10/10
Meklód fia 2012 ápr. 24. - 13:39:52 10/10 Előzmény agarik
(53/313)
Ez a 20 nap valóban nem sok, kb. 3 adásnyi különbség. Szerencsére gyorsan jön a magyar szinkron.
10/10
MADÁR8 2012 ápr. 24. - 10:58:22 10/10
(52/313)
Mirõl beszélsz, milyen 20 nappal????
7 héttel vagyunk elmaradva, vagyis majdnem 50 nappal.
Könnyen megtudod nézni, pl. a WrestleMania 28 élõben április 1.jén volt, a V6-on meg május 20.án lesz. Nézd, meg és kijön a 7 hét
10/10
agarik 2012 ápr. 21. - 21:53:26 10/10 Előzmény splash
(51/313)
Alig 20 nappal vagyunk az élõ adás mögött, ami ahhoz képest királyság. Fõleg a szinkronért cserébe (V6!).
splash 2012 ápr. 21. - 07:55:14
(50/313)
Szerintem nagyon szórakoztató show-mûsor, nem hagynék ki egyet sem.Persze az ember tudja, hogy ez csak játék,szórakoztatás, mégis képes végig izgulni.A héten megnéztem az eurosporton is, de borzasztó unalmas volt a kommentálás, mintha valami egyszerû box-meccs lett volna. A v6-on nagyon élvezetes!!!Mindig úgy várom a soron következõ gála mûsort. (Ilyenkor a gyerekeknek más elfoglaltságot keresünk! ) Csak azt sajnálom, hogy ennyivel el vagyunk maradva idõben a valódi eseményektõl.
Üdv!
10/10
Meklód fia 2012 ápr. 19. - 14:49:49 10/10 Előzmény MADÁR8
(49/313)
Na igen, ezek az emberek valószínûleg még arra sem jöttek rá, hogy a filmek is megvannak rendezve.
Dyrtyho 2012 ápr. 14. - 22:09:55 Előzmény MADÁR8
(48/313)
Ezzel én is teljesen egyetértek

itt egy idézet a HCW fórumról, ezzel kapcsolatban :
"A facebookon is ahogy olvasom a bejelentés után, egyelõre nagyrészt a negatív vélemények dominálnak... a Via6 bizakodik, hogy nem lesz ez így rossz, ha pedig mégis úgy látják, hogy ez nem volt túl jó ötlet, nyitottak rá hogy újragondolják majd a dolgot."
10/10
agarik 2012 ápr. 14. - 21:41:24 10/10
(47/313)
Az utbbi pár héten a forgatókönyv olyan jó volt, hogy komolyan a hét legjobb mûsoraként tartottam számon a WWE showját. Ezen a héten a ringen kívüli történések, a beszéd gyakorlatilag szükségtelenné tette a tényleges verekedést.

Minden tiszteletem az alkotóknak, és köszönet a Viasat6-nak hogy elhozta ezt nekünk.
KvájCsengKéjn 2012 ápr. 14. - 12:10:18
(46/313)
Tudvalevõ hogy a pankráció egy megrendezett show, aminek célja a KÖZÖNSÉGSZÓRAKOZTATÁS, éppen ezért nem is lehet, illetve nem is szabad úgymond komolyan venni. Mégis téved aki azt hiszi, hogy ezek ellenére nem veszélytelen az, amit ezek a "sportolók" mûvelnek a ringben és azon kívül, és ezt nem árt értékelni sem. De nem elég a látványos bunyó, hétrõl-hétre muszáj "valódi" színészkedéssel, és a kommentátorok "beköpéseivel" fûszerezni a showt, amivel fenntarthatják a közönség és a nézõk érdeklõdését, figyelmét.
Ezekkel a tényekkel mindenkinek tisztában kellene lennie, és ennek tudatában ítélkeznie a témáról.
10/10
MADÁR8 2012 ápr. 12. - 22:22:09 10/10
(45/313)
Aha, szóval engem is...XDDDDD
ennyi baromságot... 2012 ápr. 07. - 20:05:36 Előzmény MADÁR8
(44/313)
Én nem olvastam a hozzászólásokat, de arra tippelnék, hogy nem a pankrátorokat nézik hülyének, hanem a közönségüket, ahogy én is. ;-)
10/10
MADÁR8 2012 ápr. 04. - 15:22:54 10/10
(43/313)
Tudtam ogy valamit elfelejtettem. Na,
Haverom azt is mondta, nézzek inkább boxot, mert az legalább igazi. lehet, DE KURVA UNALMAS!!! Nincs olyan párharc benne mint a Rocky filmekben, hogy kirobban a sarokból és csak ütik, ütik egymást, vagy legalább annyi hogy az egész világ kíváncsi a meccsre. a Cena - The Rock meccs, szerintem sokkal vártabb volt, mint eddig akármelyik boxmeccs. Pár éve néztem Balzsay meccsét, amikor az edzõje feladta a meccset és elvesztette az övet. Olyan unalmas volt hogy PES-eztem a telómon, mert annyiból áll a box, hogy: állnak egymás elõtt, és ütnek: bal, jobb, bal, jobb...
A pankrációban legalább vannak meccstípusok: asztal meccs, ahol éred, acél ketrec, és sokkal látványosabb, ahogy eldobják egymást. Ja és hogy megvan rendezve, hát inkább legyen MEGRENDEZVE, mint MEGBUNDÁZVA!!!

