1/10
offtopic
meszag 2010 febr. 06. - 11:43:09 1/10
(429/1349)
Ha már számolunk, kezdheted a feudalizmustól. :D Az MDF kormányzást is hozzáadtad? Mert? Nem így kell közelíteni. Mindegyik kormány sajnos csak hozzátett az ország eglszségtelen fejlódéséhez, és az adósság növekedéséhez. Észhez kéne térni az embereknek is, ne higgyenek az üres ígéreteknek. Nem lesz jobb még nagyon sokáig, csak álmodtak. Nem tudom ki gondolta, hogy a 50 év lemaradást 20 év alatt behozzuk, ekkora eladósodottság után, amivel indultunk.
Azt lehet firtatni, és kellett volna már rég, hogy néhány ember vagyona hogy nõhetett ekkorát. Nem ilyen kiskapus törvényeket kellett volna alkotni, több független igazi szakértõ bürökrata kellett volna, mint a sok acsarkodó politikus, akik még ráadásul... hosszú. :)
ondok 2010 febr. 06. - 11:39:30
(428/1349)
Majd akkor csatklakozunk ,ha a jobboldal egy vereséget követõen nem csalást kiabál,és elfogadja ,támogatja a kormány pozitív törekvéseit ,és nem a hideg lehelletét ígéri a nyertes nyakára ,és nem elmebetegezi az ország legitim miniszterelnökét.Mert sajna ajobboldal mitõl lenne önzetlenebb politizáló ,aki a haza érdekét tekinti ,amikor ellenzékben hazaáruló politikát folytatott? kérdem én ,kedves választási propagandát folytató nicktársam?
zampano 2010 febr. 06. - 11:39:18
(427/1349)
kettõt
zampano 2010 febr. 06. - 11:38:34
(426/1349)
Az árpádsávos zászló történelmi zászló, ünnepélyes alkalmakkor minden állami rendezvényen használják (pl. elõtte tesznek esküt). A nyilas zászlóhoz semmi köze sincs. Aki ketõtt összemossa minumum ostoba, de inkább rosszindulatú marha.
ondok 2010 febr. 06. - 11:33:51
(425/1349)
Pontosan megvan ,hogy mit nyújtanak ,nézd át aköltségvetést!Mit gondolsz afeneketlen egészségügy ,aminek reformját az ellenzék pl megfúrta az ingyen van? Az oktatás ,azt autópályák ,a nyugdíjak és sorolhatnám a pazarló Máv a Bkv(Fidesz sem csinált ezekkel semmit anno).Most pl eltörölték az ingatlanadót ,hurrá majd fizetnek helyette a szegényerbbek ,akiknek nincs 30 milkós házuk.Ti meg beveszitek ,hogy a Fidesz adót csökkent és mindenkinek mindent ad:) gratulálok!
1/10
offtopic
meszag 2010 febr. 06. - 11:33:36 1/10
(424/1349)
Nem
10/10
idlosza 2010 febr. 06. - 11:33:02 10/10
(423/1349)
Amikor valaki használ egy kifejezést, úgy,hogy azt szükségesnek tartja sok más emberrel megosztani. ( pl. a sok közül:globalizáció),valószínûleg véleményével hatni szándékozik.Szerencsés lenne ezért ha pontosan megismerné a szó tartalmi jelentését, a szó köztudatba kerülésének körülményeit,és azok szándékait, akik alkalmazni akarják a Föld lakosságán vagy attól kisebb közösségeken. Ez azért nem kevés utánjárást kíván, ahhoz, hogy értõn használjunk kifejezéseket,ahhoz tudatosan magunkévá tegyük mások gondolatait!!! Például a globalizációról rögtön ki fog derülni, hogy nem népek barátságáról szól, hanem a népek összemosását, a minél nagyobb haszon elérését a nemzetközi tõke javára.
Kedves ondok! Habár a felkapaszkodott senkik kifejezés nem ízlésemnek való, az biztos, hogy a jobb oldalon - különösen nem az észérv oldalán- nem is éneklik cinikusan 8év ( de összesen 12 év + 4 év MDF) kormányzást követõen(a majd 3 millió koldus országában), hogy " föl,föl ti rabjai a földnek".
Orbán Viktort is idõszerû lenne minden baloldalinak is ilyen alapon tekinteni, amirõl beszélt azok a célok mindannyiunk által felvállalhatónak kellenek, hogy legyenek.
Itt az alkalom, hogy a balodali érzelmû ember bizonyítson,leváljon a mögéjük búvó, mentelmi joggal takarózó tisztességtelenekrõl és a jó cél érdekében képes legyen együttmûködni a többséggel. Ehhez ajánlom elolvasni a FIDESZ honlapján megtalálható ERõS MAGYARORSZÁG címû programot. Ez alapján eldönthetõ, hogy tudnak e azonosulni a célokkal, tudnak- e együttmûködni a célok megvalósításában. A látható és leírt program segíthet a jövõben a számonkérésben is. Ezenkívül javaslom, hogy járjon (járjanak) utána mit jelent Magyarországon és külföldön a mentelmi jog.
1/10
offtopic
meszag 2010 febr. 06. - 11:32:52 1/10 Előzmény Tilda36
(422/1349)
De ez hogy jött ide, azt nem értem. :) Ki az a HÁ?
zampano 2010 febr. 06. - 11:32:04
(421/1349)
"egxy kicsit más a csík"

