Maia 2007 márc. 25. - 20:28:47
(13/53)
En lattam!! Legalabb is azt hiszem megsem a fojtatasa, egy masik sztori, de ugyanaz a szinesz! Meg fergetegesebb helyszinek es szebb kepek es meg a temaja is egy kicsit jobb. A harcijelenetek pedig magatol beszelnek!
A Thai harcos pedig valoban lenyugozo! En is igy akarok majd egyszer!:))
Kamnouze 2007 márc. 25. - 20:10:19 Előzmény Kotengu
(12/53)
Mondták már elõttem is, h a Tom Yum Goong NEM az Ong Bak 2...
Kotengu 2007 febr. 13. - 22:25:09
(11/53)
A kérdésemre válaszolj,kérlek!Egyébként tényleg nagyon jó film!
Zotyipotyi 2007 febr. 13. - 21:58:03
(10/53)
Hú, ez a film nagyon bejött! Ting, amiket csinál, az valami elképesztõ. Meg az a sok könyökös, meg térdes... Hát az nem semmi! A történet meg a szereplõk pedig szerintem szerethetõek. És az a jelenet se semmi, amikor a gonosz csákó vagy 3 (már pontosan nem emlékszem hány db) injekciót nyom a mellizmába egyszerre! Bár az inkább vicces:)
Kotengu 2007 febr. 13. - 19:10:17
(9/53)
Lenne két kérdésem.A film végén,amikor Hamli testvérre (George) ráesik az a nagy fej,meghal?És a falu résznél Ting feje van leborotválva,ugye?Mert ha igen,akkor nem értem,hogy a második részben hogy kerül oda Hamli.. lehet így fura az egész,de valaki mondja már meg!Köszi!
Arnold 2007 jan. 21. - 16:21:36 Előzmény kevinspéci
(8/53)
Én láttam eredeti thai nyelven is a filmet... baromi furán beszéltek benne. Nem csoda, h ilyen sz** lett a magyar szinkron. Tán ezér is gondolod azt, h rosszul játszottak (nem színházba való színészek, de nem lett elrontva annyira).
Hogy a sztorit értsd, télleg vágni kéne a thaiföldi helyzetet... Mondjuk a "fõgonosz" télleg baromira gáz :D
Ha vki tanul harcmûvészetet vágja, h mennyire nehéz ezeket a mutatványokat megcsinálni, a szaltóktól meg a többi akrobatikus jelenettõl meg gondolom másnak is elállt a lélegzete. A DVD-n rajta van egy werkfilm is, hihetetlen sok munka van benne. Én ezért gondoltam úgy, h megéri megvennei egy ezresért ;)
kevinspéci 2007 jan. 09. - 13:44:52
(7/53)
Tiszteletben tartom a véleményed, de én sírógörcsöt kaptam a filmbéli párbeszédektõl és jelenetektõl... Ilyet - csöpp túlzással - én is írok, ill. rendezek.
Számomra nem jelentett nagyobb élményt, mint egy fándámm-féle förmedvény. Sõt.
Szóval nem értünk egyet, de jogunk van hozzá. :)
Hardman 2007 jan. 08. - 11:22:38 Előzmény kevinspéci
(6/53)
Semmi témában nem 0! Sokkal jobb mint egy jackie chanes harc,
ott mondhatni elpoénkodja, ez komolyabb, ha neked a szinészi teljesítmény nulla, akkor nem is tudsz tovább számolni!
Történet? Ha thai lennél értenéd!
Van egy másik filmje Tom yum goong! Hasonló!
Nem az elsõ 20min a lényeg...
Egyébként ha nem lenne jó nem készülne az Ong Bak2(Ez nem a Tom yum...)
kevinspéci 2006 okt. 29. - 21:36:35
(5/53)
Történet: 0, színészi teljesítmény: 0, szövegkönyv: 0, pofánrúgós jelenetek: elég jó.
Az elejét 20 percig bírtam, utána még belenéztem, dehát ezt a mûvet is elég kár volt leforgatni...
Pedig tudnak ám jó filmet csinálni a mandulaszemûek is!
x-tro 2006 okt. 29. - 15:44:58 Előzmény Kamnouze
(4/53)
Luc Besson arról híres, hogy nincs konkrét stílusa, hanem arról, hogy õ a hollywoodi professzionalizmus leghûbb követõje (ügynöke?) Európában. Mint minden profi, olyan filmet csinál és olyan stílusban, amihez kellõ üzleti terv alapján pénzt tud szerezni. Már, ha éppen rendez. A professzionalizmus pedig nem stílus. Már, mûvészi értelemben.

Thaiföld utcáin nincs jobban jelen a maffia, mint bárhol a világban, ezt saját szememmel láthattam. Úgyhogy a rendezõ marketingszövege amúgy távolkeletiesen vastagon van fogalmazva... Viszont ha jó bunyók lesznek benne, nem afféle fandammos primadonnáskodás, akkor lehet hogy érdemes megnéznie a téma iránt érdelkõdõknek.
vam 2006 okt. 29. - 10:29:16 Előzmény Kamnouze
(3/53)
tudtommal luc besson csak a film elkészülte után kapcsolódott be, hogy segítse a film elterjesztését európában.
Arnold 2006 okt. 29. - 08:54:07 Előzmény Kamnouze
(2/53)
Nem is tudtam, h ilyet adnak magyar tv-n haha. Tony tényleg nagyon jól küldi!
Kamnouze 2006 szept. 04. - 18:51:07
(1/53)
Na ez egy nagyon jó film. Nem hasonlít a régi Bud Spencer, meg Jackie chan filmekre, igaz, h a sztorija kicsit gyenge, de Pinkaew nagyon jol kivitelezte az egészet. Egyébként szerintem sok résznél érzõdik Luc besson stílusa. (a film producere egyben) És csak az nézze meg, akit nem a brutális verekedés miatt érdekel, mert, ahogy az író is nyilatkozta, a film lényege, hogy fel akarja ébreszteni Thaiföldöt, hogy az utcákon ne az alvilág legyen az úr.
Mindenkinek ajánlom, nagyon jo film. Én mondom, ez a Tony Jaa még sokra viszi!;)