Nikoletti Miklós 2010 szept. 07. - 12:40:43
(1/1)
Barataim,
mint korabban mar jeleztem, szeptember 25.-en (szombaton) Balatonalmadi es a Magyar Tengereszek Szovetsege a Salammbo Foldkoruli utra indulasanak 20. evfordulojarol emlekezik meg, melyre engem is meghivtak.
A Varos es a a MTSZ-nek kepviseloi delelott 10-kor az almadi Pannonia Kulturterem es Konyvtarban nyitjak meg az ez alkalombol rendezett kis kiallitasukat (1 honapig lathato) es az evfordulo kapcsan megemlekeznek az esemenyrol. Deli 12.00-kor az almadi Hajoallomasnal (molo) emlektablat lepleznek le, amelyet ezt kovetoen a az almadi plebanos megald.
Kerlek, ha idotok es kedvetek engedi vegyetek reszt ezen a kis megemlekezo unnepsegen.
A rendezvenyt kovetoen, remenyeim szerint es az idojaras fuggvenyeben barati beszelgetesre johetunk ossze a molo kozeli Liget Kavezoban.
Kerlek, hogy a helyszin biztositasa miatt jelezzetek resztveteli szandekotokat, hogy a Liget tulajdonosa megfeleoen keszulhessen az erkezesetekre.Letszam fuggvenyeben egy kedvezobb aru, buffeszeru allofogadasra is sor kerulhet , sajnos ez is csak onkoltseges alapon.
A e-mail listam idejetmult es hianyos. Kerlek, hogy a fenti nevek kozul hianyzo es a Salammbo vallakozasait segito barataimat a nevemben is hivjatok a talalkozora vagy kuldjetek meg az e-mail cimet.
Bucsuzom mielobbi viszontlatas remenyeben!
Koszonettel,
Kopar istvan