Kit Fisto 2019 máj. 11. - 09:19:05
(4/4)
Éppen most néztem meg egy részt. Nyuszimentés VI/4. rész. Egy kislány talált a mezőn egy bébi vadnyuszit és hazavitte, ami persze nem jó ötlet, ha van anyja. Közben alakult a barátsága egy másik lánnyal, és a lány anyjáé a dokival. Helyes kis törénet volt, a végén happy enddel. Ezt a részt ajánlom azoknak, akik valami pihentető, nyugtató dologra vágynak. Ennél már már nem is lehetett volna pihentetőbb :)
1/10
troy1989 2018 máj. 01. - 13:26:46 1/10
(3/4)
Nagyon gyenge, amatőr sorozat. Mai részt kaptam el, zöld mamba eltűnt.. Ja zöld piton vagy boa volt. :D Szinészi játék meg.. Családosoknak jo ahol van kisgyerek..
Kit Fisto 2017 okt. 13. - 13:05:20
(2/4)
Ja, el is felejtettem.. (miért nincs szerkesztési lehetõség?) Mint mindenben, ebben is hallható Kocsis Mariann.
Kvízkérdés: Mondj olyan sorozatot, amiben nem! A nyertes kap egy hangszórót! Vajon hogy kerül be mindenhová nulla tehetséggel, és egyetlen hanggal? (csak egyet tud, azon beszél minden szerepben) Ez már csak extra kérdés, a megválaszolásáért tökéletesen haszontalan weboldalakat lehet nyerni, tizenhúszezeret! Íme az egyik, kedvcsinálónak - és egyben ez az én tippem.
http://www.sanger.dk/
Kit Fisto 2017 okt. 13. - 12:41:17
(1/4)
Ez eléggé unalmas. A \"Kicsi a bors, de erõs\" jobb volt.