A másik meg hogy, "ne próbáld ki", de ha nem ismersz semmilyen harcmûvészetet, és neked mennek, nyilván megvéded magad, de ne nézz már ki hülyének hogy csapkodsz össze-vissz mint egy buzi. Beviszel egy olyan mozdulatot, amit Ezequel Jackson szokott (nem tudom mi a neve) hogy felkapja és 5ször odavágja. Csak nézne!
10/10
MADÁR8 2012 ápr. 04. - 14:05:32 10/10
(42/313)
Olvastam a hozzászólásokat, és arra jutottam hogy ti hülyének nézitek õket. Oké, ez egy showmûsor, de amerikában õket tisztelik, mert bazi nagy fájdalmakat viselnek el a nézõk szórakoztatásáért. Sokan azt mondják az egész megvan játszva. (DE TUDOD MI FOG TÖTÉNNI???) Oké, a sima adásban, lehet néha látni, de a vasárnapi gála mûsorokon a címmeccsek viszont észre lehet venni, hogy kicsit más a helyzet. És hogy nem is fáj nekik? LÓFASZT!!
Megse ütik egymást? Talán mert nem az a lényeg hogy 1 ütéssel orrbagyûrom azt ennyi volt a meccs. Bár most volt pár hete, Big Show akkora TPF-et adott Swaggernek , hogy amikor lelassították, lehetett látni hogy hullámzik a pofája.
Sokan mondják hogy szánalmas a mûsor, mert lefordítják a neveket. Kezdjök ott hogy nem mindet. De én szeretem ezeket hallgatni hogy: magatartás módosító, folytódobás, kiszabott büntetés. De ha ilyeneket hallgatnánk egész mûsor alatt hogy: -és ott a thumbstone palosdrive, -megcsinálta a killswitch-et, összecsaptok a capital punishment-en. Tök idegesítõ lenne, hisz beletörik a nyelved. Bár ha ilyeneket mondanának hogy: -itt van tripla h, visszatért a temetkezési vállalkozó (Undertaker), -nagy mûsor (Big Show), én is azt mondanám hogy ez így nagyon gáz.
Még amikor elkezdték reklámozni hogy lesz pankráció, úgy álltam hozzá: nagyon jó, biztos olyan lesz mint az eurosportos. :((( Aztán kapcsolgattam a csatornék közt, és láttam, hát bazd ez szinkronos. És azóta mindig megnézem, néha az ismétlést is. Szóval én már pankráció függõ vagyok, megnéztem az összes eddigi PPV összefoglalóját, és még a lila John Cena-s felszerelés is megvan. :) Tavaly nekem azt mondta a haverom: -hülye vagy, ne nézd, megvan rendezve. én azt mondtam: -akkor te meg ne nézd meg többször a kedvenc filmedet, mert már láttad.
Szóval ez egy baromi jó mûsor, IMÁDOM, és remélem még nagyon sokáig fogják adni itt a viasat6-on. :D

