Téma: Õsi idegenek

10/10
Spider68 2013 nov. 09. - 00:14:44 10/10
(193/493)
A titkot a "Bukarest éjjelnappalban" rejtették el.
Mindenki azt nézze, ne ezt, mert itt sok kérdés merül fel és gyakran, nagyon gyorsan egymás után.
A válaszok meg ott vannak, odaát.
A titkot a CELEB-ek tudják. Õk egy másik faj.
Bizonyítják, hogy IQ nélküli élet lehetséges.
Érdekes...
10/10
Meklód fia 2013 nov. 03. - 10:07:03 10/10 Előzmény kimbin01
(192/493)
a vízözön jeleit a szfinxen is megtalálták, aligha a Nílus folyt ki...
engem inkább az érdekelne, hogyan fértek meg különfajta állatok egymás mellett a bárkára menet, talán az isteni parancs miatt kötöttek békét és nem ölték egymást
boom47 2013 nov. 01. - 22:45:24
(191/493)
Édeském, azért szerepel mindenütt EGY "özönvíz", mert minden kultúra egy-egy nagyobb folyó mellett jött létre, azok meg elõbb-utóbb kiáradtak (eleve jobbak voltak azok a folyók amik minden évben áradtak, mert könnyítik az öntözést és trágyázást).
Tízévente egyszer tutira jött legalább egy nagyobb áradás, az emberek meg szeretnek mesélni, nagyzolni, és még hazudni is.

Ezen a linken olvashatsz a nyamvadt barlangodról is: http://en.wikipedia.org/wiki/Cueva_de_los_Tayos
Odamentek szó szerint vagy SZÁZAN, és az derült ki hogy Erich von Daniken MEGINT MINDENT AZ UJJÁBÓL SZOPOTT KI.


HA vannak "idegenek", akkor azok számára a földi környezet vagy olyan mérgezõ hogy értelmetlen foglalkozniuk a bolygóval, vagy mivel van bennszülött technikai civilizáció problémás megszerezni, kereskedni meg ugyan mit tudnánk egy csillagközi utazásra képes fajjal?
offtopic
kimbin01 2013 nov. 01. - 20:28:43
(190/493)
A témához hozzászólva. Elgondolkodtató, hogy majd minden nép kultúrájában szerepel a
vízözön, és ez azért érdekes, mert jó néhány víz alatti épületeket találtak már a nagy
kutakodásban. Elképzelhetõ, hogy létezett egy magasabb civilizáció és az emberiségnek
elõröl kellett mindent kezdeni???Egyre több víz alatt talált épületekrõl szerzünk tudomást,
és egyre több, és egyre régebbi leleteket, így a tudósoknak át kellene gondolni az idõszámítást.

Azt sem tartom kizártnak, hogy az "Istenek" beleavatkoztak az ember fejlõdésébe, Ugyanis, ha
leszámítom a túlzásokat, és az elrugaszkodott gondolatokat, lehet valóság alapja. És ha van, akkor
ufók is vannak.

http://www.youtube.com/watch?v=GUgysXxqdDg

És még sok ehhez hasonló videó nemcsak errõl!!

Hallottatok már a Tayos barlangról???
offtopic
kimbin01 2013 nov. 01. - 20:00:26 Előzmény Kuruntijasz
(189/493)
Szerintem a 6000 év egy "kicsit" kevés a Föld életkorának. Igaz Jehova tanúi szerint akkor
teremtette az Úr, de talán ennyit hihetünk a tudósoknak, hogy kb. 4,5 milliárd éves.
1/10
el_nino 2013 nov. 01. - 18:38:20 1/10
(188/493)
Ezt a csatornát igazán átnevezhetnék Raktár-háború HD csatornára.
scarabaeus 2013 okt. 24. - 00:53:50
(187/493)
Hm, ilyen asztrotévé-szintû szellemi környezetszennyezést ismeretterjesztésnek csúfolni, elég hajmeresztõ... és még mindig megy ez is, pedig már majd' egy éve vége a világnak
bounty123 2013 szept. 26. - 14:10:14
(186/493)
Jó kis humor sorozat, mindig jókat nevetek ezeken a bolondokon.
10/10
Meklód fia 2013 szept. 20. - 11:13:05 10/10
(185/493)
örülök, hogy így gondolkodsz. Sajnos sokan csak azt hiszik el amit látnak a szemükkel és másról hallani sem akarnak, ez már a betegesen szkepticizmus létköre, amit nagyon gusztustalan dolognak tartok.

