Téma: Ne hagyj el!

malvinkicska 2016 aug. 06. - 16:14:51
(404/444)
A 123-as kimaradt, amúgy igazán nem sokat mondott az egész, az hogy megkínozta Nuriat aza másik bolond elég borzalmas, már akármilyen ronda is volt, azért nem így képzeltem. Aztán Mauék kerülgetik egymást, Valéval annak is mi értelme, az utolsó részre hagyják, csapni való és kész.
Milibindi 2016 aug. 05. - 22:30:22 Előzmény mary0114
(403/444)
Adriano konkrétan Laura pasija. Összejöttek a forgatáson.
malvinkicska 2016 aug. 04. - 17:58:19
(402/444)
A sztorit nem én találtam ki mindenki azt gondol amit akar én gyûlölöm a nõt és kész, igen lehetne fia, mivel a már a lányok, 12-13 éves korban nagylányok, és volt is rá precedens jó családban élõ, lány nagyon fiatalon szült.
Az ottani sajtó is kikezdte õket.
mary0114 2016 aug. 04. - 08:26:59
(401/444)
Nem gondolom, hogy párhuzamot kellene állítani a Laura által eljátszott karakterek és az õ valós személyisége között. Vonatkoztassunk el attól, hogy ki a karakter és ki a színész. Adriano nem lehetne Laura fia, 13 év van közöttük.
malvinkicska 2016 aug. 03. - 23:07:38
(400/444)
A 122-es részt megnéztem, ebben aztán csak aljasságokat tudtak írni, a Leonelt alakító színész mindenütt ilyen féreg azért is gyûlölöm, Nuriaval együtt. Osvaldot ugye a nõcske húzta csõbe, mert féltékeny. Õszintén nem is bánom hogy nem sok van már belõle, nagyon unom, ezt a sok rosszat szép nincs is benne. Nurianak nem sikerült megszökni adja neki Julieta, a büntetést, az megérdemli.
malvinkicska 2016 aug. 03. - 16:11:01
(399/444)
Megint nem sok minden történt ezek mindenkit gazembernek néznek, befeketítenek mindenkit ,most Osvaldot, tették bajba. Aza kis takony pócnak kocsit vett az az aljas Leonel a lopott pénzbõl, van ebben annyi aljasság csak az. Vale is nem hallgatja meg Maut mikor az odáig van érte szegény. A sok mocsok helyet más is lehetne benne. Az az egy aminek örülök, hogy Nuria jól szenved, azt nem sajnálom. Azt olvastam az a szemét Nuria együtt volt Tobiassal a való életben , de annyira nem látták az emberek jónnak, és szétmentek, szinte a fia lehetne, nem hiába galád mindenütt.
offtopic
ildimix 2016 aug. 02. - 07:19:43
(398/444)
Most ott tartok Felix megakarta erõszakolni valét. Engem 1 kicsit már nagyon zavar ez a sok visszaemlékezés most hagyok ki részeket.
offtopic
ildimix 2016 júl. 31. - 18:51:34
(397/444)
Még mindig le vagyok maradva a sorozattal. Most ott tartok núria elrabolta Valét. Hajmét sem értem meg miért nem a feleségével beszéli meg a betegségét? Meg fogom érteni ha esetleg az asszony féltékeny lesz rá vagy elhidegül tõle.
malvinkicska 2016 júl. 31. - 10:39:59
(396/444)
A két részben belesûrítették a sok mindent, a bolond Nuria most megkapja a magáét, én lábbal akasztanám fel amilyen mocsok, a hapsi is rá vall, meg õ volt a gyilkos, remélem jól megkínozza Julieta, amiért õ ült a börtönben helyete. Nagyon édesek voltak Vale és Mau mikor megcsókolták egymást, és most mind ketten gondolkodnak.
a Lojalista 2016 júl. 30. - 23:15:26
(395/444)
Köszönöm, már megtaláltam és megnéztem :))
malvinkicska 2016 júl. 30. - 20:00:23
(394/444)
A sorozat baráton fent van ott látható.
a Lojalista 2016 júl. 30. - 17:56:36
(393/444)
Eddig TV-n néztem a sorozatot, de a legutolsóról technikai okok miatt lemaradtam. Hol tudom megnézni online? Kérek szépen linket.... Köszönöm
malvinkicska 2016 júl. 29. - 07:52:32
(392/444)
Spoiller a FB-on fent van egy közel 5-pes rész és Mau nagy verekedések árán megmenti Valet és oda érnek azok a töketlen rendõrök és elviszik azt az állat férfit. Nagyon köszönöm, hogy írtál, így most már jobban van miért várni.
