10/10
Célia 2007 febr. 06. - 15:40:41 10/10
(201/9721)
Szia! Igen a youtube remek "böngészõ", én is láttam a az uj részeket, isteni, áldom a kezét aki felrakta!
A hétvégi filmrõl lemaradtam, de ahogy olvasom, nem maradtam le semmi jóról. Egyébként Joe Lando többi filmje eléggé felejtõs. Elnézést azoktól akiknek más a véleménye.
ryana 2007 febr. 06. - 14:53:35
(200/9721)
Sziasztok!
Az elsõ jelenetben, amikor csak egy szem látszott, meg az, hogy teker egy jointot, egybõl tudtam, hogy ez csak Õ lehet :-). Jól nézett ki, és bár gáz volt a film, és bénák a figurák, én is neki szurkoltam, és csak addig kínlódtam a filmen, amíg Joe-nkat meg nem ölték. Annyi elég is volt bõven ebbõl a "mestermûbõl" :-). Mindig értetlenül állok az ilyen filmek elõtt, hogy egyáltalán, hogy találják ki, hogy ezt a filmet le kellene forgatni, mert annyira jó lesz... Mintha egy kalapban lenne az összes akciófilmes klisé, abból húznának párat, és már kész is a film.

A tegnapi szerintem is nagyon jó rész volt. A tiszteletes sem tudja, hogy mikor érkezzen...

Azt láttátok, hogy pár napja valaki feltette youtube-ra a teljes bostoni duplarészt? Nagyon jó, a minõsége is. Én már kétszer végig néztem, ez volt a jutalmam, amiért túléltem a vizsgaidõszakot, meg persze nyelvgyakorlásnak sem utolsó. :-)
10/10
Nannyfan 2007 febr. 06. - 10:57:57 10/10
(199/9721)
A tegnapi rész NAGYON jó volt!!!!!!!!! Dr. Mike indián ruhában :) Meg az egész rész úgy ahogy van jó volt! :) Ezért imádom ezt a sorozatot!
Ma lesz az ominózus Halloween-es rész! :)
10/10
Nannyfan 2007 febr. 06. - 10:55:56 10/10
(198/9721)
Láttátok a szombati Joe-s filmet? Lövöldözõs, drogos, pasi film volt. Joe rosszfiú volt. Jó éles váltás Sully után, de jó volt látni ilyen szerepben is. :) Nekem még itt is szimpatikus volt. ;)
creek 2007 febr. 05. - 22:46:40
(197/9721)
Sziasztok!

Na hogy tetszik az epizódismertetõben leírt sorrend?Én nem így képzeltem el, valahogy...
blf22s 2007 febr. 03. - 08:34:59
(196/9721)
Szia,

