Téma: Paloma

offtopic
ildimix 2015 dec. 20. - 09:39:36
(12/112)
Én nem botránkoztam meg azon, hogy Eugénia megcsókolta Danielt hiszen a menyasszonya úgyhogy joga volt hozzá. Euhénia apját sajnálom a balesete miatt de ezzel nem lehet senkit a lányához láncolni nem tartom fer dolognak. Gabriel Paloma testvére 1 link alak nem szeretem a karakterét. Tamarát sem értem hogy lehet az, hogy senki nem ismeri fel? Jó más a külseje de a hangja ugyanaz azt nem változtatta meg na ez a szál nem kellene a sorozatba. Megható amikor Paloma az anyjával beszélget szerintem kiviszi a börtönbõl. Várom a hétfõi részt.
10/10
syuzi 2015 dec. 17. - 12:37:49 10/10
(11/112)
Raul ás Laura találkozása megható volt.

Rodrigo megkérte Paloma kezét a lány szerintem hozzámenne mert azt hiszi hogy Daniel nem szereti
mondjuk nem volt semmi hogy Eugenia megcsókolta Danielt Paloma elõtt

Gabrielt nem is érdekli hogy az apjukat kirúgták és hogy Paloma az egyetlen pénzkeresõ a családban õt csak a semmit tevésérdekli.
Várom már a mai részt:)
offtopic
ildimix 2015 dec. 16. - 11:11:07
(10/112)
Megható volt a tegnapi részben, hogy Paloma megmentette az anyja életét. Szerintem nem sokáig fog a bárban dolgozni minden idejét az anyja ügyének fogja szentelni. Aranyos volt ahogy Paloma és Daniel ették együtt a szendvicset. Catalina elfogja veszíteni ezzel az undok viselkedéssel a fiát. Kíváncsi leszek hova fog költözni vagy marad az orvos az anyja lakásába? Ariel felesége nem ismerte fel a bárban a férje fiát vagy elakarja csábítani? Várom a mai részt.
10/10
syuzi 2015 dec. 15. - 13:06:53 10/10
(9/112)
Szerintem nem fog meghalni Blanca Estella. Szerintem Laura és Raul fél testvérek. Rodrigó nekem is szimpatikus lehet hogy õ Lauraval jön majd össze
Catarina tényleg nem változott semmit pont olyan undok és gonosz mint régen volt még a saját bátya életébe is bele szól már hogy lecsapott volna Raul cégére is.

Paloma hogy megérezte hogy az anyja rosszul van.

Várom már a mai részt:)
offtopic
ildimix 2015 dec. 15. - 08:39:17
(8/112)
Nagyon szépek a zenék amik a sorozatban vannak. Kérdésedre én sajnos nem tudom a választ. Megható volt az a jelenet amikor anyák napján Paloma és a testvére a temetõbe mentek. Remélem az anyja nem fog meghalni rendbehozzák a kórházba. Nekem Rodrigo Paloma barátja szinpatikus kár, hogy nem vele jön össze a lány. Katalina a gazdag nõ ennyi év után is manipulálja a családot nagyon utálatos. Várom a mai részt.
10/10
syuzi 2015 dec. 13. - 14:11:53 10/10
(7/112)
Tudja valaki hogy ki énekli a fõcímdalt és mi a szám címe? És mi annak a számnak a címe mikor Paloma és a testvére a temetõbe mentek az anyjuk sírjához és akkor szólt ez a szomorú szám

Várom már a holnapi részt:)
katimama10 2015 dec. 11. - 16:12:38
(6/112)
Én is várom a fejleményeket.
10/10
syuzi 2015 dec. 11. - 14:46:33 10/10
(5/112)
Nagyon jó kis sorozat:) én is sajnálom Esthert amiért ártatlanul csukták le. Paloma mintha érezné hogy Esther az anyja.
és pont annak a nõnek a fiába szeret bele ki miatt börtönben van az anyja. David és Paloma szép pár:) Laurat én is sajnálom amiért az anyja alkoholista
Szerintem Laura, Rodrigo, és David testvérek....
Várom már a mai részt:)
offtopic
ildimix 2015 dec. 10. - 20:08:23
(4/112)
Sajnálom a titkárnõt, hogy Katelina miatt börtönbe került. Gabriel Paloma testvére 1 csavargó pasas biztos majd õ is börtönbe kerül. Paloma és Daniel az orvos találkoztak ez szerelem volt elsõ látásra. Laurát sajnálom, hogy az alkoholista anyja miatt szenved Rosát viszont nem sajnálom. Várom a holnapi részt.
10/10
syuzi 2015 dec. 05. - 13:31:24 10/10
(3/112)
Kíváncsi leszek a sorozatra:) Nekem nagyon tetszik már most az elõzetesbõl is:)
napraforgó 2015 nov. 30. - 17:20:27
(2/112)
Láttam ma a beharangozó elõzetesét, azt mondták, hogy egy fiatal lányról szól, aki keresi önmagát és a szerelmet. No ez elég is volt, nem szeretem azokat a történeteket, amelyekben a fõhõs keresgéli önmagát.
offtopic
ildimix 2015 nov. 30. - 11:57:57
(1/112)
Sziasztok!

1 másik fórumon írtam ezt a sorozatot nem fogom nézni, de Suxel beküldött 1 linket és elolvastam a történetet. Úgy döntöttem pár részt megnézek belõle ha nem tetszik akkor szépen abbahagyom. Fél év alatt le fog menni a sorozat nem túl hosszú szerencsére 111 vagy 112 részes már nem emlékszem pontosan.

Szép napot mindenkinek!