10/10
pcujsag 2012 jan. 23. - 20:02:40 10/10
(33/313)
Azért sok csel meg van koreografálva mert látványosnak kell lennie, de az nem jelenti hogy nem igaz az egész. Nincsen megírva hogy ki gyõzzön egy meccsen, mert akkor rájönnének a nézõk és nem néznék. Sok megjátszás van benne a ringen kívûl, pl az hogy HHH-t hátúlról Nash leütötte gerincen egy kalapáccsal, az egy vicc, ilyen nincsen valójában, hihetetlen, hogy nem csukták bõrtönbe, ez megírt dolog volt és eljátszották, de hogy pl Cena és Rock meccse azzal a két nyamvadtal az igazi
1/10
offtopic
brrrrrrrrrr 2012 jan. 23. - 17:57:15 1/10
(32/313)
Én csak a csaj kezét nézem a fotón, h az miért fehér, már nem fért be a szoligépbe? vagy nem jutott már oda barnítókrém?
10/10
Meklód fia 2012 jan. 23. - 17:40:37 10/10 Előzmény hekkevo67
(31/313)
"a küzdõk még csak nem is érnek egymáshoz"
akkor sok sikert, csináld utánuk...sõt, miért nem téged látunk nap mint nap szerepelni? ha ennyire tudod mit kell csinálni
10/10
pcujsag 2012 jan. 16. - 18:24:40 10/10
(30/313)
Van olyan pankrátor, aki egyes szám harmadik személyben beszél magáról és a cselének a neve, az hogy Rokkantókártya :xD.
És mindíg elneveti magát a mûsór végén, miután leszidta az ellenfelét.
1/10
hekkevo67 2012 jan. 09. - 21:58:48 1/10
(29/313)
Szerintem alapvetõ gond, ha valaki ezt a mûsort sportként próbálja meg értelmezni. Inkább színészkedés, mivel sok a show, a küzdõk még csak nem is érnek egymáshoz, elõre le vannak gyakorlova a mozdulatok, ki fog gyõzni stb. Mondjuk amikor elõször láttam gyerek koromban, én is azt hittem, hogy igazándiból csinálják, de aztán mégsem :) nem szabad komolyan venni, aki meg show-ra gerjed, még talán jobb egy fokkal mint a Való világ, mert itt legalább izmosak a résztvevõ, hátha ez motiválja a gyerkõcöt, hogy sportoljon majd valamit, ha felnõtt lesz.
dantonb 2011 dec. 26. - 20:36:02
(28/313)
Hát ami azt illeti,a csjnál nemcsak a nyers erõ látszik hanem a nagy csöcsök is.Ez elég fura ,mert az ilyen gyurmacsajok laposak szoktak lenni.
1/10
bekukkancs 2011 dec. 24. - 12:34:49 1/10
(27/313)
Jelen állás szerint 7.5 pont a max 10-bõl
Ezt azért még a sokat látott fejem se gondolta volna
hogy ennyi retardált kretén van ebben az országban,hogy ilyen pontszámot
szavazzon be.
Gratula :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ezek1el 2011 nov. 14. - 21:00:18
(26/313)
Az a baj veletek, hogy komolyan akarjátok venni.
Ugye nem gondoljátok komolyan, hogy egy akciófilmben, vagy egy verekedõs filmben tényleg megütik a másikat??
Ott nem reklamáltok, hogy: ez nem is ütötte meg??? Egy filmben meg sem kérdõjelezed, hogy az igazából nem lelövi/megüti/elüti stb. az embert, hanem az egy trükk, vagy éppen profi kaszkadõr.
Ezt nem így kell nézni. Hanem hogy mennyire látványos az egész, senki nem gondolja, hogy ez igazi amerikában, még
a 12 éves gyerek sem.
Tudjátok mennyi munka van ebben? Sok. Pontosan annyi, mint egy jól megkoreografált verekedõs jelenetben. Se több, se kevesebb!!!!
Ti azért megnézitek az akciófilmeket ugye? Hát akkor ezt is próbáljátok meg úgy nézni..
10/10
kovisasa 2011 szept. 01. - 09:12:24 10/10 Előzmény pelibulletdodger
(25/313)
http://www.youtube.com/watch?v=55E_tDA2DIw Ez a jó the rock vs ctone cold steve austin
pelibulletdodger 2011 aug. 29. - 20:02:31 Előzmény maturad
(24/313)
Szerintem a sport nem a kuldelemtõl sport hanem a mozgastol, és ennyi ugralas meg eses utan gyorsan kapkodnad a levegot. Igaz hogy néha komolytalan, meg van rendezve, és nem utik meg egymast, de mozdulatok nagyon is komolyak es konnyu megserulni. Csak most kezdtem nezni, nem vagyok rajongo , de szorakoztato és inkabb ezt nezem mint az rtl vagy a tv2 sajat musorait.

