10/10
zora 2013 jan. 15. - 20:00:53 10/10 Előzmény wrossi
(3042/3502)
Spoiler 10x11

Te olvastál spoilereket a 10x11-rõl???? Mert ha igen, és láttad is a részt, csak akkor olvasd tovább!

dupla spoiler 10x11!!!

Szóval, amit írtál, hogy az apja halála stb, ez nagyon bejött! Én csak az elõbb néztem meg. Cote eszméletlenül jó volt! Hihetetlen, mennyire jól játszott! És most, hogy meghalt az apja, ráadásul õ a vágyott unokáról beszélt - szóval nem tudok kizárni semmit. Viszont kíváncsi vagyok, hogy miután visszajön a temetésérõl Izraelbõl, melyik Zivát kapjuk vissza.
Még mindig szédelgek az élménytõl... Ezt a részt többször is meg fogom nézni!

Meg persze abban is reménykedek, hogy Tony vállán fogja elsírni a bánatát.

És nagyon-nagyon sajnálom az igazgatót! Bár félek, haragudni fog Zivára. Úgy közvetetten.
teardrops 2013 jan. 10. - 20:02:13
(3041/3502)
Tudja valaki, mikor kezdik folytatni nálunk is a 10. évaddal?

Kíváncsi vagyok, egyrészt, emrt lassan teljesen elfelejtem, hol hagyták abba, másrészt, mert -ugyan nem tudom, hol járnak most kint-, de Michael szerint Cote szuperjó volt a legutóbbi részben.
https://twitter.com/M_Weatherly/status/289218979216646144
10/10
zora 2013 jan. 07. - 08:44:36 10/10
(3040/3502)
10x10:

Ó, mit találtam a neten!:
"M_Weatherly: Story of the Goldfish Named Kate: Two 13 year old girls came by the set and were the ones who had the idea! A fish named Kate!"

Így már minden rendben!
10/10
zora 2013 jan. 07. - 07:58:08 10/10
(3039/3502)
10x10

