Téma: Pasta

Verdzsi_89 2013 ápr. 11. - 01:00:44
(307/627)
Most nézem itt linkeltetek videót is :)
Most tudom csak megnézni a részt...sajnos lemaradtam róla, korán kell kelnem de nem hagyom ki akkor sem :)
Verdzsi_89 2013 ápr. 11. - 00:54:39
(306/627)
Húú az eredeti hangját még nem hallottam....de biztos kellemes :)
Verdzsi_89 2013 ápr. 11. - 00:51:45
(305/627)
Igen valóban! Egy távol keleti konyhát bemutató gasztronómiai mûsorban láttam,hogy a makaróni és spagetti tésztát helyben gyúrják majd egybefüggõ hosszú csíkot csinál méretre egy konyhai gép,és azt vágják fel utóbb....az lenne elméletileg a teljesen frissen gyúrt tészta.
Marco Polo is a kalandorozásai alatt ismerte meg a spagetti és makaróni tésztát, amit aztán magával vitt Európába.
vondermonarchi 2013 ápr. 10. - 22:36:27
(304/627)
Elmúlt 1-2 lagymatag rész után ez a mai megint egész jó volt. Új szereplõ, új szál, esemény, gyerünk húzzatok bele forgatókönyvírók van még 4 rész :)
vondermonarchi 2013 ápr. 10. - 22:34:28
(303/627)
Elmegy...pastával :))))
10/10
Illiona 2013 ápr. 10. - 22:33:48 10/10
(302/627)
Számomra azért Kim San megítélése egyáltalán nem egyértelmûen pozitív. Abban egyetértek sokótokkal, hogy figyelmes, udvarias elõzékeny gyöngéd. Mondta is a nõvérének, amikor a szerelemrõl beszélgettek, hogy mennyire értékes az is, ha valaki törõdik, vigyáz a nõre. És õ mégis mit csinál? amikor a lány bajba került a kenõpénz miatt, akkor udvariasan nézett kifelé a fejébõl, és meg nem mozdult, hogy a lányt kihúzza csávából. Amikor ezen eset után a volt igazgató elkezdte fúrni a lányt és a séfet, akkor sem avatkozott be, hanem hagyta a dolgokat elfajulni. Pedig õ lett volna az egyetlen aki azt a bosszúszomjas embert megfékezhette volna. És most hogy a séf elment, most sem védte meg a lányt, hanem udvariasan engedte, hogy minden szakács piszkálja, bántsa.
Hatalmában lett volna a segítség, de nem tett semmit.
Az sem menti fel, hogy a vetélytárstól legalább megszabadult.
Kárt okozott az üzletének, és a lánynak is.
10/10
livennke 2013 ápr. 10. - 17:00:16 10/10
(301/627)
Na de hogyan? Eszméletlen jó hangja van!
offtopic
dorombka 2013 ápr. 10. - 16:49:09
(300/627)
Ez nemtõl, kortól független.
Ha nincs a kapcsolatban más kapocs és az illetõkben elég belsõ erõ akkor a megbomlott egyensúly már más minõségi állapotot hoz létre: jobbat, rosszabbat és az utóbbi vezethet szakításhoz is.
dorombka 2013 ápr. 10. - 16:46:48
(299/627)
offtopic
dorombka 2013 ápr. 10. - 16:40:52
(298/627)
A legszebb jelenetek csokra
http://www.youtube.com/watch?v=98ynkbXs-g8
10/10
livennke 2013 ápr. 10. - 16:25:21 10/10
(297/627)
Csak nem bírtam ki és bemásolom Neked ezt a youtube hivatkozást, ez a buszmegállós 10 perces rész.

http://www.youtube.com/watch?v=waPC-r59yGs

Leírom a magyar nyelv feliratozásig elérést, ha már használtad, akkor talán másnak lesz segítség. Ha a magyar feliratot is szeretnéd látni, akkor a felvétel alján a 2. kis téglalap a felirat, arra rákattintva bejön egy ablak, ott a "képaláírások változtatása" kattintás után bejön egy új ablak azt hiszem az afrikai nyelvvel kezdõdik, az ablak oldalára ráállva tudsz lefelé haladni a magyarig, majd az ok után mûködnie kell. Igazából nagyon gyatra és vicces, de nem is ez a lényeg.