malvinkicska 2016 júl. 28. - 14:47:32
(391/444)
A forgató könyvet aki írta többet ne vegyen tollat a kezébe , mert abszolut nem ért hozzá, nem tudom mióta, van fogságban Vale ez már viccnek is rossz, a téma sehova nem fordul. azta kis szemét ringyót mutatják mikor kivel bújik ágyba, most azzal a nagyképû Tobiaszal aki egy fabatkát sem ér, rajta forog már hány rész, a kutya nem kíváncsi rá aminek, meg haladni kellene egy helyben áll. A sorozat nézést eddig is megfontoltam de eztán még jobban figyelek egy két rész után dobom, ez is egy nagy nulla lett. Azt sem tudom miért kell újra lejátszani ami egyszer már megtörtént, azt gondolják amnéziások nézik a sorozatot, tévednek õk vesznek minket hülyére, de gondolkodjanak ez róluk egy bizonyítványt állít ki nem értenek ahhoz amit csinálnak, csak nagy vonalakban.
malvinkicska 2016 júl. 27. - 19:26:09
(390/444)
Fórumtársak látom nincs vélemény, hisz nem is lehet a tegnapi részt ma néztem nem restelltem, oda figyeltem, és pont a fele vissza emlékezés, azért ezt annyira megalázónak tartom a nézõkre való tekintettel, ennyire hülyére vesznek, ez valami borzalom, ennyi semmit ami ebben van , nem találok rá szavakat, ami mocsok létezik nõ ellen azt mindet Valéval játszatják el, most aza mocsok meg akarta becsteleníteni, nincs annak elég baja, mondja már meg akinek normális esze van kit szórakoztat ez a sok aljasság. Elnézést kérek de nagyon felháborító ezeket tálalják, nekünk nézõknek egy kicsit lehet durva voltam, de most már nagyon unom sehol nincs egy rendes mûsor a meleg meg elviselhetetlen.
malvinkicska 2016 júl. 26. - 19:24:55
(389/444)
A tegnapi részt most láttam, de nem sokat ért ezek bénák, még most sem mentették ki Valét, csak mlékeznek, mint hogy a dolgukat tennék ez az évad szinte semmit nem ér csak az a Nuria mocskolódik, a bolond Julieta hamarabb meg fogja találni, mint a rendõrök, van benne annyi semmit mondó rész se eleje se vége, Gonsalo ájuldozik, mint egy rossz terhes nõ, mint hogy menne az unokája után. Mindjárt vége és szinte semmi érdemleges nem történt.
gasko 2016 júl. 26. - 11:17:27
(388/444)
Telenovellás fórumokon talán nem vagyok teljesen ismeretlen, s talán a veteránok közül arra is sokan emlékeznek, hogy annak idején mûködtettem egy webnovellás/foronovellás oldalt. Nyári fellángolásként az jutott eszembe, hogy ezt most folytatom. Ha valaki kedvet kapott az olvasgatáshoz, nyugodtan megteheti, ahogy kommentelhet is – normális módon természetesen.
A link:
https://webnovellablog.wordpress.com/
offtopic
ildimix 2016 júl. 25. - 07:17:59
(387/444)
Még 3 résszel vagyok lemaradva a sorozattal. Zajlanak az események rendesen. Örültem, hogy a kutya támadás nem okozta Gonsalo halálát. Kiderült Tobiasról az igazság Cselót nagyon sajnálom összetört rendesen. A fiú soha nem szerette a nevelõ szüleit csak lenézte õket.

Továbbra is tetszik a sorozat várom a folytatást. Nem tudja valaki a sorozat után szeptemberben mit fognak adni a csatornán? Remélem valami izgalmas sorozatot és nem kezdik ezt elõlrõl vetíteni.
malvinkicska 2016 júl. 23. - 11:57:52
(386/444)
Megnéztem a részt meg állapítottam aki ezeket így írta meg annak is van valami lelki betegsége, mert amik ebben történek az már valami borzalmas, annyira nyálas már az egész erre a mocskos nõre van építve. Aztán az a sok K bibliát forgató nõ akik meg vannak õrülve a férfiakért, de nem is az inkább a vagyonuk a tét gyomor forgató karakterek, ezen nem szórakozni lehet hanem bosszankodni.
malvinkicska 2016 júl. 22. - 18:14:34
(385/444)
Igen a kis csaj anyja Ileana az is egy szemét pénzéhes nõ, nagyon lehet gyûlölni azt is Carolinaval együtt, meg van õrülve Mauért, a kis nyávogós.A sorozaton ha végig megyünk szinte alig van olyan karakter akit szeretni lehet, mert mind a más vagyonára vágyik meg a másik pasijára. Aztán ott van ez a tömény brutalitás, de minek enélkül is sorozat lenne. Mostanában én már nagyon szelektálom õket inkább rejtvényt fejtek, mert egyszerûen irritálnak ezeka lehetetlen semmit mondó sorozatok, elmegy az ember kedve, mert nem elég a világban mi van a sok robbantás terror, ezt nézzük itt is csak rossz, szóval szerintem nagyon megváltozott minden, azért a régiekben nem volt ennyi öldöklés, meg rossz. Nagyon köszönöm a heti munkádat, szép hétvégét kívánok.