Téma: Nico

kevinspéci 2007 aug. 05. - 10:21:49
(7/67)
Ja-ja, a könyökvisszatörõsök. :)
Múltkor adták az Ölve vagy halvát. Hát, néném (látom, 97 éves Ön :), abból minden finomságot kivágott a retek klub...

Én azt nem értem, hogy még a 18-as filmekbõl is kinyesik a legjobb részeket ezek a szemetek. Ezér' nem perelhetnék be õket a filmkészítõk? Pedig azt kéne tenniük.
El Fary 2007 aug. 04. - 19:54:05
(6/67)
Igen, a korai (könyökvisszatörõs) filmjei nagy klasszikusok. Ölve vagy halva, Törvényre törve, de ez a Nico is.
Aki nem szereti Seagalt, annak a Tûzparancsot ajánlom, abban úgyis hamar meghal. :)
Az újabb filmjei közül a múltkor láttam A megmentõ címût. Az meg már annyira béna, hogy amiatt kötelezõ darab. :)
kevinspéci 2007 aug. 04. - 17:16:49
(5/67)
:) Ez jó volt.

Amúgy én bírom Szigel régi filmjeit. Persze egyik se Rambo- vagy Termométer-színvonalú, de jó kis nosztalgiaérzést keltenek bennem. Ez se rossz.

A három legjobb filmje szerintem: Sebhelyek, Lángoló jég, Tisztítótûz.
zszoltan 2007 aug. 01. - 18:55:27
(4/67)
No, azt azért el kell ismernem, hogy a Nico Seagal filmjei közül az egyik legjobb (mintha kicsit kevesebb akció, és több krimi rémlene). De még így sem túl nagy szám, szerintem.
Zolkó 2007 júl. 31. - 19:29:10
(3/67)
Egyetértek:) Bár ez a film szerintem kivételként erõsíti a szabályt. Biztos a nosztalgia is mondatja egy kicsit velem, de ez egy jó film. Nem volt elcsépelt, egy igazán élvezhetõ film az akciófilmek fénykorából. Kár, hogy Segal nem tudott megújulni, és belesüllyedt az egysíkú tucatfilmek kategóriájába.
zszoltan 2007 júl. 31. - 15:20:22
(2/67)
Igazság szerint nekem a filmbõl nem túl sok rémlik, de abból olyan Seagal-osnak írnám le...
eroberter 2007 márc. 23. - 17:18:10
(1/67)
Seagal elsõ filmje... elég jól meg van csinálva, lendületes, sodró. És persze 2 szinkronnal is. Az elsõrõl, a Szakácsi-s variánsról kegyeleti okokból nem nyilatkozom... Elég, hogy nekem a második, az MTV-s jobban tetszett.