Téma: Õrangyal

10/10
mama2008 2010 ápr. 23. - 08:37:56 10/10
(306/366)
A mûsorban most sem szerepel./ápr.29-én 16.rész, ápr.30-án 18.rész/
jeffero 2010 ápr. 22. - 17:52:31 Előzmény ms0304
(305/366)
Szerintem is megszûnt a magyarországi képviselet. Nemrégiben próbálkoztam felhívni a hu.hallmarkchannel.tv oldalon található két számot. "Átmenetileg nem kapcsolható" - ezt mondta egy géphang.

Az Álomvilág (Gyöngyörû kék mámor) címû rész szerintem is szenzációs. Más elfoglaltságaim miatt csak most értem oda, hogy folytassam a sorozat nézését, felvételrõl, és mindenben egyet értek az általad írottakkal, ez a rész tényleg érthetõbbé teszi Nick karakterét.

Én ezeket a levezetéseket is bírom, ahogy valami életképet mutatva lehalkul az epizód végén, és aztán jön a stáblista. Nagyon jól el vannak találva ezek a lezárások, nem hiszem hogy láttam ilyet más sorozatban (vagy csak nem emlékszem).

Egyébként holnap kerül újra adásba az Álomvilág.

Május elejére végeznek a sorozattal a Hallmarkon, aztán jön a 2. évad ismétlése esti idõpontban 20 órától, ahogyan tavaly évvégén is belekezdtek az 1. évaddal. Akkor folytathatták volna ugyanott, de helyette a Médium-ot rakták be, az 1. évadot meg újrakezdték hajnali idõpontban.

Kíváncsi leszek, hogy azt a bizonyos 17-es részt (A vigyázók) leadják-e. Ha most nem is, talán a 20 órai ismétlésben lesz még rá esély.
10/10
ms0304 2010 márc. 23. - 20:39:14 10/10 Előzmény fhajnalrita
(304/366)
Azt hiszem, megszünt a Hallmark magyar képviselete.
fhajnalrita 2010 márc. 16. - 21:32:22
(303/366)
Úgy látszik, mindent az ügyfélért!!

A Hallmark még válaszra sem méltat, hogy a Hétfõi Õrangyalnak miért nem volt délben ismétlése?? Én személy szerint lemaradtam róla, mert nem gondoltam, és nem néztem bele az újságba...

Meg sem fordult a fejemben, hogy semmibe veszik a nézõket...

Miért nem kapok választ arra a szerkesztõségtõl, hogy hajlandóak-e megismételni a hétfõn elmaradt epizódot??
jeffero 2010 jan. 17. - 19:01:52
(302/366)
Az Õrangyal-os kiscsaj, Amanda Michalka (Shannon Gressler) most a Disney Channel-en a Tejben-vajban, bajban c. filmben.
A múltkor lekéstem, de most sikerült elindítani felvételre, még jó, hogy ennyiszer ismétli a saját filmjeit a csatorna.
jeffero 2010 jan. 11. - 20:02:24
(301/366)
A csatorna hivatalos honlapja január 29-ére az Õrangyal 1. évadát jelzi. Gondolom azért van megint az elejétõl, mert más idõpontba került. Talán a késõbbiekben ismétléssel fogják adni, ha lemegy a Hírszerzõk az 5 órai idõpontból, és akkor lesz ugyanúgy, mint az Angyali érintés, 5-6 órakor, és 5 órakor reklámmentesen az elõzõ napit ismétlik, és így remélhetõleg leadják majd végig.

http://hu.hallmarkchannel.tv/listings_by_day.aspx?Day=29-Jan-2010

A Hírszerzõk-rõl egyébként valakinek van véleménye? Mondjuk eddig nem ismertem, de úgy gondoltam most kihagyom, nem szimpatikus a titkosügynökös téma, na meg az is, hogy rögtön a 2. évaddal kezdték, így nem sok értelme van, ha nem láttam a korábbi részeket. Egyik rész elejébe belekapcsoltam, hát eléggé durva volt, szóval szerintem kihagyom.
10/10
ms0304 2010 jan. 11. - 17:02:33 10/10 Előzmény jeffero
(300/366)
Hali!
A Hallmark honlapján olvastam:
Õrangyal:
Következõ Mûsor:
2010. január 11. 20:00
2010. január 18. 2:00
2010. január 29. 6:00
Remélem, a 3. dátum már a második lvad kezdete!
jeffero 2010 jan. 09. - 21:37:17
(299/366)
Nocsak, Alan Rosenberg (Alvin Masterson) most a Viasat3-on a CSI: A helyszínelõk 115. részében. Az IMDb szerint az 5. évad 22. és a 7. évad 11. részében szerepel.
Nem az esetem a sorozat, csak épp odakapcsoltam, gondoltam megírom az észrevételem.

