Téma: Pi

sipka 2007 aug. 09. - 20:57:55
(12/52)
Egyáltalán nem sértödtem meg :( Most vissza megyek a gumiszobámba, és megnézek egy videót, amin egy gyilkosság látható. Pontosan úgyanabban a szobában követték el a képsorokon látható "merényletet" ahol jelenleg is tartozkodom. Remélem, hogy ez csak egy véletlen egybeesés :D
Redfield 2007 aug. 09. - 20:43:47
(11/52)
A választékos szóhasználat nálad is gyakori írásjel-használattal párosúl. De leginkább az fogott fel, ahogy az "õ"-t használod. :) Nem sértésnek szántam, csak kissé furcsának tûnt a hasonlóság.
sipka 2007 aug. 09. - 20:33:13
(10/52)
Jó lenne ha ezt kifejtenéd bõvebben! Amúgy kérdésedre válaszolva: NEM! Bár "Bátor" vagyok, és "sziv"em is van, de ettõl függetlenül semmilyen rokoni, illetve ismeretségi szál, nincs a vádlottal.
Redfield 2007 aug. 09. - 20:04:14
(9/52)
Bocs a kérdésért, de a fogalmazásmódodból gondolva: te nem állsz valamilyen rokonságban Bátorszívvel?
sipka 2007 aug. 09. - 17:00:48
(8/52)
Darren Aronofsky nagyon "egyéni" látásmóddal rendelkez"õ" rendez"õ". Eddigi 3 filmje, "egy"tõl-"egy"ig nehezzen értelmezhet"õ", furcsa képi megoldásokkal rendelkez"õ", bizar, de mégis logikusan átgondolt alkotások. Bár a "Pi" címû film megtekintése után, kimentem egyet levegõzni az utcára, hogy valamiképpen visszanyerjem (a film megtekintése alatt lecsökkent) energiámat, és visszaszerezzem az agyi kapacitásomhoz szükséges létfenntartó erõt: az oxigént. De nekem ettõl függetlenül, tetszett a film. Mivel ez nem egy szórakoztató popcorn mozi, és nem is egy müvészfilmnek beállított alkotás, tehát értelemszerûen, ne várjuk tõle semmiféle pozitív élményt. Ha mûfaji besorolást kéne alkalmaznom, a filmet illetõen akkor azt mondanám rá, hogy ez egy: "IZÉ". De ha izlésesebb akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy ez egy Aronofsky-s ideológia, illetve filozófia, a világ értelmezésérõl (ahogyan Õ látja). Ez a film arra való hogy az ember elgondolkozzon bizonyos "rejtélyes" dolgokon, vagyis ami körülöttünk van. Tehát akinek tetszett eme mû, azoknak ajánlóm Aronofsky további két filmjét: "Rekviem egy álomért", "A Forrás". Most pedig megyek, és kifúrrom a fúrógépemmel a lábamon éktelenkedõ, erõsen lüktetõ ért, amely úgy nézki a vádlimon, mint egy anakonda a középmagas, sáros fûben. A fúrróm fajtája pedig: "Ezermester 216". Ez véletlen lenne? Nem hinném :) (Csak azok értik az elöbbi soraimat, akik megtekintették a "Pi"-t.)
verdeleth 2007 jún. 03. - 19:39:43
(7/52)
végig az volt az érzésem hogy én láttam ilyen filmet Érdekes kisérlet, de nekem tetszett
CDK 2006 júl. 18. - 17:46:25
(6/52)
(jewish) Bullshit a javából!! ---> csak ezért sztárolja a kritika! :(
Newcastle United 2006 jún. 21. - 11:09:50
(5/52)
Amúgy is az angol meccs után egy kicsit sörgõzös állapotban voltam és elég tompán fogott az agyam.:)
Newcastle United 2006 jún. 21. - 11:07:05
(4/52)
Hát lehet hogy végül én is oltári hülyeségnek tartanám, de így elsõre felkeltette az érdeklõdésemet.
Timke 2006 jún. 21. - 11:03:48
(3/52)
Na igen, ízlések és pofonok... :D)
Newcastle United 2006 jún. 21. - 10:52:26
(2/52)
Nagyon érdekes film volt. Kár hogy nem vettem fel, mert így elsõre sok volt. Érdemes lenne még párszor megnézni.
Timke 2006 jún. 20. - 18:13:03
(1/52)
Nagyon vártam, hogy vége legyen, élvezetettel töröltem le a géprõl. Kb semmi sem maradt meg belõle.. biztos rossz paszban néztem..