Téma: Õsi idegenek

Gipsz__Jakab 2014 márc. 19. - 17:52:01
(353/493)
Egy Anglia intézet kutatásai alapján a következõ tényre derült fény:

Nem az fontos, hogy a szavakban szereplõ betük hol vannak,

Csak az a fnotos, hogy a monadtban szerpelõ szvaak eslõ és utosló beûti a heylükön legeyenk.
Gipsz__Jakab 2014 márc. 19. - 17:41:29
(352/493)
0. Nemsokára megírják a pszihiátria véléményezés alapján, és a tpapasztalati megfigyelések alapján, hogy én hülye vagyok.

1. Én su atz akartam írni, de vahy amikor tévesztek, mert hiéába tudom, mit akarok írni, avyg elírom, vagy az jtu eszembe, errõl nem tehetek.

2. Azt még mindig nem értem, hogy ha a sebesség nõvekszik, akkor a távolság miért csökken?

3. A 23/végtelen és a 24/végtelen az pontosan ugyanannyi, vagyis mindkettõ nulla. Ha egy számot osztunk végtelennel, akkor annak az eredménye mindig nulla. Én ezt így tanultam annak idelyén.

4. A Hubble a vöröseltólódást mutatta ki, vagyis azt igazolta, hogy az égitestek folyamatosan egyre nagyobb sebességgel távolodnak egymástól, vagyis a világegyetem tágul.

5. A nullponti energiába nem akarok belemenni. Én a haszánlok ilyen energiát kinyerõ elektromos áramforrást, amit én készítettem. Isten létezésében is sokan kételkednek, és sokan állítják hogy tatlálkoztak már vele.

6. Én fizikára emlékeztem, hogy abból bukott. Én fitalkoromban "hiperaktív" voltam, majd amikor kudarcokcok értek emiatt, akkor volt egy átmeneti idõpszak, de rájöttem, nem az számít, hogy ki mit gondol rólam, hanem az, hgogy akiken én eddig segíteem azoknak megoldottam a problémáját.

7. A magyar nyelvben amikor én ezt tanultam a vakond szó nem létezett. Azótam van már ímél, szmálí, cset, és egyáb internetes slogenek, a nyelvet nem magyarították, hanem elcsexték ezekkel a szamavvakl.

+1. Most dobott egy cég egy lapdát, aminek az egyik oldalára volt írva valami. A cég labdadobó embere nézte meg rendesen, mert a labda túlodalára is volt írva valami. Ezt én elolvastam és egy az egyben visszadobtam ennek a cégnek, hogy kedves hülyecég olvasd el, mert a labda másik odalán van írva, hogy ez a alabda márpediglen a tiéd és nem az enyém.
1/10
tombenko 2014 márc. 19. - 12:57:33 1/10 Előzmény Gipsz__Jakab
(351/493)
No, akkor apránként:
1; A LeClanché-elemben nincsenek klórmolekulák, csak kloridionok. Azok azok is maradnak, a feszültség a mangán és a szénelektródok között jön létre.
2; Nem, csak szokni kell, eléggé eltér a hétköznapi tapasztalattól. Aki fénysebességgel közelében utazik, annak a tér húzódik össze, aki figyeli, annak az idõ tágul ki. Például megy egy ûrhajó negyed fénysebességgel a Nap felé. Ez a mi szempontunkból 32 percig tart. Nekik csak 27 percig tart (fejben számolva), viszont nem 150Mm-t, hanem csak 130Mm-t kell megtenniük. Ha kiszámolod, a sebesség mindkét megfigyelõnek ugyanannyi.
3; A második nem értelmezhetõ. Csak egy ellenpélda: melyik nagyobb? 23/végtelen vagy 24/végtelen?
4; A Hubble sem mutatta ki a gravitációs hullámokat. Pont azért kutatják ennyire vadul. Bár szerintem nincs kizárva, hogy ezek is úgy járnak majd, mint az éter.
5; Jajj, ezt a nullopnti energát inkább hagyjuk.
6; Einsteint állítólag matekból buktatták meg. Valójában kiváló eredménnyel végzett. Mint a többi tudós is.
7; A vakond és avakondok ugyanaz az állat...
szonya1 2014 márc. 19. - 00:24:23 Előzmény Gipsz__Jakab
(350/493)
Ne sértõdj meg, én nem írtam, hogy hülyének tartanálak. Sõt, éppen ezért jeleztem, hogy én pl. nem tudnék kívülrõl elmondani annyi mindent, mint te.
De: fenntartom, hogy van vakond nevû állat.
(Igaz, a vakondok alak is létezik.)
Gyerekkoromban nagy kedvenc volt õ.
Gipsz__Jakab 2014 márc. 18. - 22:16:57
(349/493)
Kedves szonya1!

Félreértetted azt, amit a vakond szóról írtam!