Megnéztem a jetis részt és hát elgondolkodtam, hogy mik ezek a lények pontosan. Egy majom-ember közti átmenet utolsó fennmaradt példányai, vagy egy majom-ember keresztezõdésének kísérleti eredménye?
10/10
Meklód fia 2013 szept. 01. - 09:36:43 10/10
(184/493)
mint õsi idegenek hívõinek fórumozó képviselõjeként értek veled egyet. Jó, elhiszem hogy meglátogattak minket a múltban és segítették fejlõdésünket, de már tényleg mindennel összeboronálják õket és óvodás rajzokkal keresik az összefüggést. Van néhány rész ami nagyon jó, de vannak olyanok is amikkel csak az évadot szeretnék kitölteni.
8/10
Kuruntijasz 2013 aug. 31. - 21:06:03 8/10
(183/493)
Na szegény vikingek sem úszták meg, hogy földönkívüli isteneik legyenek... Most már azért álljon meg a menet! Értem én, hogy kell csinálni az újabb és újabb epizódokat, mert most fizet érte jól a csatorna... De ez már több a sokknál, hogy a földönkívüliek beavatkozása nélkül csúszómászók lennénk. A vikingek biiztos nem tudtak földöntúli segítség nélkül pöpec hajót ácsolni.. Még véletlenül sem.

Meg hogy a vikingek az elveszett isteneiket indultak el megkeresni hajóikon!!!:D Még véletlenül sem azért adták a fejüket fosztogatásra, mert már nem akart velük senki kereskedni az egyre keresztényibb Európában, lévén pogányok...

Egyre rosszabb a sorozat. Már nem mutatnak benne annyi romot és régészeti leletet, mint korábban. Csak ezek a gagyi villogó animációk, meg fantasy képek. Elmennek ám a csipába!:D

"A kérdésem az, hogy vajon földönkívüliek segítették õket? ... A válasz természetesen IGEEEN."
Ezek fanatikusok..
A Paleoasztrológus 2013 aug. 26. - 21:24:02
(182/493)
Én az 1-es különítménynél dolgoztam és most érzem elõször azt, hogy képes vagyok beszélni a történtekrõl. A földönkívüliek nem csak sms-t, hanem morze jeleket is küldtek nekünk. Az ijesztõ az, hogy valóban találtak tõlünk értelmesebb fajt, de nem is egyet! Ezek a fajok képesek a dolgok mögé látni, megvizsgálni az eseteket alaposabban, nem úgy mint a mi fajtársaink. Szerintük egyre jobban hasonlítunk a majmokra, mert képtelenek vagyunk különbséget tenni igazság és hazugság között.
Egyébként nem tõlük származunk, tagadják, hiszen nem lehetnénk akkor ennyire ostobák. Ja, és azt is üzenik a hitetleneknek, hogy a Föld körülbelül 4 és fél milliárd évet is megélt már.
10/10
Meklód fia 2013 aug. 25. - 11:56:48 10/10
(181/493)
Nem tudom mennyi az igazság abban amiket írsz, mindenesetre megvizsgáltatom az igazságszakértõ rokonommal.
8/10
Kuruntijasz 2013 aug. 25. - 11:48:07 8/10
(180/493)
Most, hogy így rákérdeztél, valóban dolgoztam -bár nem a 3-as- de a 2,5-es különítménynek, ami a hármasnál is titkosabb volt. Azért a múlt idõ, mert kirúgtak, mivel lebuktatott egy képzett igazságszakértõ. (Lehet, hogy pont az unokatestvéred volt az. De nem haragszom ám rá, mert amúgy sem fizettek meg rendesen.) Szóval mivel már nem vagyok a kötelékben, eszem ágában sincs eloszlatni az õsiidegenhívõk kételyeit tévedéseikkel kapcsolatban.

