Téma: P8

10/10
El Fary 2008 júl. 10. - 02:44:01 10/10 Előzmény meszag
(36/196)
Helyesebben Rákay. :)
Régen, a zenetévés korában sosem bírtam a Philipet. Sokat nõtt azóta a szememben.
Igen, a Csermelyre gondoltál. Való igaz, jók a megfigyeléseid azzal kapcsolatban, hogy néha bele sem néz a kamerába és a sziszegõs megállapításod is helytálló, ha karikírozzuk a dolgot. Parodizálásnál ezek megállnák a helyüket, azt hiszem.

Viszont azzal messze nem értek egyet, hogy õ gyûlölködõ lenne. Ezt tessék tényekkel alátámasztani.
Az hogy nem egyezik a véleményed az övével az egy dolog, de attól nem kellene egybõl ilyen rágalmakkal dobálóznod.

Ez egy politikai mûsor, egy kereskedelmi csatornán. És ellentétben a köztévé Napkeltéjével itt a mûsorvezetõnek nem kötelessége úgymond semlegesnek maradnia. Ott kötelessége lenne, de hát mindenki tudja, hogy ez mennyire nem sikerül.
Szóval a véleményét elmondhatja, és õ szerintem még egyszer sem lépte túl ezeket a kereteket.
Ráadásul nem is törekszik arra, hogy úgymond az embereket megtévesztve semlegesnek állítsa be önmagát, mármint a mûsor, hanem felvállalja azt, ami.
Ellentétben egyes úgymond baloldali, bár bizonyos szemszögbõl nézve szélsõjobboldali, MSZP és SZDSZ közeli újságírókkal.

Ez az én véleményem.
1/10
kgyuri0 2008 júl. 10. - 02:36:08 1/10
(35/196)
Kedves elFary!

Te el vagy tájolódva!

Mi a jó öregisten nyilát tiszteljek én benned?!
Egész brancsotok vitamódszerére és szellemi szintjére jellemzõ, amit írtál.
10/10
El Fary 2008 júl. 10. - 02:13:27 10/10 Előzmény kgyuri0
(34/196)
kgyuri0!
Nem vitatkozom olyanokkal, akik szándékosan, tiszteletlenségbõl nem tudják leírni a nevemet sem.
Te pedig ilyen vagy.
Én nem vontam kétségbe a jogodat, hogy gyûlölhesd Bayert, de hadd legyen már szabad nekem is gyûlölni az elq'rót.
Részemrõl ennyi.
Ja és elvtársnõnek szólítsad a Lendvait, de Kovács Mária felhasználót hagyd ki ebbõl.
További jó nyûvést!
1/10
kgyuri0 2008 júl. 04. - 02:23:52 1/10 Előzmény El Fary
(33/196)
Kedves elFary!

Kisapám! (Kisanyám!)

Nem kell ahhoz tyúknak lenni,hogy megkritizálhasd a rántottát!
Hasonlóképpen nem kell ahhoz BayerZsoltot nézni, hallgatni, hogy az embernek meg legyen róla a véleménye!
Elhiheted nekem, hogy én már akkor is néztem BayerZsocót, amikor te még azt se tudtad, eszik vagy isszák!

Ha itt valaki gyûlölködik, nos, az nem én vagyok!
Esetleg fordulj bizalommal pl Petra elvtársnõdhöz!

Mi ez a dege nyálcsorgató megjátszás, hogy „a nõket…” te kis grállovag! Ez egy nyitott fórum, ahol sem nem szerinti sem kor szerinti megkülönböztetés nincs!

