Téma: Napló

Rahel 2010 okt. 20. - 13:01:38 Előzmény Steve1
(332/512)
-De lehet, hogy logopédus is kellene Neki!!:))
offtopic
baribarany 2010 okt. 20. - 12:52:04 Előzmény Steve1
(331/512)
hát ezen könnyeztem :)
3/10
NANU..! NANU..! 2010 okt. 20. - 01:34:22 3/10
(330/512)
Hát ja, és mennyi ilyen hülye van, ki besszopja, bár ha havi 50 ezret tudott kiadni a nyugdíjából erre a nagy semmire, akkor mennyi nyugdíjat kapott, hogy még meg is él és a rezsit is ki tudja fizetni.
Ilyenek basszák el a kis nyugdíjasokról alkotott véleményt és az állam és az emberek hozzá állását, csak úgy mint, az a fél lábú hegymászó, ki miatt vannak ezek a nagy rokkant nyugdíjas felülvizsgálatok… :(
Rendesen betett az is a rokkant embereknek, mert hát mit lát a köz ember és az állam, hogy fél lábbal is lehet menni dolgozni és még hegyet mászni is, ha meg nem bír valaki aki fél lábbal él, majd kint az utcán megél a kódulásból, na bummm, mi van akkor... ?:(
Hát nem igaz... :(
Megjegyzem az ilyennek el kéne veszítenie azt a kezét is amivel eddig a segggét törli, mert az ilyen kormány bérenc az életet sem érdemli meg, szégyellhetné magát és még vihog a kamerába, mint a hülye gyerek, aki nem fogta még fel a mai napig sem, hogy milyen kárt okozott azoknak is, akik tényleg betegek. :(
Ma már az egészséges embernek sincs munkája, nem hogy egy rokkant beteg embernek, persze azok is szégyellhetik magukat, kik csalással és pénzekkel vették meg a rokkantsági minõsítést, mert most, hogy lebuktak/nak azok ugyan annyi kárt tesznek, mint ez a hülye balek hegymászó zseni, de Õk is ennek a zseninek köszönhetik, hogy lebuknak... :(
1/10
pumpika 2010 okt. 17. - 19:45:29 1/10
(329/512)
ez a nyereményjátékos riport mekkora xar megint
a hülyéket védik, akik beszopják a nyereményjátékos, pénzküldõs játékokat
aki hülye, haljon meg
Steve1 2010 okt. 17. - 19:27:51
(328/512)
Egyetlen szerencsétlen ember van ebben a naplóban. A neve: Dorogi Gabriella. Nem tudja a saját nevét kimondani. Próbáltam neki már megüzenni, hogy kell, de inkább leírom ide, hátha elolvassa vagy valaki a szerkesztõk közül.

Kadves Gabi, a megfejtés: lassabban mondd ki a nevedet. NE úgy, hogy a "naplóbandorogibriellariportjáthallották", hanem úgy, hogy a "Naplóban Dorogi...Gabriella...riportját látták." Most megspóroltam neked egy pszichológust, mert tudom, hogy ez már pánikbetegséget okoz nálad.
Steve1 2010 okt. 17. - 19:05:31
(327/512)
Nincs, de mivel a Napló nézett mûsor, ilyenkor kell promotálni a gyengébb mûsorokat.
sültkrumpli 2010 okt. 17. - 18:00:48 Előzmény Sziluett2
(326/512)
Ezt én sem fogom soha megérteni... Miért kell újraépíteni a házakat, és egyáltalán: miért kell olyan helyre házakat építeni, ahol idõnként mindent ellep a víz? Sosem fogom megérteni.
sültkrumpli 2010 okt. 17. - 17:58:21 Előzmény NANU..! NANU..!
(325/512)
Akinek van esze, mindenki észrevette már, mert tény és való, hogy az enyhe tél leghidegebb hónapjában épp annyi köbmétert fûtök el, minta kõkemény tél leghidegebb hónapjában. Nincs elég hideg? Hát akkor levesznek a fûtõértékbõl, és máris pörög az óra...
Raukardu 2010 okt. 17. - 11:03:32 Előzmény Sziluett2
(324/512)
A közös költség csupa olyan lényegtelen dologra való, mint pl. világítás a lépcsõházban, égõ vásárlás; takarítás naponta-kétnaponta; villany-vízszámla és csatornadíj a T. szolgáltató felé (én nem tudom, te milyen házban laksz, de Pesten spec. sehol nem láttam még fûtõtestet lépcsõházban, ergo fûteni se tudják); amennyiben valami lerohad a közös tereken annak a javíttatása (mert gondolom nem te fogsz pl. korlátot festeni tavasszal); kémény- víz- és egyéb vizsgálatok díja és bármilyen meglepõ, azért nem árt némi tartalékot is képezni, ha beütne a krach (csõtörés, gázrobbanás, zárlat, tûz, fagykár, jégesõ, miegyéb). Ha meg ne adj Isten még mindig maradna elverni való pénz, akkor lehet szépen újítgatni a társasházat, mert legtöbbjének nem szokott ártani.
Ja, és természetesen mivel ezzel egyik lakó sem foglalkozik, ezért valakinek fizetni is kell, hogy intézze ezeket.

