roti 2006 ápr. 26. - 12:03:11
(36/1836)
"És mondd, Pista, ha már szexuális kalandokba keveredtél a vejeddel, akkor miért csaltad meg végül a szomszéd napos csibéivel?" – kérdezi minden délután Erdélyi Mónika, arcán a középosztálybeli családanyák kíváncsi rácsodálkozásával, mondván milyen érdekes népszokás ez a vérfertõzés ott lent, a messzi BAZ-megyében. Abból él, hogy hülyét csinál a futószalagon színe elé citált szerencsétlenekbõl, és a végén még õ vonja le a tanulságot, meg persze ítélkezik még gyorsan, a reklámblokk elõtt.
Bolla 2006 ápr. 25. - 18:33:02
(35/1836)
sztem vicces a balázs (ami fiatalokat hív be) és a mónika show (amelyik meg az idõsebb tahó parasztokat hívja be, ill. öreg nyúgdíjasokat). Én nagyon jókat tudok röhögni egy olyan emberen, aki egy hatalmas tapló és próbálja az érveit alátámasztani. A Balázs egy nagyon jó mûsorvezetõ, sztem nem égõ, hogy ezt vezeti. Aki látta a Z+os adásba nem került jeleneket, az felismeri ezeknek a mûsoroknak a lényegét.

darkangel15: vmi jó sorozatot?melyiket?ki mondja meg mi a jó?te?honnan veszed, hogy senki nem kiváncsi rá?nagyon úgy látszik, hogy magadból indulsz ki, de ha jól gondolom ez a korod miatt lehet. majd kinövöd.

amúgy a melegség télleg egy betegség, de van egy olyan fogalom, hogy "tolerancia",na ez is csak egy betegség:). azoknak a melegeknek, akik vállalják jó, akik nem, azoknak rossz. ez van.

mónika és a balázs egy kellemes kikapcsolódás bír lenni, bár télleg vannak nagyon unalmas részek, amikor az átlaghoz közelebbi emberek vannak benn, de szerencsére ilyen nem sok van.
3/10
Banán 2006 ápr. 25. - 18:20:41 3/10
(34/1836)
Ja, még valami: az RTL-klub mostani(!) sorozatairól egyáltalán nem jó a véleményem.
3/10
Banán 2006 ápr. 25. - 18:19:14 3/10
(33/1836)
Nekem nem a mûsorvezetõkkel van bajom, õket simán elfogadom. Hanem azokkal, akik oda eljönnek, és még a nagy nyilvánosság elõtt is kocsmai módon, vagy még alávalóbban veszekednek. Nem velük van a baj? Természetesen sokan nem ilyenek a riportalanyok közül, tõlük elnézést kérek!
darkangel15 2006 ápr. 24. - 13:09:49
(32/1836)
Utálom a mónika showt!!
Nem elég hogy az rtl-en megy a balázs még itt a mónika is.Mikor veszi észre már az rtl hogy senki sem kiváncsi már ezekre a hülye talk showk-ra!!!!!
Berakhatnának helyettük valami jó sorozatot!!!
bebe68 2006 márc. 20. - 19:41:24
(31/1836)
Nem sértettél meg,nem volt mivel.Ha el akarom a vitát kerülni nem irok ide be.Végül is mindenkinek van véleménye és az a jó ha vállalni meri,persze bizonyos keretek között.
A másságról is megvan a magán véleményem.Igazából nem tudom megérteni azokat akik a saját nemük felé húzódik,dehát ha nekik ez jó,az õ dolguk.Mint tudjuk,ez betegség.Nem tudnak ellene tenni.Én biztos nem vagyok ilyen,és nem is leszek.
Csak sajnálni tudom õket.Szerintem rossz lehet nekik.
666 2006 márc. 19. - 18:10:09
(30/1836)
Bocs, nem akartalak megséretni, az elõzõ hozzászólásodból az vettem ki, hogy mint érvet hozod a melegségét, amellett hogy nem szimpatikus. Mindenesetre örülök, hogy nem így gondolod.:)
bebe68 2006 márc. 19. - 11:43:01
(29/1836)
Nem a mássága miatt nem tetszik,hanem mert a másik vivás mûsorvezetõket jobban csípem.Tudod,szimpátia.
A mûsorvezetésrõl pedig csak annyit,hogy most is azt gondolom,hogy a vendégek égetik magukat nem a mûsorvezetõk.
666 2006 márc. 19. - 10:57:11
(28/1836)
Én kevés olyan helyzetet tudok elképzelni, amiben azt mondanám, hogy vállalnám egy ilyen mûsor vezetését... A szõke srác a vivánál valóban meleg, de nem hiszem hogy ettõl rosszabb lenne másoknál!
bebe68 2006 márc. 19. - 06:05:45
(27/1836)
Valószínû hogy ezekkel a mûsorokkal kerülnek a nézettség élére,mivel a sötét téli estéken az ember nem tud mást nézni,mint ezeket a beszólós mûsorokat.
Biztos hogy õk is többre képesek.Majd kitörnek más mûsorral is.(vagy nem)
Kíváncsi lennék,hogy ha neked felajánlanák,hogy vezess egy ilyen mûsort,mit szólnál.Mondjuk azt mondanák neked,hogy ezt vezetheted mást nem.Akkor mit lépnél?Visszamondanád a szereplést?Gyanítom,hogy nem,ha a megélhetésed múlna rajta!A vendégeket nem értem meg,hogy minek mennek oda csömörködni.
A Viván meg mindig változnak a mûsorvezetõk.Hol jobbak vannak,hol meg rosszabbak.Például a Zsú is hova lett?Jobb volt mint ez a szõke gyerek.Kicsit hominak néz ki.Vagy az is?
666 2006 márc. 19. - 00:05:29
(26/1836)
Hát, nem hiszem hogy azzal kéne megvédeni õket, hogy ez a munkájuk, mert mégis milyen munka ez?!? Õk is jártak iskolába, tanultak, és szerintem millióegy más lehetõségük is lenne, lehetne. Balázsnak ráadásul egész jó állása volt a Vivánál - az legalább nem volt egy merõ égés... Elhiszem, hogy ez többet fizet, de megér ennyit a pénz??
Mandarin 2006 márc. 17. - 20:49:22
(25/1836)
Siralmas és égõ!!!
bebe68 2006 márc. 17. - 11:40:15
(24/1836)
Hát ha 1millát adnának,akkor sem mennék oda csúfoskodni.De hát szerencsére nem vagyunk egyformák!!!!!Hogy tudnék a környezetemben élõk szemébe nézni?Mennék az utcán és mutogatnának rám,hogy:
-Láttad?Eza csaj volt a tévében.Mekkora hülye!
Hát én ezt biztos nem vállalnám fel semennyi pénzért sem.Inkább maradok szegény,mint hogy lemenjek a szintükre.
A mûsor vezetés az egy más dolog.
Ott viszont nagyon frappánsan be tud mind a két mûsorvezetõ szólni némelyik vendégnek.
Néha humorosan,néha csípõsen.
taknyosorr 2006 márc. 17. - 08:46:06
(23/1836)
Ajajjj! Ilyen borzalmas mûsort...
Oscar 2006 márc. 16. - 15:07:14
(22/1836)
"...mert neki nem elég a te bögyörõd, neki a más bögyörõje is kell... Te retekfészek..." /Rózsika néni/

