Téma: Paul Wesley

Szilu32 2010 jún. 27. - 17:56:10
(6/26)
Nagyon helyes pasi.
Pénteken véget ért az egyik kedvenc sorozatom, és úgy gondoltam, itt az idõ ,másik után nézni.
Jól döntöttem.Már alig várom,hogy megint péntek legyen.
Igen a testvérét alakító Ian se rossz pasi, bár ha nekem kellene dönteni,akkor én Pault választanám.
chloeryan 2010 jún. 10. - 22:18:57
(5/26)
Télleg nagyon tehetséges! Én elõször az Everwoodban láttam... a 2. évadban szerepelt jó pár rész erejéig. Már ott is nagyon kis cuki volt ;), de télleg óriási a Vampire Diaries-ben. Vagyis amit Stefan karakterébõl kilehet hozni azt maximálisan kihozza.
vakri1 2010 ápr. 11. - 23:09:53
(4/26)
Ha még keresed
http://www.opensubtitles.org/hu/search/sublanguageid-hun/idmovie-26429
Mindhárom részhez megtalálod itt.
10/10
dooree 2010 febr. 28. - 20:56:28 10/10
(3/26)
nem tudtok a Fallen c. filmjéhez magyar feliratot?
10/10
Marcipáncica_ 2010 jan. 17. - 14:02:03 10/10 Előzmény Gabi'91
(2/26)
Jaaaaaaaaaajjjj!!!
Isteni Stephen-ként a Vampire Diaries-ben!!
Persze Damon-tesó sem rossz... nem lenne könnyû a választás! ;)
Gabi'91 2009 nov. 06. - 21:05:16
(1/26)
Nem hiszem el, hogy szegény srácnak még senki nem nyitott témát. Nem baj, majd én. :)
Fel sem tûnt volna, hogy egyáltalán létezik valahol Paul Wesley, ha nem kezdem el nézni a The Vampire Diaries c. sorozatot, ahol ugye õ játssza az egyik fõhõst (a másikat meg Ian Somerhalder, aki miatt elkezdtem nézni a sorozatot). A történet nem egy újdonság, de ha valaki kibírja a harmadik részig, lesz része izgalomban. :)
Ilyenkor általában az elsõ lépésem az, hogy megyek az imdb.com -ra és lecsekkolom a többi filmjét az illetõnek. Nála, ami igazán érdekesnek tûnt, az csak a "Fallen" volt, egy ABC-s tv-film. Nagy nehézségek árán megszereztem, megnéztem, és ezek után kezdõdött a hajsza az összes megjelent filmje után :) Most ott tartok, hogy majdnem mindet láttam (ami érdekes, hogy itt a Port-on felsoroltak közül csak a Cloud 9-t...), és türelmetlenül várom az egyik kedvenc sorozatom részét :D
Szerintem lesz belõle valami, érdemes lesz lekövetni a pályafutását.

És nem utolsó sorban, azért eyecandy-nek sem olyan rossz :):)