10/10
SouthBronx 2011 dec. 20. - 17:28:45 10/10
(96/216)
Szerintem ez a leggyengébb rész a második/john woo- álarc után a második legjobb filmje/,harmadik rész sokkal jobb!
Külcsínre csillog-villog. Belül meg a nagy semmi
8/10
sello13 2011 dec. 19. - 22:08:19 8/10
(95/216)
nem lett rossz, de a négy közül szerintem a leggyengébb.
http://tfsello.blogspot.com/2011/12/mission-impossible-fantom-protokoll.html
kybuck 2011 dec. 19. - 20:35:01
(94/216)
Azért a sorozatot ne vegyük egy kalap alá a filmekkel: Cruise megvette a jogokat, hogy megmutassa milyen tökös gyerek(?), ennyi az egész! A sorozatot én is kedveltem, épp ezért nem tetszik, ahogy ez a piperkõc majom a saját showjára degradálta az M:I-t!
cseléd 2011 dec. 19. - 11:49:07
(93/216)
Action ! Dialogue ! Action ! Move-MENT ! Tommy Boy is very actiVIA, dinamic and soul. My FAvOURiTE movie of HIM : "The last samurai" - to stand up from the H.ole / P.it. To find a destiny of lIFe. Where is my Maverick ? (JEEp)
oxide83 2011 dec. 19. - 10:46:32
(92/216)
Bigpapa: Hiányoltam az akciót mert rengetegen írták hogy ez bizony az év akciófilmje! Errefõl kaptam egy sima kémfilmet egy abszolút sablonos lezárással. Nem vagyok egy agyatlan akcióbuzi, megnézem én a legkomolyabb drámákat is de bizony ha nekem akciófilmet írnak akkor legyen is az!
A második részrõl annyit, hogy a legvagányabb a harmadik pedig a leglátványosabb. Az elsõ részt régen láttam, ha valaki agyalni akar válassza azt, ne a negyedik részt mert biza történetben és látványban nagyon elmarad a többi résztõl.
10/10
Bigpapa 2011 dec. 19. - 09:01:04 10/10
(91/216)
A bemutató alapján a Sherlock Holmes 2-be annyi robbanást tettek, hogy a Terminator 2 kutyafasza hozzá képest! És mikor is játszódik?
tetszett az elsõ rész,ezt is meg fogom nézni,de itt is már a látványa mennek és nem az észjátékra,amirõl a Sherlock stroy szól.
10/10
Bigpapa 2011 dec. 19. - 08:57:37 10/10
(90/216)
Tegnap láttuk moziban. Ez tényleg olyan,amit az ember nem letöltöget, hanem nagy vásznon néz meg.
Gyerekkorom egyik kedvenc sorozata volt a Mission Impossible. Imádtam,ahogy Jim megkapta a lejátszót egy jelszó után,ahogy elfüstölt a cucc. Jó volt,amikor maszkokat készítettek,lézeres hologramokkal operálva odavetítettek mindent,ami ott sem volt. Sok olyan kütyü volt benne,amit ma is tátott szájjal néznénk.
Amit hiányoltam eddig,hogy ezeket a kis kütyüket szerényen vonultatták fel.A harmadik rész volt az, ahol végre hozta azt a színvonalat a film,amit a sorozat letett az asztalra.Megjegyzem,hogy ma is 7.7-en áll az imdb-n a film,ami egy 1988-as akció sorozattól nem rossz eredmény. A porton ugyan ez a sorozat 8.9-en teljesít.

Most elõször bántam,hogy a film nem 3D-s.Eddig annyi szar filmben nyomták a 3D-t (pl.Tron2,ahol full felesleges volt),most volt néhány jelenet,ahol biztos bepisiltem volna a gyönyörtõl.
A Dubai toronyházas jelenetnél,ahogy az üvegen ugrált, komolyan mondom fájt a combom és ülve tériszonyom volt.Mi lett volna,ha ez 3D-s? És sok olyan jelenet volt,ami feleslegessé tette a lövöldözést,robbantást.

oxide83 ,csak halkan súgom meg, hogy a Mission Impossible soha sem arról szólt,hogy ezer lövöldözés,meg robbanás.Ez kém film.Technológia segítségével adatokat lopnak el, a lehetõ legkisebb feltûnést keltve.Ezt a sorozat hozta is.A moziban pedig a suttyóknak csak a nagy dirr durr adható el,ezért volt a 2 rész. :))
A 3.részben jöttek rá, hogy kell egy kis ész játék is a nagy piff puff mellé.

