Téma: Pasta

offtopic
zenepalota 2013 márc. 21. - 18:06:51
(67/627)
Hát igen, álltam már így gúnár elõtt,, aztán spuri.....

Most néztem meg az elsõ részt,,, khm, khm, elkövetkezendõ életemben sem szeretnék konyhán dolgozni,, remélem nem azt vállalom be, leszületés elõtt..

Abban az újdonsült "fõnök" volt a ludas, hogy a jégkockák a forró olajban landoltak,, úgy ugrált mint egy felhúzott kakadu.
andros 2013 márc. 21. - 17:20:38
(66/627)
1et értek abban,hogy a háttérhatalom,a mass media irányításával természetesen gondosan ûgyel arra,hogy csak a szûrõjükön átment,, birkasorban felejtett,abban stagnált állapot"a cél,semmiképpen nem szabad az egyén az egyediesség újtára lépjen,az autentikusságának útjára,ezért gondosan megválogatják,hogy milyen sorozat menjen,
nem kell messzire menni az aktuális pápa is a jezsuiták köreibõl kerûlt ki(milyen érdekes?),pont akik a leginkább felelõsek az emberiség iránti ,,bûntettjük" miatt,persze,hogy a konklávé sem engedhetett hatalomra jutni valakit,aki az egyediesség általi szabadság felé irányítaná a mátrixban rabúl ejtetteket,a pénzrendszer hatalma (holott valójában tudvalévõ a fedezetlensége és uralmi szerepe),most meg ugyebár a ,,szegénység embere",ama szegénység,amit az egyház hatalomvágya,kontrollvágya-léte érdekében fontos dolognak tart,mert aki nincstelen,az a vegetálásával van elfoglalva,afelett uralkodni lehet,
ama mondatod,hogy ezt sokáig már nem fogják tudni csinálni,nos..szeretném,ha így lenne,de picit azért kételkedek,látva a jelenlegi világpolitikai helyzetet,a páholytagok emberei mindenhol hatalmon vannak továbbra is,akár elnöki,akár királyi,akár miniszterelnöki titulusban,székekben legyenek,gondosan ûgyelnek arra,nehogy a nullponti szabadenergia létjogosúltságot kapjon,stb
de inkább visszatérek a koreai sorozatra,számomra még így is nagyon élvezhetõ,nagyon feldob,mert van varázsa a sorozatnak,pofája-arculata,a színészi alakítások is nagyszerûek,persze,hogy látom a történetben levõ abszúrdításokat,sokszor gagyi téma körbevezetését,de nem ezért szeretem,hanem,mert nézésekor nem érzem,,hamisnak",ahogy említettem nem kell kompromisszumot kössek magammal szemben,hogy leûljek és erõszakkal megnézzem,számomra ez a mérvadó,
még annyit a háttérhatalomról,rotschildokról,összeesküvéselméletrõl-hogy ha harcolunk ellene,vele-létét erõsítjük,pont a harc által adunk neki létjogosúltságot,persze hogy létezik összeesküvéselmélet,persze,hogy a Világkormány létrejöttét tervezik,Világvallást,teljes-akár chip általi kontrollt,teljes kontrollt,a következõ labdarúgó Európa Banjokságot már 10-12 ország terûletén akarják rendezni a hírek szt,persze,hogy javában irogatnak trollok eme oldalon is,de ki nem sz.rja le?
ahogy mondtam:nem harcolni velük,hanem azért az ûgyért harcolni,hogy saját egyediességed megnyilvánuljon,megmutatkozzon,saját autentikusságod,ennek útja a saját különbejáratú örömeinkben van,megtalálni,felfedezni egyéni örömünk és azt csinálni,abban élni,ez az út vezet haza a Boldogságba és Szabadságba,és ha ezzel foglalkozunk és ironikusan fittyet hányunk a trolloknak és a körülöttünk zajló nemtetszõ dolgoknak(végtére néha kell az ellenpólus,legalább a sok hamisság,birkaszemléletet látva önkéntelenûl is keresem az egyediességem,soha nem mondok igent önszántamból a birkaszellemiségre,hiszen tudatosúltan egyedi ÉRTÉK vagyok,sose volt több ilyen-sose lesz több ilyen csoda)
szal csak kedvedre,saját örömödre--ez a lényeg:-)
offtopic
zenepalota 2013 márc. 21. - 15:37:42
(65/627)
Szeretem a humorod :))))))
offtopic
Texas Bill 2013 márc. 21. - 14:45:34
(64/627)
Báj Alexra gondolsz?
offtopic
Texas Bill 2013 márc. 21. - 14:45:12
(63/627)
Utálom a koreai sorozatokat.
omama2 2013 márc. 21. - 14:35:11
(62/627)
judy62! örömmel olvastam soraidat, s mindazokét akik lelkes rajongói a koreai filmeknek. Sok ismerõs névvel találkoztam itt - más fórumokról - Írtál Alex-rõl, nagyon szeretem õt. Elsõsorban mint énekest ismerem filmen még nem láttam de hallgatom naponta. Gyönyörû hangja van.
Hoztam egy kis zenét tõle hallgassátok meg:
http://www.youtube.com/watch?v=-lNSm938wck
Naponta benézek ide, kíváncsian olvasgatom a Pasta - véleményeket. Igen vannak talán jobb mai korban játszódó filmek - kb 80-90 között járok a letöltésekkel és megnézésükkel, de örülök annak, hogy végre megjelennek a TV-ben. Reméljük többet is le fognak adni és akkor gyarapodik a táborunk!
reay 2013 márc. 21. - 14:12:18
(61/627)
A sorozat egyetlen nagy hibája,hogy éhes leszek tõle. :D
10/10
juud 2013 márc. 21. - 13:49:01 10/10
(60/627)
sok veleje nincs miért is írni, mivel megy legalább egy mai sorozat
de
a RP is lazácska darab szerintem, nem kapja fel aki újat lát(na) a táv.keleti filmiparból.

