Téma: Naruto

10/10
Partosb 2009 dec. 05. - 01:01:40 10/10
(639/1239)
Lehet végre látunk Madarától vmi offenzív technikát is. Kiváncsi vagyok mire képes. Eleve, neki nem dupla mangekyouja kéne hogy legyen, sima sharingan helyett? Hátha látunk belõle vmit.
Vajon Sasukéval mi van most? Amennyit mangekyouzott, azt se csodálnám, ha fehér bottal látnánk viszont :S Amúgyis, teljesen elborult az elméje.
Vajon a jubee csak egy blöff volt, vagy Madara tényleg meg akarja csinálni a Myugen Tsukyomit?
10/10
g413qi2 2009 nov. 29. - 12:08:21 10/10
(638/1239)
Suigetsu és Juugo, vszínû, hogy simán leverik a szamurájokat, aztán visszamennek a rejtekhelyükre.
makaay2 2009 nov. 27. - 19:40:39
(637/1239)
most így mindenki minden felé megy kiváncsi leszek mi fog ebbõl kisülni
Narutoék egyzser mennek aztán megálnak utána jönnek sorba az emberek narutohoz egy kis beszélgetésre...remélem Kishi valami jót fog kihozni ebbõl... remélem lessz még egy kis mizukage fight me elég jó csajnak tûnik... arra is kiváncsi vok hogy most hogy a reikage megtalálta Beet mit fognak csinálni....az amit mondtál hogy Narutonak tudna mutatni egy két trükköt, Narutonak biztos jól jönne:)
10/10
AvatáR Gil Maerth 2009 nov. 27. - 16:56:34 10/10
(636/1239)
hmm-hmm- ilyen egyszerûen leszelték kisame fejét?
Én mi van a varázslat "release-el, amit utcsónak próbált volt?
(suiton daikodan no -water element--big shark bullet)
Lehet tényleg a saját fejét lõtte ki tölténynek hogy megússza? :S

viszont lebukott az a testrablós izé (szövetzsák? :).

Meg végre volt egy oldal Narutóról is :(

Danzou tovább sétál- szerintem úgy az ezredik részre -ilyen tempó mellett haza is ér :))))))))))))))


sai miféle igazat akar elmondani?
mire tartogatják ennyire Naruto-t?

Talán egy another fight Sásuke ellen?

Sajnos kedves Eperbaba, sztem a szerzõ teljesen elfelejdkezett Tsunade-rõl. meg a shikamaru vonulatról- ennyi idõ alatt még láb-buszal is odaérnek :D