Ha BZs nincs a hírtévén, akkor az miért nem tükrözõdik a mûsorok ismertetésében (vö az idéztem szöveggel!)
Nem fogod elhinni kishaver még az EcHo tévén is láttam mûsorát.
Speciel hányok tõle, s nem vagyok egyedül!
De nem baj, csak nyaljátok fényezzétek, szerecsenmosdassátok buzgón, abba bele van kódolva a következõ irdatlan hatalmas bukta!!!(a választáson – úgy értem!)
meszag 2008 jún. 27. - 10:26:52
(32/196)
Megnéztem Rátkay fényképét, nem õrá gondolok, akkor ezek szerint Csermely az a mûsorvezetõ.
meszag 2008 jún. 27. - 10:24:08
(31/196)
Ami számomra a lehetõ leghiteltelenebbé teszi a mûsort, az az, hogy a szõke (lehet, hogy õsz) hajú mûsorvezetõ - nem tudom sajnos a nevét, õ lenne Rátkay?- véletlen sem nézne bele a kamerába, és csak a fogai között elsziszegi az általában gyûlölködõ, de mindig elfogult tartalmú kérdéseit, megjegyzéseit.
meszag 2008 jún. 27. - 10:14:16 Előzmény El Fary
(30/196)
Viszont egy nõ sosem beszél ilyen alpári stílusban, mint Petra.
10/10
El Fary 2008 jún. 25. - 22:36:19 10/10 Előzmény kgyuri0
(29/196)
1. Nyilvánvaló hogy magát a mûsort sose láttad, úgy minõsítesz. Bayer Zsolt kb. tavaly szeptembertõl nincs a HírTV-nél, ahogy emlékszem. Tehát Kovács Mária fórumbeírasakor még valóban õ volt az egyik mûsorvezetõ. (Mellesleg nagyon jó mûsorai vannak azóta az EchoTV-n, bár biztos, hogy te azokat se láttad sose.)
2. Megkérnélek, hogy legalább a nõket ne minõsítgesd, bár a magadfajtának úgyis fölöslegesen beszél az ember.
3. További jó vagdalkozást, nyûvjél mindenkit ahol érsz, és olvasgasd szorgalmasan a Bibliádat: az õszödi beszédet.
1/10
kgyuri0 2008 jún. 23. - 23:47:37 1/10 Előzmény petra
(28/196)
Látom, petra, otthon érzed magad a fórumon!

Csak úgy, mint ha édesanyáddal diskurálnál!

Különben tetû, aki tetût kiált!
1/10
kgyuri0 2008 jún. 23. - 23:45:33 1/10 Előzmény El Fary
(27/196)
Kedves elfary!

Egyébként a saját és persze, gálánsan Kovács elvtársnõ védelmében föl kell hoznom, hogy a topic címét adó mûsor a Péntek 8 és mint ha azt látnám, hogy
” mûsorvezetõ: Rákay Philip, Csermely Péter, Bayer Zsolt”
Na, ahhoz képest, hogy egy éve nincs a hírtv-nél, azért ez elég érdekes fejlemény, nem találod?
Vitamódszered egyenesen orbáni! Mindegy hülyeség- nem hülyeség, csak elég ledorongoló és nagyhangú legyen!
Frankó!
1/10
kgyuri0 2008 jún. 23. - 15:54:08 1/10 Előzmény El Fary
(26/196)
Kedves elFary!

Ne vagdalkozz! Ilyen érteléemben Gyurcsányt iderángatnui teljesen fölösleges volt.
Egyébként miért érzed olyan találnak? Aq kérdlés ugyanis úgy merült föl, hogy
” Ki az, aki gyönyörû stílusban beszél valamirõl, ami neki nem tetszik?"

Úgy gonddolod Gyurcsány beszélt valamikor valamirõl, ami nem tetszik neki?

Úgy látszik közeli kapcsolatban vagytok! Én, biztos, hogy nem tudom, mikor történt ez és vajon mire gondolhatsz! Egyébként, ha esetleg az öszödi beszéddel jösz elõ,. Arról már megmondta pl NádasPéter, hogy nagyon jó beszéd volt! Ne haragudj meg rám, de mérvadóbbnak vélem, mint mondjuk elFary polgártársat!
Mindenesetre nem emlegetett pöcedgödör tetején úszkáló darabokat, ez ténykérdés! (Nyilvánvalóan nem beszélt BZs-rõl, ez lehetett az oka!)

