Téma: Poén Péntek

DjMcMaster 2011 dec. 29. - 21:18:31 Előzmény far vik
(51/131)
És biztosan lesz még: Fekete Laci, Szikora, Komár, Kiszel, stb, stb.
Amúgy tartom magam ahhoz, hogy szánalmas a legtöbb "POÉN" mûsor. Tényleg a Bagi-Nacsa ami még nyújt valamit, de ez a "Van képünk hozzá"... Hát ennél nullább költségvetésû mûsor csak az volt, amikor a 80-as években a hétfõi adásszünet alatt a Cseszlovák TV monoszkópjára a rádiókabarét hallgattunk. De nem adom fel, ha már nincs C.C.-m !
8/10
greghouse 2011 dec. 24. - 01:09:35 8/10
(50/131)
Asszem már írtam, akkor bocs. Karinthy mestert idézném. "A humor halála a szóvicc". Namost egy-két szóvicc elmegy, de hogy egy egész sorozat szóviccekre épüljön, az sok. Vagy inkább nagyon is kevés. Ezen kívül kimagasló egyéniség egy sincs, nem rosszak, dehát Laár, Galla, a kis Bandó lány, meg a többiek... jók, jók, de nem Alfonzó. Kb. tíz perc után átkapcsolsz.
Kozutas 2011 dec. 16. - 20:51:45
(49/131)
Flatley kifejezetten gyenge volt.
far vik 2011 dec. 16. - 20:22:32
(48/131)
BagiNacsa észrevették, hogy melyik csatornán vannak? Havas... ki nem sz..ja le? Stb.
far vik 2011 dec. 10. - 20:19:12
(47/131)
Hogy stílszerû legyek (nyitókép) elég (f)ingadozó volt a színvonal, de nem volt rossz. Azért a testnedv(gáz) humor már elég gáz... kissé prolitikus a mûsor.
10/10
_Freddy_ 2011 dec. 10. - 05:48:28 10/10
(46/131)
Jó volt így néhány év után megint megnézni egy L'art pour L'art részt. Amikor képek alapján mond egy történetet az egyik, az a legnagyobb. :DD
8/10
greghouse 2011 dec. 09. - 22:13:40 8/10
(45/131)
Azt hiszem, a kulcsszót akkor írtad le, mikor írod "kifárad". Karinthynak is az volt errõl a véleménye, hogy egy darabig ezek elmennek, de egy idõ után már mást vár az ember. Jó, mimika, jelmez, stb., de a lényege akkor is a szóvicc. Ez sajnálatos, mert tehetséges humoristák véreznek el rajta.
dantonb 2011 dec. 09. - 21:48:17
(44/131)
igen valóban de azért itt meg van fûszerezve színészi mimikával is ,és szerintem nem is annyira az a humor pl amit Besenyõ pisti mond, hanem ahogy mondja: a hülye embereknek azzal az elsöprõ magabiztosságával:)Nameg a jelmezek is jók ,és a dalok is tehetségrõl árulkodnak .De az tény hogy kezd kifáradni adolog,azonban közel sem annyira mint a Bagi _Nacsa pl.
8/10
greghouse 2011 dec. 09. - 21:27:35 8/10
(43/131)
Nem indult ez a Laár pour laár, avagy késõbb Vastyúk, stb. rosszul. Színfolt volt, újdonság.
De mára megint azt látom, hogy egy örökbecsû mondás ma is érvényes: "A szóvicc az igazi humor halála".
Ez pedig csak szóviccekbõl áll. Azok jók, de egy idõ után..

ja, eredetileg bizonyos Karinthy Frigyes írta ezt a szóviccekrõl. Ha még mond valamit ez a név.
dantonb 2011 dec. 09. - 21:20:46 Előzmény nagygabor17
(42/131)
Szerintem a 17 a nicked mellett az életkorod lehet,bár még egy 17 éves is tudhatna szöveget értelmezni .Sajnos ez neked nem megy ,mert akkor észrevetted volna hogy valakinek arra a meglátására válaszoltam hogy mennyire "gyomorforgató" ez a kormányszócsõ humor.Ami azt illeti pont én tettem szóvá elõzõleg ,hogy a topic összemossa a lar' pour laar mûsorát a bagi nacsával ,úgyhogy látom ezt sem tudtad felfogni.Tehát kisecsém ha hallgattál volna bölcs maradtál volna ,vagy legalábbis nem égetted volna magadat le ennyire nyilvánvalóan:D
nagygabor17 2011 dec. 09. - 20:34:03
(41/131)
de sötét vagy, barátom
nem tudom, épp ki veri a nyálát...

