10/10
HarisnyásPippy 2008 júl. 28. - 16:43:27 10/10
(24/44)
Már rég nem néztem ilyen jó sorozatot!
F.kati 2008 júl. 06. - 22:04:37
(23/44)
:( Most addig várjak?
dosandor 2008 júl. 06. - 21:25:41 Előzmény F.kati
(22/44)
Azt hiszem, meg kell várnunk, amíg az ismétlésben újra eljutnak addig. Július 7-én kezdik elõlrõl az m1-en, és minden hétközap lesz.
F.kati 2008 júl. 05. - 20:32:41
(21/44)
Sziasztok! Engem is érdekelne a sorozat befejezõ része! Tudtok segiteni? globalkata@chello.hu
Ancsosz 2008 jún. 29. - 15:15:29 Előzmény Neli
(20/44)
Jana megmondta az apjának, hogy Behringer egy disznó... és amikor B. odament, Ingrid azért beengedte, de lecseszték. Mire megjelent Jana és közölte az apjával, h dobja ki.
Daniel csupán baráti szivességet kért, nekem legalábbis ez jött le egyértelmûen.
Valóban jobb befejezés volt, mint az elõzõ, ami nem is volt, de sztem az egész sori gyenge volt, de jó. Egész jól kikapcsolt, legalábbis engem. Lehetett volna az egész történet ütõsebb. Fõleg a Mareike "lebukását" hiányoltam, mármint megnéztem volna, mikor Amelie és Stefan megtudja, h õ kavart, de másik oldalról nézve, ha végiggondolod, az egész rosszindulatú hadjáratának bukás lett a következménye: az apja öngyilkossági kísérlete révén. Tehát a bumeráng visszaütött, végül is nem feltétlen következménye az életünkben, hogy a más ellen elkövetett rosszat a szenvedõ fél részérõl kapod vissza. Mareike visszakapta többszörösen a sok rosszat: az imádott apja "tettével". Mert visszakapod, az tuti...
Ez egy másik oldala az éremnek, de így mûködik, ha errõl az oldaláról nézed a dolgokat.
Neli 2008 jún. 29. - 04:22:17
(19/44)
Hát sztem megint sikerült lezáratlannak megcsinálni ezt is, mint az elsõ évadot...
Na jó, egy kicsivel jobban lett pár dolog megcsinálva, amit kb. lezártak, hellyel-közzel, de sok mindent nem értettem vagy nagyon félbehagyták...
Pl. amit nem értettem, mert az is kimaradt a múltkor, mit mondott a rész végén (elõzõ) Jana az apjának és miért kért ma bocsit Stefantól... Meg amikor Behringer bement hozzájuk, annak mi lett a folytatása... Akkor pár pillanatig nem láttam.
Meg azt is sztem félbehagyták, hogy Mareike "csak úgy" le lett rázva (meg ki se derültek a dolgai és az apjánál is hogy sunyított eleinte... meg azzal se derült ki, mi lesz, túléli-e)és Stefan csak úgy simán leszaladt, semmi kölcsönös számonkérés, hogy láttalak stb. vagy ne menj el Daniellel stb., meg nem volt egyértelmû Mareike-leépítés se...
Daniel is most csak "sima szívességet" akart tényleg Amelie-tõl? Sztem volt ott más is, a végén az a szöveg elég hiteltelennek tûnt nekem...
Na meg a nagyi kapcsolata az unokával-helyzete az emberek elõtt, Otilia-Paul nem történt semmi stb. ...
Ja meg a 3. gyerek, a legkisebb mintha nem is létezne már, absz. szó nem volt róla, sztem csak az évad elején...
Ja és még amit nem tudok, mit írt René a levélben, amivel siekrült úgy meghatnia Janát, hogy kibékült vele? vagy legalábbis erre lehetett következtetni...

Úgy nagyjából ezekkel volt bajom, egyébként kb. jó volt, csak lezárni nemt udnak rendesen... Sztem.
dosandor 2008 jún. 28. - 20:15:17
(18/44)
Megvan-e esetleg valakinek valamilyen formában az utolsó rész ? Ugyanis sikerül elfelejteni a videó programozását.
Britniszpirsz 2008 jún. 24. - 20:35:16 Előzmény Ancsosz
(17/44)
óóóóóóó, tényleg a befejezõ rész lesz??????????? ne mááár, olyan jól lelazultam tõle. sztem jana simán visszamegy renéhez... :)
msk 2008 jún. 24. - 14:17:16 Előzmény Ancsosz
(16/44)
szombaton adják a befejezõ részt..:( pedig lehetne még jobban bonyolítani a szálakat.