Szóval Bayer egy minõsíthetetlen bunkó, ezen nem segít az se ha még százszoros gõzerõvel gyurcsányoztok is!

Hogy a HírTV-nél van-e az engem nem, érdekel, nyûvöm, ahol érem! Egyébként KovácsMária elvtársnõnél reklamáld, õ hozta elõ!

üdv, kgyuri0
10/10
El Fary 2008 jún. 22. - 18:49:11 10/10
(25/196)
Még fokozottabb mértékben, ha miniszterelnök!
Mellesleg Bayer Zsoltot nem muszáj hallgatnod, de a gyurcsányit sajnos mindenki megkapta a nyakába.

(Egyébként Bayer már kb. egy éve nincs a HírTV-nél.)
1/10
kgyuri0 2008 jún. 22. - 18:00:31 1/10 Előzmény Kovács Mária
(24/196)
Hogy "Ki az, aki gyönjyörû stílusban beszél valamirõl, ami neki nem tetszik?"

Válasz: A kultúrember. (fokozott mértékben, ha közíró.
Na, szóval az biztos, hogy nem B. Zs.
meszag 2008 márc. 28. - 12:54:13
(23/196)
JA meg a tesztoszteron.
issti1 2008 febr. 15. - 16:24:34 Előzmény Tregs
(22/196)
Az ön értelmi színvonalát meg az jelzi, hogy a "mégis" kifejezést külön írja!
Látja milyen könnyû valaki(k)re rásütni a bélyeget -felszínes benyomás alapján?

Mellesleg, megnyilvánulása alapján ön kb. annyira független, mint a Leonyid Brezsnyev...

Mindazonáltal a Bayer stílusát énis bicskanyitogatónak találom, de ettõl még nem jutna eszembe a "jobboldal" lebunkózása!

Persze ki-ki kultúrális szintje szerint! :o)
neugassaman 2008 jan. 14. - 16:19:20
(21/196)
Most volt szerencsém nézni, látni....
Csúnya, obcén jelzõk nélkül mondta el a véleményét, és beszéltek kultúrált, egészséges szinten arról, amirõl sokan nem akarnak!
Egyesek betiltanák a Hír Tv-t! Miért is? Aki rá mer kérdezni hogy - már elnézést, de akkor hogy is volt ez? - azt be kell szüntetni, tán még mást is lehet?.......Demokrácia? Netán Liberális demokrácia?!
Ide a kínai büntetõ törvénykönyv gyakorlati bevezetése kéne, és a példák statuálása, mert addíg a "demokrácia" értelmében - büntetlenül lehet csinálni bármit ebben az országban?!
Lessz itt még baj!!!!!!
Kovács Mária 2007 aug. 09. - 17:43:32
(20/196)
Érdekes, hogy sokan csak a Bayer Zsolt stílusát kritizálják, de azt nem veszik észre, hogy a filmek magyar nyelvû szinkronjai igen távol esnek az irodalmi stílustól. Ez a mûfordítóknak lehet a legkeservesebb tapasztalat. Arra nem gondol senki, hogy B.Zs. az általa használt kifejezések színvonalával is a saját véleményét húzza alá? Ki az, aki gyönyörû stílusban beszél valamirõl, ami neki nem tetszik?
winnetou 2007 febr. 25. - 07:34:24 Előzmény Tregs
(19/196)
téged is szívesen pofán vágnának páran velem együtt
FixPont 2007 jan. 19. - 19:51:58
(18/196)
Megkérhetem, hogy ne általánosítson?
S fõleg, abba kéne hagynia fanatikus gyûlölködést.
Mindenki jobban járna vele. Függetlenül az ideindításától!
Megköszönöm.

Ezt a hangnemet tudja követni?
Ha nem, önmagát teszi nyilvános mérlegre.

Akkor viszont meg van a véleményem, NEM A BALOLDALRÓL, hanem önrõl!
Tregs 2007 jan. 19. - 00:25:44
(17/196)
Még is mit vár? Ez a magyar jobboldal értelmi színvonala! :D