sipka 2008 szept. 18. - 19:49:03 Előzmény sandros5000
(10/30)
Hát utána néztem azon alkotásnak amelyben "Antonio Sabato Jr.", "Amy Smart", és "Lochlyn Munro" játszik... Az a címe, hogy "Feszültségben".
Bár számomra nem igazán derült ki, hogy ez egy "fighter-game adaptáció" lenne, mivel a története valamilyen bankrablás körül bonyolodik.
Szóval nem igazán tudom, hogy erre a filmre gondoltál-e...

UI: Persze eltudok képzelni egy olyan verekedõs játékot is, amelyben az izgalmas küzdelmek közepette, (plusz feladatként) még néhány bankot is ki kell rabolni :)
Amúgy is annyi hülyeséget sikerült kitermelnie a játékiparnak, hogy számomra ez is belefér :P
sandros5000 2008 szept. 18. - 18:33:56 Előzmény sipka
(9/30)
Én úgy tudom hogy egy másik verekedõs játék is meg lett filmesítve, Antanio Sabato-val és Amy Smart, Loclyn Monroe szerepel benne, majd megkeresem a címét, hátha valaki tudja...
wolody 2008 szept. 18. - 17:28:21
(8/30)
hát, akkor sürgõsen látnom kell az elsõ részt is, na majd ha jó fáradt leszek :-)
wolody 2008 szept. 18. - 16:51:16
(7/30)
áhhh, gyenge! Az egész elsõ részt elintézték pár mondattal, és hát csalás miatt most harcoljunk újra- ez béna. a színészek meg nem is színészek, + ott szerencsétlenkednek végig, még harcban is- lassan már a gonoszoknak drukkoltam...
10/10
Bada 2008 júl. 11. - 16:50:34 10/10
(6/30)
Könyörgöm adják már le a tv-ben, vagy adják ki DVD-n!!!!!!!
Asys 2007 nov. 27. - 17:44:26
(5/30)
Az elsõ rész frankó volt!A második részt (szerintem) nagyon összecsapták!Igen,lesz Mortal 3 film,de állítólag Sub-Zero lesz a fõszereplõ!És abban benne lesz Christopher Lambert is;nem úgy,mint a második részben...
sipka 2007 nov. 27. - 17:27:43
(4/30)
Nekem tetszett :) Mondjuk az elsõ része jobban "megfogott", de azért ez a folytatás sem lett olyan rossz. Egy biztos: ez az eddigi legjobb videójáték adaptáció, persze a verekedõs gémek kategóriájában. S ezt azért merrem ilyen férfias határozotsággal kijelenteni, mivel eddig csak a "Street Fighter"-t (ami annyira sz#r lett, hogy inkább nem is mondok semmit), és a "DOA"-t (szintén ultra gagyi) sikerült megfilmesíteni. Ezekhez az alkotásokhoz képest a "Mortal Kombat" egy tök jó film :) A küzdelmek kidolgozása, a karakterek, a Mortal Kombat-es zene, illetve még a látvány is értékelhetõvé teszi ezt az alkotást :) Nekem egyedül két momentum nem tetszett: Az egyik: az animáció. Amikor a végén Liu Kang átalakul egy sárkánnyá, hát az nagyon rosszul lett animálva :( Esküszöm, hogy zsírkrétával jobbat rajzolok, mint amit itt létrehoztak.... SZÖRNYÛ!!!!!!
A másik negatív momentum: a film alcíme. Olyan erotikus kicsengése van, mintha ez egy éjfél után sugárzott, különbözõ kámaszutrai pozitúrákkal teletüzdelt, érzéki, de mégis egyfajta vadállatias, és fülledt erotikával meghintett alkotás lenne :) Nem is értem, hogy hogyan gondolták ezt a magyar forditók?!! "A második menet"?!!!! :DDD Mondjuk ezen sémát követve, eszembe juttot még néhány pikánsnak tünnõ alcím: "Még egy menet", "Az ujj harc", "Élvezd a végsõkig", "A B(anál)is küzdelem", "Az utolsó verés" stb. :DD Szóval ki lehetne még találni párat.. :)
Amúgy már készülõben van a "Mortal Kombat 3" és a "Tekken" elnevezésû (szintén verekedõs játék alapján elkészitett) "movie". Bár sajnálatos módon egyik alkotásról sem tudok semmit, de az biztosra vehetõ, hogy hatalmas összecsapásokra lehet számítani :) Egyedül egy "Tekken" plakátot találtam, amelybõl (nyilvánvalóan) semmit sem lehet megtudni... Na mindegy.

UI: Még kitaláltam egy (lehetséges) alcímet a "Mortal Kombat 2"-höz, csak azt inkább le se írom :)
Redfield 2007 márc. 23. - 23:36:26
(3/30)
Az elsõ mérföldekkel jobb volt. Talán nem hiányzott neki a folytatás... nem tudom.
8/10
King Diamond 2007 márc. 23. - 23:19:24 8/10 Előzmény Joethok
(2/30)
Szerintem sem lett rossz, bár az elsõ rész sokkal jobb. Motaro-t meg Shao Kahn-t igaz, jobban is kivitelezhették volna, de akkor ennyire tellett. Ahhoz képest jó film. 8/10
Joethok 2007 jan. 05. - 15:29:45
(1/30)
Ez egy nagyon jó film! Mindenki nézze meg, az egész valahogy fantasztikus (csak nem éppen a Mortal Kombat 2 c. videojáték szerint készült, de hát...)!