Téma: Mintaapák

offtopic
guess.who 2021 okt. 15. - 09:10:21 Előzmény napraforgó
(3682/4882)
Namost ugye Szabikánál azt próbálják eljátszani, hogy ősztárügyvédségét mennyire megviselte ez a szörnyű szakítás, hiszen ő igazánőszinténjajjdenagyonszerelmes volt LL-ba... Azt azért tisztelettel szeretném megkérdezni, hogy valóban ÚGY kell viselkedni azzal, akit állítólag szeretünk, hogy ellopjuk a magánjellegű adatait és továbbadjuk, hogy nyilvánosságra kerülhessen - majd az egészről hazudunk neki hetekig? Ez lenne az úgynevezett igaz szerelem?
És eddig Emma miért nem volt ennyire féltékeny?

És Ádámék mi a frászért várnak tűszúrásra, mikor DNS-vizsgálatot bőr- vagy hajmintából megcsinálják?!
Különben Ádám egy szóval sem mondta, hogy ő lenne lány a pasija (csak az illuminált figura hitte) - azt meg egyelőre nem tudja biztosan, hogy a lánya lenne. No és a jelenet végén elég csattanós választ adott a kérdésre...

Levi törióráján az osztály létszáma HAT - ehhez képest HETEN ülnek a padokban. Odafigyelhettek volna erre. :)
Mondjuk érdekes: ilyen kiscsoportos osztályok vannak, de a drónos vágókép szerint ez a világvégi falu mégis elég nagy városnak tűnik, hiszen még középiskolai osztályai is vannak az iskolának.
No és az osztálytársai hogy gondolták, hogy csak úgy berontanak a nagyszülőkhöz és fotelra ugrálnak, focit dobálnak a szobában és kólarakétáznak? Ott falun nem szokás megnevelni a gyerekeket?
És arrafelé ha egy gyerek egyest kap, akkor még aznap felhívja az igazgató a szülőket? Ráadásul nem is ő fújta a padot, amikor észrevette a DÖ egyik kopasza, tehát az igazgató emiatt sem telefonálhat. Sőt: mondja is, hogy az ő gyereke is ott volt - az mégsem jut eszébe, hogy ELŐSZÖR a gyerekével kellene elbeszélgetnie és nem más szülőket letolnia?
7/10
offtopic
luci87 2021 okt. 15. - 07:17:03 7/10
(3681/4882)
Jolánka mar reges reg elhunyt, oda biztos nem mehet már... Van mas josno is, joval kozelebb is, gondolom...
4/10
napraforgó 2021 okt. 15. - 05:07:44 4/10
(3680/4882)
Ez a mai rész sem volt túl izgalmas. A legérdekesebb az volt, hogy Lilivel kikezdtek egy vendéglátó helyisében és Ádám nem merte felvállalni, hogy ő az ő lánya, Inkább hagyta, hogy azt higyjék, hogy a pasija.
Levit óriási trauma érte, egyest kapott töriből, mert azt hitte, csak másnap lesz felelés.

Szabi lelki bánata, hogy Anna nem bocsát meg neki, egy kicsit sem érdekel. Ll eddig is csak beugrós szereplő volt. legalább is remélem.
3/10
janderka 2021 okt. 14. - 23:17:44 3/10
(3679/4882)
Nem volt nyuszi a Mekkflály!*

*

vajon mire gondolok, hogy gondoltak? :)


offtopic
guess.who 2021 okt. 14. - 20:30:32
(3678/4882)
Azért szerintem még ne vegyük készpénznek a látó meglátogatását, mert ez is lehet ugyanolyan hazugsága Heidinek, mint az előzőek...