Ja, és visszatérve a Kate nevû aranyhalra: nagyon remélem, hogy ez a néma lelkiismeretét szimbolizálja, nem pedig a beteljesületlen szerelmet. Mert akkor Tivát elfelejthetjük (már csak azért is, mert 8 év alatt ez már a 8. hala lehet, tehát újonnan kapta a nevét...)
10/10
zora 2013 jan. 07. - 07:19:26 10/10
(3038/3502)
Igazad van, ilyen szempontból még tényleg nem hasonlítottam össze a két pár kapcsolatát - mármint, hogy Harméknál a forgatókönyvírók is beleírták a "több mint barátság" jeleneteket (Kedvencem Mac eljegyzése).
De, veled ellentétben, én látok erre utaló jeleket a 10. évadban . Aztán lehet, én is csupán annyira elvakult vagyok, hogy mélyebb utalást látok ott is, ahol nincs.
Gondolok itt arra, mikor Tony vette a bátorságot, és megmutatta Zivának az anyjáról készült képeket. Vagy, mikor Ziva Taliról mesélt. De, ami "kettõjükrõl" ki is lett mondva, azt Tonytól hallhattuk, mikor a Schmail-es részben szemére veti a lánynak, miszerint a liftben ragadás óta új szintre emelkedett a kapcsolatuk, nyitott könyv egymásnak az életük, és õ ezt komolyan is gondolja. Amúgy, kíváncsi lennék a liftes párbeszédre, mármint, hogy hogyan jutottak el idáig, mert ez igazán mérföldkõ lehetett a kapcsolatukban.
Én úgy érzem, ha minden ezutáni részben csak egy kicsivel többet nyílnak meg egymás felé, akkor akár az évad végére is eljuthatnak odáig, hogy kimondják egymásnak hangosan... és itt tulajdonképpen én magam sem tudom, mit várok. Ágyba ugrást semmiképpen. Talán el kellene ismerniük, hogy jól érzik magukat egymás társaságában, jobban, mint a csapat bármely más tagjával. Még egy csók belefér, de aztán egyezzenek meg abban, hogy meglátják, így, nyílt kártyákkal hogyan tudnak együtt dolgozni. Igen, azt hiszem, valami ilyesmi jó lenne.
Ja, és persze jöjjön vissza a régi Ziva is! :-)
wrossi 2013 jan. 07. - 00:48:31
(3037/3502)
Azért a JAG esetében annak a jól sikerült 20 percnek nagyon komoly elõjátéka volt,legalább 5-6 részben hajszál választotta el õket a céltól.Volt olyan rész amiben felidézték a közös pillanatokat és bõven volt mire visszagondolni,ezek mellett nem lehet szó nélkül elmenni.Tony és Ziva még nem igazán jutott túl a barátságon,õk egyenlõre tagadásban élnek csak a rajongók próbálnak apró jeleket felfedezni.A 7.évad elsõ részében Tony igazságszérum hatására mondta Zivának,hogy nem tud nélküle élni,de aztán ennek sem lett folytatása pedig jelentõségteljes pillanat volt.Elõbb rá kellene lépni egy útra ami ha lassan is,de vezet valahová.Harm és Mac évekig jártak ezen az úton és a többi rajongóval ellentétben én ezeket a pillanatokat is élveztem,mert tudtam,hogy ez vezet a végkifejlethez.Most is fel tudom idézni azokat a részeket amelyekben bár nem jöttek össze,de sokkal többek voltak egymásnak mint barátok.Ezt tudták õk is és tudták a nézõk is,Tony-nak és Zivá-nak elõször ide kellene eljutni.Ha ez ügyben történt elõrelépés a 10.évadban akkor bocsi,de azt én még nem láttam.Mivel az NCIS a JAG utód sorozata valami hasonló végkifejletre számítok,de az évadok számát tekintve Tony és Ziva le vannak maradva.Az õ Love Story-juk még jóformán el sem kezdõdött,de ha csak 20 perces lesz az is több mint a semmi.Bennem óriási hiányérzet maradna ha semmi nem történne.
10/10
zora 2013 jan. 06. - 22:13:03 10/10
(3036/3502)
Na, csak a JAG-szerût ne!!!!! Az utolsó 20 percre betenni??? Azóta is ezt szidja a JAG-rajongók 90%-a! Akkor már inkább ne is legyen Tiva. Hiszen az lenne az egésznek az értelme, hogy lássuk, õk hogyan mûködnek párként is, és társként egyaránt. Ez lenne a lényeg! A Tiva kezdetétõl még legalább 1 évadig nem szabadna a sorozatnak befejezõdnie.
(Bones, és Castle-ben jól megcsinálták.)
wrossi 2013 jan. 06. - 21:48:59
(3035/3502)
Én azt hiszem reális esély egy Tivá-ra csak az utolsó évad végén lesz,akkor viszont gyönyörûen meg fogják csinálni akárcsak a JAG-ben.
Nagyon remélem,hogy egy sorozat történései nem befolyásolhatják két ország kapcsolatát,viszont az amerikaiak nagyon ügyesen juttatnak el pozitív üzeneteket a lakossághoz ilyen produkciók által.
10/10
zora 2013 jan. 06. - 18:40:36 10/10
(3034/3502)
Bárcsak így lenne! Bár, ha a múltját maga mögött hagyja, akkor az nem azt jelenti, hogy a Moszados múltját hagyja maga mögött? Mert amúgy Tonynak is hiányzik a régi Ziva, ezt ugye mondta is abban a részben, mikor egy kertvárosi csapat bombát robbantott.
Ja, meg ebbe sajnos az aktuális politika is beleszólna, ugyanis Izraelt azért vették bele, hogy mutassák, USA mennyire komálja a dolgot. Eli halálával megszakadna ez a kapcsolat, és a mostani, zavaros valódi világban bajok lehetnének (mert a sorozatot a haditengerészet támogatja).
Ettõl függetlenül, az ötlet jó. Talán meg kéne mutatni Bellisarionak... Amúgy azzal kiegészíteném az ötletedet, amit én írtam. Hazafelé Izraelbõl lezuhan a gép, és Ziva emiatt sérül meg úgy, hogy nem emlékszik az elmúlt 5 évre (azért csak 5, hogy Tonyra azért emlékezzen.) Vagy, Izraelben sérül meg, és Tony megy érte, hogy hazaráncigálja...
... Lehet, megvan a következõ fanficem témája?
wrossi 2013 jan. 06. - 18:21:23 Előzmény zora
(3033/3502)
Az apja halála és egy rövid Izraelben tett látogatás megfelelõ okot szolgáltathatna a változásra.Mindenki megdöbbenésére a 3.évad Zivája szállna le a repülõrõl.A felszabadult,múltját végleg maga mögött tudó Ziva teljesen lenyûgözhetné Tony-t és ráébreszthetné arra,hogy nincs mire várni.
10/10
zora 2013 jan. 05. - 18:21:22 10/10
(3032/3502)
És a kedvenc jelenetem:
10/10
zora 2013 jan. 05. - 18:16:45 10/10
(3031/3502)
Ja, és még valami a 10x10-bõl:
Jól látom, hogy a képen, Ziva monitorjára Tony egyik fiatalkori képe van ragasztva? Valamelyik korábbi részben mintha mutatták volna.
10/10
zora 2013 jan. 05. - 09:45:29 10/10 Előzmény wrossi
(3030/3502)
Egyetértek, kellene valami, ami visszahozza a régi Zivát. Bár ez szerintem csak egy tragédia árán történhet meg, hogy hihetõ legyen a "visszaesése" (tõlem akár meg is sebesülhet úgy, hogy elfelejti az elmúlt 5 évet, hiába szappanoperás, de még ezt is elfogadnám) de nekem mindegy, történjen valami, mert hiába jó a színésznõ, a karaktere már nem annyira érdekes.
10/10
zora 2013 jan. 05. - 09:41:12 10/10 Előzmény Cimmike
(3029/3502)
Én igen! Idemásolom, amit a sorozatjunkie fórumoldalára írtam:

