Téma: Mintaapák

offtopic
guess.who 2021 dec. 14. - 16:44:41 Előzmény napraforgó
(4722/4882)
Picit már kezdem sajnálni, ha TT pánikrohamai miatt most meg leépíti majd a Lizát, mert így, hogy nem a vasorrú bábát játszatják B. Vivianne-nel, hanem engedik mosolyogni, egészen megszépül...
offtopic
guess.who 2021 dec. 14. - 16:42:23 Előzmény janderka
(4721/4882)
Akkor tegyünk rá még egy lapáttal: az iskola bejáratánál Danikámat elküldi Szabi a Makival való "felnőttes" beszélgetés előtt, hogy nézze meg azt a madárfészket(!), hogy kikeltek-e(!!) már a tojásból(!!!) a madárkák(!!!!)... Banyek, NOVEMBER van a sztori szerint, Halogén után vagyunk pár nappal - a tojások meg MÁJUSBAN szoktak kikelni (vagy a második költések június-júliusban). Ezt azért szerintem már általános iskolai környezetismeret órán is tanítják, nem kell hozzá jogi diploma.
3/10
janderka 2021 dec. 14. - 12:20:33 3/10
(4720/4882)
A múltkor ellibbent egy kósza tanárstatkó a folyosón. Tehát nem hárman lézengenek csak a kétszintes ovi-suli épületében. Csak hát ami nem fontos, azt minek mutassák - nemigaz? :))))
3/10
janderka 2021 dec. 14. - 12:17:07 3/10
(4719/4882)
Viszont az is láthattuk, hogy november elején náluk este 7-kor még verőfényes nappal van...
4/10
napraforgó 2021 dec. 14. - 11:44:48 4/10
(4718/4882)
Nekem halovány fogamam sincs, hogy melyik nemi betegség mennyi ideig lappang, mennyi ideig fertőz, stb., de senki más nem fertőzhette meg Emmát, mint Bálint. Gondolom, hogy ez majd a kapcsolatuk végét is jelenti.
3/10
janderka 2021 dec. 14. - 09:14:07 3/10 Előzmény guess.who
(4717/4882)
Skizofrén elmebeteget csinálnak belőle. Ahogy Albertből balekot. Geyzából pipogyát. Szabibol zugügyvédet. Mikiből meg hőst.

offtopic
guess.who 2021 dec. 14. - 07:56:33 Előzmény napraforgó
(4716/4882)
Érdekes, hogy a sötét iskolai folyosón még nem volt bűntudata a Lizával való csókdosás közben... Biztos a Halogén-ünnepen látott szörnyű pofák zavarták össze annyira a lelki békéjét, hogy lelkiismeret-furdalása lett, és azonnal átváltott ripacsba.

