napraforgó 2016 júl. 24. - 05:48:25
(4/24)
Fogalmam sincs. Én se láttam korábban, ahogy ezt írtam is. A sorozat elsõ részében is csak utalások voltak rá, de arról, hogy mikor és hogyan halt meg a rendõrfõnök, nem volt eddig szó. Nyilván a színészt, aki játszotta a szerepet nem sikerült megszerezni, hát ki kellett találni valamit, miért nincs itt. Lehet, hogy munka közben vesztette életét - habár Middletonban nem volt nagy bûnözés korábban. de lehetett betegség, vagy baleset is, nem tudom. Talán majd kiderül. indenesetre eltelt jó pár év. Grace akkor még csak épp elkezdte az iskolát (vagy az iskolaelõkészítõt? 5-7 éves korig van ez, de már számozzák, mint iskolI osztályt), most meg 9.-ikes. 5 + 9= 14 éves lehet most a legkisebb gyerek.
P@nni 2016 júl. 23. - 19:24:14
(3/24)
Az IMDB 21 részt ír. Vajon mennyit ad majd le a Story4?
http://www.imdb.com/title/tt3906732/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast
P@nni 2016 júl. 23. - 19:20:36 Előzmény napraforgó
(2/24)
Köszi, nem egészen tudtam, hová is tegyem ezt a filmet, sorozatot. :)
Majd a filmbõl lehet megtudni Jake halálát? :(
napraforgó 2016 júl. 23. - 11:38:01
(1/24)
Nem ismerem a sorozatot, de a történet jó pár évvel a filmek után játszódik. Jake Russel meghalt pár éve, Grace lányuk már 9. osztályba jár, tehát 14 éves kamasz. Brandon és Lori már felnõttek, a maguk útját járják. Cassie és a lánya most a Szürke Házban laknak, a nagyapával, amikor új szomszéd költözik a szomszédba, egy elvált orvos a kamasz fiával.