Olyan állat, hogy vakond, nem létezik!

Ha a szót, magára az állatra használják, vagy azt értik alatta, akkor ez helyesen:
- egyes számban: VAKONDOK
- többes számban: VAKONDOKOK

A túrásait meg úgy felõlem úgy hívják, ahogy akarják, mert ez teljesen írreveláns, mivel semmi köze az "Õsi Idegenekehez", ha csak nem annyi, hogy lehet ezek a föld alatti vak állatok is lehet az "Õsi Idegenek" álltal kerültek a földre, mert az éet azért csak erede valahonan, nem hiszem, hogy az ammónia molekulák eccer csak tudatukra ébredtek, és mint a terminátorban arobot, önnálló életre jkeltek.
Gipsz__Jakab 2014 márc. 18. - 21:38:10
(348/493)
Ezt ezért még akartam mondani:

Ha megnézed a történelemben, akkor a azért a "hülyének" titulált ember elég sok dolgot találtak fel. Az is sok esteben fordul elõ, hogy a nagya zseniket, pont abból a tantárgyból buktatták meg, amibõl lángeszek voltak, pld Eistein-t ha jól tudom pont fizikából buktatták meg.
Gipsz__Jakab 2014 márc. 18. - 21:36:14
(347/493)
Eistein már sejtette, én viszont meg voltam róla gyõzõdve, csak nem mertem mondani, mert beutaltak volna a a pszihiátria zárt osztályára.

Az örökmozgoról is azt állítják nem lehet megvalósítani. Nekem van egy elméletem, az egy turbina, ami a nullponti enrgiát felhasználva saját magát táplája energiával. A turbina egyre gorsabban forog, van egy "üzemi fordulaktszáma", amikor ezt eléri egyre gyorsabban forog tovább. ekkor már többlet enrgiát termel a "semmibõl". A baj csak az vele, hogy a mai megoldásokkal nem mûködtethetõ, mert nem lehet szabályozni a fordulatszámát, egyre gyorsabban forog a belsõ 3-részbõl álló része, sem légfék, sem dobfér, semmilyen fékezéssel nem lehet lassítani. Ha eccer elindult, akkor addig gyorsul a forgórésze, amíg a turbina darabokra nem szakad.
Gipsz__Jakab 2014 márc. 18. - 21:29:27
(346/493)
A Hubble ezt már kb 10 évvel ezelött kimutatta az infravörös tartoméányban készült távoli galaxisok és galaktikus körök színképének elemzése után.
Gipsz__Jakab 2014 márc. 18. - 21:28:15
(345/493)
Így értem, ezt én így tudotam és m,ég annó így naultam, akkor azt moindták ez matek alaptétel, pld:

0/8

vagy

23/végtelen
Gipsz__Jakab 2014 márc. 18. - 21:27:07
(344/493)
Akkor az egész csak humbukk, vagyis hogy aki fénysebességgel utazik, az alig öregszik, de ugyanakkor számára azok aki e "téren kívûl" vannak azok már nem élnek?

Volt egy film, most nem tudom a címét, de az ember épített egy idõgépet és valami elromlott és visszament 1000000 évet az idõben.
Gipsz__Jakab 2014 márc. 18. - 21:24:32
(343/493)
A Lechlashe elemben a clór molekulák átdiffundálnak az agyaedény falán.
Gipsz__Jakab 2014 márc. 18. - 21:23:35
(342/493)
Informatika, Programozás, Alkalmazás-technika (számítástechnikai)
Gipsz__Jakab 2014 márc. 18. - 21:21:48
(341/493)
Kedves szonya1!

