Zsótti ecsém 2008 szept. 12. - 21:56:59
(6/46)
En most lattam!! Szerintem ez egy igazan nagy film. Egyszeru, oszinte, es imadnivalo. Pontosan az a gyonyoru benne, hogy mindneki a maga modjan fedezheti fel benne az igazi erteket. Az USA-ban tottal alapfilm, es mindenki vagja az osszes jelenetet, fejbol.
A magyar cim meg tenyleg "nevetseges". Hagyni kellett volna ahogy van, foleg mert ez ugye a srac neve is a filmben. Ennyi erovel a Donnie Darko is lehetett volna "Nyuszifules Darko". :)
Vote for Pedroo!! :))
Dzshonny 2007 ápr. 13. - 19:14:46 Előzmény vombatbukfenc
(5/46)
Nem hiszem,hogy nem nagyon ismernék a filmet itthon,mivel a legnépszerúbb zenei átadón lehetett nyomon követni (MTV Movie Awards gálán) milyen díjakat zsebel be ( köztük a legjobb film díját elnyerõ alkotás az adott évben).Én szinkronosan láttam és úgy vélem nem volt valami vészes a magyar hangok.Egyépként ez a film a tipikus annyira szar,hogymár jó kategória között sorolható:)
bors 2006 dec. 11. - 13:23:18
(4/46)
Az egyik legjobb film amit az untóbbi idõben láttam, nagyszerû a szinészi alakítás, még sokat fogunk hallani róluk.
Sajnos nem láttam feliratozva, de lehet benne valami, mert a szinkron általában nagyon sz@r az utóbbi idõben
vombatbukfenc 2006 dec. 10. - 10:03:18
(3/46)
most láttam a HBO-n szinkronnal...botrányos
az is, amit a szöveggel csináltak, s az is ahogyan elõadják...aki teheti felirattal nézze meg, mert a szinkronostól egy életre el fog menni a kedve a filmtõl!
vombatbukfenc 2006 nov. 30. - 21:59:26
(2/46)
béna dolog, hogy Nevetséges Napoleon lett a magyarított cím, az ötlet gazdája vélhetõen rendesen félreértette a filmet. Sekélyes dolog csak azt meglátni, hogy: - Nézd má' milyen bénák!", mert ez a film nem errõl szól. Szerintem zseniális alkotás, amihez hasonló kevés akad, szórakoztató is, de annál klasszisokkal több. Nálunk nem hallott róla idáig szinte senki, pedig DVD-n is megjelent, bár hogy hány darab az rejtély, mert én egyet se tudok már beszerezni, de mutatóba a Szabó Ervin Központi Könyvtár büszkélkedhet egy saját példánnyal.
Egyszerûen fantasztikus.
jagerlászló 2006 szept. 04. - 14:36:07
(1/46)
Húú ez a film :). Egy igazi elvont vígjáték egy halál szerencsétlen bamba középsulis srácról. A történet nagyon egyszerû. Fõszereplõnk próbál gondtalanul létezni a többi átlagos embertársa közt, ami elég nehéz tekintve hogy ez a gyerek télleg eléggé különc és családja is eléggé furcsa. A Napoleont alakító színész sztem nagyon jól játszik, mer azt az arcot mint az övé, elég nehéz überelni (hányszor elröhöghette magát :) ). Ha szeretnél egyszerre röhögni és lefáradni akkor ezt a filmet neked ajánlom :) Sztem egész jó film.