De NE Naruto-ék kárára legyen több belõlük. (+ Hinata :) egy-két kocka beleférne.
Ha jók leszünk, az Ósan-ból megkapjuk :)
10/10
g413qi2 2009 nov. 27. - 14:15:52 10/10
(635/1239)
-Nekem tetszett ez a rész, de csak azért, mert néhány szálat lezártak, és nem kezdtek el újat szõni.
-Kishi jól átvert minket Kishamé-val kapcsolatban, mindenki arra számított, hogy õ nyer, vagy döntetlen lesz, mert több interjúban is elhangzott, hogy Kishame hosszútávon fog szerepelni. Egy külföldi Naruto fórumon, amit figyelemmel kísérek, az emberek 90%-a már a csata elején (a közepén pedig még inkább) biztosra vették Kishame gyõzelmét. KillerBee pedig szerzett magának egy jó kis új kardot.
-Sasuke mennyi ideig harcolt a raikagé-vel, és Kishame mennyi ideig bírta?
-Amikor a kage-gyûlés véget ért, csak azt mondták el, hogy a raikage és Gaara merre megy, a többiekrõl nem beszéltek, azok vszínû haza mennek. Gaara most épp Kakashi-hoz tart. Olyan jó lenne egy Naruto Gaara második menet, Gaara és a raikage nem akarják, hogy Naruto részt vegyen a harcokban, ezen Naruto felhúzhatná magát, és bizonyíthatná, hogy meg tudja védeni magát. Most simán elkenné Gaara száját.
-Az animaxon most megy a chunin-vizsga, az jutott eszembe, ha most menne Naruto letenni a vizsgát, akkor a vizsgáztatók nem próbálnák megijeszteni és nem piszkálnák, az ellenfelei pedig inkább önként feladnák.
-Nem vagyok teljesen biztos abban, hogy Sai a tervezett Sasuke-ellenes szervezkedésrõl fog beszélni, lehet, hogy lelkizni fog.
-Ha a kagé-k nem fogadják meg a tsuchikage (az öreg) javaslatát, és próbálják a két maradék jinchuriki-t biztonságba helyezni, akkor szerintem mind a kettõt Konohá-ban fogják állomásoztatni, akkor Bee taníthatna egy-két dolgot a biju-król Narutó-nak, az elég jó lenne.
Szerintem ha Tsunade nem tér magához hamarosan, akkor fölvetül Kakashi jelölése a hokage posztra, vszínû a Gaara Kakashi párbeszéd végén.
-Az akatsuki lecsökkent két fõre, ha Zetsu-t egynek vesszük.
makaay2 2009 nov. 27. - 13:05:15
(634/1239)
az a baj hogy egy fejezetbe nem sok minden fér bele
pedig tök jó lenne ha egy ilyen 50 oldalas lenne mint FMa kül azé mondtam h kisame még él me nem tudtuk meg h mi lett a kardjával és az a kard elég élõnek tûnt...
arra én is nagyon kíváncsi vagyok hogy mit fog csinálni Naruto ha Sai beszél neki...( remélem lerendezi a csapatot...nem harcal hanem másképp úgy ahogy szokta...azé lehetne benne egy kis harc is:P me megnézném azé h a chunin vizsga óta mennyi a külömbség pl: Naruto és Lee közöt vagy estleg Kiba..)
nem sok esélyük lenne Narutoval szembe... és ahogy ezt írom belegondoltam h mekkorát fordult a mangába/animebe a világ... h az elején mindenki Fikázta Narutot most meg inkább békén hadják mint h belekössenek:)... egy kis nosztalgia:P
makaay2 2009 nov. 26. - 22:07:20
(633/1239)
nna a mostani manga egy nagy csalódás volt számomra:( eddig tiszta jól beindult most meg benyomnak egy ilyen gyenge fejezetet
talán a következõ jobb lesz..... kiv vok mit fog mondani Sai
jah és akkor most Kisame meghalt?me az az öreg ott a végén meglepõdött.. nehéz elhinni h egy ilyen csata után ilyen könnyen megölik ... kül kishi megmondta az interjúban h nem tervezi h meghal kisame..
lehet h a samehada vagy hogy kell írni átveszi a testét vagy valami ilyesmi:)
10/10
AvatáR Gil Maerth 2009 nov. 25. - 16:32:53 10/10
(632/1239)
dej'hisz azt hittem, te unod és nem komálod a kisame-killerbee vonulatot, erre tessék: megsiratnád kisame-t? :)
makaay2 2009 nov. 22. - 15:16:37
(631/1239)
köszi
ezt nem tudtam h visszaemlékezés volt régen olvastam azt a fejezetet:).... akkor lehet h majd késõbb lesz
köszi most megnyugtattál:)
10/10
g413qi2 2009 nov. 22. - 10:16:12 10/10
(630/1239)
Nem tudom, hogy mutatták-e az animében, mert régen láttam, de a mangában sem mutatták azt a jelenetet a találkozásukkor, csak Naruto késõbbi visszaemlékezésébõl tudunk róla. Ezért nem lenne meglepõ, ha az anime is követné a manga gyakorlatát, és ott sem mutatnák.
makaay2 2009 nov. 21. - 22:55:22
(629/1239)
na valaki ezt magyarázza el me nem vágom...
a mangába Itachi adott valamit narutonak amikor találkoztak és az animébe már Itachi Sasukeval harcol és már találkozott nárutoval de nem adott neki semmit....
elõször azt hittem h átsiklottam rajta de nem me töbször átnéztem.... akkor most azt nem rakják/rakták bele? de hogy hogy me ez sztem egy kulcsfontosságú jelenet a késõbbiekre nézve.... vagy lehet hogy elvagyok tájolódva és még késõbb lessz az animebe? de már megy a fight a testvérek között...
elõre is köszi:)
10/10
AvatáR Gil Maerth 2009 nov. 21. - 17:19:58 10/10
(628/1239)
mért vagy szomi? :(
sasuke900 2009 nov. 19. - 18:15:15
(627/1239)
Hali mindenkinek!
Volna mindenki felé egy ajánlatom nincs meg valakinek véletlenül a blood+ magyar felirata vagy akár szinkronnal persze ezt ki kéne nekem írni és én cserébe kiírom neki az összes naruto és naruto shippuuden részeket de ha valakinek nem kell akkor az összes bleach-ot de ha még ez se felel meg kérdezetek hogy még mim van és válaszolok!
De aki tud nekem segíteni valaki az írjon a : bata.joci@freemail.hu -ra
várom a válaszotok :)
10/10
AvatáR Gil Maerth 2009 nov. 19. - 17:04:50 10/10
(626/1239)
jó a képed a deviantart-on :)
10/10
AvatáR Gil Maerth 2009 nov. 19. - 17:01:57 10/10
(625/1239)
de erõteljesen kisame van nyerésben...
viszont érdekes hogy a kard önállósította magát.
most nem csodálkoznék ha Narutoékra térne vissza a kép. :D
10/10
AvatáR Gil Maerth 2009 nov. 19. - 16:52:54 10/10
(624/1239)
elvileg pénteken kellett volna jönnie, de sebaj. :)
hajrá naruto: kapd el hinata-t! :)
10/10
g413qi2 2009 nov. 19. - 11:30:06 10/10
(623/1239)
Kijött a #472.
10/10
minerva9 2009 nov. 18. - 16:04:02 10/10
(622/1239)
Megvan PC game-be is nagyon szeretem!!!
10/10
AvatáR Gil Maerth 2009 nov. 17. - 16:47:28 10/10
(621/1239)
Hát most naruto megint jegelve van. most kisame-killerbee van :(
(ami szerintem vagy X lesz vagy 1-es)

