Téma: Parker

10/10
opalzoltan 2014 ápr. 15. - 22:01:11 10/10
(52/92)
Nem tudom mi a bajotok ezzel a Parkerrel,nekem nagyon is tetszett,nagyon bejött,rég láttam ilyen jó kis filmet ;)
Nekem 10es skálán 10es,csak ajánlani tudom mindenkinek!!
5/10
M.Zs.F 2014 ápr. 12. - 01:12:14 5/10
(51/92)
Ez a Statham nálam általában nyerõ, mert megjelenik, dob egy-két félmeztelen jelenetet s már meg is van a filmre a pont, de ez most annyira még nekem sem jött át. Olyan '80-as évek-beli közepes akciókriminek éreztem végig. Kicsit olyan fura hangulata volt nekem a filmnek, vagy egész egyszerûen elmúlt a varázsa Jason Statham-nek ......nem tudom.

10/5
mapk 2014 ápr. 09. - 03:28:38
(50/92)
Moziban láttam anno. Közepesre emlékszem. Stathamverekedés megszakítja a dögunalmat néha.
Azért meg lehet nézni.:)
wrossi 2014 febr. 07. - 00:41:01
(49/92)
Fair mint mindig,ezt szeretem benne.
J.Lo meg fantasztikus formában van,talán még soha nem volt ilyen karcsú és szálkás.
8/10
Bob19 2013 dec. 23. - 17:33:20 8/10 Előzmény lotto
(48/92)
Engem az egyáltalán nem érdekel, hogy kultuszfilm-e vagy sem, én nem a többség és a "filmkritikusok" véleménye alapján döntök, mint ahogy az emberek 90%-a. De, össze lehet hasonlítani méghozzá kikapcsolódás szempontjából. És ebbõl a szempontból ez a film nálam jobban bejött. A ponyvaregény meg csak kínszenvedés volt számomra. Úgy ahogy a "nagy" kultuszfilmek közül a Keresztapa trilógia idõtartamának a fele is. :P Viszont A Remény rabja az TOP5-ös movie (ezt csak azért írom le, hogy nehogy azt hidd egy jó filmet sem szeretek. Csak Tarantino munkái nem jönnek be, kivéve 1-2-t.:)).
8/10
lotto 2013 dec. 13. - 18:43:48 8/10 Előzmény Bob19
(47/92)
Egyáltalán nem jobb, mint a Ponyvaregény, ami egy alap kultuszmovie, a másik meg h. össze sem lehet hasonlítani a 2filmet semmilyen szempontból.!
Deniss 2013 nov. 17. - 20:33:35
(46/92)
Jennifer Lopez nagyon nem kellet volna ebben a filmben ,kissé elszúrta az egész filmet !
Míg meg nem jelent igen jó volt a film 9/10 akartam adni de így csak 8/10.
Jason Statham viszont nagyot alakít mint mindig!
8/10
horipapa. 2013 szept. 10. - 17:41:36 8/10 Előzmény devandor
(45/92)
Egyetértek!

Nem ez a legjobb filmje de jó film volt és ajánlom annak, aki még nem látta.

10/8
9/10
devandor 2013 aug. 24. - 00:03:43 9/10
(44/92)
Statham-nek lehet nem ez a legjobb filmje, de sztem még elmegy, nekem tetszik :)
B kategóriásnak minõsíteni túlzás lenne. Elõbb néhány pl. Dolph Lundgren filmet kéne megnézni, aztán kategorizálni és a legalját emlegetni.

Érdemes megnézni! :)
8/10
Bob19 2013 aug. 04. - 12:56:29 8/10
(43/92)
Pedig jobb mint a Ponyvaregény az egyszer biztos.:)
Csonger 2013 júl. 19. - 08:36:28
(42/92)
Nem rossz, nem rossz. De azért ebben a mûfajban még mindig a Visszavágó a legjobb (szerintem). Érdekes, hogy annak Porter, ennek meg Parker a fõszereplõje...
6/10
bj029 2013 júl. 18. - 22:34:49 6/10
(41/92)
Egyszer megnézhetõ krimi, tulajdonképp minden pozitívum és negatívum nélkül. Összességében a 7 -est nem éri el, nálam ahhoz már kell vmi kis plussz is, ebbõl a filmbõl pont az hiányzott, úgyhogy 10/6.
popeszku 2013 júl. 15. - 19:41:17
(40/92)
Itt mindenki minimum Réz András filmesztéta szintjén pocskondiázza a filmeket.Gondolom a Ponyvaregény,vagy az Üvegtigris címû borzadályok az igazi jó filmek.
6/10
Sadenal 2013 júl. 14. - 16:44:28 6/10
(39/92)
Egyszer nézhetõs volt, de végül is hozza a szokásos Statham-filmek színvonalát.