ma gondolkodtam azon, h átfogó- társadalmi, mindennapi éltükbe is beleláttató és izgalmas/pörgõs/, és jó értelemben vetten HATó film /mondhatnám:bevonzó, megtartó/ a
Cain és Abel.

és utána a Bad Guy

de habkönnyûnek tényleg a Coffee Prince

nos majd a következõnek talán sikerül jól választaniuk.

ami minden koreai filmre igaz-ha gyenge, ha ütõs
hogy nem közönséges, nem alpári, és mindig tanító jelleggel bírnak!
hasznosak, jószándékúak.
a rossz viselkedések nem kerülnek dicsfénybe-követésre nem lesznek méltóak.

/krimik , bandázósak is- arra nevelnek h dolgozz, tanulj, küzdj, kitartó légy, és az elégedettség érzése eljön!:-)
reay 2013 márc. 21. - 13:41:53
(59/627)
Én is azt hittem lány,amíg meg nem szólalt. :)
Koczina Judit 2013 márc. 21. - 13:19:24
(58/627)
Akkor ... örülök :)
hanguktaekwondooo 2013 márc. 21. - 12:56:30
(57/627)
Közös koprodukció kéne. Fõszereplõ tinódi lantos sebestyén és alf.
némi dióval megszórva
hanguktaekwondooo 2013 márc. 21. - 12:53:55
(56/627)
figyelik
Koczina Judit 2013 márc. 21. - 12:41:37
(55/627)
Ezért érzem úgy, hogy van abban igazság, amit H. mond. Mert ha jót akartak volna, találtak volna.
offtopic
Texas Bill 2013 márc. 21. - 12:34:26
(54/627)
Összeesküvéselmélet még itt is? Mikor értitek már meg, hogy összeesküvések nincsenek!!!
Ezüstliliom 2013 márc. 21. - 12:32:45
(53/627)
Megnéztem a sorozat elsõ két részét, de nincs idegzetem többhöz. A történelmi témájú koreai sorozatokat szerettem, de most ez nagyon kiakasztott. Az ilyen faszkalap pasikat, mint a fõszereplõ, jól tökön kell rúgni, aztán otthagyni a picsába.://// És bocsánat, hogy ilyen vulgáris vagyok, de nálam kib...-ta a biztosítékot. És hiába mondanátok, hogy késõbb meg fog változni, HA megfog esetleg, én nem tudok megbocsátani az ilyen viselkedésért. A történelmi sorozatokban is voltak szereplõk, akik fennhéjázón, lekezelõn, bántón viselkedtek másokkal, semmibe vették õket, de az egy más kor volt, ott ez sajnos mindennapos volt a különbözõ társadalmi osztályok között. Viszont manapság ez megbocsáthatalan bunkóság szerintem.
Koczina Judit 2013 márc. 21. - 12:30:53
(52/627)
Fogalmam sincs, miért éppen ezt a filmet adják. Ennél sokkal jobbak is vannak (nyilván rosszabbak is). Hatalmas a választék, tehát valamilyen segítséget kellett kérniük az elsõ nem kosztümös film kiválasztásához. A történelmi sorozatokat nem volt nehéz, általában az MBC elõzõ évi legnézettebb sorozatát választották (a YS kivételével, ami a trilógia középsõ része volt, csak nálunk vetítették késõbb).
