10/10
nikike10 2008 dec. 09. - 19:50:25 10/10
(56/76)
Szisztok
nagyon jó a film de õszintén megmondva én nagyon féltem rajta XD de azért még majsd megnézem :D
Naphinel 2008 dec. 08. - 13:47:09
(55/76)
Hát mindegy, de a vége is érdekes lett, mikor megtámadják.
Dwight leszorítja a földre (kezdõdik azzal, hogy le sem tudja nyomni a kezét), az meg elkapja a husángot, és lecsapja a férfit. Le a kalappal elõtte, jó erõs csaj. Hát nem tudom, nem sok nõ tudta volna kirántani a kezét egy ESZELÕS, ÕRJÖNGÕ férfi alól...
Szal ez is meglehetõsen érdekes volt. No comment.
Kata original 2008 dec. 06. - 17:29:49
(54/76)
Teljesen igaz. Sokszor elgondolkodom nõtársaimon, hogy méééér, ennyire? De sajnos igaz. Sok olcsó és szirupos dolgot szeretnek,számomra mindig is érthetetlen volt.

Elnézést azoktól,akik szeretik, de érdemesebb más, igényes könyvekre költeni a pénzt.
Summergirl 2008 dec. 06. - 08:12:28 Előzmény Naphinel
(53/76)
Szerintim a filmben is látszik, hogy félénk visszahúzódó. Elõször Caidet is visszautasította, sõt én nem láttam hogy valaha is flörtölt volna bárkivel. Szerintem nem állt eléggé a sarkára, ha igy tesz talán minden máshogy alakult volna körülötte. Pl amikor Caid anyja, Lavelle asszony megvesztegette hogy elmenjen a városból. Páros lábbal rúgtam volna ki, de ez még csak fel sem háborodott, szóval hiányoltam hogy nem küldte el a.....-ba. Ráadásul egy szót se szólt errõl a fiának. Én tuti elmondtam volna mit tett a kedves anyukája. Meg mikor az apjával találkozik akkor is olyan gyámoltalan. Meg sem tudja védeni magát. Szóval a karaktere szerintem kicsit inkább túl félénk.
Naphinel 2008 dec. 04. - 20:06:07
(52/76)
Sziasztok!

Fú, eléggé érdekes lett ez a film.
A könyvet már nlgyszer is olvastam, annyira lekötött, de a film...
Mit is mondhatnék, apró hibákat leszámítva ez is tetszett. Izgalmas volt, sejtelmes, a hangulata is beleillett a regényébe, s az érzés is hasonló volt.

Egy dolog lett pocsék: Victoria Bodeen.

Mint a jelleme, mint pedig a színésznõ.
Én Toryt egy fiatal, csinos lánynak képzeltem, Claire meg csak cseppet idõs a karakterhez. Ugyanolyan, mint a GYU-ban Éowyn-Miranda Otto. Ott is egy sokkal idõsebb színésznõt választottak meg egy fiatal lány elátszására. Itt dettó.
Én elhiszem, hogy híres, és ne egy Miss P*csa játssza, de ez durva volt.
A másik, a jelleme. A könyvben Tory egy félénk, visszahúzódó, mindenkivel 150 lépés távolságot tartó lány,itt meg csak úgy flörtöl Cade-del.
A regényben Cade nyomul utána, keresi a társaságát, illetve befuraxik Tory életébe, még annak akarata ellenére is, itt meg meg sem kell erõltetnie magát, mert Tory rögtön összejön vele. Hm...
Viszont Faith, és Wade teljesen olyanok voltak, mint a könyvben.