Sajna a Hallmark megáll az ismétléssel, így ha lesz is valamikor újra a 2-3. évad, várhatunk rá. Gondolom csak lesz idén, csak most ilyen éveleji ismétlõs kedvükben vannak, és a vezetõ sorozatukat, A médium-ot rakták be inkább fõmûsoridõbe. Szóval remélem csak leadják egyszer a kimaradt 3. évados részt.
jeffero 2009 dec. 13. - 13:21:05 Előzmény jeffero
(298/366)
Sajna nem sikerült felvenni, de belenézve ez a tejes film a Michalka testvérpárral nem tûnik annyira nagy számnak, a Filmkatalógus oldalon is ez fõ vélemény róla.
Esetleg nézte még valaki? Vélemény?
Azért érdekes volt látni az Õrangyal-os Shannont más szerepben.
Egyébként a két Michalka nemrégiben együttest alapított, Aly & AJ a nevük. A debütáló számuk (Potential Breakup Song) egész jó, pár éve én is hallgattam.
jeffero 2009 dec. 12. - 17:04:44
(297/366)
Vasárnap 12:30-kor a Disney Channel-en Amanda Michalka (Õrangyal-Shannon Gressler) testvérével Alyson Michalka-val együtt a Tejban-vajban, bajban (Cow Belles) címû 2006-os filmben!
10/10
ms0304 2009 dec. 03. - 23:47:47 10/10 Előzmény jeffero
(296/366)
Újra megnézem! Szeretem, mert elgondolkoztat. SB pedig megunhatatlan!
Kedvenc részeim:
A szörny, aki megölte és megerõszekolta a nevelõanyját;
A szívügyek: a kislány, aki átültetésre vár,
a Legénybúcsú,
a Barbara esküvõje elõtti rész.
És a többi!!!
A yt-ra valaki föltette nick & lulu címmel, több, mint 30 részben a kapcsolatuk fejlõdését, kezdve Alvin szülinapjával, amikor Nick részegen, a szintén részeg Lulunak tesz ajánlatot, "Nickesen", tele gátlással. Ez is tetszik: "Az anyám nagyon szeretett engem, többek között azt mondta, hogy bûbájos vagyok. Van valami, ami nem megy ki a fejembõl: Azt mondta, ha felnövök, jól bánok majd a nõkkel."
Lulu kissé akadozó nyelvvel: "Valóban?" Nick: "Nem akarod kipróbálni? " Ezt Lulu már meg sem értette egészen, fölállt és elment.
jeffero 2009 dec. 02. - 03:08:26
(295/366)
Én sem tudtam kideríteni a hiányosságot, a csatornának címzett levelemre nem érkezett válasz. Bár az is lehet, hogy az a munkatársuk, akivel sikerül magyar nyelven áprilisban leveleznem, azóta eltávozott, és habár él még az email címe, nem olvassa senki az arra küldött leveleket.
Szóval bízzunk abban, hogy majd a december 9-ével kezdõdõ ismétléses szériában leadják a 3. évad 17. részét pár hónap múlva.

