Téma: Nyolc évszak

kika28 2009 szept. 13. - 19:39:21 Előzmény Pünkösdi Kató
(6/46)
Nem vették fel, hanem egy amatõr színjátszó csoportba került, ahol Alex rendezõ. (Alexet sem vették fel)
offtopic
far vik 2009 szept. 12. - 20:21:49
(5/46)
Abban a pillanatban, hogy odakapcsoltam:
- Igyál még! - mondja Balkay.
- Már így is részeg vagyok. És még vezetek - feleli Bubik.

Aztán 18 évvel késõbb...

Félelmetes. Vagyis, csak így jött ki.
Pünkösdi Kató 2009 szept. 06. - 20:46:07
(4/46)
Nagy reményekkel készültem a sorozatra, mert igazi színészek játszanak benne, akiknek nagyon nagy részét még most is láthatjuk, mármint aki színházba jár. Akit már nem láthatunk, sajnos már meghalt. Szóval, a színészek miatt nézem igazán, amúgy a történet számomra - 30-as korosztály - unalmas. :( Lassan halad a történet, amikor zene van, akkor nem történik velük semmi, Alexrõl nem tudom eldönteni, hogy szédíti-e Brigit vagy sem. Brigi tesóját sem tudom hova tenni, azt hittem, már családja van... Erre most kezdi csapni a szelet.
Az igazi kedvenc Horváth Sándor, Brigi apja, hozza a szokásos formáját. :)) Az Öregberényben is nagyon bírtam, a morgós szerepét, most is hasonló a szerepe. :)
Lehetne pörgõsebb a történet, úgy értem, nem az akciódús jelenet hiányzik, hanem a cselekmény.
Azt sem értettem, hogy eltelt egy év? Brigit felvették, Alex tanít... Legalább kiírták volna, hogy eltelt 5 év...
Azért a köv. héten is megnézem, mert a dalok nagyon tetszenek.
Bíró Icát láttátok? Szégyen, hogy más beszélt helyette. Mármint a rendezõnek vagy kinek szégyen...
petyibrigi 2009 szept. 05. - 22:00:28
(3/46)
Nahát, igazán örülök, hogy újra leadják a sorozatot! Ebbõl kaptam a nevem (Brigitta) '88-ban, szóval kíváncsi vagyok rá!:)
10/10
Gabriella54 2009 aug. 24. - 10:24:06 10/10
(2/46)
Végre, ez igazán remek hír!
8/10
putyko 2008 jún. 27. - 13:50:20 8/10
(1/46)
nekem tetszett a film - bár a könyv szerint jobban emléxem rá. mai szemmel nézve talán nincs benne különös, de a kor hangulatát, elbénázottságát, happyend-telen világát nagyon jól mutatja be. tipikus, ahogy a lány nem tudja már elmondani, hogy felvették a színmûre, mert már megy a gép...
igazából sajnalom, hogy nem lett folytatása - kiváncsi lettem volna, mi lett a szereplõk folytatása...
a filmen nagyon sokat dobott, hogy népszerû színészek voltak benne (gobbi, bubik, mácsai stb)