A 4.rész pedig kifejezetten az észjátékról szól.Ezt persze kevesebben szeretik,mert esetleg gondolkodni kell.:)))

Próbálok egy spoilermentes kritikát összehozni.

A bemutatóban valóban benne van majdnem minden látványos akciójelenet.De ez nem baj,mert nem látványfilm ez.Nagyon jól játszik Cruise.Azt hittem,hogy a Rain Man után ezt a mondatot már soha sem fogom leírni :) Persze nem kell oscar díjas alakításra számítani,csak egy sima fapofa-akcióhõsre,de azt most jól hozza.
Nagyon jó,ahogy elkezdik használni a technikát már a film elején. A kreml-ben pedig félelmetesen jó volt a vászon :) Aki látta, tudja mirõl beszélek.
Az orosz rendõr jó fej,jó a humora :))))
Jeremy Renner itt tisztára hasonlít Daniel "James Bond" Craig-re.Vagy ez csak nekem tûnt úgy?Simon Pegg frenetikusan hülye itt is. De pont annyi humort visz bele,amennyi elfér és a film nagyon elbírja. Az ablakon beesõs jelenet után,ahogy bejön lihegve :))))))))))))))) az hatalmas.Persze pont itt vannak -és a film egészében is- eltúlzott akciójelenetek,de basszus,ez Ethan Hunt ügynök. Nagyon jó volt látni Bp-et,még akkor is,ha kaptunk extra épületeket.:) A Lost-os csávó nem kapott valami nagy szerepet.
Szépen van fényképezve a film.Elmegy úti filmnek is,legszívesebben utaztam volna Dubai-ba :)
Az jó,hogy ahol forgattak,ott bevették a helyi színészeket is.Oké ,itt is szokták,de sokszor van,hogy oroszt játszik egy amerikai,ami elég hülyén jön ki.
Nekem nagyon bejött Léa Seydoux :) a kis bérgyilkos nõ. csatoltam is egy képet róla :)) férfitársaimnak.
Persze van itt is reklám rendesen ( DELL,BMW,Electrolux) ,de nem olyan vészes,mint pl. az S.O.S Love-ban :) a chio és a T-com :D
nagyon tetszik a film.Szerintem meg fogom szerezni és még párszor megnézem,mert pl itthon a Tv átalakítja 3D-be a jeleneteket,így a toronyházas jelenetet meg fogom úgy is nézni.

Aki szereti a titkosügynökös,de nem terminátorként lövöldözõs filmeket,azoknak melegen ajánlott a film.
Akik 133 perc robbanást akarnak néni,lövöldözéssel,azok ne üljenek be rá,mert ez nem arról szól!Észjáték és akció,ez van összefûzve.
Várom az 5.részt,mert a csavar a végén adja a folytatást.

UI. Ving Rames kb 1,5 percet játszik benne össz.Aki õt várja,csalódni fog.
9/10
borkasztik 2011 dec. 19. - 08:51:10 9/10
(89/216)
:) Én még nem láttam a filmet, de idõt szakítok rá a szünetben különösen hogy ennyire dicsérik. jó persze ez nem jelent még semmit, hogy tetszeni is fog :)
De az eddigi 3 részbõl nekem a 2. rész tetszett a legkevésbé. Abba volt a legkevesebb akció és azt nem bírom megnézni még egyszer. Azon unatkoztam a legjobban és a legkevésbé látványos is az volt.
A többit nagyon szeretem és bármikor szívesen megnézem. Remélem ez is lesz olyan jó
10/10
Bigpapa 2011 dec. 19. - 08:20:20 10/10
(88/216)
Látványos motoros,lövöldözõs jelenet a 2.rész végén? Ugye csak viccelsz? A második rész úgy volt szar,ahogy,és a korona rajta a végén, a motoros üldözés volt. Akkor azt hittem,kiszaladok a moziból!
Ha ilyen "látványos akcióra vágysz",ami ilyen "igényes",akkor ajánlom neked a Vas címû eposzt,amitõl minden jó ízlésû ember hupililát okád,de van benne kamu motoros repkedés,meg hasonlók. Könyörgöm,ne nézz IMF filmeket :))))
oxide83 2011 dec. 18. - 23:07:46
(87/216)
Ráadásul nagyon úgy fest odakint megbukott, Sherlock Holmes agyon verte. Szegény Tom barátunknak úgy néz ki ez volt az utolsó küldetése :-D.
oxide83 2011 dec. 18. - 22:46:40
(86/216)
Most jöttem a moziból és hát nem estem hanyatt tõle a sok pozitív kritikával szemben.
Ez a legkevésbé látványos (és a legpoénosabb) rész. Nincs egy látványosabb tûzpárbaj vagy autós üldözés esetleg egy látványosabb robbanássorozat mint a 2. rész végén a motoros üldözés vagy a 3 részben a hidas jelenet.
Szóval aki igazi látványfilmet vár (mint pl. én) az csalódni fog. Ráadásul a trailerben az összes akciójelenetet lelõtték.
Ettõl függetlenül nem unatkoztam rajta csak a többi résszel ellentétben nem tudnám többször megnézni.
Én azt mondom aki eddig nem látta várja meg nyugodtan a BluRay-t, nem marad le semmirõl.