Az mondjuk nekem kicsit fura, hogy TT annyi kétperces nője után agykárosodást szenved, de nem szed össze fertőzést - míg szegény Emu Szabi után a második pasijától azonnal. Mi ez, ha nem egy újabb bizonyíték az író(k) nőgyűlöletére. :)
4/10
napraforgó 2021 dec. 14. - 07:50:38 4/10 Előzmény janderka
(4715/4882)
Persze, ez nekem is egyértelmű volt már egy ideje, de most már annyira nyilvánvalóvá vált, hogy az Tamásnak, sőt Aliznak is fel kell tűnjön.
De nem tudom, hogy mit akarnak ebből kihozni?
Valahogy nem hiszem, hogy Linda vissza akarna térni és Tamás, a féltucat maca után megint Lindával akarna élni. Valahogy ők nem összevalók. Aliz kilőve, de akkor hogyan tovább? Remélem Tamás letesz a csajozásról, az ordenáré nőkről és vár, amig feltűnik egy normális nő.
3/10
janderka 2021 dec. 14. - 07:29:57 3/10 Előzmény napraforgó
(4714/4882)
Jaj, hát az rögtön az elején egyértelmű volt, hogy Aliz miatt vannak rohamai TT-nek, a kérdés csak az, hogy mért is????
4/10
napraforgó 2021 dec. 14. - 04:45:47 4/10
(4713/4882)
Szabi végleg letett az öngyilkosságról, de lejjebb adta a szintet, most már szedett-vedett népek ügyeit is vállalja.
Emmának viszont rá kell döbbennie, hogy Bálint nem egy vasat tart a tűzben, nyilván megcsalja, ha valami nemi betegséget ragasztott rá.
Már látom előre, Bálint megy és újra jön Szabi. Harmadszor is.
4/10
napraforgó 2021 dec. 14. - 04:42:05 4/10 Előzmény guess.who
(4712/4882)
Látom, te is észrevetted, hogy Tamásnak Aliz miatt vannak rohamai. Először akkor lett rosszul, amikor Alizzal lett volna randevúja. Másodszor, amikor Aliz jön a húslevessel hozzá. harmadszor a kórházban, amikor Aliz látogatóba jön hozzá. (Igaz, Aliz volt már látogatóban nála a kórházban, de akkor Szabi is ott volt).
Nagyon úgy tűnik, hogy most tört ki rajta a bűntudat, amiért Alizzal csókolózott, amikor Linda épp vissza akart menni hozzá.
Kicsit azért fura, hogy ezt Verától tudta meg, aki isten tudja honnan, mert még egy telefoni beszélgetést sem láttunk/hallottunk Vera és Linda között se erről, se másról. De mondjuk Linda felhivta Verát és bejelentette, hogy kilép, vagy legalábbis fizetés nélküli szabadságra megy beláthatatlan időre és közben elmesélte, hogy végleg otthagyta Tamást, aki nem várt rá, mert máris új macával kezdett. Aliz nemcsak az iskolában mószerolta, hanem a pasijára is ráhajtott.

Egyébként Száraz Dénes ripacskodása, amikor mezitláb hisztizett valami borzasztó volt. Én éreztem kényelmetlenül magam a képernyő előtt. Ki engedte meg neki ezt a fura jelenetet?
3/10
janderka 2021 dec. 13. - 23:09:28 3/10
(4711/4882)
Ma is folytatódott a kabaré show. Száraz ügyesen táncolt a borzasztóan ripacs és a rémesen kínos előadásmód között, de a női kankón kacagó Szabi gesztusainak bohózatba illő megvillanásai sem voltak kevésbé emlékezetesek.

Lesz ez még jobb, fiúk!
offtopic
guess.who 2021 dec. 13. - 21:44:48
(4710/4882)
Mondtam én, hogy TT-nek pánikrohama van a Liza miatt.
Éss tessék: Kalamár Gerda (most nevesítették először Horváth Lili karakterét!) pszichológus most már kórházba is jár, nem csak pizzériába. :D Megjegyzem: elég érdekes, hogy csak úgy, egy másik beteg orra előtt elkezdi elemezgetni TT-t. Orvosi titoktartás, mint olyan?

(Jajj, de nem hiteles ez az Sz. D., ha nem a komfortzónáján belül kell játszania valamit.)



Alber' amúgy mit keres megint Makiéknál? Színházjegy, ne vicceljünk már! Ezt telefonon is meg lehetett volna beszélni. Ja, hogy akkor nem tudják előadni a Petráztatós nagyjelenetet?

Az előzetesben Hédi által olvasott levélnek csak az első bekezdése angol (amelyben Gézát hívják edzőnek egy pont nem látható nevű, de jó eséllyel külföldi csapathoz), a többi olyasmi halandzsa, mint a Lorem ipsum, bár azzal ellentétben itt tényleg latin szavak szerepelnek. Azért a DÖ-ben legalább próbáltak nagyjából hiteles leveleket kreálni, fel nem merült, hogy a képernyőn megmutatott kelléklevélre halandzsázzanak... :)
offtopic
guess.who 2021 dec. 13. - 07:20:27 Előzmény napraforgó
(4709/4882)
Nagyon nincs elrontva (ahhoz képest, amiket látni néha), bár az én ízlésemhez kicsit túl vastagra rajzolják itt is és a reklámban is.

