Téma: Nyerõ Páros

2/10
olahmiki1959 2019 nov. 09. - 00:28:01 2/10
(40/120)
Szóval Istenes Bencéék nyertek...
Rögzítsük: az RTL Klub egyik arca, műsorvezetője és párja nyert egy olyan játékban, amit az RTL Klub szervezett.
Ez oké? Ez rendben van? (Csak kérdezem...:)
Nincs egy olyan - talán írott, talán íratlan - szabály, ami szerint valamiféle összeférhetetlenségnek kellene lennie olyankor, amikor egy cég meghirdet egy játékot? Hogy a saját alkalmazottai ne indulhassanak el rajta?
Sajnos, a manipuláció gyanúja ilyenkor - pláne kis hazánkban - mindig felébred az emberben.
Vajtóék sokkal inkább megérdemelték volna a győzelmet, emberileg, szimpátiában, teljesítményben és minden másban.
Csalódás, rossz szájíz, gyanakvás - ez maradt a Nyerő páros idei szériája után...:)
3/10
kontrollpont 2019 nov. 06. - 19:16:02 3/10
(39/120)
Adélka affektálása hányingerkeltő. :(
Magenta99 2019 nov. 06. - 09:49:29
(38/120)
Senki nem nézi?
Az Istenes házaspárban nem csalódtam. Éppen olyan rosszindulatú, irigy, sz@rkavaró emberek, mint ahogy itt-ott már hallható volt.
Csak egy apró példa: Sárközi Ákosék nem ártottak nekik, nem kavartak, ez a két... végtelenül jóindulatú gyökér harsányan röhögve ugrált és tapsikolt az ágyon, amikor megtudták, hogy Ákosék veszélyzónába kerültek.
A Nelli-Lajos pár is egy esettanulmány. Lajos, mint FÉRFI. :)))) Inkább egy hisztis, önimádó, önző vén krampusz, aki teljes szereptévesztésben él.
Nelli helyében én már párszor pofán vágom péklapáttal.
Tomi-Mesi nagyon aranyosak. Ha a nézők szavaznának, tuti ők lennénk nálam a nyerők.
juca001 2019 okt. 14. - 19:49:40 Előzmény juca001
(37/120)
... nézhetetlen.
juca001 2019 okt. 14. - 19:47:44
(36/120)
Este 9-től? Komolyan? A Drága örökösökkel meg kéne cserélni. Így számomra (4:55-kor kelek reggel).
bebyke8 2018 szept. 21. - 22:26:41
(35/120)
Undòritò dolognak tartom ,hogy nem a nèzòk szavaztak hanem a rosszindulatu irigy kiesett jàtèkosok.A nèzòknek kellett volna szavazni mert mi nèztùk vègig az òsszes adàst.ùgy kellett volna mint az elò èvadba.igy mi èrtelme volt ,hogy a nèzòk vègignèztèk a semmire.mèg dòntèsjogunk sincs vagy mi???felesleges leadni a tv-be ha lessz ujj èvad.minek??ugyse mi dòntùnk.Egyèbkènt èn a kèt dòntòst akartam volna nyertesnek igy is ugy is.aki ezt az èvadod igy kitalàlt hàt .gratulàlok.semmi èrtelme nem volt vègignèzni igy ,hogy nem mi szavaztunk.
1/10
charles58 2018 szept. 21. - 20:21:16 1/10
(34/120)
Viviék nyertek. Gratula! Lacika kikapott. Végre!
demaka 2018 szept. 21. - 19:57:14
(33/120)
Az egész műsor legellenszenvesebb játékosa Gáspár Laci volt végig (nagyképű buta ember), utána következik a Tomi Dórikája (borzasztóan irritált az egész játék alatt) . A legtisztábban Ádám, Tomi és Fecsó játszottak. Vivi kicsit idegesített az elején, de most mégis inkább Nekik szurkolok. Szeretném látni a Gáspár Laci arcát.
Zsupsz 2018 szept. 20. - 16:45:46 Előzmény Gilike
(32/120)
Köszönöm, hogy válaszoltál. Azért gondoltam, mert néhány dolgot felvetettél, hogy mi miért történt. A mostani reagálásod már nagyon szimpatikus. Mert pontosan erre akartam utalni. Ezt pontosan ugyanolyan precízen megtervezték mint bármely más, legyen az amatőrökkel eljátszatott műsort. Az irányt adják meg, a részleteket nekik kell megoldani, hogy eljussanak odáig. Ezért lehetnek olyan váratlan helyzetek amibe bele is pirulnak. Ismerik a szereplőket, hogy akkor érdekes és fogyasztható egy karakter ha meglepetést is hoz a játékába. Szerintem ezért játszatják végig Vivit és Fecsót mert nem unalmasak a nézőknek. Gondolj vissza arra akik kiestek. Felejtősek. Egyébként a pár egyik tagja mindenkinek celeb vagy híres, tehát azért mozognak ők a párjukkal olyan közegben amiben rájuk is vetül a reflektorfény. Ezt arra írtam, hogy nem bátortalanok kamera előtt. Persze benne van a pakliban, hogy én vagyok túlságosan hitetlen.
