Téma: Poén Péntek

njoeker 2011 okt. 07. - 16:10:54
(11/131)
Örülnék, ha ezt a pár sort a Társulás is elolvasná, nincs benne semmi rendkívüli, csak egy átlagember hozzászólása, aki kedveli a mûfajt, és fõleg õket, de kritikáit is megfogalmazza:

Valóban a régi banda volt az igazi, ezt sokan, köztük Õk is így gondolhatják, de azért a Pethõ és a Szászi Móni jól csinálják. Igaz, hogy Gallával és Nagy Natáliával tekinthetõ klasszikusnak a felállás. Jó lenne, ha bármi miatt vesztek is össze, összeállna még a csapat.

Ami mellett azonban nekem nehéz elmennem, azok a színpadi elõadásaik.

Háromszor voltunk 10-12 fõs társasággal a Bábszínházban, telt házas elõadáson. Számomra rendkívül visszatetszõ az, hogy akik megbecsülve õket elmennek az elõadásaikra, azokat azzal fogadják, hogy ha bármilyen felvétel rögzítésére alkalmas eszközt fedeznek fel, megszakítják az elõadást.

Ezzel véleményem szerint az összes nézõ számára, akiknek egyébként eszük ágában sincs felvenni az elõadást, rögtön az elején rossz szájízzel kezdõdik az elõadás. Másrészt mi az, hogy megszakítják az elõadást?! Mondják azt, hogy akinél ilyen eszközt látnak, azt a biztonságért felelõsök kivezetik az elõadásról! Vagy fogalmazzanak úgy, hogy tilos, és ennek megszegése ezzel, meg azzal a következménnyel jár, de csak arra nézve, aki ennek ellenére csalni próbál.

A másik észrevételem, hogy szerintem a korábbiakhoz képest egyre "laposabbak" az elõadások. Ténylegesen szórakoztató elõadások és jelenetek helyett a kevésbé jó dalokkal töltik ki a nagyjából két órás elõadást, talán csak azért, hogy teljen az idõ.

Rendkívül jónak tartom a Boborján jeleneteket, de amikor a színpadon 2-3 percen át semmi nevettetõ fordulat sincs, akkor el kellene gondolkoznia Boborjánnak, hogy tényleg a közönségért játszik-e, vagy csak túl akar lenni az egészen, és várja az elõadás végét.

Naftalin Ernõ ugyanakkor megint hozta a formáját, ebbõl is látszik, hogy egyik kiváló mûvészt sem szeretném leszólni, de egy kiváló mûvész esetében az ember arra számít, hogy a sokadik elõadáson sem unottan, a régi jelenetek vicceit sem kihagyva, és ezzel a poént agyonvágva jelenik meg a színpadon. Mert egy elõadásra vesz jegyet az ember, nem érdekli a többi, hogy melyik milyen, õ azon akar röhögni, amelyiken ott van.

Legutóbbi mûsoruk ilyen volt, sajnos, és ez megint nem méltó hozzájuk, szerintem.

Ezúton is üdvözlöm Tisztelt Laár B.K. András, azaz Laár bûvész és költõ urat, nagyon kedvelem a KFT. dalait, nagy alkotás volt. Sokat letett már, igazi nagy tudással rendelkezõ mûvészember, humorista, és hitelõadó.

És csókoltatom Szászi Mónit is, aki szerintem szép. :)
far vik 2011 okt. 07. - 13:11:33
(10/131)
Az õrült Galla pótolhatatlan, de ugye sok dudás... Azért reménykedjünk.
10/10
goldfish 2011 okt. 07. - 00:35:16 10/10
(9/131)
Nagyon jó lesz remélem!!!
far vik 2011 okt. 04. - 22:10:39 Előzmény pamgyuri47
(8/131)
Csak nem az RTL Klubnál dolgozol? :)) Színházi felvételeket szedegetnek elõ, egyre többet. Nagyon helyesen.
pamgyuri47 2011 okt. 04. - 11:09:37
(7/131)
Nekem a régi színházi felvételek hiányoznak. Hülyéket, celebeket épp eleget látok. Lassan nincs mit nézni a "királyi" TV-n.
Ford Mustang 2011 okt. 02. - 18:03:03
(6/131)
Szerintem te pisiltél arra :)
far vik 2011 okt. 02. - 17:06:07
(5/131)
DE ÉSZREVESZEM! :)) Csihánra peseltél?
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 02. - 13:11:36
(4/131)
Nem veszed észre hogy csupán a poén miatt mondtam? :)
far vik 2011 okt. 02. - 10:40:33 Előzmény Ford Mustang
(3/131)
Hiányzott már ez laárista-doláksalysta humor
offtopic
Ford Mustang 2011 szept. 25. - 21:49:12
(2/131)
Minek örûsz? Annak hogy két füled van mégsem vagy szatyor? :)))
far vik 2011 szept. 25. - 21:25:21
(1/131)
ELSÕÕÕÕÕ VAGYOOOOOOK! Ja, szóval, nagyon várom ezeket a hülyéket, megörültem, amikor feltûnt a mûsor reklámja.