Nagyon kíváncsi leszek a véleményedre! és ha már ott vagyok csak megnézem újra....
10/10
kisGabi 2013 ápr. 10. - 15:47:49 10/10
(296/627)
Olyan sokan írjátok, hogy mennyire jó az eredeti hangja, mindenképpen meghallgatom. Egyúttal megnézem az elsõ pár részt, amirõl lemaradtam.
10/10
kisGabi 2013 ápr. 10. - 15:46:55 10/10
(295/627)
Vagy, ha nem is rivalizálás, de ha a nõt sikeresebbnek véli a férfi, megromlik a viszony szép csendben.
10/10
kisGabi 2013 ápr. 10. - 15:45:35 10/10
(294/627)
Sajnos, a rivalizálás megöli a kapcsolatot, én is tanúsíthatom.
10/10
livennke 2013 ápr. 10. - 15:05:49 10/10
(293/627)
Megnézve a bemutató oldalát, tényleg nagyon foglalkoztatott színész, idõvel talán hoznak be hozzánk más filmet is, amiben szerepel, addig meg marad a youtube és a videomegosztók. A lap alján viszont az a rengeteg megjegyzés és hozzászólás, csupa szerelmes nõ egymás után!
10/10
livennke 2013 ápr. 10. - 14:59:18 10/10
(292/627)
Igen, nagyon jó korban van! Biztos, hogy rengeteg jó szerep vár még rá. Ilyen hanggal és kinézettel! Ha jól emlékszem, akkor Õ elég magas is, talán 180 cm körüli, ami ugye nem annyira szokványos az ázsiai férfiaknál. Na errõl is eszembe jutott egy sztori, sok éve barátnõimmel voltunk nyaralni egy távoli országban, ahol általában alacsonyabbak, de annál vérmesebbek a férfiak. Mi is kifogtunk egy-egy lovagot, aki nekünk kb addig ért, mint a kutya ülve, olyan vehemensen udvaroltak, hogy majd leestek a székrõl, igaz akkor találkoztunk vagy 20 perce, de már rögtön nagy szerelembe estek velünk (miért is vonzóak az európai nõk?). Fel-le ugráltak, rohangáltak az asztal körül és biztosítottak, hogy ez az érzés sírig tart, mint kiderült a másnapi új csoportig tartott, ahol szintén voltak szóló lányok. Vicces volt, de nagyon aranyos is!
10/10
livennke 2013 ápr. 10. - 14:53:05 10/10
(291/627)
Megint egyetértek! Nagyon jó ez az emancipáció, de tényleg átestünk a másik oldalra (itt is). Ha egyenlõnek is érzem magam a férfival, aki a társam (és érezhetem, így, hiszen leteszem az asztalra, amit õ munkában, stb.), ha nem tisztelem, ha nem tudok rá felnézni, akkor vajon minek fogom tekinteni egy idõ után? Sokat írnak mostanában a férfi - nõi szerepek változásáról, sok esetben a felcserélõdésérõl, sajnos bõven van benne igazság. Természetesen ehhez FÉRFI és természetesen ehhez NÕ kell, itt is írhatom újra, hogy ez egy kölcsönös dolog, hiszen nõként én is elvárom a másiktól a tiszteletet, de ezért nem ütöm magam egy féltéglával. A férfiszerepnek is megvan a sajátossága és a nõinek is. Kell az egyetértés, kell a kölcsönös megbecsülés és nem kellenek a túlzások.

Visszamegyek a filmre, amikor most legutóbb kedvenc chefünk jó sokat ivott és becsöngetett a lányokhoz (jó, elõtte bekiabált)és végre le tudott ülni a volt szerelmével (egyben árulójával, nagy csalódásával) és elmondta a magáét, a részeg ember pedig általában õszinte. Ha jól emlékszem, azt mondta a Bombanõ chefnek, hogy egyszer gondolta végig azt, hogy mi történt akkor a versenyen és valóban képes lett volna-e elviselni, ha a nõ tisztességesen nyer. Hát nem! mert akkor utána megváltozott volna valami benne, féltékeny, irigy lett volna a szakmai sikerére. Lehet, hogy így történt volna, mert az ekkora lánggal égõ mûvészlélek (nekem egy chef az, mert csodákat kreál), mint õ, ezt nem tudja elviselni, tönkremegy ebbe az érzésbe, aztán lõttek a szerelemnek, keserû lesz az addig édes méz is. Talán még jobb is, hogy nem tisztességesen nyert a nõ, mert így van mit magyarázni, van mire fogni. De a lényeg, hogy ezt így odaülve és normálisan, tényszerûen elmondani annak a nõnek, aki egyszer a nagy szerelme és az élete értelme, jövõje lett volna és gyalázatosan elárulta, hát le a kalappal a való életben is.

A másik példa a kedvenc buszmegállós jelenetem után, amikor végre a buszon ül a chef és a kislány. Itt a beszélgetésben elhangzik, hogy a kislány mennyire akar tanulni a cheftõl, mennyire szeretne nagyon jó lenni a szakmájában, talán jobb is akarna lenni, mint a szerelme. És mit mond a férfi? Nem lenne jó, ha jobb lenne, lehet ugyanolyan jó, de ne legyen jobb, mert akkor valami megváltozik kettõjük között. Ez nagyon igaz! Személyesen is átéltem ezt egyszer, jobb lettem és tényleg minden megváltozott. Igaz, van olyan férfi, akit ez nem zavar, de van, akinek fontos, hiszen a szerepek ki lettek osztva, a férfi férfi, a nõ az nõ. Nem megyek elõre a részekben, de errõl a témáról fogunk tudni még beszélgetni. A másik elismerése szerintem nem azt jelenti, hogy megalázkodom elõtte és alázatosan fogadom, amit kapok. Ha az a férfi olyan férfi, akire fel lehet nézni, akit meg lehet becsülni, lehet tisztelni azért, amilyen, akkor ez nem lehet probléma. Megint egy személyes példa az a 8 év az életembõl, amikor egy ilyen férfival éltem együtt. Volt, hogy lázadtam (azért az kell), de a szerepek kiválóan mûködtek, ez az adok-kapok, engedem-húzom játék, de a másik maximális figyelembevételével. Hú, de belemerültem!
offtopic
dorombka 2013 ápr. 10. - 14:23:09
(290/627)
:))
offtopic
dorombka 2013 ápr. 10. - 14:18:54
(289/627)
Mert kevés szabadidejük maradt a konyhai munka után ;-)
dorombka 2013 ápr. 10. - 14:17:23
(288/627)
Igen 1975-ös születésû.
Lee Sun-Kyun 이선균
http://asianwiki.com/Lee_Sun-Kyun

Sok képén emlékeztet a Siila-béli Jusinra , UTW-re
Néhány KÉP
http://www.hancinema.net/korean_Lee_Seon-gyoon-picture_gallery.html