Téma: Nagy Sándor

10/10
marteeka 2009 márc. 17. - 11:04:14 10/10
(1213/3033)
Na tessék, csak nyavajogni kell egy kicsit :)

Sándor napi meglepetés: Sanyi az RTL Klub Reggeli címû mûsorának vendége lesz március 18.-án.

Az infó Sanyi honlapjáról... szinte hihetetlen :)
10/10
fresia 2009 márc. 16. - 20:05:09 10/10
(1212/3033)
Igen, emlékszem a múltkori levezetésedre, tudom, hogy neked saját tapasztalataid is vannak e téren.
Azt, hogy nagyobb lenne a loholói kör, arra írtam válaszul, hogy ezzel /mármint, hogy nem megfelelõ a tájékoztatás/ próbálnák elkerülni(?), hogy mindig ugyanazok menjenek, többek között, Sanyi után.
A tatai viszont sztem nem jó példa: nekem már 2 alkalommal is mondták azt, amikor jobb helyre szerettem volna jegyeket, mint ami volt még, hogy Õk alig kaptak és fogalmuk sincs arról, hogy hol lehetne jegyet szerezni, próbálkozzak talán a zaco- nál... Sõt, azt is panaszolták, hogy számunkra ez nagyon kellemetlen, mert náluk csapódik le a nézõk mérge, amikor azt kénytelenek mondani, hogy már nincs helyük. :(
A tb- i jótékonysági koncertnél ugyanez volt a helyzet: amikor elõzetesen érdeklõdtem már a jegyek iránt, a válasz az volt, hogy fogalmuk sincs mikor és mennyi jegyet kapnak, az elõadás budapesti szervezésû...
Ezeknél az eseményeknél legalábbis, nem a mûv. házak hasznát növelte az, hogy mennyire volt látogatott a rendezvény.
Én arra gondolok, hogy Õk csupán egy fix összegû terembérleti díjat számolnak fel, a bevételtõl függetlenül. Lehet, hogy idõközben változott a helyzet és a fellépti díj mellett, egy meghatározott %- ot is kapnak a fellépõ mûvészek vagy teljesen a nézõ számtól függ a gázsi...
Pl. most Tatabányán elmarad egy operettgála, érdektelenség miatt. /Mondjuk, ez jellemzõ "szeretett" :P városunkra./

De tényleg nem vitázni szeretnék ez ügyben, abszolút kívülálló lévén, csak fájlalom, hogy a pályafutásukat figyelemmel kísérõk sok megjelenésükrõl így lemaradnak. :(
10/10
marteeka 2009 márc. 16. - 18:31:39 10/10 Előzmény fresia
(1211/3033)
Nem tudom, de a szomszéd fórumon is pont ezért mérgelõdnek, hogy a médiaszereplések sincsenek kiírva (tegnap volt a Story TV-n)...

Szerintem bevétel a helyi közönségbõl is megvan, nem szükséges a rajongótábor állandó kísérete..
Egyrészt.
Másrészt, mint már korábban egyszer levezettem, a nagyobb közönség nem feltétlenül (sõt szerintem biztosan nem) Sanyi vagy a manager pénztárcáját vastagítja, hanem a szervezõkét. Ergo édesmindegy Sanyinak, vagy a Zaco-nak (pénz szempontjából), hogy mennyire hirdeti adott estet és mennyien vannak, mert ígyis-úgyis ugyanannyit zsebel érte az elõre meghatározott "tiszteletdíj" formájában. A sokkal több eladott jegy a szervezõk, tehát például a tatai Mûvelõdési Központ saját nyeresége. Persze ez lehet, hogy éppen rossz példa, mert a tatai rendezvények pontosan hirdetve vannak mindig, és a feltûnõen gyakori tatai fellépés esetében azért lehet némi anyagi vagy más okokat is sejteni a menedzsment részérõl is.
Az egyéb fellépések viszont egyáltalán nem kerülnek napvilágra.
10/10
fresia 2009 márc. 16. - 10:11:22 10/10
(1210/3033)
Esetleg nagyobb lenne a "loholók" köre...?
De, az igazán fanatikusak, mindenhová utána mennek.
Õket csak szánni tudom, de ezt már említettem. :(
Viszont a "zsebük" ellen Sanyiék sem dolgoznak vagy igen?
10/10
marteeka 2009 márc. 16. - 09:41:19 10/10
(1209/3033)
Nem tudom, már arra is gondoltam, hogy esetleg szándékos. Ezzel akarják elkerülni, hogy állandóan ugyanaz a kör "loholjon" Sanyi nyomában. Bár azt nem tudom, hogy ebben mi lenne a logika....
10/10
fresia 2009 márc. 16. - 09:16:31 10/10
(1208/3033)
Szia! :)
Most szerettem volna válaszolni magamnak, tegnap, a nagy sietség után rájöttem a légitársaság dologra és arra szintén, hogy mit írtál elõzõleg, hogy csak a fórumokon lehet egy - egy fellépésükrõl tájékozódni...
Ha lenne olyan honlap, ahol minden fellépésük fent van, akkor már régen tudnánk róla...
Az is eszembe jutott, hogy, lehet Sanyi sem véletlenül kérdezett vissza Tatán az én kérdésemnél, úgy, ahogy. Biztosan az értelmesebb rajongók már sokszor reklamáltak nála emiatt....
Gáz, de miért hagyják, hogy így legyen??? Nem ma kezdõdött...
10/10
marteeka 2009 márc. 16. - 09:08:38 10/10 Előzmény fresia
(1207/3033)
Eredetileg 23 lett volna, csak változott a menetrend a légitársaságnál, így elõbb megyünk.

