Millagro 2010 márc. 13. - 18:55:22
(42/242)
Miért kéne napokig várni? Megkapnák a járõrök, akik folyamatosan figyelhetnék, ahogy kamerákat is rá lehetne állítani, hamar meg lett volna. Csak pár perce ment el megnézni a rendszámot.
mulao 2010 márc. 13. - 16:42:50
(41/242)
Én nem értem meg a vélemények legtöbb íróját. Szerintem pont attól jó ez asori, hogy újjat hoz.
Itt végre nem a gyilkosságon és a nyomozáson a hangsúly, hanem a beépülésen és a megfigyelésen, ami sokkal izgalmasabb epizódokat tud hozni.
Szerintem ez a csapat is jófej, és nem elvont.
Viccesek is, az öreglány pláéne karakter. Klassz a hangulat, meg minden, én közelebb érzem magamhoz, mint az NCIS-t, pedig régen imádtam, de már unalmas, ahogy T és Ziva folyton szivatja egymást, és ahogy az egész csapat beszél egymással, szerintem már röhej.
Nekem nagyon tetszik, sokkal jobb, mint az eredeti, a CSi-okat is szeretem, talán még azoknál is jobbat hoz, pedig imádom a Helyszínelõket is.
magyar krokodil 2010 márc. 13. - 16:24:03
(40/242)
nekem tetszik, vagyis bejön a hangulata. valóban egész más, mint az eredeti, ami annyira el van találva, hogy nyilván nem vártam egy hasonlóan karakteres sorozatot. kicsit olyan hollywood-szagú. én mindegyik helyszínelõket nézem, így õven van összehasonlítási alapom. az eredeti csi az eredeti gárda majdnem teljes leváltása után nézhetetlen részeket hozott, pedig imádtam. a miamit a hangulatáért szerettem meg, bár igaz, Caine hajlamos vicces lenni. a new york-i szintén nagyon jó, az ügyeik eredetiek még ennyi elõdsorozat után is. az ncis a karakterei miatt legyõzhetetlen. hát az L.A. meg, nos, ne várjuk ugyanazt. vannak még itt kidolgozható karakterek, talán csak idõ kell. bár az a törpe nõ nagyon idegesít. viszont az eddigi ügyeik nagyon tetszettek. nem nézhetetlen, csak más szemmel kell.
1/10
offtopic
damienisback 2010 márc. 13. - 14:34:10 1/10
(39/242)
nyilván hagyni kell õket lelépni és napokon/heteken keresztül üldözni õket(és reális esély van arra is, hogy sosem kapják el õket) és az adófizetõk pénzébõl költséges vizsgálatokat elvégezni, stb, stb.

amíg futott az autó után, ki is volt vele?
Millagro 2010 márc. 13. - 13:18:52 Előzmény damienisback
(38/242)
Ha tudod a rendszámot, hamarabb megtalálhatják a rendõrök, NCIS-es munkatársak a kocsit, ki lehet adni rögtön egy körözést; és ha nem is lesznek benne az elkövetõk, amikor megtalálják, nyomok jobb állapotban lesznek, és késõbb lehet bizonyítani.

Mint már korábban is írtam, ha üldözni kezdi õket, senki sem marad G-vel!
Millagro 2010 márc. 13. - 13:16:10 Előzmény szabtam
(37/242)
Nem volt nézettebb, NCIS:LA nagyon szép számokat hozott, így nem fogják levenni, csak nyári szünetre.
3/10
szabtam 2010 márc. 12. - 22:22:58 3/10
(36/242)
én adtam még egy esélyt, megnéztem a 2. rész is. rettentõ gyenge. jövõ héttõl kihagyom. ezt hogy merték ncis név alatt kihozni... minõségben köszönõviszonyban sincs az eredeti sorozattal.

