akos19930306 2012 jún. 18. - 16:00:51
(3/23)
a kézi kamerás beütés negatívum??? konkrétan a film háromnegyedénél 12 percbõl nemláttam semmit mert sötétvoltXD
Down to Hell 2012 máj. 25. - 09:42:32
(2/23)
Most kezdtem nézni. A pofájába hánynék az olyanoknak, akik ilyen szemetet dobnak piacra. 20 perc ideg nálam is, bele akartam tekerni, de elölrõl indította a filmet az online lejátszó, így nem nézem tovább...Komolyan rám jött az, hogy kinyírjam a kis ribancokat, hogy ne halljam tovább a pofájukat. Még aki utánuk ment, annak se volt esze, hogy legalább a nyelvüket kivágja, pedig ez néma filmnek lenne jó. Egyet kell értenem az elõzõ hozzászólással, ennél szarabbat még én se láttam, pedig szinte csak azt látni. Más filmekbe legalább kibelezik az ilyen hülye picsákat, de ebbe...Nézze meg nyugodtan az, akit nem zavar 95 percen keresztül a kiabálás, ( még ha sörétes van az pofájába akkor is csak vinnyog) meg a frissen jogsit szerzett picsa vezetése, hogy az úton fekvõ pár nagyobb faágat nem bírják arrébb tenni hárman, a szõke picsa meg csak nyávog, hogy nem bírja a szagokat és hány, hogy a legnagyobb gondja az egyiknek az orrvérzése (nem tudja a sebtapaszt szétnyitni) és hogy az fáj. Hajrá, pusztítsátok tovább az emberek agysejtjeit...
1/10
Nyúlós lónyál 2012 máj. 20. - 00:27:31 1/10
(1/23)
Mindenkit óva intenék ettõl a "gyöngyszemtõl". Rengeteg idegesítõ, értelmetlen szemetet láttam már életemben, de ez mindent felülmúlt. Akkora borzalom, hogy ettõl én is többre lettem volna képes. Mivel csak 20 percig bírtam, nem tudom, hogy egész végig nyafogás-e, de az elsõ húsz perc bizony egyfolytában, megállás nélkül errõl szól. Inkább a halál, mint ebbõl újabb 20 perc. Tudom, van aki most azt gondolja, hogy alig fél óra alapján nem lehet megítélni egy filmet. Nézz meg belõle 10 percet, és meglátjuk mit gondolsz utána. Az elsõ olyan film, amit tuti nem fogok végignézni, és tuti nem lesz második nekifutás. 1/10.