Téma: Motorosok

nagyzoltan008 júl. 23. 22:34:26
(12/12)
Bármelyik filmre igaz, de ennél különösen, hogy csak is angolul.
nagyzoltan008 júl. 23. 22:22:39
(11/12)
Sajnos szinkronosan adták Fehérváron és ahogy más is írta botrány a csaj hangja.
Nem tudom felfogni, hogy mondhatja valaki erre a szinkronra, hogy jó lesz. Kb az egész filmre olyan szinten rányomja a bélyegét..
10/10
mnyacs júl. 13. 23:06:56 10/10
(10/12)
Szerettem volna angolul megnézni a filmet, de nagyon későn vetítik így magyarul néztem meg. Viszont több részletet láttam interneten illetve a színészekkel készült interjúkból lehet tudni mennyire fontos a helyi akcentus amit mindannyian elsajátítottak. Különösen Kathyt alakító Jodie Comeré, aki már a forgatások előtt hónapokat töltött az akcentus megtanulásával (a fotós ahogy láthattuk a filmben keszített hanganyagokat a képek mellé, Jodie Comer tökéletesen megtanulta az igazi Kathy akcentusát). Azt gondolom bármilyen más nyelven hiányérzetünk lesz. Nekem sem jött be elsőre Kathy magyar hangja, de érteni vélem a választást illetve a próbálkozást hogy halljuk magyarul is a sajátos nyelvi-illetve beszédstílust. Kiváló színészi alakítások, nem túlbonyolított történet tele érzelemmel. Engem magával ragadott, de kicsit elfogult is vagyok Austin Butler miatt. :)
5/10
Mollime júl. 09. 14:23:53 5/10
(9/12)
Nagyon unalmas volt, nem szólt semmiről.
9/10
offtopic
Lizus-ka júl. 07. 20:28:03 9/10
(8/12)
Sokat elárul egy "nézőről" az, ha úgy ül be egy filmre, hogy fogalma sincs mit fog megnézni . csak hasraütésszerűen választ. Fél óra után rájön, hogy őt ez nem érdekli és kivonul (megjegyzem ez a többi nézőkkel szemben is tiszteletlenség.) Ennek tetejébe még azt is megengedi magának, hogy ennyi nézelődés után (gondolom milyen komoly odafigyeléssel), még véleményt is alkot a filmről, aminek egy szeletkéjét se látta rendesen. Ennél már csak azok a "kritikusok" vannak lejjebb, akik kalózfelvételről, ágyban, félig kómában, belealudva néznek meg egy filmet. Az előttem szólóval (Péterrrrr) teljesen egyetértek.
10/10
Péterrrrrr júl. 07. 19:38:02 10/10 Előzmény Ajutka
(7/12)
1-est adni erre a filmre, az csak és csakis a te szégyened. Én 8-ast adtam volna, de az olyanok miatt, mint te, muszáj felül értékelni, hogy egy kicsit helyreálljon az igazság. Nagyon gáz vagy! A főszereplő lány nem egy narrátor. És nem egy zseni, akinek professzor hangja van. Tökéletes a szinkronhangja.
1/10
Ajutka júl. 03. 19:30:31 1/10
(6/12)
A történet ott kezdődik, hogy a főszereplő lánynak (aki amúgy végig meséli, narrálja a töténéseket) annyira irritáló a szinkronhangja, hogy semmi pillanat alatt téptük, ki az összes hajszálunkat. Ennek ellenére adtunk még egy kis időt a filmnek, hátha feledteti a feldolgozhatatlan sokkot. Végül fél óra után felálltunk és elhagytuk a mozitermet. Ez idő alatt konkrétan semmi nem történt, az is bárgyún, vontatottan. Menőnek beállított motoros karakter hiteltelen nyápic (bocs Austin, amúgy bírlak). Nem tudom...nagyon gáz volt az egész...! Elképzelhető, hogy csak mi vagyunk, akik nem értik a mai filmművészetet . Meg talán csak mi vagyunk túl érzékenyek és aki jobban bírja a fülfacsaró hanghatást, annak a továbbiakban felülmúlhatatlan filmélményben volt része. Valamiért csak repkednek itt a 10 csillagok! :)
9/10
Lizus-ka júl. 01. 11:21:31 9/10
(5/12)
Remek film, igazán jó zenével.. Jó volt kicsit visszamenni a 60-as évekbe, és az akkori amerikai motoros világot megismerni.
10/10
boxevo jún. 30. 15:25:10 10/10
(4/12)
10/10
7/10
Albeart jún. 25. 20:01:45 7/10
(3/12)
Érdemes megnézni. Jó színészi alakítások, a történet érdekes tetszett ahogy bemutatták ezt az egész motoros klubot hogyan kezdődött és hova tartott, mive fajult el.. Kicsit hiányérzetem volt a film után. Szerintem többet is lehetett volna ebbe a filmbe beletenni. De talán ennyi elég volt.
A színésznő szinkron hangjától néha a hideg rázott annyira nem volt jó választás szerintem ... De a közepétől már megszoktam. 😄 Talán még illett is hozzá.
10/10
Zoza82 jún. 21. 18:57:38 10/10
(2/12)
Huhhh, le a kalappal. Nagyon tetszett. Ez igen. Ínyemre való volt. Nagyon finom kis remekmű.
offtopic
Midnight67 jún. 20. 21:33:15
(1/12)