Gilike 2018 szept. 19. - 20:56:32 Előzmény Zsupsz
(31/120)
Abszolút nem bántódtam meg, de azért az érdekelne, hogy melyik mondatom árulkodik naivitásról. Az, hogy a bent lévők többsége nem színész, az tény. Még ha azok lennének is, vannak olyan vegetatív reakciók, amelyeket nem lehet eljátszani. (Elvörösödés, arcizmok önkéntelen működése ésatöbbi.) És egyébként az is tény, hogy egy-egy ilyen műsor mögött olyan stáb dolgozik, amelyik milliméterre tudja, hogy melyik feladat melyik személyiségtípusból mit hoz ki. És épp ettől olyan érdekes az egész.
1/10
charles58 2018 szept. 18. - 13:39:20 1/10
(30/120)
Gáspár Laci megsértődött. Nem az ő Nikije a legszebb. Ő meg a Tokár nyíltan összefogtak Berni ellen. Ez ugye szerinte pozitív dolog. De ha Őellenük zár össze két páros az mekkora kiszúrás. Lacika! Nem feledünk. Még emlékezünk egy híres mondatodra: Áj feladin. /Celeb vagyok.../
10/10
T.Mark 2018 szept. 17. - 20:26:42 10/10
(29/120)
Hát ez a feketelábú törzs nagyon sértődékeny :D
Zsupsz 2018 szept. 12. - 17:42:19 Előzmény Gilike
(28/120)
Szerintem naív vagy és ezt nem bántásként írom.
Gilike 2018 szept. 07. - 22:49:34
(27/120)
Sosem nézek realityket, ezt viszont az első évad első részétől imádom. Hogy minden előre el van döntve és meg van írva? Szerintem a bent lévők egyike sem olyan jó színész, hogy ilyen hitelesen játssza el azt, amit csak úgy "előre megrendeztek" nekik.
Nyilván adott egy stáb, aki tudja, mitől döglik a légy, és milyen körülményeket és határhelyzeteket kell teremteni ahhoz, hogy a játékosok hozzák a nézhető műsort.
Számomra nagyon érdekes, igazi csoportdinamikai és pszichológiai csemege, hogy miért alakul odabent minden úgy, ahogy. Miért, hogy a legtenyérbemászóbb arrogáns és ostoba libát ajnározza a többség, miközben a kívülről legszimpatikusabbak a perifériára szorulnak. Az is tök érdekes, hogy pl. egy Alinda néhány nap alatt olyan ellenszenvessé tudott válni, amit korábban sosem feltételeztem volna. Vagy hogy a látszólag töketlen szépfiú határhelyzetben milyen szinten képes odatenni magát.
TV műsorok közül abszolút kedvenc.
vasko agi 2018 szept. 05. - 18:27:47
(26/120)
MIERT KAMUZNAK AMIKOR MAR MINDEN ELVAN DONTVE?MIERT KELL AZT HAZUDNI,HOGY A NEZOK DONTENEK A VEGEN?/SZANALMAS!
Zsupsz 2018 szept. 05. - 16:32:47
(25/120)
Vegyétek már észre, hogy minden meg van rendezve. Egy kereskedelmi csatorna ne tervezné meg minden percét egy műsornak ? Nem engedheti meg magának, hogy elkapcsoljanak. Mindent a nézettségért. A kedves celebeknek meg van az a pénz amitől korpásodik a feje/haja.
Szóval ne vegyétek véresen komolyan, kivannak osztva a szerepek.
1/10
charles58 2018 szept. 03. - 20:21:44 1/10
(24/120)
Ágika kipottyant. Hiába, ez nem a konyhafőnök,ahol megnyerették vele a játékot. Itt a társak döntöttek, szerintem nagyon jól.
1/10
Alice1977 2018 szept. 02. - 20:41:20 1/10
(23/120)
Gáspár.... :D szégyellhetné magát, de még ő van felháborodva. "Klassz barát" és papucs férj :D
ez a nő is... mert ha szeretem a férjemet nem hozom ilyen kellemetlen helyzetbe...

Húú nekem elég is volt, szuper jó műsor:)
9/10
seriesqueen 2018 aug. 31. - 20:13:09 9/10
(22/120)
Egy olyan ember egyáltalán miért volt ott, aki mindenért hisztizett és már azért feladta volna a játékot, mert sátorban kellett aludnia?! Ráadásul a párjával együtt hülyék, nulla iq-juk van, rendjén volt, hogy ők estek ki. Gáspár Lacit meg nehogy már azért hibáztassuk, mert szereti a feleségét és azt akarta, hogy a feleségének legyen jó, aki viszont nem Gjoniékat akarta, hogy maradjanak a játékban, ezért nem rájuk szavaztak.
Amúgy szeretem ezt a műsort, bár az első évadot nem láttam, de nagyon szórakoztató. Elsősorban Tokár Tomi és Kovács Dorottya miatt kezdtem el nézni, szeretem a YT csatornájukat, nagyon szimpi páros, nekik szurkolok, de még emellett szimpatikus Dobó Ági és párja is.
Azt viszont nem gondoltam volna, hogy Vivit is megkedvelem, szerintem nagyon jópofák Fecsóval, sokat nevetek rajtuk.:D
Kefir és a párja is marhára idegesítő, remélem legközelebb ők esnek ki...
1/10
charles58 2018 aug. 30. - 15:27:41 1/10
(21/120)
Gjoni már az első este fel akarta adni. Most a többiek segítettek, hogy hazamehessen. Nagyon rendjén mennek a dolgok!