Téma: Nõk

5/10
beo71 2009 ápr. 21. - 13:09:50 5/10
(15/75)
Olyan bájosak a színésznõk,hogy észre sem veszem,hogy ez a film semmirõl sem szól,kicsit belealudtam 5/10.
+ azért is érdekes,mert láthatjuk,ehhez a filmhez képest a Szex és New York sziporkázó humora mérföldkõ volt,a végén már csak arra voltam kíváncsi,mutatnak-e egy hímet,azt talán feldobta volna.Nem jött össze.
9/10
kenee 2009 ápr. 18. - 11:16:14 9/10
(14/75)
Féltem megnézni, mivel elõtte elolvastam a hozzászólásokat...de mégis szántam rá idõt, és megérte!:) Szerintem jó film:) Apa a sok nyávogástól már fogta a fejét, de nekünk csajoknak tetszett:) viccesxD
RobertDowneyJr 2009 márc. 18. - 14:58:30 Előzmény Funika
(13/75)
Egyszeruen pocsek film.
Nem jo..vigjatek? Semmi koze nincs ahoz, nem volt benne egy poen sem, talan a vegen mikor szult a csaj..
De maga a tortenet minden rossz volt.
De! Az bejott hogy szinte utcan, sehol nem volt egy ferfi sem, meg ferfi hang sem..
Funika 2009 jan. 21. - 01:24:44
(12/75)
Rettenet. Ha a barátnõtõk erre a filmre akar beülni, jobb ha szakítotok vele még idõben...
10/10
TheSecret 2009 jan. 12. - 23:57:32 10/10
(11/75)
Nekem is tetszett...elröhögcséltem rajtuk =)
offtopic
monnci 2009 jan. 04. - 19:16:48
(10/75)
jajj. ház ez nagyon jó film volt...D jó a szereposztás is, meg a történet is..:D nekem nagyon teccett.:D
e-batta 2008 dec. 31. - 18:38:18
(9/75)
Nekem is nagy csalódás volt a film. Többet vártam. Ugye, vannak olyan filmek amiben csupa férfi játszik (Kapitány és Katona, A Halál 50 órája, Apokalipszis, most stb.) végre egy film, amiben meg csupa nõ játszik. No, gondoltam jó színésznõk, Bette Midlert és Anette Bening nagy kedvenc, régen Meg Ryan is jó volt, és Debra Messing az egyik kis kedvenc :-) Háááát.... Egyedül Jada Pinkett Smith volt ütõs, a maga lökött leszbi szerepében ( sokgyerekes anyaként eljátszani, hogy kiborul a szûlésnél, LOL), illetve Debra Messing hozta a saját figuráját. A többiek kritikán aluliak voltak. Eva Mendes szintén, bár nem sok szerepe volt. Erõltetett, az igazán jól megírt poénokat úgy adják elõ, hogy nem volt kedvem nevetni rajta :-(
Dius 2008 dec. 29. - 14:30:24 Előzmény fishie
(8/75)
Istenem, mennyire megfogalmaztad minden gondolatomat! :)
Pontosan egyetértek mindazzal, amit leírtál!
Sznob, közhelyes, egyáltalánnempoénos film....pedig úgy vártam! :(
4/10
fishie 2008 dec. 19. - 22:08:02 Előzmény Nyimec
(7/75)
Sejtettem, hogy a történet gyenge lesz, (valójában még a várakozásaimhoz képest is felháborítóan szánalmasan gyenge) de reméltem tõle némi könnyed szórakozást, humort és kellemes színészi játékot. Hát egyik sem jött össze. Humor tekintetében csak néhány mosolyra futotta, a színészi játék pedig értékelhetetlen, tekintve hogy a szereplõk olyan szinten vannak agyon plasztikázva, hogy elvesztették az arcjátékukat. Ez Meg Ryan-nál nem volt zavaró; színészi játékán az arcmerevedés nem sokat ront,(ettõl függetlenül a helyében perelném a plasztikai sebészt aki Chucky babát faragott belõle) de Anette Bening és Bette Midler esetében megrázó volt látni, hogy ezek a valaha zseniális színésznõk, fizikailag most már csak maximum három darab arckifejezést képesek produkálni.
A film annyira lapos volt, hogy gondolataim többször elkalandoztak, többek között azt próbáltam megfejteni; vajon a mai színészek, miért nem képesek méltósággal és szépen megöregedni? Miért áldozzák fel egyik legfõbb munkaeszközüket (az arcukat) az idiótaság oltárán?
Na mindegy.
Visszatérve a film tanulságára: Ha életed egyetlen problémája, hogy a felsõ tízezerbe tartozó férjed félrekefél, vergõdj ezen a soha nem várt fordulaton két hetet, majd tervezz egy ruhakollekciót és felejtsd el az egészet, mintha sosem történt volna. Ha néha napján mégis eszedbe jut, azonnal nyomassál egy kis botoxot!
Nyimec 2008 dec. 17. - 22:41:28 Előzmény vica1212
(6/75)
pusztítóan unalmas... Ennyi rosszul plasztikázott nõt összeszedni egy filmbe!? Ráadásul tök fölöslegesen... Meg Ryan és Bette Midler alig látnak ki az arcbeültetésük mögül...
vica1212 2008 dec. 16. - 20:20:56 Előzmény gorkoris
(5/75)
Sziasztok!

Szerintem a bemutató még aránylag jó volt. Én vasárnap néztem meg és ugye feliratos a film, amit én nem annyira szretek. A lényeg, hogy nem volt egy nagy szám, a történet sem fogott meg.
gorkoris 2008 dec. 14. - 10:39:27 Előzmény blackman
(4/75)
Szerintem ennek a filmnek már a bemutatója is elég gyenge...:S
Dius 2008 dec. 10. - 12:45:45 Előzmény Annie82
(3/75)
Hát, én még nem láttam a filmet, de már a bemutatón jókat röhögtem (és, tudom, sokszor ez sem jelent ám semmit!!!!)

Amúgy - bár ez persze csak költõi kérdés :) - de hogy a jóégbe nézhetnek ki középkorú nõk ilyen fantasztikusan ki??????? Eva Mendez meg egy szexistennõ....(még nõi szemmel is!)
5/10
Annie82 2008 okt. 07. - 18:05:51 5/10
(2/75)
Érdekes az elõzõ vélemény, pont most olvastam a www.imdb.com-on a kommentet, miszerint az illetõ 5 perc után szerette volna elhagyni a mozit. Egyébknét nekem a Mamma mia! sem tetszett, és a szereposztás ott is elég impozáns volt... Nekem bizonyította, hogy a szereplõgárda nem minden...
blackman 2008 aug. 16. - 11:08:26
(1/75)
Parádés szereposztás,viccesnek tûnõ sztorival! http://www.imdb.com/title/tt0430770/ Szeintem érdemes lesz megnézni legalább egyszer!