ha az rtlklub anno menet közben levette a terminator-t, ami azért szerintem ennél nézettebb kellett hogy legyen, igaz más csatorna, de talán van sansz, hogy ezt is eltakarítják...
1/10
offtopic
damienisback 2010 márc. 12. - 21:35:46 1/10
(35/242)
a bûnözõk sosem lopnak autót, áá, dehogy. egyébként már mondtam, hogy autóval reális esélye lett volna utolérni õket, ha csak a rendszám miatt, akkor azért, ha pedig lesittelés miatt, akkor meg azért...
Millagro 2010 márc. 12. - 20:57:31
(34/242)
Csak a rendszámot akarta megnézni, nem futva utolérni!
Viky 21 2010 márc. 12. - 20:52:09
(33/242)
Am. a sima NCIS nekem nagyon bejön, egyszerûen imádom. Az hatalmas ötlet, az összes karakter meg minden. De ez már megint a "van valami jó, gyorsan csináljunk mégegyet" kategóriába tartozik... Na jó, az az egy legyen a becsületére írva, h a hangulata más, nincs teljesen lekopizva. Nem olyan rossz, de azért... Olyan ötlettelen ez az egész, vagy legalábbis szerintem biztosan.
Viky 21 2010 márc. 12. - 20:47:11
(32/242)
Teljesen igazad van a CSI:Miami-val kapcsolatban... Én frászt kapok attól, h a vörös csávó olyan álszent, h az nem igaz. És amikor elõrõl kezdi a "Megígérem, h megmentem..." c. szövegét, akkor már rendszerint fekszem a röhögéstõl. :D Az egész egy nagy képmutatás. Olyan az egész karakter, mintha szent lenne. Na ezt nem tom, ki eszi be, de nekem ez már sok, az biztos!
Vidra #23 2010 márc. 12. - 17:36:22 Előzmény Stockes
(31/242)
A csi:miami-val az a baj, hogy semmirõl se szól, csak szép csajok jó pasik futkároznak a pálmafák alatt, a sztorik meg kb annyira "krimi" mint egy Las Vegas... (abban izgalmasabb sztorik voltak) A CSI:NY azért jobb, mert az jobban hozza az átlagos kinézetû karakterekkel a komorabb képi világot, nem cukormázas mint a miami.

Vidra
1/10
offtopic
damienisback 2010 márc. 12. - 11:06:16 1/10
(30/242)
egyrészt két ügynök volt és miközben értelmetlenül rohant az autó után, akkor aztán baromira tudott segíteni bárkinek is...
Millagro 2010 márc. 12. - 10:05:58 Előzmény Stockes
(29/242)
"csinálhatták volna azt is, hogy csak egy CSI, de minden évad más városokban játszódik, más szereplõkkel"

Abszolút mûködésképtelen ötlet. A nézõ megkedveli a karaktereket, színészeket, hangulatot; az anyagiakról se feledkezzünk meg, hisz akkor évente kéne új fõszereplõ-gárda, új állandó díszlet stb. Ha meg bukik az új csapat, alig lehet visszaszerezni néhányat a régi szereplõkbõl. Fõszereplõ váltások sokszor sülnek el rosszul.

És mitõl lenne jobb, ha évadonként lenne új város, mint a párhuzamosan futnak a sorozatok különbözõ városokban?
Millagro 2010 márc. 12. - 09:58:39
(28/242)
És akkor ki gondoskodik G-rõl? Ugyanis csak ketten voltak, és egy lelõtt barátot csak nem hagysz magára a járdán meghalni.
1/10
offtopic
damienisback 2010 márc. 12. - 09:04:54 1/10 Előzmény vazzegabi
(27/242)
autóval gyorsabban utolérte volna õket, szóval így is logikátlan az egész. és persze autóval el is kaphatta volna õket, akkor meg esélyük sincs arra, hogy lelépjenek...
5/10
Stockes 2010 márc. 12. - 08:23:06 5/10
(26/242)
Sokkal gyengébb, mint az NCIS. Olyan egyszer megnézhetõ B kategóriás valaminek tûnik. A pontozással még várok.

CSI-bõl sem kellett volna több széria. A CSI:Miami elég gázos lett, ezt ellensúlyozandó a CSI:NY viszont egész jó sorozat. De ha már több város, akkor csinálhatták volna azt is, hogy csak egy CSI, de minden évad más városokban játszódik, más szereplõkkel.
7/10
smasszer 2010 márc. 10. - 17:38:39 7/10
(25/242)
Ha -e sorozatról- leírnám az õszinte véleményem, sokak tartanának mûveletlennek... - éppen ezért nem teszem.
De -egy részt követõen- már nem is nézem! Tényleg nagyon "gáz"...
dunekatalon 2010 márc. 09. - 07:32:32
(24/242)
Hát ez a sorozat nagyon gáz! Örömmel konstatáltam,h. nem csak én vettem észre. Ráadásul az írója sem Donald P. Belisario...
10/10
vazzegabi 2010 márc. 08. - 22:55:20 10/10
(23/242)
Nem akarlak megbántani titeket de nem a kocsi után futott,hanem a rendszámot próbálta leolvasni, és futva próbált közelebb kerülni a kocsihoz hogy lássa a rendszámot :)