Mint Síva már korábban a másik topicban is említette, a világsajtóból idejében mindenrõl értesülni fogtok (tehát írásban).

Az Adagio honlapja sem teljes, az együttes fellépései is nagyon sokszor hiányosak. Mármint a honlapon. Máshonnan hivatalosan nem lehet tájékozódni, csak fórumokról. Sanyi nem hivatalos (rajongói) honlapján sem teljesek és frissek az infók... Szóval az egész úgy gáz, ahogy van...
10/10
fresia 2009 márc. 15. - 10:41:34 10/10
(1206/3033)
Nem tudom, hol tájolódtam el, én 23- ra emlékeztem... :S

Igazad van, a zaco- n úgy látszik, mintha másutt nem is lépnének fel... Csak az Adagio szerepel általában részletesebben rajta és Tata...
Ez is a menedzser feladata lenne!
Nincs egy másik honlapjuk, ahol a többi szereplésüket is meghirdetik?


Csak szeretnéd az esküvõt, egyelõre maradjunk annyiban. :P :)
Ha majd "Írásban !" olvasom, már én is úgy vagyok ezzel... lehet, akár a bulvársajtó, nem bánom, úgyis rákaptam a Bestre, mostanában. :(
A képekbõl majd küldök, azért annnyira nem vagyok fáradt! :D
Most mennem kell, nagyon, szia! :)
10/10
fresia 2009 márc. 15. - 10:32:34 10/10
(1205/3033)
Bocs´ a reklamálásért, olyan röviden elintéztél, legalábbis azt hittem! :)
Most még nem is olvastalak... De mindjárt.
10/10
fresia 2009 márc. 15. - 10:31:19 10/10
(1204/3033)
Attól függ, honnan nézzük! :)
Ha az elejétõl, ugye, akkor a második Sanyi, de már akkor is mondtam, hogy ez nem jelent "sorrendet", a helyezésük nálam TITOK! :)
Egyébként, ennyi volt a válaszod...? :(((
Most viszont mennem kell, szia! :)
10/10
marteeka 2009 márc. 15. - 10:26:13 10/10 Előzmény fresia
(1203/3033)
22-én reggel (tehát egy hét múlva ilyenkor) már régen milánói levegõt szívunk :)
Aztán pedig 28-ra haza kell jönnöm, Síva halálhírét és maradék holmijait hazahozni. De addigra az esküvõn már túl leszek, ne aggódj, szóval a nászutat is itthonról intézem :)

A tréfát félretéve egyébként valóban csapnivaló a közönségkommunikáció, hiába van Sanyinak már hivatalos oldala. Azon is csak (színházat leszámítva) a Zaco által szervezett rendezvények (tehát Tata) vannak fent, amit egyébként is tudunk a Zaco honlapjáról, illetve a fórumokról, ahol gyûjtik az embereket rá. Szóval az összes többi fellépésrõl való információ pusztán szerencse kérdése, hogy valaki arról a környékrõl hallotta, és hajlandó kiírni valamilyen fórumra.

