Téma: Mintaapák

3/10
janderka 2021 szept. 21. - 19:30:10 3/10 Előzmény napraforgó
(3302/4882)
Lejárt a resetmentes időszak. Mit vagyunk megleődve? :)
4/10
napraforgó 2021 szept. 21. - 19:28:06 4/10 Előzmény guess.who
(3301/4882)
Igen, Vera eddig egy erényes óvónő és háziasszony volt, most meg kiderül, hogy ő is ledér és voltak kalandjai.
offtopic
guess.who 2021 szept. 21. - 19:16:35 Előzmény napraforgó
(3300/4882)
És utána a jógaórán is jött megint a félreértős-örökremegsértődős jelenet. Úgyis régen volt már, szóval most lehet egy évadon keresztül megint nézni ugyanazt a Linda-Tamás kínlódást.

Sőt: miután Vera közölte Makival, hogy olyan jó minden, ne rontsák el, nyilvánvaló volt, hogy be fog lépni a képbe egy harmadik. És ki más, mint Petra hapija, úgyhogy jöhet a négyszög, amelyben mindenki mindenkinek hazudik és mindenki mindenki mást utál...
offtopic
guess.who 2021 szept. 21. - 19:14:13
(3299/4882)
Éééérdekes: Csenge és Dorka mióta járnak egy suliba?
A második évad közepe előtt még csak nem is ismerték egymást (és ha jól rémlik, nem is egykorúak, Dorka pár évvel idősebb), most meg...
4/10
napraforgó 2021 szept. 21. - 19:00:28 4/10 Előzmény Nooji
(3298/4882)
Én nem értem, hogy miért markolászta Linda azt a kis tégelyt, végig a kocsiban, aztán meg a klinikán is. Normális nő beleteszi egy kis zacskóba és beteszi a táskájába, nem fogdossa, mutogatja olyan feltűnően.
Aztán meg ott idétlenkedik a lóetető zabostarisznyájában kotorászva a beutalót keresgélve és közben kiönti az értékes nedűt. Miért nem tudta a kocsiban elővenni a beutalót, meg a többi szükséges iratot? Ott álltak a dugóban, de akkor nem csinált semmit. A tégely meg nem volt lezárva? Az ilyen tégelyek meglehetősen jól záródnak, elég nehéz kiönteni.

Linda is egyre hülyébb. Miért kell minden szereplőből valami debil, infantilis hülyét csinálni? Korábban Vera volt a legnormálisabb felnőtt, talpraesett, harározott, szépen nevelte egyedül a két lányát, megpróbálta elviselni a hülye exférjét, na de most már sikerült hozzábutulnia.
Nooji 2021 szept. 21. - 18:12:32
(3297/4882)
Túl szép lett volna egy Mintaapáktól, hogy az andrológiai vizsgálattal kapcsolatos jeleneteket ne ilyen viccesen ábrázolja......A jelenet írójának nem kívánom, hogy ezt valaha is át kelljen élnie. Pedig lehet hasznára válna, hogy egy kicsit valósabb képet tudjon varázsolni a témában a képernyőre.
4/10
napraforgó 2021 szept. 21. - 11:30:50 4/10
(3296/4882)
A Hanna nevű kiscsajt játtszó gyerek egyre érthetetlenebbül beszél. Kezdetben nem volt beszédhibás, szépen artikulált, ehhez képest most alig érteni amit mond. Meg kéne nézetni egy logopédussal.
offtopic
guess.who 2021 szept. 20. - 19:18:29 Előzmény napraforgó
(3295/4882)
Ez a második évadban volt, annak is már valamikor a közepén.
Egyébként szerintem ezt a konkrét csínyt puszta jószándékból (igaz, némileg önző jószándékból) követte el, aminél nem tudta felmérni a következményeket - és bár elég zűrös volt, hogy az egész egy napig tartott, egyértelműen nem lehet érte elítélni. Az(ok) ami(ke)t viszont most csinál... no, azok már kifejezetten aljaskodó húzások, pénzéhség ésatöbbi. Nem éppen egy hatéves gyereknek megfelelő szint, szerintem az írók nagyon rossz irányba indultak el ezzel. És főleg azzal, hogy mindezt láthatóan úgy akarják előadni, hogy a szülők észre sem veszik, sőt: sem Vera, sem Maki nem is nevelték Hannát ebben az évadban, oda sem figyelnek rá, szerencsétlen kislány csak nő, mint a gaz.
4/10
napraforgó 2021 szept. 20. - 18:53:20 4/10 Előzmény guess.who
(3294/4882)
Voltak olyan húzásai a kislánynak, hogy bezárta az apját, anyját a pincébe, hogy kibéküljenek és az apja visszatérjen hozzájuk. Miki akkor még bőven Petrával élt, aki odament hozzájuk balhézni. egyszóval megéri a pénzét az a kis csibész.
offtopic
guess.who 2021 szept. 20. - 18:15:45 Előzmény napraforgó
(3293/4882)
Na jó, de ez így nem ér! Te tudod, mi volt az első évadban, én meg nem. :)