Ezek szerint Te rögzítetted az eddigi epizódokat???
Én is rá vagyok állva nagyon, hogy meglegyen a összes rész, de eddig az eredmény=0 SAJNA!!!
Ha van vmid érdekelne komolyan.
Megszállott gyûjtõ vagyok, pl Szívek Szállodája, Will és Grace, Dr House...
10/10
szterke 2007 febr. 02. - 19:34:05 10/10
(195/9721)
Ezer bocsánat, nem 'dettike'!, Lenili!!! :) Sorry! Elnéztem vmit, remélem, ti is elnézitek nekem...
10/10
szterke 2007 febr. 02. - 19:29:27 10/10
(194/9721)
Kedves dettike, sztem nem azért nincs P-enként, amit írtál , hanem mert újra indult az Ablak, az mtv egykori 'halhatatlan' :) mûsora... Szvsz ez megy a mi szeretett sorozatunk rovására :( De sztem a királyi TV van olyan következetes, hogy nem veszi le a mûsorról, ne aggódj. (Én sem teszem :)
10/10
szterke 2007 febr. 02. - 19:25:03 10/10
(193/9721)
A Halloweenes résszel sztem nem lesz gond! :) A jövõ heti rtv részletes (a MR mûsorújsága, nem vmi gagyi!) véletlenül írja a rész tartalmát, és az nem az esküvõ utáni 'Halloween III' tartalma -ami itt szerepel a port.hu-n,(majd a 4. évadból,) hanem az, amit itt betettetek angolul, szóval OK lesz minden! :) /És fõ az optimizmus! :))
Lenili 2007 febr. 02. - 16:25:26
(192/9721)
Sziszi Mindenkinek!
Azt hittem elírták,hogy nincs péntekenként a sorozat,de sajna látom se ma se a jövõ héten nem lesz . Én is aggódom a sorozat miatt ,remélem nem fogják lassanként elapasztani.Na mind1 bizzunk benne lesz folytatása. Kellemes hétvégét mindenkinek!
dettike84 2007 febr. 02. - 10:35:17
(191/9721)
Sziasztok!
Ez a legjobb sorozat amit eddig láttam, pedig nagy sorozatfüggõ vagyok.Régen én is egy német csatornán láttam elõször(RTL2), de már alig emlékszem vmire.Nem tudja valamelyikõtök, hogy az egész 150 részt folymatosan adják le , vagy "fél éves kihagyásokkal" .Én is néztem az epizódismertetõt és tényleg keverik a sorrendet, bár lehet, hogy ma azért nincs rész mert észhez kaptak.KÉRDÉS: most Joe és Jane a való életben is egy pár voltak?Nem tud vki vmilyen magyar nyelvû rajongói oldalt ?Egyenlõre ennyi!Nézzétek szorgalmasan a sorozatot !
megan 2007 febr. 02. - 09:37:33
(190/9721)
Hová tûnt Olive? (asszem így hívták) Pár rész óta nem szerepel, csak ez a vöröshajú újságírónõ van Loran mellett...
10/10
csiperke 2007 febr. 02. - 08:37:55 10/10
(189/9721)
Sziasztok,

A sorozat tartalmát keresgélve olvastam bele a fórumotokba, és látom, hogy titeket is megzavart a Hallowen címû rész. Ez valószínûleg elírás at MTV részérõl, ugyanis találtam egy angol nyelvû oldalt, ahol ennek a résznek egészen más a tartalma; aki tud angolul érdemes megnéznie:
<a target="_blank" href="http://www.tv.com/dr.-quinn-medicine-woman/show/782/summary.html" title="http://www.tv.com/dr.-quinn-medicine-woman/show/782/summary.html">www.tv.com</a>

Halloween is trick-or-treat for the residents of Colorado Springs when Sully's dead wife, Abigail, haunts Dr. Mike, after Sully suggests fixing up the homestead for her. Eventually, Mike is able to lay Abigail's ghost to rest. Meanwhile, Brian becomes terrified after his investigations lead him to believe Dorothy is a witch. But, later she helps him deal with his sadness about the fading memory of his mother. Jake and Loren's prank on the town backfires when Jake pronounces a man dead and his "corpse" walks away -- Mike later diagnoses the man as a catalepsy sufferer.
Kb. errõl szól:
Hallowen igazi csemegét jelent Colorado Springs lakóinak, mivel Sully halott feleségének, Abigailnek a szelleme kísérti Dr. Mike-ot, miután Sully felajánlja, hogy megjavítja a tanyáját. Mike némi hazugsággal lecsendesíti Abagail szellemét. Eközben Brian megijed, mert arra a következtetésre jut, hogy Dorothy boszorkány. De kásõbb Dorothy segít Briannek, hogy legyõzze a szomorúságát az édesanyja emléke miatt. Jake és Loren csínye visszafelé sül el, amikor Jake halottnak nyilvánít egy embert, akinek a teste késõbb elsétál. Mike merevkórt diagnosztizál nála.

Az a tartalom, ami itt és az MTV-nél is olvasható, a Hallowen 3 címû részhez tartozik, ami a 4. szériéban a 77. rész a fenti angol nyelvû oldal szerint.
Csak bízni tudok benne, hogy ekkorát nem hibázhatott az MTV. Mindenesetre a jövõ héten kiderül....
Mariner 2007 febr. 02. - 04:32:34
(188/9721)
Sziasztok!