Szerintem nincs azzal semmi baj, ha az ember hisz valamiben, ha ezzel sikerül jobban éreznie magát az életben. Akkor van baj, ha valaki nem nyugszik bele, hogy más nem hiszi ugyan azt, amit õ. (Vagyis ha valaki csak akkor érzi jobban magát a hitétõl, ha más is ugyanúgy hisz benne, mint õ) Nekem nincs kedvem ilyen bajos lénynek lenni, szóval felõlem mindenki abban kételkedik, amiben akar. A vita nem arra jó, hogy a végén közös álláspontra jussunk, hanem arra, hogy sokkal több nézõpont megismerése által alakítsuk ki világlátásunkat. Az agyadat sem akarja senki kimosni, mert akkor mi értelme lenne késõbb átültetni?

Amúgy meg amikor még a 2,5-es különítményben voltam, kaptunk egy SMS-t a földönkívüliektõl, hogy mégsem jönnek vissza 2012-ben, mert találtak egy értelmesebb fajt, akiket megtanítanak piramist építeni. Az üzenetet nagyjából 800 éve küldték el az Orion csillagkép Rigel nevû csillagának közelébõl. Szerintem Dänikennek azért nem szólt az ügynökség, mert jobb, ha nyugodt marad egész idõben.
10/10
Meklód fia 2013 aug. 25. - 09:52:49 10/10 Előzmény Kuruntijasz
(179/493)
Azt hiszed nem jöttem rá, hogy csak egy volt alkalmazott vagy a 3-as különítménybõl és azért regisztráltál ide, hogy eloszlasd a kételyeket az õsi idegenek hívõinek agyában, hogy mennyire nincs igazuk, stb... De figyelmeztetlek, hogy ez a primitív módszer nálam nem fog mûködni. Átlag fórumozóknak vagy átlag facebook felhasználóknak adjátok ki magatokat olykor, közben meg alattomos módon tevékenykedtek a háttérben, hogy eltereljétek a figyelmet a földönkívüliekrõl. Részemrõl befejeztem a beszélgetést. Akkor sem fogom feladni az elveimet ha 20 beépített embert küldenek rám, hogy átmossák az agyam.
8/10
Kuruntijasz 2013 aug. 24. - 20:23:41 8/10
(178/493)
Nos ebben nem értek egyet azért. Miazhogy az egyiptomiak holmi gatyában rohangáló primitív lények? Mivel tenmagad állítottad, hogy evolúció nincs, be kell látnod, hogy vagyunk mi is annyira primitívek, mint õk.
Én úgy tudom, hogy koponyalékelést is csináltak az ókori egyiptomiak - elsõként a világ 6000 éves történetében aljas vagy ártó szándék nélkül. Akkor néhány kõ egymásra dobálása igazán nem jelenthetett gondot nekik! Ülhetsz öltönyben is a monitor elõtt, akkor sem feküdnék be a késed alá szívesebben, mint a rongyos gatyájú egyiptomi szikéje alá. Bár így, hogy egy korábbi hozzászólásodban felajánlottad az agyadat átültetésre, mindjárt kevésbé aggódnék a mûtét kockázata miatt, s békében nyugodhatnék.
szonya1 2013 aug. 24. - 11:57:37
(177/493)
Kuruntijasz, nagy vagy! A hsz-eid nálam mindent visznek :)))
10/10
Meklód fia 2013 aug. 24. - 10:20:17 10/10
(176/493)
Úgy látom a többiek végre elfogadták azt, hogy igazam van és nem írnak már olyan nagy hülyeségeket, hogy a piramisokat gatyában éldegélõ primitív emberek építették több ezer éve.
Olyan piramisokat amiket ma is csak gépek segítségével lehetne maximum megépíteni...
8/10
Kuruntijasz 2013 aug. 23. - 12:21:30 8/10
(175/493)
Ja meg kellene égetni az átokfajzatjait!:D

Az EZOTÉVÉBEN sincsenek ellenvéleményezõk pont ezért. Még azt mondanák az Õsi Maja Pénzbevonzó ráolvasásokra, hogy az rossz, mert hiperinflációhoz vezet, ami anno a maják civilizációját is összeomlasztotta. Ez is bizonyítja, hogy az õsi idegenek addigra már elmentek, mert nem nyújtottak a kilábaláshoz szükséges hitelt a maja bankoknak.
10/10
Meklód fia 2013 aug. 23. - 12:02:48 10/10
(174/493)
írtad, hogy miért nincsenek ellenvéleményezõk a mûsorban. Mégis minek, hogy még ezt a jó mûsort is beszennyezzék? Nekem hányingerem van tõlük, van belõlük így is épp elég ebben a világban.