Mindenesetre a második évad első harmadában viszonylag normális volt (ahogy minden gyerek), aztán rákezdték velük ezeket a hülyeségeket. Mostanra meg megint szörnyet faragtak belőle.
4/10
napraforgó 2021 szept. 20. - 15:42:40 4/10 Előzmény Magenta99
(3292/4882)
Én remélem, hogy a kislány a valóságban nem ilyen rossz természetű, csak játsza, amit előirtak neki.
De nagyon nagy kár, hogy az "alkotók" igy elrontják a gyerekeket a sorozatban. Pont elég, hogy minden felnőtt olyan hülye ebben a sorozatban.
Magenta99 2021 szept. 20. - 15:31:31 Előzmény napraforgó
(3291/4882)
Pfff, teljesen igazad van. Nem szép ilyet mondani egy gyerekről, de én már kivágtam volna az ajtón. Egy rosszindulatú, gonosz kis sz@rkavaró.
Nem nagyon tudom elhinni, hogy egy ilyen korú gyerek ennyire zseniális színész lenne- szerintem ez a kis undokbéka saját magát adja.
4/10
napraforgó 2021 szept. 20. - 07:02:06 4/10 Előzmény guess.who
(3290/4882)
Én még emlékszem arra a jelenetre, amikor az első évadban Hannácska földhöz vágta magát és sikoltozott, mert a kedves szülője nem volt hajlandó kivinni a jászótérre.
Hannácska bizony kezdettől fogva egy undok kis béka volt, nem a második évadban változtatták meg a karakterét. Már az első évadban is Csenge idegeire ment, többször megzsarolta a nővérét, azzal, hogy beárulja a lány olyan programjai miatt, ami esetleg nem tetszene az anyjának.
Ez a kislány mostanra olyannyira elszemtelenedett, hogy gátlástalanul hazudozik és pénzért zsarolja a nővérét. Közben meg idétlenül selypeg, ami a valódi, kb. 9 éves korához azért kissé túlzás.
3/10
offtopic
janderka 2021 szept. 19. - 23:53:30 3/10
(3289/4882)
Úgy értettem, hogy pont emiatt itt beszélnénk meg, hogy mit nezzünk, és aztán ott dumálnánk róla, ahol az adott topik van.
3/10
offtopic
janderka 2021 szept. 19. - 23:26:55 3/10
(3288/4882)
Hamár topikunk tárgya ekkora vitathatatlan lejtmenetbe csapott, helyette/mellette csinálhatnánk egy topikalapú mozikkubot friss magyar filmekre! Ki mit ajánl a topiktársaknak, amiket aztán at adott feületen elemeznénk. Én pl kiváncsi vagyok a Legjobb dolgokon bőgni kell-re. Jővő héten nézzük meg, aztán mást és megint mást, és utána irány az adott szaktopik! Na?
1/10
zazee 2021 szept. 19. - 20:00:02 1/10
(3287/4882)
Magyar Olivia nagyon tehetséges gyerek színész, aki ezt az életszerűtlenül aljas, jellemtelen szerepet teljesen élethűen hozza. Az a baj, hogy bizony ezzel könnyen azonosulhat a valóságban is és nagyon rossz példa azoknak a gyerekeknek, akik ezt a gagyi, nívótlan sorozatot nézik!! Szégyen az íróknak, hogy ahelyett, hogy egy életrevaló, vicces, csalafinta kis gézengúz figurát alkottak volna, egy betegesen hazug és gátlástalan karaktert kreáltak! Ilyen hatéves nem létezik! Sajnos ezen is látni, hogy a fantáziátlan tehetségtelenség jellemző a készítőkre!
offtopic
guess.who 2021 szept. 18. - 19:34:16 Előzmény janderka
(3286/4882)
Nem értünk egyet, de sebaj. Szerintem Magyar Olívia aranyos és szép kislány (mondjuk kicsit valóban kényeskedve beszél, de ez lehet a figura is, nem a színész).
A karakterét valamikor a második évad közepén írták újra, akkor lett belőle "terrorgombóc" (mint azt itt a topicban is vissza tudod nézni a kolleginák hozzászólásaiból :) ), és azóta egyre inkább mennek el ebbe az irányba: ma már ott tartanak, hogy gyakorlatilag nincs is semmilyen pozitív kicsengésű jelenete, csak ezek a mindennapi aljasságok folyamatosan... És ami a leginkább problémás: kétlem, hogy mindez a valódi ember (=a leendő színésznő) személyiségét pozitív irányba befolyásolná.
3/10
janderka 2021 szept. 18. - 08:15:34 3/10 Előzmény guess.who
(3285/4882)
Sosevolt ez aranyos. Már maga a szereplő kislány is irritáló volt mindig is. Beszédhibás, randa egér. Ilyetén mód azonban kétségkívül karakterazonos.
offtopic
guess.who 2021 szept. 18. - 07:43:28 Előzmény napraforgó
(3284/4882)
Én nagyobb gondnak tartom Hanna esetében, hogy láthatóan egyik édesszüleje sem foglalkozik a nevelésével. Mostanában jóformán már közös jelenete sincs velük, pont azért, hogy ne tudjanak rászólni, így bármilyen baromságot adhatnak az írók a szájába, bármilyen aljasságot megtetethetnek vele... És meg is teszi a karakter: hatévesként egy számító, aljas, hazug szipirtyót kreáltak a régebben még aranyos és viszonylag kedves kislányból.
4/10
napraforgó 2021 szept. 18. - 05:42:28 4/10
(3283/4882)
Hanna idegesitő kiscsaj, kedvem lenne megtépni. Ha most ilyen, milyen lesz felnőttnek? Irritáló, szemét kis dög.

Géza döglusta, kihúzza magát a fizikai munka alól. De Matyi is pont ilyen, sőt Anti, Zita pasija is szereti másra hagyni a munkát.
Ádám és Ági megszivatják Janóékat, a kondigépek eladásánál elcsalt pénz fejében ingyen szereltetik be az új kemencét.