Ha tul gagyinak tunik nezd meg a Rock és Steve Austin meccsét /watch?v=XqqmGRbmCpQ
1/10
Krájcsek 2011 aug. 24. - 00:56:07 1/10
(23/313)
Mikor elõször láttam (tizenévesen)1-2perc után azt hittem paródiát látok.De közölték,hogy nem,ez a híres amcsi pankráció.Én meg nem tudtam sírjak vagy röhögjek.Ezt komolyan venni...hát...elég vicces.
10/10
Meklód fia 2011 aug. 18. - 21:03:49 10/10
(22/313)
úgy látom Randy Orton átvette az uralmat a SmackDownban
maturad 2011 aug. 17. - 01:33:14
(21/313)
Igazad van, de már nem akarok itt ellenségeket szerezni! Ki tudja ezt komolyan venni még????A fiam három éves, õ se venné be! (Ha engedném neki ezt az öncélú erõszakot bámulni)! Sportszórakoztatás?? Hol van itt sport???? Nem tartozna bele a sport fogalmába a fair küzdelem???? Itt lépten nyomom "félrenéz" a bíró, elõkerül a szék, vagy magányos bohócok "küzdenek" teljes csapatok ellen!Biztos szabályos... De én csak paródiának tekintem, ezért ha nevetni akarok, megnézem. Fõleg a kommentátor figurája tetszik, meg ez az új figura, az õrült néger gyerek. Ja és a Miz!!! Nem is tûnik normálisnak!
Elnézést minden rajongótól!
(Az azért nagy csalódás volt, amikor az eurosportos gyerek is beszált, akit tiszteltem pl a motorversenyeken. Néha elkezdett õ is szinkornizálni, beszélt izom hangon, külvárosi hangon - az mondjuk mulatságos volt)
gabrix81 2011 ápr. 27. - 00:10:06
(20/313)
hát ez nem az ,miért ezt a sz.r zombi 2-t adják.
Dyrtyho 2011 ápr. 24. - 17:51:41
(19/313)
Jó hír a pankráció rajongóinak :

Köszönjük, hogy az elmúlt fél évben velünk tartottatok és a VIASAT6 hétfõ estéjét az egyik legsikeresebbé tettétek. Mit szólnátok hozzá, ha mostantól lenne pankráció havonta egyszer vasárnonként is? Mondjuk kezdve ezzel... :)

http://www.youtube.com/watch?v=UWdD8XonQck&feature=player_embedded
Shanks 2011 febr. 21. - 21:56:02 Előzmény lohana
(18/313)
"De mi lett, miért adta el?"

Nem bírta a szíve.
Danee54 2011 febr. 21. - 20:30:52 Előzmény lohana
(17/313)
Szerintem meg kellene nézni is párszor mielõtt elszóljuk magunkat:van benne humbug is pl:a padló mozog mikor hozzávágnak valakit de attól eltekintve kva fálydalmas lehet egy mm vagy egy szemétdomb de a szárítókötél is.
Másrészt: voltak mát törések izomszakadások és egyebek amik nem történnek ha valaki a levegõben megállítja a kezét. Ha erre a sportra valaki meri mondani h szinészkedés akkor egy box meccs etyepetye a ringben.
arspell 2011 febr. 14. - 14:53:33 Előzmény varvizib
(16/313)
Abban igazad van, hogy ütések az esetek töbségében inkább pofonok, illetve semmik, de nem is ez a cél. Itt a dobásokon és a különbözõ mutatványokon van a hangsúly. Másrészrõl viszont mikor székkel csépelik egymást az tényleg szépen szól rajtuk. És az asztal meccseken is derekasan eltörnek az asztalok mikor ráejtik egymást. És még számtalan rohadtmód fájdalmas dolgot tesznek egymással. De a nézõk a sztori miatt is nézik. Fogd fel úgy mint egy sorozat sok szereplõvel, csak itt nem megcsalják egymást hanem verekednek. És vannak nõi pankrátorok, akiket Díváknak hívnak. egy ilyen mûsor 3 órás, de a TV scak egy órás, olykor másfél órás részt ad le belõle. De olykor látni a dívák viaskodását is.
Szóval igazad is van, de ugyan akkor Nem! Én úgy vélem kevés tapasztalattal tettél elhamarkodott kijelentést.
csirkemustár 2011 febr. 04. - 21:34:41
(15/313)
Azoknak akik szerint ez csak megrendezett verekedéseket tartalmaz és valójában nem bántják egymást egyáltalán figyelmükbe ajánlom nézzék meg ezt.

http://www.youtube.com/watch?v=tTtZmdzv_L0

http://www.youtube.com/watch?v=D2UC6dLdseE

http://www.youtube.com/watch?v=sGrikMqT23s

http://www.youtube.com/watch?v=7B_RpNZY4bs&feature=related


Csak 18 éven felülieknek.
lohana 2011 febr. 01. - 23:14:30
(14/313)
Most ténleg azé a nyeszlett képû Wade Barretté az egész ? Azt rúg ki meg hoz be akit akar ? Miért pankrál a tulajdonos ? Tiszta hülyeség ez. Annak idején is a Vince McMahon beállt bírkózni, felszteroidolta a testét, hogy erõsnek nézzen ki aztán mindenki agyonverte pl Bret Hit Man Hart a WrestleMania 27-ben. De mi lett, miért adta el? Mert nagy üzlet volt.