és sztem Jana visszamegy Renéhez, gondolom a levél elolvasása után :)
Ancsosz 2008 jún. 23. - 08:02:26 Előzmény Britniszpirsz
(15/44)
nem... :( vagy inkább :) mindenesetre jó forgatókönyv író lennék. :))) Mindenesetre furcsa Nekem, ha Danielnek tetszik az Amelie, akkor miért biztatta Stefánt, hogy szöktesse meg és vegye el titokban...
A családom már aggódott, hogy megint nem lesz befejezett, de szerintem minden jól fog alakulni. Már most is jól alakult,már csak Mareikének kellene lebuknia valahogy. Mit tippelsz, Jana visszamegy Renéhez???
Britniszpirsz 2008 jún. 22. - 21:39:45 Előzmény Ancsosz
(14/44)
elmúlt a szombati rész, beigazolódott a gyanúd? :)
Ancsosz 2008 jún. 17. - 08:17:23 Előzmény Britniszpirsz
(13/44)
:))) nem mondom meg... talán majd szombaton, meglátjuk, hogy alakul. :))) az a tapasztalatom, ha elmondom elõre ami befészkeli magát a fejembe, az nem jön be.
Vagy igazam lesz, vagy túl jó forgatókönyvíró lennék... :))))
Britniszpirsz 2008 jún. 17. - 07:46:00
(12/44)
köszi:)
mégis, mi a gyanúd???? :)
Ancsosz 2008 jún. 16. - 21:45:56 Előzmény Britniszpirsz
(11/44)
Szia, megpróbálom összefoglalni a szombatit. Renét megoperálták, Jana bent volt nála, közben kavar Behringerrel. Monk elgondolkozott azon, h mi éri meg jobban: a banktitok, v a barátság. Daniel azt javasolta Stefánnak, h vegye el titokban Ameliet, szöktesse meg. Ha õ nem teszi meg, majd Daniel megteszi... (mármint megszervezi a titkos esküvõt)
Amelie anyja visszajött és letette a peranyagot a lányának, h lássa, ártatlan. Aztán mesélni akart Amelie rengeteg kérdésére, h pl. van e testvére, de közben Ameliet behívták a szállóba. A Lindberg szülõk meg kibékültek.
Kb ennyi nagyjából...
Már van egy elképzelésem a végével kapcsolatban... túl átlátszónak találom ezt a Dél Afrikai mesét. Támadt egy gyanúm, eléggé befészkelte magát a fejembe, nem is nagyon mászik ki onnan, majd meglátjuk, mennyire jön be, de ha nem gond nem árulom el... :)
Britniszpirsz 2008 jún. 15. - 16:49:05 Előzmény Ancsosz
(10/44)
szia, óóóóóóó, köszönöm!!!! :)
a tegnapi rész sajnos kimaradt, valaki zanzásítva elmesélné? kösz
Ancsosz 2008 jún. 14. - 18:34:12 Előzmény Britniszpirsz
(9/44)
Szia, Julian Weigand játssza Danielt. :)
Britniszpirsz 2008 jún. 12. - 13:03:37
(8/44)
Sziasztok, ki játsza Danielt, a sommeliert? Sehol nem találok róla infót... köszi
Ancsosz 2008 jún. 09. - 20:56:56 Előzmény mircus
(7/44)
Azonkívül ami a tartalomban volt: René adott egy levelet Janának, ha vmi történne vele, olvassa el, mert minden benne van. Mareike kihallgatja az apja és Behringer beszélgetését a szálloda tönkretételérõl, elrohan Stefan-hoz és elmondja neki. Behringer egy családi ékszert ad Janának, h vegye fel, ha remélhet vmit. Stefan jobban fel akar készülni a sajtótájékoztatóra, amin végül is Behringer nem azt jelenti be, amit alja módon kitervelt, mert meglátja Janát az ékszerrel a nyakában.
Stefan nem adja fel, elrejti Amelie gyûrûjét, hogy majd egyszer visszamennek érte, de teljesen padlón van a szakítástól.

Ezek után jogos a következõ rész címe: Ki kivel? Már én sem tudom, de azért szeretem ezt a kis sorit, olyan jól feldobja az embert. :)
mircus 2008 jún. 07. - 15:48:01
(6/44)
Sajnos nem láttam a mai (jún.07.) részt...
Valaki estleg felvette? elõre is köszi...
msk 2008 jún. 06. - 15:13:50 Előzmény msk
(5/44)
Észrevettétek, hogy jövõ hétvégéken nem a megszokott idõpontban lesz? 14 -kor ill utana szombaton 16.35!! Imádom amikor a tv változtatgat! még jó, hopgy nem automatikusan állítottam be videómat...