Esetleg rögzíti valaki a sorozatot? Már több helyen írtam, hogy a 13., 18. és a 23. részekrõl lemaradtam és szeretném ezeket kiírni jó minõségben (lehetõleg nem tömörített verzióban) DVD-re. Valaki tudna segíteni? Nagyon hálás lennék érte. Elõre is köszönöm a segítséget!
10/10
Riuci 2007 febr. 01. - 18:10:03 10/10
(187/9721)
Ez lesz kedden a Halloween címû részben."Dr. Mike és Sully az elsõ Halloween-i mulatságon vesznek részt esküvõjük óta, és a doktor szeretné meggyõzni férjét, hogy Hamupipõkének és a mesebeli királyfinak öltözve menjenek el az álarcosbálra". Milyen esküvõ? Hogy kell ezt érteni?
10/10
Nannyfan 2007 febr. 01. - 14:25:04 10/10
(186/9721)
Joe Lando film a láthatáron!!!

Címe: Gátlástalanul
Leírás:
Jake Peterson nyomozó és társa, Paul DeLucca tudomást szerez egy 50 millió dolláros heroin-szállítmányról, amelyet a mexikói határon át csempésztek be az Egyesült Államokba. Amint azonban egy kicsit mélyebben akarnak betekinteni az ügy részleteibe, kellemetlen meglepetés éri õket: rájönnek ugyanis arra, hogy városi vezetõk és magas rangú jogászok dolgoznak a saját zsebükre. Azt pedig nem is sejtik, hogy az álruhás Bill Peterson kapitány és a DEA titkos ügynöke, John Bagwell is nyomoz már az ügyben. A különbözõ nyomozószervek azonban nem az együttmûködõ-képességükrõl híresek, és a hatalmi konfliktusokért kemény árat kell fizetniük.

Vetíti:
FILM+: február 3. Szombat, 21:10
február 8. Csütörtök, 00:55

Ez olyan lövöldözõs, gyilkolászós film lesz. Nem szeretem az ilyeneket, de mikor kikerestem, hogy hogy fog kinézni benne, akkor döntöttem el, hogy látnom kell!!
Pakolok is be képet róla ;)
Hát igyekeztem, de lehetetlenség normálisat találni.
Vicus 2007 febr. 01. - 09:45:59
(185/9721)
Ja, és a Horace-Myra (így kell írni?) kapcsolat tényleg elég érdekes, de nekem olyan szimpatikus az a lány. És tetszik a karaktere, persze nem azért mert "végigmegy rajta a fél város", hanem azért, mert szerintem nagyon kedves és érzelmes, látszik, hogy csak belekényszerült a "munkájába". És nagyon tetszett, ahogy a tegnapi részben beszélt ahhoz a bunkó Hank-hez, aki szintén jól megformált karakter szerintem. De igazából ebben a sorozatban eddig csak jó karakterek vannak, kivéve azt a hülye Ruth-t, akit nem tudtam elviselni. Ugye nem lesz többet, vagy mégis??
Vicus 2007 febr. 01. - 09:37:22
(184/9721)
Szerintem is nagyon furi volt a tiszteletes:) Észre se vettem, hogy Németh Kristóf a szinkronhangja, hihetetlen, hogy ennyire nincs fülem az ilyenekhez:(
megan 2007 febr. 01. - 09:26:43
(183/9721)
A tiszteletes nagyon furin nézett ki szakáll nélkül :-) Inkább növessze vissza.. Viszont Németh Kristóf mint szinkronhang szerintem totál nem illik hozzá... Õ az egyetlen, akinél nem tudok az új hanggal megbarátkozni, egy ilyen komoly emberhez nem illik ez a srácos hang..

Ami még fura nekem, hogy Horace hogy bírja elviselni hogy a mennyasszonyát végigmegy minden este a fél város...
megan 2007 febr. 01. - 09:19:41
(182/9721)
Tartottam a tegnapi résztõl, de szerencsére nem volt annyira észrevehetõ, hogy nem most következne.
Annyi feltûnt, hogy Sully kicsit durcás, nagyon a háttérben morcoskodott az elején, utána meg túlzottan indulatosak voltak egymással, ami az eddigi távolságtartós barátkozós viszonyukhoz képest picit meghökkentõ volt.
De lehet, hogy ha nem tudom elõre, hogy nem idevaló a rész, és az elõzményeket sem olvasom el, átsiklok felette :-)

De ennél zavaróbb idõrendi kavar azért már ne legyen benne...

Ha nem reagál az mtv a levélre, átküldöm a a másik címre is, hátha sikerül õrületbe kergetni õket, és utánanéznek a problémánknak :-)