6,5/10
8/10
Mester23 2011 dec. 18. - 22:44:28 8/10
(85/216)
A látványért és pörgõségéért mindenképp megérte beülni, mikor a szállodán ugrándozott a tériszonyomnak köszönhetõen majdnem beszartam!!!:) Bár azt kicsit túlzásnak éreztem ,hogy a köteles ugrásnál telibe fejelte a párkányt és semmi nem látszott meg rajta+ a homokvihar után patyolat tiszta volt az inge és a sérója is be volt lõve...
Szarni bele. 10/8
magyar krokodil 2011 dec. 18. - 21:59:38
(84/216)
Szerintem is moziba való film. Egyszer nézõs történet, de szerfelett látványos, ötletes. Hatalmas mozivásznon lehet igazán élvezni. Nyilván ilyesmit senki sem az izgalmas történetért néz, hanem ötletekért, látványos elemekért. Ebben a filmben ez megvan.
Aki kedveli a stílust, annak bátran ajánlom a mozit, borsos ára ellenére is.
kybuck 2011 dec. 18. - 19:18:24
(83/216)
Tévedésben vagy! Ki mondta, hogy meg akarom venni?? Kölcsönzõrõl nem hallottál? (A torrentrõl nem is beszélve, de én nem ûzöm azt a sportot.) A kölcsönzõi díj kb. 600 pénz, az egy mozijegynek kevesebb, mint a fele! Eszem ágában sincs Cruise egy filmjét sem megvenni, hat meg négy rugóért meg senkiét sem! Amúgy egykettõre meglesz az egylemezes változat is cirka egy ezresért a madaras-Teszkóban.:) Egyébként én sem szeretem a feliratos filmeket: olyankor szórakozni szeretnék, nem nyelvet tanulni.
10/10
antimason 2011 dec. 18. - 15:57:03 10/10
(82/216)
A film jó.
Akció-dús, humoros, látványos.
Számomra megérte a mozijegy árát :)
10/10
antimason 2011 dec. 18. - 15:56:04 10/10
(81/216)
Ezen csak mosolyogni tudok :)
Fél év múlva kijön 6500-ért DVD-n. (4 mozijegy ára)
De inkább várj még egy fél évet és akkor akcióban 4990-ért is megveheted :)
3 mozijegy áráért...

Vannak filmek, amiket moziban érdemes megnézni, és ez ilyen.
Persze, aki moziellenes, annak mindig lesznek "érvei" ez ellen.

Olyan haverom is van aki nem szert moziba járni.
Rájöttünk, hogy nem tudja elég gyorsan olvasni a feliratot.
De Õ is a mozit utálja...

Mekkora szerencse, hogy ez épp szinkronos :)
kybuck 2011 dec. 18. - 05:59:05
(80/216)
Én asszem megvárom míg kijön DVD-n, az elõzõeket is úgy, vagy VHS-en néztem meg, és mindet bõven elég volt úgy látni, nem mellesleg a mozijegy árának feléért-harmadáért. Drágállom a mozikat, úgyhogy megválogatom kinek a filmjére ülök be, és TC nem igazán tartozik ide.
10/10
fickany 2011 dec. 17. - 21:20:38 10/10
(79/216)
Mindenkinek csak ajánlani tudom, a szereplõkiosztás elsõosztályú, elmondhatatlanul jó film, mindenkinek csak ajánlani tudom!! :) 10/10
10/10
Sonic8 2011 dec. 17. - 19:48:34 10/10
(78/216)
Hogy is mondjam, ÁLLATI jó volt!!! :DD 10/10
Keló Scofield 2011 dec. 17. - 13:35:15
(77/216)
Darth! Nem vagy méltó a nicknevedre, imádom azt a karaktert, mégha nem is láttuk soha...:))