1. Arról nem tehet, hogy egy veleszületet betgeségem van.

2. Arról sem tehetek, hogy ezmiat, volt egy tavaj egy agvérézésem.

3. Annak örülök, hogy a gépelé letudok ülni és látom, valamint értem, amit írnak.

4. Kivánci lehena vagyok rá, hogy te egy agyvérzés uztán 7 hónappal, milyen állapotban vagy, és tudc-e egyaáltalán számítógépezni naponta 15-20 percet?.
1/10
tombenko 2014 márc. 18. - 20:11:31 1/10
(340/493)
A nevezõbe nem kerülhet végtelen, mivel az nem szám.
1/10
tombenko 2014 márc. 18. - 20:09:46 1/10
(339/493)
Csak a külsõ szemlélõ számára. A rendszeren belül az idõ ugyanúgy telik. Cserébe a külsõ rendszerek terét észleli torzultnak. Ezt legjobban a kozmikus sugárzás keltette müonok példáján szokás bemutatni. A müonok a légkör felsõ rétegeiben keletkeznek, és közel fénysebességgel áradnak lefele. Igen ám, de amennyi idõ alatt leérnek, az alatt nagyrészüknek el kellene bomlani, ezzel szemben igen sokat észlelünk.Ha azonban figyelembe vesszük, hogy az idejük a mi szempontunkból lelassul, akkor pont kijön az észlelhetõ arány. Ugyanígy a mérések szerint nekik a távolság annyival kisebbnek látszódik, hogy a sebességükkel haladva pont a szükséges ideig tartson az út.
1/10
tombenko 2014 márc. 18. - 20:02:34 1/10
(338/493)
Matematika-fizika-kémia szakos.
szonya1 2014 márc. 18. - 00:15:21
(337/493)
Ez érdekes:
"Elõször találtak közvetlen bizonyítékot a világegyetem tágulására az õsrobbanás utáni pillanatokban amerikai kutatók...
A gravitációs hullámoknak a létezését majd száz évvel ezelõtt Albert Einstein relativitáselméletében már megjósolta, ám közvetlenül kimutatni azóta sem sikerült senkinek. Nyomainak teleszkóp általi felfedezése segíteni fogja a tudósokat abban, hogy megértsék az univerzum keletkezését.."

http://www.hir24.hu/tech-tud/2014/03/17/ezert-a-felfedezesert-garantalt-a-nobel-dij/
szonya1 2014 márc. 18. - 00:02:44
(336/493)
Nem mintha ennek nagy jelentõsége lenne itt, inkább csak segítségképpen írom: atyja (nem attya), lesz (nem lessz), mond=szótõ, mondd=felszólító mód, a vakond szó is létezik (elvégre van vakondtúrás, vakondoktúrásról még nem hallottam). Viszont nem tudnám kívülrõl elmondani a teljes Himnuszt, sem a Szózatot :)
Gipsz__Jakab 2014 márc. 17. - 22:20:22
(335/493)
Elírtam, helyesen így van:

Egy tõrt értéke, akkor nulla:
- 1. ha e számlálója nulla, vagy
- 2. ha a nevezõje végtelen.

Az 1-est természetesen most beírtam magamnak is, mert ez így a fer.
Gipsz__Jakab 2014 márc. 17. - 22:17:05
(334/493)
Akkor azt magyarázd el légyszíves, hogy a "megáll az idõ", a senysebességgel haladó estében, az csak a kívûlálló szemlélõ számára észlelhetõ, vagy arra is vonatkozik, aki a feénysebességgel halad?

Az ismétlés a tudás attya, valószínûleg azért nem tudok helyesen írni, mert az irodalom és nyelvtan tanárom, megutáltatta vele ezt. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem taniltam meg bizonyos dolgokat, olyt, hogy a külön-külön kötõjelle, a lessz 2 sz-el, a mondd írható 2 d-vel, és azt, hogy olyan mint vakond nincs, csak vakondok van (egyesszámban) és ha ezek többen vannak, akkor õk a vakondokok (többesszámban). A Himuszt és a Szózat-ot viszont megtanultam 32 évvel ezelött, és legyek bármilyen hülye 48 éves kormban, ezt a 2-õt tudom mai napig kívûlrõl. A helyesírásról majd késõbb valamikor írok privátban, mert annek nem csak ezek az okai.

Az adalapom "ápdételtem" kicsit, úgymond.

2081-ben lessz a köz napfogyatkozás ami magyarországról megfigyelhetõ, ha megérem akkor leszek 116 éves.

Docsis 2.0-ás kábelmódemet azzé nem szeretik a 140 Mhz, 144 Mhz, és 148 MHz DownLoad Stream-eket, mert ezek Rádió-Amatõr sávok, ott forgalmaznak az Rádió-Amatõrõk, pontosabban a 144 Mhz-es amatõr sávon és a két szélsõ, nem csak fel- és al- harmonikusa, de az alsó és felsõ odalsávi vivõk is ott vannak. Amikor bekapcsolom az engedéllyel rendelkezõ adó-vevõmet, akkor a távközlési szolgáltatóknak a kábel internet terén annyi, sõt ebben a térben egy Bírósági pert meg is nyertek a Rádió-Amatõrõk, mivel ez a Hatóság aálltal jóváhagyott és engedélyezett freki a számukra, a szolgáltatóknak kell másik Letõltési Sztrímet keresnie a szolgáltatásához.

A -1 Hz-et látom szigórúan vetted, ez lehez szakmai ártalom. Persze én viccnek szántam.




Én 1 alkalommal adtam 1-est egy diáknak, amikor az órán fegyeget, akkor kérdeztem tõle, hogy:

Mikor nulla egy tõrt értéke?

A válasza az volt, hogy: Ha a nevezõje nulla!

Írtam is az 1-est neki, és elmondtam õjra a diákoknak, hogy:
Egy tõrt értéke, akkor nulla:
- 1. Ha e nevezõje nulla, vagy
- 2. Ha a számlálója végtelen.