Mondjuk az is tény, hogy cirka 15-20 évvel ezelőtt a cérnavékonyra rajzolt, csodálkozósan nagy ívű volt a divatos, aztán 4-5 éve ennek ellentéteként másfél méter széles, aszfaltozott repülőgép-leszállópályákat rajzoltattak magukra egyes nők, szóval e két véglethez képest mostanában nagyjából sikerült a középértéket elérni - de ehhez a középhez képest is kicsit vastag az, amit Macseknek rajzolnak és egy picit túlhúzzák a belső végeket. Legalábbis szerintem.
Hogy ellenpontot mondjak: "Vera" valamiért lemaradt 20 éve, neki még mindig a nagyon keskeny, nagyon furán ívelő van. Valószínűleg a kidülledő szemei miatt ragaszkodnak ehhez, de szerintem picit természetesebb alakú és méretű még nem lenne baj.
Bár összességében én fázom a tetovált és festett szemöldök-szörnyszülöttektől, de Vera esetében a picit több valóban több lenne. Mondjuk annyival, amennyit Macsek szemöldökéből elvehetnének. :)

offtopic
guess.who 2021 dec. 13. - 07:02:54
(4708/4882)
Gondolom, azért, mert ez a letépős gyantázás irtóra látványos-vicces klisé az összes romi csajfilmben is. :)

Sőt: még Katy Perrynek is ugyanezzel a módszerrel gyantázta Rebecca Black a bajuszát a Last Friday Night c. klipben. :)
Viszont eszerint tehát Csenge önállóan egyáltalán semmi hasonlót nem csinált korábban? Nyilván a múltkori macás szettjének miniszoknyája és a harisnya is két mamutgyapjas lábra volt felhúzva...



Nem akarom tudni, milyen szempontok szerint választották az iskola legjobb pasijává Madárfejet, de elképzelhetőnek tartom azt a verziót, hogy ő terjeszti magáról a dolgot. De állítólag ha a hazugságot elég sokszor és sokan mondják, akkor elkezd igazsággá válni... :)
4/10
offtopic
napraforgó 2021 dec. 13. - 04:04:10 4/10 Előzmény guess.who
(4707/4882)
Nagyon jól tájékozott vagy. Én ugyan halottam valamit, de nem ilyen precizen, hogy hol is kéne lennie egy női szemöldöknek.
A csajt már sokszor láttam a gyógyszerreklámban, de nem ismertem fel! Azóta jobban kedvelem! Akárhogy is, a nőnek nagyon jól áll a szemöldöke, úgy, ahogy van, még ha nem is pont a szabályok szerint áll.
offtopic
guess.who 2021 dec. 12. - 20:56:20
(4706/4882)

Előre is elnézést a mórickarajzért, de én még úgy tanultam, hogy a szemöldöknek három fontos pontja van: a kezdete az orr oldalsó csúcsa és a belső szemcsúcs vonalában, a vége az orr oldalsó csúcsa és a külső szemcsúcs vonalában, az ív felső pontja pedig az orr oldalsó csúcsa és a pupilla vonalában van a szemöldökcsonton - ezt szerettem volna a mellékelt képre rajzolni. Mivel Macsek végig grimaszol, így nem tudom jól megmutatni, de mostanában, a kiirtott majd utólag mégis felákombákomozott szemöldökök világában valahogy a szemöldökök orr felé eső végét rendszeresen mellélövik, elég fura arckifejezést kölcsönözve így a viselőjének... Szerintem itt is ez a helyzet. Bár Macsekot nehéz elrontani, de szerintem az a vöröses szemhéj sem áll túl jól neki, ahogy ez a jólfésült frizura is öregít rajta 10-15 évet.

offtopic
guess.who 2021 dec. 12. - 20:44:05 Előzmény janderka
(4705/4882)
Nem sminkelték szépre. :( Meg rövid is volt. De azért köszi! :)

(Tegnap hogyhogy nem volt rész? Hiszen munkanap volt... )
3/10
janderka 2021 dec. 12. - 20:24:54 3/10 Előzmény guess.who
(4704/4882)
guess.who! Azt láttad már hogy kedvenc Macsekodat felvették Linda helyére az oviba? Csak még fáj tőle kicsit a feje néha :))))
https://youtu.be/NBZY9YurCMY
3/10
janderka 2021 dec. 11. - 20:55:10 3/10 Előzmény guess.who
(4703/4882)
Hipochondriától vergődő TT épp előkészíteni látszik az apja (szellemének?) felbukkanását. Neki fájt így az elmondása szerint annakidején a lépe-térde, gyomra-torka...