(Azt hiszem, mondtam korábban, hogy már lassan csak az ufók és a kemtréles holdkórosok hiányoznak ebből a sorozatból - és ezzel a látóval most megint közelebb kerültünk hozzájuk egy lépéssel...)


offtopic
guess.who 2021 okt. 14. - 18:06:01 Előzmény janderka
(3677/4882)
Az a durva, hogy még a gyerekszereplők között sem hiszem, hogy van.
3/10
janderka 2021 okt. 14. - 08:02:49 3/10 Előzmény guess.who
(3676/4882)
Igen, itt lassan mindenkinek kötelező hazudnia. (Van egyáltalán olyan szereplő, aki még ne tette volna?)
offtopic
guess.who 2021 okt. 14. - 07:53:43
(3675/4882)
Hát ez elég vicces: LL pert indítana Karola ellen a video miatt - Szabit meg, aki a főbűnös és akinek jóvoltából az egész elindult, szimplán csak kirúgja és kész? Ja, meg Emma fél mondatban megszidja, hogy ne depizzen.
És mindezek után még Szabika fenyegeti a szerkesztőt, hogy börtönbe kerülhet?!?!?

Verocska meg lazán leváltja az első óra után a tesitanárt, pedig előtte még azon nyüszögött a Lizának, hogy senki más nincs, aki beugorhatna helyettesíteni.
És mindeközben immár két rész óta igazából SENKI nem is keresi Lindát, szimplán csak tudomásul veszik, hogy eltűnt és kész.

Ez a Máté-féle csajozás meg olyan kínszenvedős baromság, mintha nem 17 éves lenne, hanem 11. A csaj meg 25, de ő is nagyjából úgy viselkedik, mint egy 11 éves. Ráadásul a múltkori egyetemből mostanra csak tanfolyam lett, amire képeskönyvből(!) kell felkészülnie. Csodás!
Az meg még csodásabb, hogy az eddigi összes hazug főszereplő mellé csatlakozott Fehér Anna is: a nagy szent asszony is csípőből, szemrebbenés nélkül kamuzik bármit, ha úgy alakul.
4/10
napraforgó 2021 okt. 14. - 06:22:43 4/10
(3674/4882)
Azért z fura, hogy Zita és Máté együtt utaznak Pestre, és csatlakozik hozzájuk Hédi is. Mint kiderül, ő egy "látó asszonyhoz" ment, aki által majd beszélhet Klárával.
3/10
janderka 2021 okt. 13. - 22:44:37 3/10
(3673/4882)

Én csak azt nem értettem, hogy a kiscsajnál lévő képre miért tükörírással írták rá, hogy "Garda-tó 2003"?
offtopic
guess.who 2021 okt. 13. - 19:58:09 Előzmény zazee
(3672/4882)
És milyen sokáig el lehet húzni az ezen való rugózást!

Mondjuk újíthattak volna annyit, hogy itt most HÁROM jelölt verekszik meg egymással... Kíváncsi leszek, Ádámnak is a fogát veri-e ki a másik fickó vagy csak ellöki, mint a gyerkőcök egymást?!
offtopic
guess.who 2021 okt. 13. - 19:56:47 Előzmény napraforgó
(3671/4882)
Ráadásul (hogy Jandi örüljön) a nagy vagdosásban elrontották a sorrendet, ugyanis Ádám ELŐBB beszélt a pizzériában egy "másik apajelöltről" (amikor ez még szóba sem jött sehol), AZTÁN találkozott az anyajelölttel, és akkor beszélték meg ketten, hogy van egy másik fickó is a listán... (És volt ugye a harmadik jelenet, amikor a két szakember nézegetni kezdte a másik fickó képeit, hogy hasonlít-e a lánykára.)
1/10
zazee 2021 okt. 13. - 19:51:52 1/10
(3670/4882)
Hányadszor alkalmazzák már azt a visszatérő klisét, hogy két apóca jelölt közül melyik az igazi?!:) nagyon eredeti!!:) hát fantázia az nincs!
4/10
napraforgó 2021 okt. 13. - 19:50:27 4/10
(3669/4882)
Dorka megint keveri a szart. Csak addig volt normális, amig Mátéval járt. Most meg féltékeny Csengére Alex és Robi miatt is. Meglehet azért, mert Csengére két fiú is bukik, neki meg épp nincs egy sem.
4/10
napraforgó 2021 okt. 13. - 19:46:33 4/10
(3668/4882)
Na ezen én is meglepődtem. Miért is van riválisa Ádámnak az apaságban? Pont elég lett volna az a fénykép Lili szüleiről, mi a fenének kellett még egy pasit belengetni?
offtopic
guess.who 2021 okt. 13. - 18:17:29
(3667/4882)
Hát nem is tudom... A tegnapi előzetes alapján ma este lesz csak igazán a Jandi-féle "korábban kiselejtezett jelenetek újrafelhasználása" című rész. Lehet, hogy közeledünk valami újabb nagy vágáshoz, amit utána megpróbálnak kidumálni azzal, hogy eredetileg is csak ennyire tervezték az évadot?