Én is nagy bajban lettem volna, hogy a modernek közül melyiket válasszam, de megoldottam volna - és átmenetnek is pont jó lett volna - az idõutazásos Rooftop Prince. Édes, ötletes, humoros, izgalmas, mai is és kosztümös is, romantikus is, fiatalos is ... azzal biztosra mentem volna. És amikor már ilyen ravasz módon átjutottunk a mába (hallyu), onnantól már csak jó ízlés kérdése, hogy melyik mai témájú sorozat legyen a következõ.
Nem tudom, kapnak-e, kérnek-e segítséget például a KKK-tól, vagy van-e valaki, mondjuk egy asszisztens, aki figyelemmel kíséri ezt a doráma-áradatot (nem hiszem). DE legalább a ratinget figyelhetnék, az napi öt percbe is beleférne (tudom, hogy csalóka, de kezdetnek megtenné). Vagy ha mondjuk a Portot figyelné valaki az M1-tõl, már annak is örülnék.
hanguktaekwondooo 2013 márc. 21. - 11:55:03
(51/627)
mivel nem lehetett már ellenállni a hallyunak,
be kellett hozni valamit onnan.
De a döntéshozóknak és mögötte tenyészõ média -háttérhatalomnak nem ez az érdeke.
Az õ érdekük a minél több nyugati gagyi ömlesztése.
Ezt itt nem vesézném.
Ha olyan fakó keleti marhasággal szúrják ki a nép szemét, az -mivel könnyen és gyorsan ítél- hamarost elkönyveli a modern koreai filmeket fakó marhaságnak és
éledõ érdeklõdés
kihal.
Vissza a jólismert gagyihoz, mer nincs is attól jobb.
Ügyes.
De ez csak rövid ideig fog menni
Ezüstliliom 2013 márc. 21. - 11:14:44
(50/627)
Ez az a srác, akit én sokszor lánynak nézek.:) De ezt nem negatív értelemben írom, szimpatikus.
reay 2013 márc. 21. - 09:22:25
(49/627)
Nekem is a lassú szó jutott eszembe,mondjuk nincs bajom egy lassú filmmel vagy sorozattal (nem keverendõ az
unalmas jelzõvel). És igen,ezt a visszatérõs dolgot a nõi fõszereplõ oldaláról valahogy másképp is megoldhatták volna. A helyettesnek igaza volt abban,hogy legyen benne büszkeség.
Kíváncsi vagyok a mai részben valóban visszakapja az állását,vagy megint jön valami galiba?
10/10
juud 2013 márc. 21. - 00:22:57 10/10
(48/627)
sziasztok

sajnos nekem a 3. rész is szétesõs, lassú folyású, várakoztat.

/lányomat nehezen tudom itt tartani, pedig elkezdte, még a mai 3.részt is végignézte

de...
jóindulatúan mese jelzõt kapja.
de ha ki van rúgva valaki, az még Koreában sem reális, hogy így visszabeszéljen a fõnöknek /és az vissza vegye x-szer/

olyan baki meg, hogy most kisegítõ(mosogató) állásra jelentkeznek fõzéssel pincér állásból??? a 3 rész végén(?)

nem reális a szituáció.


nagyon szeretném megkedveltetni az ismerõseim körében az általam nagyon nagy lelkesedéssel emlegetett koreai filmek, drámák világát

de eddig ezt sorozatot melléfogásnak látom.(eddig közepes, nem ütõs, a Palota ékköve magasan fordulatosabb, érdekfeszítõbb volt-nem csak mert kosztümös)

maiban a Coffee Prince is pörgõsebb, de rengeteg jó mai sorozatból válaszhatott volna aki erre hivatott volt.