A további képek küldését rád bízom, természetesen érdekelnek, de csak akkor, ha nem vesz el sok idõt/energiát a küldése.

Divoék pedig természetesen egyenesen istenek - ha énekelnek. Azon túl (Seb tánca, vicces interjúk, stb) pedig mind maga az ördög, az ember lánya jobban jár, ha távol tartja magát tõlük, mert baj lesz a végén... :D
10/10
marteeka 2009 márc. 15. - 10:06:28 10/10 Előzmény fresia
(1202/3033)
Az idõrendbõl... elõször volt Zoli, aztán Sanyi, Dolha, stb... szóval jócskán a sor végén van :)
10/10
fresia 2009 márc. 15. - 08:08:12 10/10
(1201/3033)
Még felteszem a Haláltáncot Szabó P. Szilvesztertõl /Sanyitól nem találtam :(/, hát ez nagyon visszafogott volt, Sanyiéhoz képest...
http://www.youtube.com/watch?v=6FPmllfkM-w
10/10
fresia 2009 márc. 15. - 07:58:37 10/10 Előzmény marteeka
(1200/3033)
Látod, ha említed valamikor, hogy tavaly sem lehetett értesülni a fellépésükrõl, akkor mondtam volna ám Sanyinak... Na, majd ezt is 28- án.

A Divo, az nem a "diabolo" /ördögi/ szóból származik, hanem, a cikk alapján, amit egyszer itt feltettem róluk, a latin díva /isteni elõadó/, férfi megfelelõje, úgy emlékszem.
Ezek alapján Õk nem holmi "ördögök", hanem egyenesen "isteniek"! :)

Egyébként mégis hazajössz? Nem lesz lakodalom, fekete ruhában? /Mivel szomorkodni szeretnél a szülinapodon?:P/
10/10
fresia 2009 márc. 15. - 07:38:03 10/10 Előzmény marteeka
(1199/3033)
Na ugye?? Kinél van "hosszú sor"? :P :)
22- én már nem tudod megnézni a Csaf- ot?

Születésnap ügyben mondtam már, hogy beszélek Sanyival... többek között, ezért is ott a helyem 28- án... /na, nem elsõsorban emiatt, gondolhatod. :P:)/
10/10
fresia 2009 márc. 15. - 07:33:22 10/10 Előzmény marteeka
(1198/3033)
Igen, úgy vélem, jól látod, már ami a teljesítménykényszert illeti.
A Haláltáncot Tatán fantasztikusan adta elõ sztem, olyan "hangokat" hozott elõ magából, amire nem hittem, hogy valaki képes, szinte félelmetes volt...
A mozgását, tudod, nagyon szeretem nézni a színpadon, de mintha többet "adna" a kelleténél. Nem tûnik már annyira lazának, inkább erõbõl csinálja, de lehet, hogy rosszul ítélem meg.

A képeket szívesen, holnap küldeném a többit, ha egyáltalán érdekelnek azok téged... :)

A Sohase mondd- ot, most, hogy "mondod" :), azt hiszem már hallottam Sanyitõl, de kuka vagyok és elfelejtettem. :(

A LaBambát is kihagytam a beszámolóból, képzelheted, milyen nagy közönségsikere volt Sanyinak! :)))
10/10
fresia 2009 márc. 15. - 07:19:11 10/10 Előzmény marteeka
(1197/3033)
Mibõl gondolod, hogy Sanyi a sor végén van???? :)
10/10
marteeka 2009 márc. 14. - 15:31:38 10/10
(1196/3033)
Most jut eszembe, hogy én sem ezt, sem a Csavard fel a szõnyeget Zolinktól nem fogom látni :((((
Na jó, látok helyettük négy férfiördögöt az Il Divo formájában, ráadásul élõben... :)
10/10
marteeka 2009 márc. 14. - 15:26:08 10/10 Előzmény fresia
(1195/3033)
Na, ez a cintányéros viszont nekem is új :)
Köszi :)
10/10
marteeka 2009 márc. 14. - 15:24:53 10/10 Előzmény fresia
(1194/3033)
Nem hallottad még a Soha se mondd-ot tõle? Pedig már jó régi, én nagyon szeretem :)
A déli látogatásról meg... majd megtudjuk persze. Tavaly is véletlenül ismerõsöktõl hallottuk... Sehol nem volt publikálva.