Fasza dolog a demagógia meg az elégedetlenkedés sem túl nehéz, de azért gondolkodj már egy 2 percet mielõtt kérdezel...
Csengõ-zoli 2010 okt. 11. - 19:04:02
(323/512)
De Niro azért elég keményen beszólt szegény Faix-nak :)
3/10
NANU..! NANU..! 2010 okt. 10. - 20:08:45 3/10
(322/512)
Azt észre vettétek már, hogy a gáz minõsége és fûtõértéke sokkal gyengébb minden télen mint nyáron és sokkal tovább tart míg felmelegszik akár a lakás, akár a meleg víz és ha valamit melegítettek ételt a gáztûzhelyen... ?:(
Szerintem hatalmas bevétel pluszra tesznek ezáltal szerre a gázszolgáltatók. :(
Én azt gondolom, hogy több Oxigént kevernek bele, így csökken a fûtõ értéke, viszont a gázóra így többet fordul, mivel tovább, ill. feljebb csavarjuk ezáltal a hõkapcsolót. :(
Így több a gázszámla az embereknek, igaz a mínuszokat be kell valakin szedni... ;(
100%-hogy manipulálják. :(
1/10
M4RT!N! 2010 okt. 10. - 19:53:17 1/10
(321/512)
Nem ugyanaz a tolmács mint a forma1-ben is szokott lenni?De amúgy tényleg egy sz*r a tolmács.
xido 2010 okt. 10. - 19:52:22
(320/512)
Nem szoktam Naplóhoz szólni..de most a De Niro riport miatt muszáj..ritka szar ez a szinkrontolmács..alig értem mit mond,annyira dünnyög...:)
Sziluett2 2010 okt. 10. - 19:40:14
(319/512)
közös költség is egy hülyeség, az mire való, mert nem vagyok otthon ebben a témában
pl. havi 7000 Ft-ja kinek van a lépcsõház fûtésére???
Sziluett2 2010 okt. 10. - 19:38:15
(318/512)
még várd ki a végét lehet felajánlják
és miért nem azt szidod aki el is küldi az sms-t õ is küldhetné a károsultaknak
1/10
Crea 2010 okt. 10. - 19:33:36 1/10
(317/512)
Ez a tróger tv2 is csak áldozatokról tud beszélni, meg játszák az agyukat, értelmetlen kérdésû sms-t fel tudják tenni 95-ftért.. nem hogy azt felajánlották volna... ez is csak üzlet nekik, egy reklám blokkból több pénzük van,de ennyi emberség nincs bennük.
Sziluett2 2010 okt. 10. - 19:30:10
(316/512)
az is ember
és most csak ezt a családot akarták bemutatni

de azt nem értem hogy nem lehetett tudni hogy milyen maró, veszélyes az iszap miközben 3000 fõ dolgozik állítólag a gyárban
és azt sem tudták mi jön hirtelen
Nem hiszem el hogy sosem volt téma hogy mi lenne ha átszakadna a gát. Mondjuk én ilyen kis pesszimista vagyok. Kocsival se szeretek neki indulni ha menni kell valahova.

Mo.-on hogy lehet bízni egy kis gátban.
Sziluett2 2010 okt. 10. - 19:23:00
(315/512)
új ház a tároló felõli részen...
no comment
mint az árvíznél is
3/10
NANU..! NANU..! 2010 okt. 03. - 20:03:01 3/10
(314/512)
Hát elég szomorú, hogy Magyarországon így el van kurrva az egészségügy hónapokat kell várni, mire sorra kerül az elõjegyzéseknél. :(
Ezt az EU miért nem szabályozza, mint a mentõ helikopterek és a mentõk kiérkezési idejét és lefedettségét... ?:(
Megmondom Én, mert nem is érdekük, hogy a beteg meg ússza a nagyobb bajt, mert mire oda ér, hogy felfednek egy súlyos betegséget, addigra legalább megdöglik vagy már visszafordíthatatlan a betegsége. :(
Aki már nem termel, arra nincs szükség, mert csak élõsködik és nyugdíjat kell fizetni neki... :(
Azt is meg merem kockáztatni, hogy itt is egy háttérben kiadott kormányzati utasítás alapján járnak el a beteggel szemben. :(
Ha aktív dolgozó, akkor kis költség ráfordítással lehet gyógyítgatni, kezelni, de aki menthetetlen, azt minél elõbb kiiktatni a forgalomból, mert csak a közpénz megy rá és teljesen fölösleges vele kínlódni... :(
Sajnos ez van, ezt is tapasztalom személy szerint is és elég csak megnézni, hogy hány mûhiba és tévedésbõl, hány ember halt meg és fog is meghalni. :(
Ma már a Hypo eskü csak szöveg és semmi több. :(
Nincs sem becsületük és semmi felelõsség tudatuk a mai kor orvosainak, tisztelet a kivételnek, de azt meg aki szívvel lélekkel tenné a dolgát, azt meg kiközösítik maguk közül, így a jobbja is követi õket vagy inkább kimegy külföldre... :(
Ma már nem kell félni a felelõségre vonástól és a számonkéréstõl, hisz a közpénz költségén fizetett korházi zugügyvédek kimossák a sok szennyest. :(
Netfigyelõ 2010 szept. 26. - 19:11:16
(313/512)
Patkányok ! Miattuk nem fejlõdik Magyarország !