***SPOILER 10x10 ***

"10×10
Ez is nagyon jó volt, szeretem az “id. DiNozzo”-s részeket. Viszont: remélem, most már örökre elásták a csatabárdot, mert mindegyik részben Tony csak szenvelgett, hogy micsoda egy apja van. Jöhet gyakrabban az öreg, méghozzá Tony meghívására, hogy aztán addig duruzsoljon a fiának Ziváról, míg Tony lépni mer.
Amúgy: milyen anyáskodó volt Ziva, nem? Mikor Tonyt “megpaskolta”, hogy fogadja be az apját, vagy mikor Timnek megtörölte a morzsás száját.
Az kicsit fura volt, hogy mindenki visszafojtott lélegzettel nézett Zivára, mikor Senior tõle kérdezte, mekkora Tony lakása. Mintha bárkinek is a csapatból akár egy halvány gyanúja is lehetne…

Fura kettõsséget érzek: nagyon szeretném, hogy legyen Tiva, ugyanakkor ez a csapat így, “ártatlanul” annyira tökéletes, hogy félek, egy Tiva megbolygatna mindent. Úgyhogy emiatt meg nem akarom…

Nagyon tetszik ez az új évad – az elsõ rész kivételével -, jó lenne még legalább 2."

Nagyon kihaltak amúgy az NCIS-fórumok, a fan-oldala sem igazán naprakész... Ez azért fura, mert amcsiban elsõ helyen van, Németországban 2., 3, és csak itt nálunk maradtak el valahogy a rajongók...
wrossi 2013 jan. 04. - 21:27:32
(3028/3502)
Most,hogy újra nézem a 3.évadot látom már mi hiányzik nekem a mostani Zivából.A tapasztalt,divatos,amerikai Zivát is szeretem,de a régiért odavoltam.Amikor az elsõ munkanapján tõrével megálljt parancsolt a rosszéletû törvényszéki antropológusnõ szívének,Tony és Gibbs összenéztek,én pedig tudtam,hogy a hétfõ estéim jó ideig foglaltak lesznek,de az a leírhatatlan báj ami korábban áradt a tekintetébõl,az egész lényébõl mostanra szép lassan elhalványult.
Nagyon sajnálom,hogy Kate-tel már nem találkozhattak,lett volna közös témájuk.
10/10
Cimmike 2012 dec. 22. - 10:06:29 10/10
(3027/3502)
Sziasztok! 10x10-et valaki látta már?

SPOILER:
Karácsonyi hangulatú nyomozósdi DiNozzo papával és ami eddig nem volt: láthattuk Tony lakását!!! :-)
Fura volt, hogy ennyi idõ után hagytak minket bekukkantani Tony otthonába. Én nem egészen így képzeltem el, de amúgy tetszett, fõleg az aranyhal és ahogy törõdik vele. Olyan édes volt! :-)
pardiimre 2012 dec. 05. - 16:34:43 Előzmény Ezüstliliom
(3026/3502)
Nem adják. Feltételezem, hogy tavasztól adja a TV2. Vagyis inkább remélem.
10/10
zora 2012 dec. 03. - 19:15:52 10/10
(3025/3502)
Nem tudom. Nincsen tévém.
Ezüstliliom 2012 dec. 03. - 12:52:29 Előzmény zora
(3024/3502)
És azt az évadot még nem adják magyar csatornán?
10/10
zora 2012 nov. 30. - 22:14:34 10/10 Előzmény Ezüstliliom
(3023/3502)
Az azt követõ rész a 10x01 lesz. Vagyis volt - nézõpont kérdése. Én a 10x06-nál tartok.