Volt egy bazi nagy nyilaskereszt a zászlón. Ez a lényeg.
ondok 2010 febr. 06. - 11:29:45
(420/1349)
Akkor elnézést ,de az azért érdekes ,hogy nem az árpádsávos zászlón és a magyar gárdán lovagolsz ,hanem az Internacionálén,ami mondom ,nélzd meg a vikipédián ,hogy milyen régi dal ,ki szrezte ,és minek volt aszimbóluma .ma is éneklik anyugati szocdem pártok is .Annyit elismerek ,hogy akom,csik bemocskolták nálunk is ,nade az árpádsávost még inkább anyilasok ,hiába hülyítenek azzal ,hogy egxy kicsit más a csík:)Ha egy taktust megváltoztatnánk az internacináléban ,akkor már nem lenne kompromittált ,kérdem én? na ugye.
ondok 2010 febr. 06. - 11:25:42
(419/1349)
naperszze:DD
Tilda36 2010 febr. 06. - 11:24:19
(418/1349)
kocamama 2010 febr. 06. - 11:09:46
(417/1349)
Kádári gondoskodó állam már régóta nincs. Viszont a befizetett adókból, járulékokból valamit nyújtani kellene, nem újabb sarcokat kivetni.
Tilda36 2010 febr. 06. - 11:07:24
(416/1349)
Mi az, hogy a ti köreitekben? Tegnap óta nem változott a véleményem, hogy egyik nagy pártra sem fogok szavazni. Egyik sem különb a deákné vásznánál. Egyébként hol írtam azt, hogy csak a MSZP-ben vannak felkapaszkodott alakok? Csak azt említettem meg, hogy nagyon irritált amikor lelkesen énekelték az Internacionalét. Ha a Fidesz tette volna ezt, az is ugyanannyira irritált volna, de nem õk énekelték ez tény!

Egyébként itt mindenki elmondhatja a véleményét, ezért nem kellene személyeskedni. Az, hogy én már senkiben nem bízok az én problémám és nekem kell megoldani.
kocamama 2010 febr. 06. - 11:06:53 Előzmény Tilda36
(415/1349)
Kérdés mi az a szegénység és gazdagság, ami a kapitalizmusban elfogadott. És ki fogadta el?
zampano 2010 febr. 06. - 11:05:06
(414/1349)
Súlyos ostobaságokat hordasz össze megint. Az Interncaiconálé egy ideológiához kötõdik, ami csúfosan megbukott. Az árpádsávos zászló meg egy nép történetéhez. Azt a zászlót semmi sem mocsokolta be, a nyilasok ugyanis másik (nyilaskeresztes) zászlót használtak.
ondok 2010 febr. 06. - 10:55:06
(413/1349)
Ne élj a fellegekben,Hiszen Gyurcsánynak egy olyan ellenfele volt ,aki még ma is folytatja a néphülyítést.mellesleg semmi olyat nem mondott ,ami az ellenzékre nem lenne ugyanúgy igaz ,sõt..Ha jól emlékszem a választások elött ,bár minden adattal tisztában volt a Fidesz (ha mást mond hazudik)be lett igérve a 14. havi nyugdíjtól kjezdve minden jó a Fidesz részérõl,akkor elõállni azzal ,hogy márpedig ez az osztogetás nem mehet tovább ,az politikai öngyilkosság lett volna ,ahatalom tálcán való átnyújtásda egy kontár országromboló társaságnak .Felelõs politikus ilyet nem tehet.
Mellesleg Gyurcsány mondta ,hogy reformokra lesz szükség ,nyilvánosan is ,és hogy vége a Kádári gondoskodó államnak.na ezt a törekvését is sikerült népszavazásokkal megakadályozni .És akkor még gyurcsányozunk?Szánalmas ,hogy egyesek ezt beveszik.
ondok 2010 febr. 06. - 10:48:16 Előzmény Tilda36
(412/1349)
Kedves Tilda! neked sem ártana némi tárgyilagosság ,mert mibõl gondolod ,hogy csak azok közt van "felkapaszkodott senki",akik éneklik az Internacionálét? szerintem nem ez a kritériuma a senkiségnek ,sõt ezek legalább vállalják a szocdem hagyományokat(az Internacionálé kb 150 éves dal ,és amunkásmozgalomban már akkor himnusz volt ,amikor akomcsik még nem is léteztek,ráadásul pont a Ti köreitekben szokták védeni az árpádsávost azzal ,hogy nem érdekes ,hogy be lett mocskolva)megaztán ezt a lerágott csontot nem is Te találtad ki ,hanem a fidesz propaganda gépezet élén a vízfejû Szíjártóval:)
1/10
offtopic
fredi60 2010 febr. 06. - 10:12:20 1/10
(411/1349)
Azért jó, hogy nem szokott hazudni. :)))

"Orbán a beszédét azzal indította, hogy a várakozás közben meghallotta "fiatalkorunk dalát", egy Emerson, Lake and Palmer-számot, amelynek szövegébõl idézett is néhány sort. Úgy fogalmazott, "17 éves koromban nem gondoltam volna, hogy ma, 30 évvel késõbb egy Emerson Lake and Palmer dal jelenthet nekem bármit". Ugyan nem világos, hogy Orbán mire akart utalni ezzel a 17 évvel, de az biztos, hogy ezt a számot akkor még nem ismerhette. Az idézett, Hand of Truth címû dal ugyanis 1994-ben született, vagyis amikor 31 éves volt."
Tilda36 2010 febr. 06. - 10:09:26
(410/1349)
A kapitalizmusban elfogadott a szegénység és gazdagság is, a szocializmusban viszont mindenki egyenlõ mércével mérhetõ. Tehát nem elfogadott a gazdagság - lásd. Szomszédok teleregény - ott mindenki bûnözõ volt, aki egy kicsit jobb módban élt HÁ szerint, aki köztudottan MSZMP-s volt.