Mndent összevetve jó kis film lett.
Summergirl 2008 dec. 04. - 19:54:59
(51/76)
A galériában a legutolsó képen háttal áll. A filmbeli neve Dwight Collier.
Summergirl 2008 dec. 04. - 19:50:21 Előzmény suzy78
(50/76)
Szia
Az a szõke nemtomhogyhívják falubeli hapsi C vel kezdõdött a neve.. :)
suzy78 2008 dec. 02. - 21:37:58
(49/76)
Valaki mondja meg ki volt a gyilkos a Holdfogyatkozásban,mert pont az utolsó 30 percrõl maradtam le.Köszke
Summergirl 2008 dec. 02. - 09:03:12 Előzmény sd54321
(48/76)
Egyetértek, de nem érdemes ezen vitatkozni.
offtopic
monnci 2008 nov. 30. - 21:35:03
(47/76)
Köszi.:D Csak az a gáz, hogy még nem döntöttem el, hova menyjek..:S Mert meg akarom próbálni a képzõmûvészetit, csak nem biztos hogy felvesznek, + a széchenyi gimnáziumba akartam még megpróbálkozni, csak anya szerint nézzek vmi jobb sulit, meg ott nyafog h a 8. kerületben van..:S De engem nem érdeke, h holv van, csak legyen jó suli...:S

Hát a mi irodalomtanárunk meg engem..:S Múltkor pl nem tanultam meg egy verset ( elsõ ecloga), és persze h engem hívott ki, és elkezdett feleltetni radnótiból, és kettest kaptam, ami nemjó felvételi elõtt..:SS
offtopic
norton15 2008 nov. 30. - 21:22:20
(46/76)
Engem csak az irodalomtanár kínoz.:) Sok sikert a felvételihez, kelleni fog.;)
offtopic
monnci 2008 nov. 30. - 21:17:36
(45/76)
Hát akkor nem csak engem kínoznak.. csak most ,ajd egész téliszünetben tanulhatok, mert januárban van a felvételi szezon, és már most ki vagyok készülve, részben a jegyeim miatt..:S

+ Holnap kémia, nyelvtan, és angolt tz...:SS
offtopic
norton15 2008 nov. 30. - 21:13:11
(44/76)
Nem baj az. Nálam pl annyi a tanulnivaló, hogy szégyenszemre egy könyvet sem tudtam elkezdeni.:S
offtopic
monnci 2008 nov. 30. - 21:11:47
(43/76)
Most még küzdök a gyûrûk urával..:D Már a 2. résznél tartok, tudom hogy elég lassan olvasom, csak keés idõm van olvasásra mostanában, sokat kell tanulni...:S
norton15 2008 nov. 30. - 21:09:27
(42/76)
Ezt mondom.:) Errõl ismerkszik meg a jó író, hogy nem csak egy alaptörténetben variálgatja a szereplõket, egy csomó ilyen író van, tessék olvasgatni õket minél többször.:)
offtopic
monnci 2008 nov. 30. - 21:05:57 Előzmény norton15
(41/76)
Hát neki van egy alaptörténete, és mindig azt variálja különbözõ szereplõkkel..xD
Nemtudom, jó író volt e vagy nem, mert még nem olvastam 1 könyvét sem. Én is szoktam könyveket olvasni, és még ha ugyanaz az ember is írta, változatos... Jó most nem a harry potterrõl beszélek, meg a gyûrûk uráról, hanem a különálló könyvekrõl.
norton15 2008 nov. 30. - 21:00:54
(40/76)
A ponyvaíró elsõ regénye jónak tûnhet, de a tizenhatodik ugyanolyan regény után tûnik csak fel, hogy ponyva.:) Az igazi íróknak mindig magával ragadó az írásuk. Nora Robertsnek nem.
monnci 2008 nov. 30. - 20:57:42
(39/76)
Csak ezt eddig nem tudtam...:D Az azúrkék égbolt c. filmje tetszett, de azt láttam elõször is, úgyhogy az még nem tûnt olyan sablonosnak...
norton15 2008 nov. 30. - 20:48:11
(38/76)
Hát mer ponyvaíró, azért.:)
monnci 2008 nov. 30. - 20:46:37
(37/76)
Nah, ezt is megnéztem... De nem volt olyan jó..:S Inkább olyan tipikus. Nora Roberts tök egyforma dolgokat írt, erre csak most jöttem rá...
+ megvan benne az a tipikus amerikai thrilleres befejezés: mikor azt hiszik, hogy leleplezték a gyilkost, és a fõszereplõ megy vhova egyedül, és mindig kiderül, hogy a gyilkos még szabadlábon van és mindig meg akarja ölni a fõszereplõt, csak jön a megmentõ és hátulról leüti a gyilkost...xDD Ez az amerikai effect..xDD