6/10
8/10
LanyUs 2013 júl. 12. - 19:14:25 8/10
(38/92)
Csatlakozom. Simán hozza az eddigi Statham filmek színvonalát, sõt... ez még szerintem túl is tesz rajta. Most nem száguld karcolás nélkül a városon és ver szét sértetlenül 200 bûnözõt :) Kicsit visszaolvastam és mosolygok mennyire komoly problémák vannak ezzel a filmmel. Szerintem csak az agyakban. Lopez, mellékszereplõ, mondanivaló... Jesszusom emberek!!! Ez nem a világmegváltó filozófikus gondolatébresztó kategória. És kit érdekel, hogy a bérgyilkos milyen kategóriás színész? Ide jó volt - ennyi. Amúgy miért nem lehet elképzelni, hogy egy dögunalmas életû nõ, akinek életébe belép egy jóképû milliomos rosszfiú, flörtöl a pasival? No comment inkább...
szghost 2013 júl. 12. - 18:48:07
(37/92)
Rendben volt ez a film! Nem volt ez persze egy hatalmas alkotás, de a történet jó volt és élvezhetõ! 10/7
8/10
Rahar 2013 júl. 12. - 00:21:23 8/10
(36/92)
Mivel az átlagpontszám 7 feletti, ezért tettem egy próbát a megtekintésével. Alapvetõen a hihetõ történetvezetésû és realisztikus harci jeleneteket tartalmazó akciófilmeket kedvelem és ez nem volt az. Ám ennek ellenére nekem tetszik. Végig lekötött, bár nem végig az a pörgõs alkotás, de ez számomra nem probléma. Ha a fõszereplõ nem úgy bírta volna a testi szenvedést, mint egy terminátor, akkor még akár 9 pontra is értékeltem volna, illetve a harci késes jelenetek valóságosnak tûntek volna.
Akik nem azt kapták amit vártak azoknak szeretnék kéretlenül is tanácsot adni. A pszicho és hentelõs horror filmen kívül a többi mûfajú alkotást kedvelem. Megnézem a port.hu-n és az imdb-n a mûfajt és a pontszámot. Ha eléri legalább a 7 átlagot és nem tartozik az adott horror kategóriába akkor megnézem. Nem olvasok el sem kivonatos, sem részletes leírást, valamint kommenteket sem. Egyrészt túl sok információt közölhet a filmrõl, illetve többször elõfordult már, hogy valamelyik egyszerû tekintetû nem írta ki, hogy spoiler és fontos dolgot közölt a történetbõl. Ez számomra azért jó, mert nincs elõzetes információm a filmrõl és nincsenek elvárásaim sem. Valamint én nem kategorizálom a színészeket, hogy õ akciósztár, õ meg nem. Mert például láttam én már Sylvester Stallone-t vígjátékban és kifejezetten tetszett. Már egy ideje így választok és nézek filmeket.
5/10
goldmax 2013 júl. 11. - 21:46:36 5/10
(35/92)
Mielõtt megnéztem,elolvastam a hozzászólásokat,szóval fel voltam készülve.Ehhez képest picit csalódtam.Na persze nagyon messze van a "csettintõs,na ez jó film volt" kategóriától,de nem kapcsoltam le ásitozva,vagy idegesen.
Igazából Statham azt hozta amit vártam, és Lopez szintén hozzátette a tõle megszokott semmit.Chiklist viszont örömmel láttam,szerzett pár kellemes órát a Kemény zsarukkal.
Miközben értékelnem kellene a filmet,egy haver jut eszembe, mikor valami falusi búcsú lacikonyháján majszolta a helyi sült kolbászt,és mikor kérdeztem hogy milyen,csak megvonta a vállát és annyit felelt:"háát,olyan középszar"
pie85 2013 júl. 10. - 13:33:08
(34/92)
ez egy nagy nulla... rettentõen primitív és bugyuta. hennifer lopez iszonyat idegesítõ volt, annyira tipikus volt ez a szerep: 2 mondat után persze beleszeret a fõhõsbe és követi midnenhova, és persze a végén bajba kell kerülnie, hogy aztán jól kiszabadítsák :D amúgy az összes karakterre jellemzõ h teljesen kidolgozatlan és primitív.
a sztori is egy nulla, ostoba jelenetek, amiken az ember inkább a szemeit forgatja (lásd az a jelenet amikor becsenget a rendõr j-lo-hoz és statham ott fekszik véresen a konyhában, vagy amikor minden erõfeszítés nélkül átnyomják a kést a tenyerén, és még sorolhatnám)
a film feszültséget, izgalmat nyomokban sem tartalmazott.
amúgy a fószer akit ráküldtek stathamre, nemrég ugrott be h vmelyik kickboxer rész fõszereplõje volt, tipik letûnt c-kategóriás karateszínész :D
10/1
7/10
King Diamond 2013 júl. 07. - 21:09:17 7/10
(33/92)
KIS SPOILER LEHET!!!
Szeretem Jason Statham filmjeit, de ez már a korábbi filmjeihez írt hozzászólásaimból is kiderülhet. Így mindig örülök, amikor meglátok egy újabb filmjét, és amint lehet, megnézem. Viszont moziban a többségét nem érdemes megnézni, még ha pörgõs akciófilmrõl van is szó (én, ha jól emlékszem, mindössze a Szállító 1-et, valamint a Halálfutam 1-et láttam tõle moziban--a Feláldozhatók két részét mondjuk véleményem szerint pont érdemes lett volna megnézni a moziban, de sajnos nem így alakult--, viszont ez a két film is remek volt). Mint ahogy a helyzet itt is hasonló, moziban nem érte volna meg ezt sem megnézni, attól függetlenül, hogy nem volt rossz. De ez Statham közepesebb filmjeihez sorolható, hosszabb volt, mint szokott, illetve kevesebb pörgés is volt benne, mint azt már megszokhattuk tõle.
Az elején papként elõször hirtelen meg sem ismertem, jó választás volt. A szereplõk egyébként nem voltak rosszak, Jennifer Lopez szerintem hozta, amit kell egy ilyen szerepben, és elég jó volt látni bugyiban és melltartóban. A Harmadik mûszak sorozatból ismert Bobby Cannavale is elég szépen öregedik, de jó volt látni, persze Nick Nolte-val együtt. A magyar szinkronnal sem volt bajom. A végén a gyilkolások elég ötletesek voltak.
Mindezek mellett, Stathamnek voltak már jóval jobb filmjei is, de ezt is meg lehet nézni egyszer mindenképp. Hogy többszörnézõs lenne, abban már nem vagyok biztos.
7/10