u.i. stonecold7-nek: talán azért nincsen hardcore meccs, mert nincs jelenleg olyan karakter a mûsorban.
10/10
MADÁR8 2012 ápr. 04. - 13:37:14 10/10
(41/313)
Most mé szombaton van? Hétfõn ezerszer jobb volt!
10/10
agarik 2012 márc. 24. - 16:37:01 10/10 Előzmény greghouse
(40/313)
Inkább verekedjenek a ringben mint azon kívül. L. Európában focimeccset, vagy lassan bármi európai jellegû sportot... Na ezt nem értik az európaiak.
1/10
greghouse 2012 febr. 20. - 11:12:21 1/10
(39/313)
Amerikában ez teljesen világos, hogy ez egy SHOW. Szabályosan úgy képzik, oktatják õket (már amelyiket), mint az artistákat, kötéltáncosokat, kaszkadõröket. Egy átlagos jégkorongmeccsen (Amerikában) több a sérülés, ez látványosság és kész. Más kérdés, hogy elég szomorú, hogy a gyerekeknek ilyen "szórakoztatást" adnak. Olyan is a társadalom, természetes az erõszak.
A téli olimpiákon azért nem igazán jók az amcsik, mert az olimpián tilos a verekedés, csak bodicsek lehet. Az NHL-ben, az amerikai hoki ligában minden szabad a korcsolya és az ütõ használatán kívül, ha vér folyik, akkor is csak leküldik a játékost egy idõre. Az olimpián/Európában semmilyen verekedés nincs, és ha vér folyik, az már több meccses kiállítás. Ezt nem értik az amcsik, ezért itt nem tudnak mit kezdeni egy ütközéskor.
1/10
stonecold7 2012 febr. 10. - 21:29:17 1/10
(38/313)
Ez a mai pankráció persze, hogy ózsdi béna. Itt már semmi eszközt nem használnak (szögek,szögesdrót,kalapács,szék) kivéve évente max 3 adáson, semmi hardcore meccs a pankrátorok is max 5 mozdulatot vetnek be azt kész és semmi vér sincsen. Ha valaki pankrációt akar látni az nézzen régi WWF es adást vagy mást szervezetet, mert ez csak gyerekeknek szóló PG -s szar. Az meg, hogy nem sport... show mûsor,szórakoztatás stb olyan mint 1 film csak ezt élõbe is nézheted ennyi. Az meg, hogy ki gyõz stb az 100% -ban elõre be van tervezve az is, hogy 1 pankrátor mit mond a ringbe amit látsz a show ban az mind megvan elõre tervezve.
10/10
agarik 2012 febr. 06. - 23:51:21 10/10
(37/313)
Mi a baj a biztonsággal?

Amúgy meg egy anime nem valóság. Ezek viszont (gyakorlás ide vagy oda) megcsinálják amit látsz. Ha valaki ezt szereti mondjuk egy átlagos tánc helyett, szvsz ám legyen, ízlések ugye.
10/10
agarik 2012 febr. 06. - 20:36:20 10/10
(36/313)
Nem volt szó arról, hogy lesz egy Gail Kim mérkõzés?
10/10
agarik 2012 jan. 30. - 21:14:42 10/10 Előzmény varvizib
(35/313)
Van 2-3 nõi pankrátor, de valószínûleg nehéz összehozni a testalkatot hogy gyakoriabbak legyenek.
10/10
agarik 2012 jan. 30. - 21:00:47 10/10 Előzmény hekkevo67
(34/313)
Nem tudom mennyire van eldöntve ki gyõz, de a koreográfia nincs begyakorolva, ez nem egyszerû színészi elõadás. Volt ugyanis egy "bármi lehetsz egy napra" sorozatrész (pontos címet nem tudom, arról szól hogy illetõt pár hét alatt kinevelik adott foglalkozásra, aztán egy háromtagú zsûribõl legalább kettõnek a bemutatott egyének közül valaki másra kell szavaznia mint kezdõre), és abban bizony ugyan megtanították illetõnek a mozdulatokat, meg hogy hogyan hozzon karaktert, de egyáltalán nem volt lezsírozva mi fog történni a ringben.


ÉS annak aki nem fanyalog: a hétvégén a Létrák Asztalok Székek nagyon ígéretesnek néz ki!