És a szokásos hülyeségek: LL megint Szabinál van reggelizésnél, a nő gyereke viszont sehol. Igazán jó anya lehet, főleg mert korábban azt játszották, hogy a lányát még jobban összetörte a meghurcoltatás.
És ugye végre-végre a csudálatos, világhírű tóksóműsor utáni lebukást követően a héten vége lesz LL szereplésének és visszatérhetünk Katához és Emmához?

Na tessék, Ádám jól beszólt Ítiéknek célozgatva: "rosszabbak vagytok, mint egy kommentszekció" - és van egy olyan érzésem, hogy nem a fészbúkos nyáladzós-ajnározós kommentelőkre gondolt a jelenet írója.
Különben az elég fura, hogy Ádám majdnemlányának anyja előadja, hogy hát éppen csak 18 lett, amikor "történt" az eset, és ő még olyan ártatlanka volt - de AZ azért simán belefért már neki, hogy két lehetséges apával is párnacsatázzon egyidőben.
offtopic
guess.who 2021 okt. 12. - 20:33:04 Előzmény janderka
(3666/4882)
Igen, ott volt, de előtte volt egy másik jelenet, a focibuktás-Gézás megbeszélés felvezetésére, amikor látványosan ki akarta hagyni a három srác a bandázós bringázásból, és emiatt kérte meg az apját, hogy beszéljen a tufa fejükkel... És ezt más sorrendben nem is lehetett volna leadni, illetve mivel ezen jelenetek sorrendje kötött logikailag, nem is tudták volna betenni máshová egyiket sem.

Szóval továbbra sem értem, hogy mire gondoltál. :)
3/10
janderka 2021 okt. 12. - 20:24:36 3/10 Előzmény guess.who
(3665/4882)
Nem konkrét jelenetek kimaradt snittjeinek új résszé szerkesztésére gondoltam, hanem - egy-két friss infót adó párbeszeden kívül - a korábbi részekbe be nem tett, de még odatartozó további jelenetre.

Levi egyébként ott volt a bandabringázáson. Olyan szépen kilassított felvételen tekertek ott a főút mellett, olyan idegesítően szar zenére, hogy azt vártam, mikor dől rájuk egy elszabadult betonkeverő...
offtopic
guess.who 2021 okt. 12. - 19:46:54 Előzmény janderka
(3664/4882)
Ebből az edzős az valóban olyan, ami szinte bármikor lemehetett, mert jóformán csak az a lényeg, hogy a meccs után legyen, talán 1-2 jelenet kapcsolódik hozzá (a közös bringázás, meg előtte Levi kihagyása a bringázásból felvezetésként), de szerintem Tamás és Juli máskor nem beszélhetett volna arról, hogy Linda eltűnt...
A klipforgatást is hosszú ideje készítik már elő, elég sok egymásból következő jelenettel (Dorka akar szerepelni, de Csengét beszéli rá, Csenge inkább lemondja a pasija miatt, aztán mégis jelentkezik, aztán mégis lemondja, aztán mégis megjelenik - és majd most lehet újabb összeveszős műkonfliktus azért, mert ott volt és a mindig áskálódó Dorka levideozta...)

Szóval továbbra sem értem, mire gondolsz. :D
3/10
janderka 2021 okt. 12. - 18:59:53 3/10 Előzmény guess.who
(3663/4882)
Neeem, még nem jött el a resetés ideje. Most csak a korábbi unalmas témák újrázasai voltak. Amiknek rövidített verziói már lementek korábban, csak most az akkor hosszúnak gondolt változatokkal tömték kerekre az épp esedékes adásidőt. (Tamás és Juli nyavalygása a sulifolyosón, Geyza edzői okoskodása, Alexék klipforgatása.)