Mara60 2014 nov. 23. - 15:14:27
(5/65)
Én is ezen dühöngtem a múlt héten. A második részbõl is több jelenetet kivágtak.
Azóta sem értem a csatornát. Nem veszik észre, hogy maguk alatt vágják a fát? Ezzel a fajta hozzáállással egyre több embert szoktatnak át az internetes filmnézésre. Ez miért jó nekik? Megéri így az az öt perccel hosszabb reklám, mint ahány nézõt a farigcsálással veszítenek? Ha születik egy jó alkotás, akkor azt miért kell feláldozni a reklám oltárán.
Az biztos, hogy így az eredeti verziót fogom megtartani magamnak.
Ezüstliliom 2014 nov. 23. - 12:36:54 Előzmény il_maryl
(4/65)
Elkezdtem nézni magyar szinkronnal, de a skót beszéd miatt belenéztem a feliratos változatba, és én is megdöbbentem, hogy az elejébõl lazán kivágtak úgy 7 percet!!! És itt-ott még párat... Ez azért a pofátlanság teteje!!!://// Muszáj mindent tönkretennetek a reklámjaitok kedvéért, bunkók???
10/10
il_maryl 2014 nov. 16. - 12:56:17 10/10
(3/65)
Megpróbáltam magyarul, de nem fogom folytatni.
Imádom a sorozatot, ezért kíváncsi voltam milyen szinkronnal. Az, hogy kivágtak belõle jeleneteket, végleg elvette tõle a kedvemet. :/
iszit 2014 nov. 10. - 12:39:39
(2/65)
Remélem ki lehet majd választani az eredeti nyelvet filmnézés közben.. Szerintem feliratosan a legjobb. A könyv fantasztikus volt, az elsõ két részt eredetiben már láttam. Klassz!!!
Mara60 2014 nov. 01. - 14:50:37
(1/65)
Nahát, de jó, már fel is tették az ismertetõt!
A sorozat magyar premierje november 14-én lesz az AXN White csatornán.

Nagyon ajánlom a sorozatot. Azoknak, akik olvasták már a könyvet. (Komolyan mondom ennyire jó könyvadaptációt még nem láttam)
De azoknak is, akik nem ismerik Diana Gabaldon regényét.
Jó a történet, remek karakterekkel, nagyszerû alakításokkal. Ami viszont kétségkívül mindenkit beszippant majd, az a film hangulata. Teljesen elvarázsoló. Nemcsak Claire, hanem a nézõ is úgy érzi valódi idõutazáson vesz részt. Skócia pedig egyszerûen lenyûgözõ.
És akkor a zenérõl még nem is beszéltem.
http://www.youtube.com/watch?v=ledHVF1ZtDI

Egyedül azt sajnálom, hogy egy olyan csatornán mutatják be, amit csak kevesen láthatnak. Ja és még valami.
Kicsit tartok a szinkrontól. Ugyanis a film egyik különlegessége volt, hogy a színészek java skót, akik pedig skót nyelven beszéltek, amikor meg angolul, azt is skót tájszólással tették.