vagy meglepetés :)

szerintem az a sürû szemöldökû pofa
-aki csak nézõ ott-
meglép, hogy Kisame titkát elmondhassa Narutoéknak, vagy bárkinek.

Ha megfigyeled gyakran van olyan hogy csak elemez vki :))))))))
mint a sasuke vs raikage elsõ mentében. Kitéptem majd az összes hajam, hogy ezek csak elemeznek, KÖZBEN meg dúl a harc :)

sajnos az általad kiirt Yondaime-t nem nagyon találtam
bár az a sakura-naruto (?) smárolásos fotó jövõképnek jó lehet :)

szegény Hinata eltûnt, mint Nóra a barátok köztben :(
én már nagyon régóta olvasom. Most innen azt mondom: 570 résznél többet képtelenség kifacsarni a sorozatból.
100 rész alatt ellehet az összes szálat varrni, nem?

szóval kushinára hasonlítasz :) Jó tudni :D
beraknál egy manga -képet magadról? :D
makaay2 2009 nov. 16. - 21:18:09
(620/1239)
végre még egy róka fan... lehet azé te nem vagy annyira mint én me én azt szeretném h mindenki ellen úgy harcoljon és jó lenne h tudná irányítani úgy mint killerbee me akkor téll legyõzhetetlen lenne.......de a kyuubi kicsit erõsseb mint a hachibi naruto meg önmagába gyengébb mint killerbee