de itt most Laárékról kellene beszélni, akik tudomásom szerint politikamentes és legtöbbször jó humorral kecsegtetnek
õk a legjobbak, élén Besenyõ MMIV Istvánnal... (má' megint igazam van István)

(ezt látatlanban mondom, mert a mai mûsort nem látom és elismerve, hogy az eredeti felállásuk jobb volt)
far vik 2011 dec. 09. - 19:47:18
(40/131)
Remélem, hogy ez ma jó lesz. Laárék néha nagyon "elsülnek", már jó volna valamin legalább elmosolyodni, mert a kabarénak csúfolt epizódok kétségbeejtõen gyengék. Hát igen, a hét törpe újratöltve... inkább nem írok semmit.
dantonb 2011 dec. 09. - 19:12:07 Előzmény ennyi baromságot...
(39/131)
Mit vártál az egyre "objektívebb" közszolgálati Tvtõl?Seggnyalásban jóval felülmúlják a kádár korszakot ,mert ott pl engedték Hofit mûködni.Ja hogy õt ma is engedik?:)
Ez mán nem demokrácia hanem annak egy pofátlan bóvli változata,éppen ma ajánlja az aláírógép az Országos bírói hivatal korlátlan hatalmú elnökének ,aki felett semmilyen kontroll nem lesz csak a kinevezõjéé, Szájer Józsi feleségét.Ezzel a demokrácia utolsónak maradó elvileg független intézménye is pártmegrendelést fog teljesíteni.Ez mán újra egypárti diktatúra ,lehet kérem komcsizni és alkotmányban elítélni a Fidesz bolsevik bûneit.
dantonb 2011 dec. 09. - 19:04:32
(38/131)
Na most ez nem tiszességes hogy Poén Péntek címen megy a Bagi nacsa és a lar't pour lar is ,az elõzõek gyenge mûsorára adott minõstéseket olvasva ezt a lar1t pour lar ra vonatkoztatja az ,aki eddig pl nem nézte.
Az utóbbi szerintem igancsak frappáns és komoly munka van benne nem úgy mint a harmatos bagi -nacsában.
ennyi baromságot... 2011 nov. 20. - 13:09:28 Előzmény balta zoltán
(37/131)
Lehet, az is rég volt. Hogy jön ide? Csak úgy, hogy az ú.n. jobboldali kormányok alatt a királyin menõ kabaré jellegû mûsorok katasztrofálisan gyengék. Mert ha politika, akkor kizárólag az ellenzéket basztatják. Azért a maszop tizenkét éve alatt ez nem volt jellemzõ. (nem arról van szó, hogy ne lehetne az ellenzéki hülyeségeket is kritizálni, de amikor hangsúlyozottan arra épül a mûsor, hogy a kormány szent és (s)érthetetlen, míg az ellenzéket a legaljasabb, legalpáribb stílusban is lehet... na az már gyomorforgató)
balta zoltán 2011 nov. 19. - 10:35:05 Előzmény ennyi baromságot...
(36/131)
az az antall kormány idején volt. de egyébként, hogy jön ez ide?
8/10
greghouse 2011 nov. 18. - 21:52:07 8/10
(35/131)
Jesszusom, de baromi gyenge... iskolai bulikon adtunk ennyire primitív amatõr sz*rt. Szánom bánom, hogy egyszer nyolcat adtam neki és nem tudom visszavenni...Borzalmas.
kuvasz13 2011 nov. 18. - 21:01:11 Előzmény ennyi baromságot...
(34/131)
retekklub reklám közpénzbõl
ennyi baromságot... 2011 nov. 18. - 20:27:27
(33/131)
Anyám... mi ez a szar?
Olyan, mint valami nagyon-de-nagyon gyatra L'art pour l'art társulat utánzat. Annyi eltéréssel, hogy azokon lehet röhögni, ezeken kevésbé...
ennyi baromságot... 2011 nov. 18. - 20:01:14 Előzmény stampo
(32/131)
Emlékszel az elõzõ orbáni királys... izé... kormányra? Az õ négy évük alatt újították fel szegény Árkus József Paraboláját, Szuhay Balázs vezetésével. Akkor is folyamatosan az ellenzék képviselõin próbáltak élcelõdni, igencsak színvonaltalanul. Most miért vártad, hogy jobb lesz?