"...ne röhögjééé ****meg, mert szétvágom a fejed! Te mit rehegsz?! Mondjad, mit röhögsz?! Fene a szemedet egye meg! Muszály?! Én te rám ne hozdd az ideget, mer' szétváglak, roggyá' meg! A fene a szemedet egye meg!" /Margit néni/

"Áhhh, te is olyan hülye vagy, mint emez a marha... Befognaaad mán a pofaaadat?!" /kis Margit/

"...mer' vótam nyáron kéccer diszkáóba' Máóni...ka." /Erika/

"Ne hazuggyá' mááá' te *******************va! Egy ***************va! Agyerekeketnemérdemledmegte*****************************************va!" /Olga néni/

Hát igen... :) Egyfelõl siralmas tud lenni az egész, másfelõl meg néha olyan dialógusok szerepelnek benne, melyek felérnek egy igen jól megrendezett kabaréjelenettel. :) Amolyan fanyar humor. :)
kiara 2006 márc. 15. - 20:16:14
(21/1836)
Hát igen!!! Tökéletesen egyet értek veled!! Nekik ez a munkályuk,és szerintem jól is végzik....Arról pedig nem tehetnek,hogy némelyik ember hogyan viselkedik a tv-ben...
x-tro 2006 márc. 15. - 15:18:39
(20/1836)
Azok a "tirpákok" napidíjért teszik a dolgukat, a Mónika és a Balázs szintén. Bár az is igaz, hogy jó nagy napidíjért...
petra 2006 márc. 15. - 14:56:03
(19/1836)
Persze, ez a világ igénye.
Addig rendben lenne, hogy ne csak sztárokat lássunk a tv-ben, hanem hétköznapi embereket is.
Nagyon sok vidéki embertõl lehet mit tanulnia egy városi embernek is, de hát ez azért tényleg romboló hatású azokra a fiatalokra nézve, akik nap mint nap ezt nézik, majd úgy döntenek, hogy 10millió magyar elõtt nevettetik ki magukat.
Amerikai salak amit mi is átvettünk.
Mónika és Balázs pedig ha nem is a hivatásukat végzik, de a munkéjukat.

Petra
bebe68 2006 márc. 15. - 00:21:27
(18/1836)
Teljesen igazad van abban,hogy nekik ez a munkájuk.A Balázs biztos szórakozik magában némelyik emberen.Igaza is van.Elég tirpákok mennek oda.Bocsi a csúnya szóért,de ezt érdemlik./mármint némelyik vendég/
petra 2006 márc. 12. - 22:00:25
(17/1836)
Kérlek, ne Mónikát és Balázs szapuljátok, hanem azokat, akik oda bemennek!!!!
pl: valaki így szólította Mónikát: "Mauni!...ka"
Mónikának és Balûzsnak ez egy mûsor, amiért pénzt kapnak.
Nektek mi a munkátok? Mi lenne, ha azt mondanám rátok, amiket ti hordtok itt össze?
Nem mondom, mert engem úgy neveltek, hogy ismeretlenül ne ítéljem el az embert.
Márpediglen nem ismeritek Mónikát és Balázst személyesen, így ne alkossatok róla véleményt!!!!

Petra