény janderka
(3267/4882)
Nem tudom, hogy Lufilibát értetted-e a villantás alatt, de én semmilyen szín alatt nem szeretném látni. Sem a villantását, sem az úgynevezett színészi játékát.
Remélem, legkésőbb a hét végéig végre Szabika is a sarkára áll és visszamegy Horváth Lilihez egy kicsit, és akkor végre vége is lesz K. R. szerepének.
offtopic
guess.who 2021 szept. 14. - 16:14:58 Előzmény napraforgó
(3266/4882)
Hihi, tényleg! :) Biztos úgy volt a vágás előtt, hogy "Évi nagyi, nézd, megjött Teri nagyi!" :)
Mondjuk szegény Juli nem csoda, hogy meg van kavarodva: mindkét nagyanyja egyformán kattant. És Tamás is milyen jól kifogta mindkét anyósával! Csöbörből-vödörbe.

Egyébként nem az van, hogy babonából egész addig nem szólnak a terhességről, amíg nem látszik már eléggé? Akkor mégis mi a szöszre vesz ez a fúria kiságyat? És ha Linda nem is ilyet szeretne, hanem rózsaszínt, lila csillagokkal? Sebaj, három napon belül visszacserélik?
Egyébként azt hittem, azt akarják kihozni ebből a "hol legyen a kiságy" jelenetből, hogy Linda visszaköltözik a gyerekkel az anyjáék által uralt lakásába, hogy elférjenek... :)


Ja, értem, hogy Levi azért kapus, hogy a kezét használja. Ez oké, de az még mindig nem, hogy ha a szemüvegét kellene védeni, akkor miért éppen az arcára nem ad semmit az apja?!
3/10
offtopic
janderka 2021 szept. 14. - 10:09:30 3/10
(3265/4882)
Kovács Patriciával ugyanott (34-től ON):

3/10
janderka 2021 szept. 14. - 09:43:45 3/10 Előzmény janderka
(3264/4882)
30-dik perctől ON
3/10
offtopic
janderka 2021 szept. 14. - 09:37:37 3/10 Előzmény guess.who
(3263/4882)
Ez már annyira moslékszar lett, hogy csakis ekézni érdemes csak. Max várni egy-kél jobb testű színészt/színésznőt - hátha villant.

Addig is egy kis