Közben már a Hallmark elkezdte nyomatni a 2010-es ajánló spotját, ami nagyon dizájnos, és hirdetik sorozatok újabb évadját, mint pl. Erica világa, Clara Sheller, A Partiõrség, valamint A Bûbájos c. film folytatását.
10/10
ms0304 2009 dec. 01. - 16:46:40 10/10
(294/366)
Szept. 1-jén kezdték, azon a héten 4 rész ment le, azóta 12 hét×5 epizód+ a tegnapi és a mai rész. Ez csak 66, a sorozat 67 részes! Hová tûnt az 1 ???
10/10
mama2008 2009 nov. 25. - 20:44:47 10/10
(293/366)
A múltkor a 20. részt hagyták ki és csak az ismétléskor láttam . Ez a rész pedig nagyon fontos volt /lett volna/ahhoz ,hogy a sorozat végén mindenre választ kapjak.Érzelmileg is másként érintett,mint amikor már együtt láttam az utolsó három részt! Azóta is nagyon sajnálom!
jeffero 2009 nov. 25. - 16:45:05
(292/366)
Valami nem stimmel az Õrangyal sorozat sorszámozásával, mert a port.hu szerint ma nem a 3. évad 17., hanem a 18. részét adják, tehát valamiért kihagyják "A vigyázók" címû részt. Persze ez majd biztosan csak 18 órakor fog kiderülni, de gyanús, hogy a mûsorlistában a hivatalos oldalon is december 1-je az utolsó idõpont, így az évad 22 része közül biztos, hogy ki kell maradjon egy, ha 2-án mindenképp A Partiõrség sorozattal akarnak kezdeni. Vagy talán azért csinálták, hogy ne keverjék a 2 sorozatot december 5-én este, amikor ismétlik, mert reggel 9-10-kor lemegy az Õrangyal 2 utolsó része, este pedig 18-21 között a Partiõrség elsõ 3 része.
Ki érti ezt...
Mindenesetre ha mégis kimarad 1 rész, akkor írok a Hallmark csatornának, hogy a december 9-étõl kezdõdõ ismétlésben semmiképp ne hagyják ki, vagy talán pótolják valahogy most még a hétvégi ismétlésben.
jeffero 2009 nov. 23. - 11:52:54
(291/366)
December 9-étõl az Õrangyal sorozat ismét az elejétõl látható, új idõpontban, 20 órától lesz hétköznaponként, a Nyugtalan Jordan sorozat helyét veszi át.
10/10
ms0304 2009 nov. 18. - 19:17:14 10/10
(290/366)
Annak ellenére, hogy - mondhatom - sokszor láttam az "Álomvilág" (Gyönyörû kék mámor) címû részt, minden alkalommal meglep egy részlet. Ma este is így történt. SB ezért a részért (is) díjat érdemelne. Már az elején, amikor Nick az elvonó lépcsõjén jött fölfelé, néhány gesztussal eljátszotta a kötelességtudó, szófogadó kisfiút, aki "komoly, jeles tanuló, nem tévézik, nem barátkozik, csak tanul, minden anya ilyen gyereket szeretne, de inkább hozna néha hármast, és mosolyogna". Ez a rész az összes epizód Nick-jét érthetõbbé teszi.
jeffero 2009 nov. 03. - 22:19:13
(289/366)
Érdekességek a múlt heti részekkel kapcsolatban:

- 2. évad 18. rész: Igaz ügy (My Aim Is True)
Az ellenõr, aki Nick próbaidõs tevékenységében, a számlázott órákban csalásra gyanakszik, és Alvintõl ezek felülvizsgálatát kéri az Paul Dillon - legemlékezetesebb szerepe számomra: A kaméleon (The Pretender) c. sorozatban õ volt Angelo.

- 2. évad 21. rész: Ernie és Burt (Burton & Ernie)
Burton unokaöccse, Jeremy fel akar vágni Shannon Gressler elõtt, a Harold és Maude c. film által inspirálva és internetrõl szerzett instrukciók alapján viccbõl felakasztja magát. Micsoda véletlen, hogy pont múlt héten néztem meg ezt a bizonyos filmet, különben fogalmam se lett volna róla, hogy mire is gondol ezzel.
jeffero 2009 okt. 27. - 23:25:43
(288/366)
Tök jó, felfedeztem a Dr. Reed-et (Tom Amandes) most egy filmben, az Utánunk a tûzözön címûben játszott Geena Davis-szel együtt.
Az Õrangyal sorozatban fõként az 1. évadban volt látható, a Hunter Reed nevû srác apjaként, aki valami gyógyszer mellékhatása miatt megtébolyodott, és megölte a feleségét.
jeffero 2009 okt. 26. - 20:09:15
(287/366)
Néha vannak egész jó felvezetõ szövegek egy adott film vagy sorozat epizód elõtt.
Az Õrangyal esetében az alábbi nagyon el van találva:

"Szinte hihetetlen, de Burton Fallin, a kõkemény sztárügyvéd emberi vonásokkal is rendelkezik. Ha nem hiszi, tartson velünk, nézze az Õrangyal címû sorozat most következõ részét!"